הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

כן, אה?

לא רק לפגר פעמיים זה גם לגיב מיד ישר אחרי… מדהים

ברזיל מקבלת את ישראל שמחמיצה שני פנדלים ועדיין מודחת . לוזרים. חחחח

הישג מטורף ניצחון משוגע!!!
וברזיל עפו :wink:

כמה הטורניר הזה מעניין בעולם?

אתה כיף במסיבות אה? :rofl:

זה לא הזמן להיות פארטי פופרים אבל תלוי איפה אתה שואל.
בדרום אמריקה שם הכדורגל זה דת גם בטורנירי גיל 6 יוחר, באירופה אני יכול להגיד לך שהאזכורים מינורים מאוד אם בכלל ואולי רק אם האיטלקים יגיעו לגמר ויזכו זה יקבל יותר.

מין הסתם פה בארץ אנחנו אוהבים להעצים ולהאדיר הכל וזה עדיין לא מוריד מההשיג המטורף.

מתנצל. כל מה שהיה לי להגיד כבר כתבו פה.
כל המשחק הנבחרת נלחמה בעצמה בין ישראל הישנה (ספיגה על פתיחת הארכה, החמצת 2 פנדלים בהארכה) מול ישראל החדשה (2 שערי שיוויון מהירים וגול יתרון בתוספת הזמן של חלק 1 בהארכה).
ועדיין, כאחד שיחסית מתעניין בכדורגל בעוונותי, לא זכור לי ששמעתי יותר מדי על הטורניר הזה.

אז עניין אותי כמה זה באמת מדובר וכמה ה׳כותרות מהעולם׳ שהאתרים שלנו אוהבים להביא זה דברים רציניים או סתם כותבי פורום מבוליביה.

כיף גדול מאוד, בגול של תורג’מן דפקתי צרחה שהבן שלי בן ה-3 נבהל והתחיל לבכות… אבל אכן כדאי להכניס לפורפורציות, זה לא טורניר מאוד חשוב ובסוף זה רק נבחרת הנוער. מי שרוצה להתעורר לרגע מהחלום צריך לשאול את עצמו האם היה מייחס יותר מדי חשיבות לתוצאה הזו אם במקום ישראל זו הייתה קפריסין. רוב הסיכויים שלא היה שומע בכלל על המשחק.

מצד שני, כשהנבחרת הבוגרת שלך שווה מה שהיא שווה, לא נשאר לנו הרבה אלא לשמוח מהדברים האלו.

ניצחון ענק, מבט קצר על היכן השחקנים שלהם משחקים ורואים שזה בכלל לא אותו סדר גודל, עם כל הכבוד לבלם פותח בהפועל תל אביב או שחקן נוער של פ.ס.ו. מקצועית, עשו את זה בכבוד רב עם משחק הגנה ולחץ מתואם, בילד אפ טוב, משחק אגפים סבבה.

כמה ההישג הזה גדול? השאיפות שלנו צנועות: להגיע עם הבוגרת לטורניר גדול (רק לדמיין מהו ‘דור זהב’ במונחים ברזילאים). אם זה יקרה בקרוב אז יגידו שההישג של הנוער החדיר אמונה בכדורגל הישראלי.

החיבור וההתלהבות מנבחרת הנוער רק מראה מה אנחנו מפספסים בזה שהבוגרת מזעזעת. איזה כיף זה לתמוך בנבחרת הלאומית. נטול כל היגיון, פשוט bias טהור לטובת המדינה.

מקנא מאוד בכל מי שיכול להתרגש מהנבחרת הבוגרת שלו, כמה שזה חסר.

זה מסביר הכל:

אשכרה

חשוב לי לציין שוב שהסיפור כאן הם החבר’ה הצעירים המדהימים שמבחינתי יכולים כבר עכשיו להחליף את הנבחרת הבוגרת ולא יונתן כהן ואושרת עיני שחוגגים וצורכים בגול וזה מצד אחד מקסים ומצד שני - אתם השוליים כאן. לא שהייתי אדיש לדרך המרגשת של הנבחרת הצעירה אבל אתמול זה קיבל מימד אחר אפילו כי בכל זאת ברזיל. אתה יושב ורואה אותם משחקים ופשוט נהנה. הכדור זז, האמונה והביטחון, לא משנה אם מקבלים גול על ההתחלה של ההארכה וכן הלאה. השער של דור תורג’מן - וואו, אני בכדורגל היום ברמת גן אם אני עובר שחקן ברחבה אני בועט ישר ולא מנסה דריבל כזה. מקווה לראות את כל הצעירים משחקים וכמה שיותר (רק עכשיו הבנתי למה מדברים עליו כל כך הרבה). הסיפור של אופיר חיים מרגש מאוד. גם החבר’ה מהפועל תל אביב לא רעים בכלל ויאללה שייקחו צעד קדימה, סתיו למקין עם פעולות גדולות בהגנה למשל ועומר סניור משתמש יפה במהירות שלו. סוף סוף השלם גדול מסך חלקיו. שלא ייגמר לעולם. יש להם לצערנו מספיק זמן להתקלקל אבל בואו נחשוב רק על הטורניר הנוכחי.

אז בדקתי את העיתונות האיטלקית ולא ראיתי שום אזכור לניצחון הלילה על קולומביה ברבע הגמר.

200w (7)

אוהדי ביתר בתגובה:

צריך בית דין שיעמיד לדין את בית הדין הנוכחי.

מתי הרחיקו קבוצה מאירופה על פריצה למגרש? חבורה של הזויים שמחליטים לעשות כל שביכולתם על מנת להרחיק אוהדים ומשקיעים מהכדורגל. זה היה אירוע באחריותם.

הבעיה היא התקנון, או יותר נכון למה אף אחד לא רוצה לשנות אותו. המצב בו אף אחד לא לוקח אחריות נוח להם. אחריות יכולים לקחת רק גורמי אכיפת החוק, אבל המשטרה לא בעניין והמחוקק לא עושה את עבודתו. מענישים את בעלי הבית והאוהדים וממשיכים קדימה.

אופ"א קבעה :warning: ההתאחדות לכדורגל חרגה מסמכויותיה בהדחת בית"ר ירושלים מאירופה

צ’אבי אמר שזה קשה לשחק על כר דשא שלא כיסחו אותו, ושכר דשא קצר חשוב לכדורגל טוב. מעניין אותי מה הוא היה אומר במקרה שלמגרש אין בכלל דשא… בתאכלס תעודת עליבות לארנגטינה שככה זה נראה.
הנבחרת משחקת טוב והעייפות ש0ל משחק חפירות תשחק לטובתינו בסוף. אורוגאווי עם סגל מאוד קצר פלוס יום פחות מנוחה. ועדיין כל כך כיף לראות את הספורטיביות האורוגוואית, תמיד שומרים על העקרונות שלהם של משחק אחראי וצפוף ובעיקר אגרסיביות. גם כשהם עושים או שעושים עליהם עבירה הם ישר קמים וממשיכים לשחק. ולדעתי, הגיע להם פנדל.

יאמר לזכותם (מעבר לעניות של המדינה) שהליגה בעיצומה וכל המגרשים הגדולים תפוסים.
הטורניר הועבר לשם ברגע האחרון ולא הספיקו להתכונן.