הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

לגמרי.

תמיד מדהים אותי הקטע הזה עם הבלמים ״ליד בלם בעל שיעור קומה הוא יראה כמו וראן״. זה תופס בעוד מקצועות? אם אני אתפוס גיטרה ואעמוד ליד ג׳ימי הנדריקס זה ישדרג אותי?

חייב לציין שבתור אחד שעקב אחרי אבו פאני בחדרה מדובר באחלה בחלה של שחקן.
מאוד דינמי, בעיטה מדהימה, מסירות טובות, עושה הגנה, כל מה שצריך בשביל 50-50 בוקס טו בוקס טוב.

הבעיה שלו היא חוסר כושר גופני וחוסר יציבות, אולי ישתפר בהמשך.

ברק בכר לא דיבר עם זידאן, ולכן לא ידע שהוא צריך את רודריגז ‘למשחקים גדולים’

@whykds, עכשיו גם זהבי לוזר? איך זה עובד?

לא רק זה, הרי שמאתמול היגוואין הוא סופר ווינר.

אבל את האמת ורק את האמת, אם הייתי צריך לבחור מישהו אחד שיחטיא…

ישראל הייתה טובה יותר לדעתי. אבל הקו הקדמי היה חלש. דאבור פשוט לא הופיע וזהבי היה בינוני במקרה הטוב. המשחק של ישראל ליד הרחבה איטי ומסורבל מאוד. לוקח להם שעות בשביל להחליט מה לעשות עם הכדור.

דסה היה הכי טוב, עבד אלחמיד גם נראה טוב, אבו פאני נראה טוב גם הוא. גם סלומון היה פעיל, אל ללא תכלית. ההגנה באופן כללי הייתה טובה—אין טענות.

ישראל פיספסה הזדמנות נהדרת לנצח. הסקוטים היו חלשים.

ומילה נוספת על דאבור: מדובר באחד החלוצים הטובים ביותר בישראל, אך היכולת שלו בנבחרת פעם אחר פעם ירודה. מתי היה לו משחק טוב? הגיע הזמן שירד לספסל. הפער בין יכולתו בקבוצות לבין יכולתו בנבחרת גדול מאוד!

דאבור לא היה נורא כל כך… לא ממש הגיע למצבים ותיפקד על תקן סוג של בנזמה שבעיקר עוזר בזרימה של המשחק ואת זה הוא עשה באופן לא רע. אני חושב שהוא היה טוב מוייסמן.
הבעיה העיקרית שראיתי בנבחרת אתמול זה חוסר תנועה בהתקפה ויותר מדי כדורים לרגל.

קיבלתי רושם אחר לחלוטין לגבי דאבור אתמול. בכל פעם שמסרו לו את הכדור, הוא ניסה לשחרר אותו כאילו בנגיעה, אבל זה כמעט ולא עבד. ראיתי שחקן שניסה שוב ושוב למסור עם העקב, וזה לא מה שמחפשים במשחקים כה חשובים. אומנם היה עקב כזה שצלח לו לפני כמה שבועות, אבל זה לא דבר שצריכים לנסות כל הזמן.

דאבור פשוט לא הורגש אתמול, וממה שראיתי ממנו (ואודה שאני לא תמיד רואה את הנבחרת), התרומה שלו לנבחרת לא גדולה. מדובר בחלוץ שלא כובש, לא מאיים ומבלה חלקים גדולים של המשחק בלי שיטול בו חלק. משחקן שכבש הרבה שערים בליגה האירופית וכבש מול באיירן מינכן יותר מפעם אחת אני מצפה ליותר.

אני לא מכיר את ויסמן, אבל לא קיבלתי רושם חיובי לגביו אתמול. יחד עם זאת, הוא צעיר מאוד ועדיין לא שיחק הרבה במסגרות כאלה.

לדעתי דאבור מועדף על פני ויסמן בגלל שמשחקים על זהבי.
לדאבור יש משחק טוב על שטח והוא טוב ברחבה, בעוד שויסמן מזכיר את זהבי בכך שהוא חלוץ שעושה תנועה ומקבל לשטח. לטעמי כל החלוצים שלנו מלבד זהבי הם ברמה דומה בסך הכל. טוב שיש לנבחרת 5-6 שחקנים שפותחים בהרכב באופן קבוע. על מנת שלנבחרת ישראל יהיה סיכוי כלשהו צריך, מלבד כמות יפה של מזל, גם יציבות בשיטה ובסגל. הכיוון של הצוות האוסטרי הוא יציבות היכן שאפשר (טיבי, דסה, נאתכו [קצת הגזימו עם הקטילה שלו], סולומון, זהבי) במקביל לשילוב הדרגתי שלי צעירים.

יתכן ועכשיו אנחנו בנקודה זמן טובה להצעיר. ברור שאין לנו שחקן נוסף ברמה של זהבי. מצד שני, למונדיאל לא נעלה וביורו הבא, שאליו צריך לכוון, הוא כבר יהיה בן 37. דילמה (שיתכן והוא יפתור בעצמו אם יפרוש). את הקישור הייתי נותן לגלזר, לביא, פאני ושות׳ - אבל צריך שהם ישחקו באירופה כדי שנוכל באמת להתמודד. מבחינת בלמים - חאתם וניר ביטון יכולים לתת שקט יחסי כמה שנים קדימה.

@KB9 לתשומת לבך

https://twitter.com/rak_khalil/status/1315183587759722501?s=19

אובר רייטד חריף ביותר

מסבחה מספר אחת בארץ

אם אתה אומר לא להביא אותו אתה צריך להגיד את מי כן היית מביא

אני אכלתי שם רק פעם אחת אז קשה לי לתת ציונים אבל היה טוב מאד

מסבחה טובה מאד, חומוס רע שלעתים מגיע עם חרק מכונף בטעות. זה סוג של אבו חסן של מחוץ לתל אביב ביחס ההייפ-טעם.

אז תזמין רק מסבחה :slight_smile:

לבושתי מעולם לא אכלתי באבו חסן. אם כבר הגעתי ליפו אני פותח שולחן בזקן והים, שיהיו כל אבות המזון

הזקן והים אחלה
נסה גם את זיקה, מרגש ממש. פגשתי שם את ג׳ימי טורק לאחר שהייתי במשחק הירידה במושבה.

התגלות החומוס הראשונה שלי הייתה אבו אדהאם בכפר יסיף

או, עכשיו אתה מדבר

נראה שג׳ורדי אלבה ונאצ׳ו עושים הכל כדי להיראות כמו כדורגלן ישראלי בשלהי הקריירה. איתי שכטר ממש התרגש מההופעה אתמול.

ליגת על שמחה לכולם

מעניין אם יחזור לשדר רגיל עוד שבועיים כפי שקרה עם אבי מלר