הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

האומנם הופעה אפאטית ומשעממת של חיפה. אבל עדיין תיקו שמשרת מצויין את הכדורגל הישראלי במאבק מול שאר הליגות. ניצחון היום של מכבי מול אולימיאקוס ואנחנו מקבלים כבר שנה הבאה 2 נציגות במוקדמות ליגת האלופות ללא קשר לשאר ההתקדמות של מכבי, שרק יכולה לקדם עוד יותר את ישראל במאבק. כל הכבוד לחיפה, אחלה תוצאה. ויאללה מכבי תבטיחו לנו את 2 הנציגות, זה יותר מאפשרי.

לא שנה הבאה
בעונת 26/25

וזה הישג גדול מאוד

מכבי, אם מנצחת הערב, בסיכוי טוב להעפיל ישירות לצמפיונס (אם תזכה באליפות) אם כי שחטאר והכוכב שמדורגות לפניה עלו למקום הראשון בליגות שלהן.

עוד יש זמן עד סיום העונה אבל זה לא מופקע.

ובעודי מקליד, 1-0 ליוונים.

אני מהמר שמכבי לא ינצחו היום :sweat_smile:

וואו, לא צפוי בעליל. עידו שחר אחרי כל המחמאות מזכיר לנו שזו הפעם השלישית או הרביעית שהוא משחק מגן.
זהבי הכי חלש על המגרש.

התפרקות מפוארת.
נראה אם יצליחו לגנוב פה גול כי להיות מודחים אחרי 4-1 בחוץ זו עילה לפיטור מאמן.

בשנה שעברה מכבי חיפה הפסידה 7:2 לפריז סן ז’רמן ואמרו שהיא נאיבית, שזה מביך לקבל שביעייה ומה היא באה לשחק התקפי ולהשאיר שטחים לליאו מסי שימסור לקיליאן אמבפה. מכבי תל אביב עשתה אתמול בושות. ואין לי איזו פוזיציה זה לא רלוונטי שאני אוהד הפועל תל אביב – זה מרגיש עולם אחר ולבטח ספורט אחר. פעמיים הייתה הכרעה בפנדלים בליגת האלופות השבוע ומכבי עם יתרון מבטיח מאוד לא הצליחה אפילו להגיע לזה וחוסלה בהארכה, זה פשוט הזוי. לראות איך רובי קין לא מגיב לזה שעידו שחר שם קורס בצד, אנריק סבוריט נרדם במהלך המספרת. אולי רבע שעה סבירה במחצית השנייה בה מכבי הייתה קצת יותר פיזית ויצרה חצאי מצבים עם אושר דוידה, חוץ מזה כלום. השאלה אם אפשר לקום מזבנג כזה לפנים במאבק על הליגה (ותודה לבית הדין).

חבל לי שאתמול חיפה אכן הייתה נראית אפורה כי מה שתמיד אפיין אותה זה לא הגנה חזקה אלא התעוזה והאומץ עליה דיברתי בהתחלה. ברור שהיה לה קשה וברור שסחבה אכזבה מהמשחק הראשון.

בכל מקרה מבחינתי “האמת האובייקטיבית” שלי היא שהקמפיין של מכבי חיפה>>>הקמפיין של מכבי ת"א. חיפה הרגישה בחלק מהזמן באמת בליגה האירופית. לא ספרתי פה בהכרח גולים וניצחונות. מכבי שיחקה בחלק מהזמן לפחות נגד קבוצות שאף אחד לא מכיר ולא יכיר ולא יתעדכן מה שלומן אחר כך.

יש מצב שהתבוסה אתמול מתמודדת רצינית לתבוסה הגדולה בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי? (לאחר שאני לוקח בחשבון את איכות היריבה והתוצאה מהמשחק הראשון.)

מוואן:

מכבי חיפה רשמה העונה הכנסה של 12.01 מיליון אירו בזכות ההשתתפות שלה במפעלים האירופיים ו-18 נקודות דירוג. חמישה מיליון אירו היא בזכות ההעפלה לפלייאוף ליגת האלופות ושלב הבתים של הליגה האירופית ועוד 4.23 מיליון אירו על ההשתתפות במפעל. ההשתתפות בשלב הפלייאוף בקונפרנס הייתה שווה לירוקים עוד בונוס של 500 אלף אירו וההעפלה לשמינית כ-600 אלף אירו נוספים עבור החבורה מהכרמל.

וזה עוד בלי 30 אלף בסמי עופר. אנחנו בדרך הבטוחה לליגה של שתי קבוצות סטייל סקוטלנד.

יוצא מן הכלל אם תשאלו אותי

במשך כל המשחק מכבי חיפה לא עשתה כלום אבל הייתי בטוח שהפועל תל אביב תצליח לספוג גול מעצמה. עם קצת מהלב והנשמה והמשמעת הטקטית שהייתה היום - גם בשאר העונה - לא היינו במצב כל כך קטסטרופלי כמו עכשיו. מחבק את הנקודה הזו. מי יודע אם תהיה עוד עונה בה לא נספוג ממכבי חיפה ולבטח בסמי עופר. קיבלנו את חיפה בתזמון די טוב והם נראו די מיואשים וכועסים, הגביהו בלי סוף לרחבה.

מאוויס צ’יבוטה היה ליצן החצר כמו תמיד. גם במשחק כזה בו היריבה מפקירה את השורות לחלוטין הוא לא עשה מהלך אחד טוב, לא סחט פאול, הרבה מאוד מתפרצות בהן התנהל רע מאוד וחבל. הישאם לאיוס היה טוב יחסית ולא בגלל הדריבל בדקה ה-90. אבל לא כל יום היריבה היא מכבי חיפה וכל ישראל צופה בך. רוב העונה אין לו חשק והוא עצלן.

אי אפשר לנשום לרווחה עדיין, הפלייאוף בתחתית לא דומה בכלל, זו אופרה אחרת לגמרי. אנחנו נצטרך ליטול את היוזמה ולתקוף עם הרבה שחקנים, והקבוצה הזו לא יודעת.

טוב אני חושב שהאליפות הוכרעה היום. מכבי ת"א לא תפסיד כל כך הרבה נקודות בפלייאוף.
אם היה חמש הייתי מאמין שחיפה מסוגלת, עכשיו אני חושב שלא.
זה ייגמר בדו ספרתי להערכתי

כבר אין לאף אחד חשק לשחק כדורגל במכבי חיפה
אפילו לא נלחמים, מיואשים וכבדים מעונה עמוסה ואן כבר כן יש קצת ניצוץ בא בית הדין ומחרבש הכל

בסוף הכושר הלקוי, הנפילת מתח והפציעות מגיעים בתקופה הכי לא טובה.

אתמול הפועל פת קיבלו הזדמנות להשוות מפנדל בשניה האחרונה, והחמיצו. לדעתי הם ירדו ב 90 אחוז. בגזרת היורדת השניה, ולמרות החשש המובן של דור, נראה לי שלג׳קי ממש לא אכפת לרדת ליגה. לא החליף מאמן, מכר את זסנו, לא הביא שחקנים טובים בחלון… אולי הוא רוצה עונה בלאומית כדי להריץ את הצעירים שלו עם אותו מאמן שאימן אותם בנוער (לקחו אליפות).

תראה אחרי 2017 אני כבר לא אומר “אין מצב”. חשבתי שנשרוד כמו תמיד אבל עובדה שלא, זו טראומה מבחינתי. הפועל תל אביב בלחץ הכי גדול מבין כולן בתחתית, אולי ה-10,000 איש שיגיעו כל שבוע (לפני כמעט 20 שנה הכניסו נשים וילדים שבאו באדום בעשרה שקלים או בחינם - קדימה) זה דווקא משקולת. ואנחנו לא קרובים בכלל לתת גול. את בית"ר ירושלים אני בכלל מוציא מהמשוואה בלי קשר לזה שהטבלה מראה אחרת, הם הרבה יותר טובים מהשאר. ג’קי בן זקן מגעיל, אין ספק.

עוד על מכבי חיפה - אני שכחתי בכלל איך דולב חזיזה נראה. נדמה לי שהוא לא שיחק מספטמבר או נובמבר. כל פעם אמרו שהוא חוזר - והוא לא חוזר.

חשוב מזה אני מקווה שיחזירו את כל הנקודות שבית הדין לקח, אסור שהאליפות או היורדת תוכרע לא על כר הדשא וזה כמובן משפיע זה מוסיף ללחץ.

כיף לראות אותך במגרשים, ליאם | By ‏Hapoel Tel Aviv FC - מועדון הכדורגל הפועל תל אביב‏Facebook

רגע אחד של נחת העונה - באמת הרגע הכי חשוב: ליאם אוהד צעיר של הפועל תל אביב שחזר מהגיהנום - השבי בעזה - שב ליציע עם החברים. מחייך, קופץ, שמח - במשחק בסמי עופר נגד מכבי חיפה ביום ראשון. הבמאי שם קלוז-אפ עליו לכמה שניות. הוא לבוש בחולצה לזכרו של עמית בר חברו הטוב שנרצח. כמה טוב שבאת הביתה! ואין כמו כדורגל. זה אף פעם לא “רק כדורגל”. אמן שכל החטופים יחזרו כבר. וכן כמובן שהצינים כבר אמרו שחבל שמרגע שחזר לראות את הקבוצה הוא רק סובל אבל זה מה יש. פרופורציות, בהחלט, ואיזו זכות עצומה יש לנו כאוהדי כדורגל.

הפועל מדי מחזור מקרינה על המסך את הסרטון עם כל האוהדים שנפלו ביום שבת השחור ה-7.10 ולפחות בעניין הזה מנסה להתנהל כמו שצריך. “החלום” שלי היה שעם חזרת הליגה והקהל באופן מלא יהיו גם הרבה אוהדים ויהיה אפשר לעשות אירוע לכבודם, כולם ביחד ללא יוצא מן הכלל. בעניין הזה אין כאן אדום נגד צהוב, הפועל-מכבי-בית"ר-חיפה.

בית הדין של יענקל׳ה :joy::joy::joy: @Shusaku

התיאוריות שלהם קורסות כמו מגדל קלפים אחרי זה והטעויות שיפוט שהיו לאחרונה (ואני הראשון להגיד שיענקלה מזכיר את שימון)

אפשר תרגום למי שלא עוקב יותר מידי ?

מכבי תל אביב מקבלת לאחרונה לא מעט פינוקים מהשופטים. עכשיו היה עוד אחד גבולי וגם במחזור האחרון. @asafbarca הנהי המכביסטי איפה אנחנו עומדים?

הנהי חי וקיים, התעמולה של טוכמן, רז אמיר וחבריהם עושה יפה יפה את העבודה.