הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

לדעתי, טעות קשה של חוגג אם וכאשר.
גם מבחינה תדמיתית אבל גם מקצועית. אצילי נפצע בלי סוף וזה ממש לא האיש לשים עליו את הז׳יטונים אלא אם הוא נהנה להחזיק מיכאל אוחנות ועומר אציליים כדי להגיד בסוף העונה ״אם הם רק היו כשירים היינו משאירים אבק לכולם״

לאצילי היו השנה את המספרים הכי טובים בליגה פר דקות משחק. מבחינת הקהל של בית’'ר הוא היה שותף לעונה הכי כיפית זה שנים. אם העניין המוסרי הוא לא אישיו, וכנראה שמבחינתם פחות, אז חוגג לא עושה טעות מיוחדת. לפי הדיווח הוא כבר ‘מתייעץ עם רב’ בנושא. מזכיר לך את תגובת הקהל לסרטון של ווראן

תגובת “הרב”:

ברמה המקצועית, לדעתי אצילי אחד השחקנים הכי יעילים שיש, שחקן של מספרים.
אהבתי אותו לאללה שהיה בבית"ר וכאב לי מאוד שעבר לספרד. ברמה המקצועית הוא שדרוג רציני, אם לא יהיה מיכאל אוחנה 2 עם הפציעות. ברמה המוסרית אני חושב שזו תהיה טעות להחזיר אותו, במיוחד עכשיו שכל הנושא עדיין חם.

אני לא חושב שהוא לא שחקן טוב, להפך.
הדבר היחיד שדיברתי עליו הוא הפציעות.

יש כאן בעצם שתי שאלות לטעמי.
אחת שכבר נאמר עליה הכל, אבל ישנה עוד אחת. אי אפשר להתעלם מכך שהם כבר סיימו/הוגלו ממכבי. כלומר, האקט הזה אוטומטית ממצב את בית״ר בעמדה כביכול ׳פחות מוסרית׳ מהסטנדרטים החדשים שגולדהאר הציב. אם תרצה או לא, זה לא רק השאלה המוסרית כן או לא, אלא גם ׳אצלנו זה כן עובר גם אם אצלכם לא׳.

בכר שואף ל 442 מסיבות מובנות (שועה, קישור מעובה וכו’). מישהו צריך להגיד לו שבהיעדר שחקני אגף אתה צריך את קרבחאל ומרסלו, לא את מאבוקה וסאן מנחם.

אבוקסיס כרגיל יודע להגיע למשחק ולקחת אותו (עבור שתי הקבוצות זה בכל זאת היה קצת יותר ממשחק אימון)

מכבי תל אביב לוקחת תואר עם החובניל א. עידו שחר נראה שחקן לא רע בכלל

@asafbarca מאבד בחלון הזה שלושה שחקני הרכב לטובת אירופה, מה שאומר שהשנה האליפות על הרצפה.

@sh4rky @Raulito-7 @ivgiland @Dovi @Eyal @titi_camara
זה הזמן להראות שאתם לא מפחדים ממשחקים גדולים

מספר ליגה: 319108

היי היי, שכחת את המקום השני שלא לקח את האליפות נטו בגלל השופטים?

בוא נדבר תכלס

אתה חושב שאתה יכול לעשות השנה את הקפיצת מדרגה?

עבדנו קשה בקיץ, הבאנו זרים סופר איכותיים אחרי שעות של צפייה בקלטות וידאו, יש לנו צעירים נמרצים שיש להם הרבה מה להוכיח.
אני לא רוצה לצאת בכותרות אבל אין סיבה שלא נתברג בצמרת הגבוהה העונה.

לא תיהיה עוד שנה עם ליגה כל כך חלשה. זו הזדמנות בגלל הקורונה

לא מבין כלום בליגה הישראלית, אז זה יהיה הימור מוחלט.

אבל יאללה -

giphy (2)

פנטזי משחקים 30 מחזורים פלוס פלייאוף ובסוף אסף מנצח.

מצפה לאתגר המחודש (למרות שזה מתחיל לתסכל לשמוח שמכבי לא סופגת), אני תמיד רעב לעוד סושי (שעדיין לא שכחתי ממנו כן?) :blush:

אגב, מהמר על טיטי שיסיים כמו קבוצתו הירוקה במקום השני.

זה יהיה יותר מפתיע מהאליפות של ריאל העונה, אף פעם לא שיחקתי פנטזי ולא מכיר 90% משחקני הליגה שלנו.

בקשר לירוקים אכן נראה ששוב נסיים במקום השני. התקפה מצויינת תהיה לנו גם העונה הקרובה, הכל תלוי אם בכר יצליח להביא בלם(ועדיף 2 בלמים) וקשר אחורי ברמה המתאימה, עם שידרוג ההגנה וקישור הרבה יותר פיזי יש סיכוי ליותר.

בגלל שאני חבר קחו כמה המלצות לשחקנים במחירים טובים שיכולים להבריק, אעדכן את זה בהמשך:

חלאופילו פלייטר, בית"ר ירושלים- או בשמו המוכר יותר- הבן דוד של הסלביינק של ב"ש. ב-2 המשחקים בהם שיחק בגביע הטוטו הראה ניצוצות של שחקן שיכול לתת מספרים. הבעיה עם בית"ר היא היכולת הנוראית בהתקפה, אבל אני מבין שנראה ממנו בישולים ושערים השנה. מחיר: 7 מליון.
מתיאה ליואיץ’, בני יהודה- קשר סרבי שרשם עונת בכורה בינונית למדי עם 4 שערים ובישול, אבל ממה שראיתי מדובר בפוטנציאל אמיתי. פתח את העונה בגביע הטוטו ביכולת ממש גבוהה ומאמין שנראה ממנו מספרים, הוא גם בועט הפנדלים. מחיר: 8 מליון.
אונוריודה אודה, הפועל חדרה- חלוץ ניגרי שהספיק לשחק בליגות בעירק, מצרים, קטאר וויאטנם. נכנסים לנעליו של לוסיו שעזב לק"ש. מדובר בחלוץ גבוה, חזק ונראה כמו אחד עם הרבה מוטביציה. שיחק 2 משחקים והבקיע צמד נהדר מול הפועל חיפה. המאמן מימר הבטיח במפגש האוהדים בקפה פיינברג כי הוא הולך לשחק התקפי השנה, ואם זה נכון אודה אמור להיות המוציא לפועל העיקרי. מחיר: 7 מליון.
שלומי אזולאי, מ.ס אשדוד- באנקר קבוע אצלי בנבחרת החלומות, אומנם המחיר שלו עלה ל-10 מליון אחרי עונה נהדרת עם 8 שערים ו-5 בישולים. אני חושב שהוא שווה את המחיר.
וויליאם אגאדה, הפועל חיפה- ההייפ לדעתי מוצדק ואגאדה הולך לתת עונה טובה, אומנם הפועל חיפה נראית על הפנים בגביע הטוטו אבל אני מאמין שאגאדה יתן את השערים שלו. מחיר: 9 מליון.
אוסאמה חלאילה, בני סכנין- חלוץ צעיר מסכנין שנתן פתיחת עונה גדולה, מכבי חיפה מאוד מעוניינת להביא אותו לקבוצה אבל כל עוד הוא נשאר בסכנין, לא נראה לי שיש שם חלוץ נוסף שיכול להבקיע. מחיר: 8 מליון.
אורן ביטון, בית"ר ירושלים- לא מגן גדול במיוחד, אבל בית"ר קבוצה טובה מאוד בהגנה שלא סופגת המון, אורן מגן התקפי מאוד שגם לוקח את המצבים הנייחים. מאמין שיביא לא מעט נקודות. מחיר: 8 מליון.
דיאא לאביבידי, הפועל חדרה- מגן ימני טוב והתקפי, יתן כמה בישולים העונה והמחיר זול. מחיר: 6 מליון.

המלצות נוספות: רועי בן שמעון- בני יהודה, ריף מסיקה- הפועל חדרה, שגיא דרור- הפועל כפר סבא, לוואגה קיזיטו- הפועל כפר סבא

בהצלחה לכולם!

משתתף בפנטזי ממליץ למשתתפים האחרים על שחקנים.

נשמע כמו שחקן שחמק מתחת לראדר של מחלקת הסקאוטינג שלכם @Raulito-7 @asafbarca

טור שלי לספורט1 לקראת פתיחת העונה של הפועל ת"א:

בלי עתיד, בלי תקווה, בלי חלום: הפועל ת”א הפכה לסתם קבוצה
התרגלנו למועדון נטול יומרות, כזה הנשען על העבר, לבינוניות שבשגרה וכן להנהלה שלא תשקיע שקל מכיסה גם לפני הקורונה. אבל ללא הקהל (כוח עליון), שתמיד שם ובגדול - האדומים איבדו את הלב. דור רומנו מודאג

ללא קהל ואצטדיון בלומפילד שתמיד מרגש, בגשם, בשמש, בצ’מפיונס ובכל מצב, “בהתערבות של כוח עליון”, והפעם לא כמשפט ציני של מאור בוזגלו – הפועל נראית כמו סתם עוד קבוצה בליגה. על אוטומט הייתי מחדש את המנוי לשער 5 בכל שנה, ללא קשר למה שנעשה בקיץ, ללא קשר לתוצאות. מגיע עם חיוך “בשביל האווירה” ומאמין שיהיה בסדר. הפעם יש מציאות חדשה: קורונה, אבל גם מציאות חדשה: בינוניות.
סתם עוד קבוצה בליגה – כזו שנפלה בהיררכיה אפילו מתחת לבני יהודה או הפועל חיפה. נראה שההישג החדש של האדומים הוא רק לעבור בבקרה התקציבית. כזו שהזלזול בשחקנים וחוזים ששווים כקליפת השום הוא מה שמייחד אותה.
הניסנובים הצילו את הפועל מפירוק, כן, כבר שמענו את זה, אבל במשמרת שלהם המטרה היא כנראה אחת: הישרדות. 10, 9, 14, 8 ו-5 אלה לא מספרי הלוטו, אלא הדירוג של הקבוצה בחמש השנים האחרונות בליגת העל. וזה לא מספיק. אין צורך אפילו להשוות לעשור הקודם. אפשר וצריך לבנות קבוצה טובה גם בתקציב נמוך. וכן, אני יודע. “אמרו לו שהחולצה האדומה זו לא מציאה”.

2 בישולים, שלא תגידו שלא אמרתי…

גם כן מביא נקודות עם שער, למרות שלא היה אצלי בהרכב.

בישול חביב שלו

אמרת, והוא אצלי.

** חוגג עכשיו 8 נקודות בידיעה שעוד רגע יגיעו המינוסים **