נבחרת ישראל :: לקראת ליגת האומות

אתם מבינים שבניון וחזן לא יגעו בהם בגלל המלחמה נכון?

אני בעד להחליף אותם תמורת 240 החטופים :smiling_face_with_tear:

אני בעד לתרום לנבחרת פלסטין את שתיהם.

אני רק שאלה.

כמעט בכל מקום שאני קורא או מקשיב לו, לכולם אצלינו ברור שאוסקר גלוך הוא הצלע השלישית בקישור של הנבחרת ושלצידו צריכים לעלות עוד שלושה שחקני התקפה.

מה הקטע שאף אחד לא עוצר את עצמו לשאול למה נבחרת ישראל מרשה לעצמה לעלות לכל משחק עם הרכב סופר-דופר-סופר-דופר התקפי?

זה היה נכון אגב עוד לפני עידן גלוך, אבל זה בולט במיוחד עכשיו כשאין לנו יותר מדי שחקני התקפה ויש לנו יותר שחקני קישור לא רעים. אוסקר גלוך שחקן התקפה טהור ואין לו מה לחפש בשלישיית קישור. מקומו או כקשר רביעי (אללה בלינגהאם) או כקיצוני שמאלי.

לא מבין את הקטע הזה. אי אפשר לעלות למשחקים מול נבחרות נורמליות עם 2 קשרים בלבד באמצע.

מסכים לגמרי.

ההרכב שלי:

גלזר
רביבו גולדברג ויטור דסה
קינדה לביא אבו פאני
גלוך זהבי חלאילי

ויטור ודסה הם צמד חלש. אבל הם כנראה עדיין עדיפים על השאר בעמדות שלהם. אחת הסיבות שאנחנו לא מצליחים להתקדם מילימטר שנים זה כי אין לנו שחקני הגנה טובים. התהייה שלי זה האם בגלל היצע באמת נמוך וחוסר מסוגלות או פשוט עבודת אימון נמוכה שלא מצליחה לפתח כלום.

אנחנו חסרי מודעות ברמות שבאמת קשה להסביר. ההערכה שלנו את עצמנו לא מבוססת על שום קריטריון אובייקטיבי.

מסכים, אבל כמו שאני מכיר אותם הם יעלו עם דור פרץ

ישראל עם מאלי, פארגוואי ואלופת אסיה בבית ד’ של האולימפיאדה

מצד אחד בית קל, מצד שני בית קשה

אז נראה שאלון חזן קורא בפורום והחליט לעשות הפוך.

הרכב של פחדים
חזן אין לו מושג, איפה גלוך.

עם כל ה.כבוד לקינדה לא שחקן הרכב
דור פרץ באנקר על כלום
הוא מחפש להחזיק מעמד ולזרוק הכל בסוף
גישה של כלום

מאמן הזוי, מה זה השטויות האלה, פרץ בעונת זוועות וקניקובסקי שחקן בינוני מינוס, גלוך ואבו פאני להרכב!

וכצפוי - הכי חלשים בנבחרת בפער אלה אותם דור פרץ, קינדה וקניבוסקי שהוזכרו כאן. הרבה-הרבה יותר מידיי איבודי כדור. זהבי אמנם לא מורגש, אבל: א. זה זהבי. ב. לפחות הוא לא מחריב התקפות.

ברמות האלה התכונה אולי הכי חשובה - זה הקילר אינסטינקט. זה לא כמו בליגה הישראלית, שיש לך עוד ועוד הזדמנויות, ויש לך עוד ועוד זמן ומקום לנסות שוב ושוב לייצר מצבים ממשיים ולהבקיע שער. אתה חייב לנצל כל רבע הזדמנות שאתה מקבל - גם כי לא תקבל עוד אחת כזו, וגם כי אם לא תנצל אז הצד השני ינצל את שלו ויגמור את המשחק.

והמשחק הזה מתפתח בדיוק כמו הכרוניקה הקבועה של משחקי הנבחרת. פותחים לא רע, שולטים בכדור, מגיעים לחצאי מצבים ונותנים לנו שביב של תקוות (שווא) - אבל אז נקבל שער בצד השני מרבע מצב. כי כאמור, מה שהכי חשוב ברמות האלה זה ניצול המצבים, ולא אשליית השליטה במשחק.

ומי עולה לנו בשער? קניקובסקי, מי כמעט עלה לנו בשער? קינדה.

תורג’מן חוץ מהסחיטת עבירה בסוף המחצית לא נגע בכדור. קניקובסקי מאבד יותר מידי, גלזר ממשיך עם הסטנדרט של לתת גול במשחק. אבל הכי חלש לדעתי זה ויטור, כמה איטיות כמה, כמה חורים כמה.
הראשונים לעלות זה אבו פאני וגלוך במקום קניקובסקי ותורג’מן.

אני לא יודע באיזה עולם אבו פאני לא ראשון בכל הרכב של הנבחרת

נבחרת ישראל זה פרודיה שכל הזמן שוברת שיא חדש של גיחוך על עצמה

שונא את הנבחרת הזו.

לא מבין את הפליאה על האדום, לדעתי היה אדום ברור. עבירה מטופשת. חבל, חבל.

קלאסי

יש לנו מינוס 100% אופי
מגיע לבניון וחזן, לא סובל את שניהם