הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

תלוי את מי שואלים.

היתה התפרצות למגרש וגניבה של 3 מדליות, לא נראה לי שזה עונה על ההגדרה של אלימות אלא יותר ברבריות.

כמובן יש את הדעות של אלי אוחנה ועמית סגל (שהביאו קודם).

מאוד מבאס לראות את ישראל u20, רק לפני שנה אותה נבחרת שיחקה מול אנגליה ושאר העילית נהדר. הטורניר הזה הוריד לי הרבה מהנבחרת הזאת. אני לא מאמין שגלוך עד כדי כך טוב. פשוט בזבוז של טורניר.

הנבחרת ההיא הייתה בעיקר גלוך, אבל הקמפיין של הנבחרת מתסכל אותי בעיקר כי אנחנו רואים איך כבר מגילאים קטנים ישלנו מנטליות של לוזרים.

מובילים 1-0 מול קולומביה - סופגים שוויון מפנדל ומפסידים דקה 90

מובילים 1-0 מול סנגל - נופלים מהרגליים וחוטפים גול שוויון דקה 80

מגיעים ב0-0 מול יפן למחצית - סופגים בדקה 45+2

יששששששש. אבל למה רק אחרי שהורחק לנו שחקן התחלנו לשחק?. לנבחרת הזאת יש יכולת לשחק מהתחלת הטורניר. רביבו מגן נהדר, מדמון כמו זקנה (בקטע טוב) במרכז המגרש. וטאי עאבד גם איכות וגם אתלטיות (לא היה לנו הרבה כאלה) רק שיעלה לבוגרים.
שלב הבא ארגנטינה. הרבה אנשים בפורום יהיו חצויים, בתאכלס אפשר לעבור גם אותם.

אין לי מילים.

ב10 שחקנים.

אחרי 2 צהובים ב3 דקות של שחקן שנכנס 7 דקות לפני האדום.

אחרי שספגנו גול שנייה לפני הירידה למחצית.

אחרי שני משחקים של איבוד יתרון.

גול ניצחון דקה 91!!!

מקום שני בבית, ומפגש עם אוזבקיסטן בשמינית. מדהים. מדהים. מדהים.

לנצח עוד פעם בתוספות הזמן? הכי לא ישראלית!! ענקים אחד אחד!

הלם.

כל הכבוד ראיתי רק את התוספת זמן

זה הצוות הישראלי ליד השופטים אחרי שכבשנו בתחינה שיפסיק את המשחק

איזה ווינרים!!! דקה 96!!! וואו

לא הזדקן טוב.

להגנתך אני גם הסכמתי בזמנו עם זה . מדהים. שאף אחד לא יגיד להם את זה…

ניצחון ענק, אבל אופיר חיים יצטרך לעבוד עם השחקנים שלו על קבלת החלטות בשליש האחרון של המגרש. בחצי השעה האחרונה ישבנו על האוזבקים ברמה שהם לא עברו את החצי, ובכל זאת עד הגול לא הגענו למצב שאפשר להגיד עליו “איך זה לא נכנס”. תקפנו ותקפנו ותקפנו, אבל פעם זה מחליט לבעוט בעיטה שגם באימונים הוא לא כובש ופעם ההוא מחליט לא למסור ומסתבך. לזכות הנבחרת יאמר שהיה קלאסי לקבל גול במתפרצת ולהיות מודחים ובמקום זה כבשנו דקה 97.

אם ניכנס לעומק של זה נראה שרק שתי נבחרות שהעפילו לשמינית הגמר כבשו פחות מישראל: ניו זילנד שסיימה מקום שלישי בבית של ארגנטינה ואוזבקיסטן ותוניסיה שסיימה שלישית בבית של אנגליה ואורוגוואי. שתיהן כבשו 3 שערים כל אחת. יש לנו בעיה רצינית בהתקפה, ואם אנחנו רוצים שיהיה לנו שביב של סיכוי מול ברזיל - נצטרך להבקיע בכל ההזדמנויות שנצליח להגיע אליהן, וכנראה יהיו פחות איכותיות ממה שנבחרות קודמות ששיחקנו נגדן נתנו לנו.

לא עוקב גדול אחרי כדורגל ישראלי. גם לא אחרי נבחרת הנוער.

אבל מהמעט שראיתי ביורו וגם עכשיו. קנצפלוסקי השחקן שהכי הרשים אותי בדור הזה(להוציא את גלוך).

לדעתי למקין. הופעה מכובדת מאד לנבחרת

גם תורג’מן נראה מעולה. נראה שגדל פה אחלה דור, מעניין רק לראות אם זה ימשיך לבוגרים או לא. סטטיסטית, רק מיעוט קטן מהחבורה הזו יגיע לבוגרת.

עוד מעט הם יכירו את השווארמה ואת הבחורות.

וואו איזו מנטליות… מי מספר להם שהם נבחרת ישראל ושזה לא הולך ככה בדרך כלל?

הלם מוחלט!!

כאילו קיזזו לנו 50 שנה של לוזריות של הנבחרת, על טורניר אחד בודד של ווינריות.

וכל זה בלי הכוכב הכי גדול של הנבחרת.

פשוט מדהים.

לפחות הם עדיין מראים שיש לנו את זה בפנדלים

קמתי מחלום שדפקנו את ברזיל 3-2 בנוקאוט

איזה חלום מתוק

לא ציפיתי שנפגר פעמיים, נשווה מיד פעמיים, נחמיץ שני פנדלים ובכל זאת נשחיל שלישייה לברזיל ברבע גמר המונדיאל(יטו).

מה סך הכל ביקשתי? שלא נובס.
תסריט הזוי.