נבחרת ישראל :: לקראת ליגת האומות

פעם @whykds נתת לי הרצאה על ווינריות ופנדלים חשובים כמדד ושיבחת את זהבי בפן הזה. גדול המשלשלים בפנדלים חשובים בנבחרת, שווה לפתוח את התיאוריה שוב.

אני באמת לא אוהב להאשים מאמנים לרוב אבל היה פה פיגוע של מאמן בצורה הכי בוטה שראיתי. משחק בלי קשר אחורי, בלי השחקן הכי טוב שלו, מחליף את השחקן השני הכי מסוכן שלנו בפיגור, משאיר את תורג׳מן באגף כל המשחק וזה כמובן רק היום.

חבל מאוד כי זו הזדמנות שלא בטוח שתחזור.

השידור של עמיחי ואפק מביך. המטרה האמיתית של זהבי, זה מרגיש כאילו כל מה שהוא חשב זה על הסרט לנטפליקס ואיך הוא מעלה את ישראל ליורו, הציטוטים של השדר שייכנסו לסרט…

מדוייק
ניהול משחק כושל ומביך

הנבחרות שאיסלנד כבשה מולן 4 שערים ומעלה ב130 המשחקים האחרונים שלה:
ליכטנשטיין
אינדונזיה
ישראל

עוד משחק שערן לא מצליח בלי מילסון

על מה שחזן עשה היום ידובר רבות. מה שלא ידובר זה שלקחו צוות מקצועי שקידם אותנו ולקראת הבית הקל בתולדותינו החליפו אותו בזוג ליצנים שהחל מרגע זה יאותרגו על ידי פשכצקים למיניהם. איזה גועל נפש

מזה שום פשכצקי לא יכול יותר לעזור.

מעניין אם בניון יזרוק את חזן היום או יחכה ליום ראשון… צריך את השעיר לעזאזל שלו.

טוב נשאר לנו רק לעשות בתחתונים באורוויזין ולהפסיד את המלחמה.כי בכדורגל כבר
לא נגיע רחוק :joy:

אגב @asafbarca במסגרת הצ׳רי פיקינג שלך אתה כמובן לא תזכיר שזה נאמר בהקשר של מסי שמאז החטיא פנדל במונדיאל ככה שצדקתי :stuck_out_tongue:

יש עדיין להםסיד לבוסניה במשחק על המקום השלישי המאוד חשוב

שכונה. זה הדבר המרכזי שאני לוקח מהמשחק הערב.

כולם שכונה, אבל בראש ובראשונה הצוות המקצועי שמרשה לעצמו להשאיר את השחקנים הטובים ביותר שלנו מחוץ לסגל וההרכב משחק אחרי משחק אחרי משחק.

אבל השיא, נבחרת שעולה במשחק מכריע מול יריבה עם קשר 50/50 ו-2 קשרים התקפיים לצד שלושה חלוצים. כאילו, חזרנו לשנות ה-50? מה זה החובבנות הזו? מאמן שעולה ככה לא שייך לכדורגל מקצועני. החור במרכז המגרש בלט לאורך כל הדרך מהדקה הראשונה עד הדקה ה-90, ולא היה אף ניסיון לסתום אותו.

הקבוצות הטובות בעולם מצופפות עם 4 ו-5 קשרים ופאקינג נבחרת ישראל הגדולה עולה עם 3 חלוצים ו-2 קשרים התקפיים. ואז כששחקן הגנה שלה חוטף כרטיס אדום, כשנשארו עוד פאקינג 20 דקות לשחק, גם לא עושים חילוף הגנתי לאזן קצת.

חובבנות מדרגה ראשונה.

אפילו השידור הישראלי שכונה. שדרן ופרשן שלאורך משחק שלם לא מסוגלים לזהות את המחסור בקשרים ובכלל לא מדברים על זה, לא ראויים לעמדה המקצועית שניתנה להם. גם הם שכונה. ולשמוע מהם בסוף שאנחנו פשוט לא מספיק טובים בכדורגל? זה אולי נכון, אבל זו לא הסיבה שאנחנו אף פעם לא מצליחים. נבחרות חלשות מאיתנו מצליחות להגיע להישגים מדי פעם. ההבדל הוא לא האיכות, אלא המקצוענות.

ונבחרת ישראל היא לא נבחרת מקצוענית, מההנהלה, עד השחקנים וכלה בשידור המגוחך.

לא מבין איך אלון חזן הגיע למשרת מאמן הנבחרת, מה הבנאדם הזה עשה בחיים שלו?
ההרכב שלו היום יותר גרוע מההרכב של אנצלוטי מול סיטי, מה עשה קינדה שמגיע לו להיות בהרכב הנבחרת? פרץ היה צל של עצמו כל העונה וחטף שבוע לפני 6 שערים מאולמפיאקוס, איך לעזאזל גם הוא בהרכב?
אבו פאני וגלוך היו חייבים להיות בהרכב, גלוך היה אמור לשחק במקום תורגמן.
ומילה אחרונה על זהבי, הוא סקורר ענק, אבל בנבחרת הוא לוזר ענק, הוא לא עשה שום דבר שקידם את הנבחרת, ולא הייתה שום סיבה שהוא ישלים 90 דקות היום.

תשאל את בניון. הטפלון שיצא גם מזה נקי.

הוא הגיע בפוקס כי פיטרו את המאמן הקודם.

אני זוכר 5/5 בנוק אאוט כולל דו קרבים כשכל העולם עליו, לא יודע מה איתך…

זהבי במשחק ללא קהל והיום עם 500 צופים ביציע משלשל כשזה חשוב :slight_smile:

שמעתי שהוא מצלם סרט על העונה הזאת אחרי הספר שיוסיפוביץ כתב עליו, מציע שם: ״סרטו של לוזר״.

לא מבין מה התלונות לזהבי. חזן ובניון חיבלו לו בהכנה למשחק. איך אפשר לשפוט אותו כשעשו לו סאבוטז’ מכוון? הוא לא היה צריך לחזור לנבחרת כל עוד שני הליצנים האלה נמצאים שם ולא נותנים לו להתכונן למשחק בצורה מיטבית.

בעצם לא ליצנים - זה עלול לרמוז שהם סתם זוג אהבלים. בניון הוא חתיכת בן זונה שהעמיד את האגו שלו לפני האינטרסים של מדינה שלמה. שיכחד.

מבהיר- אני ממש לא באמת מאשים את זהבי או חושב שהוא לוזר. סתם מצחיק אותי הנראטיבים האלה על סמך איזה 2 פנדלים.

אגב, זה גם חלק מזה:

מאמן הנבחרת הבוגרת הוא מאמן שלא אימן מעולם קבוצה מעבר לקבוצה אחת ממנה התפטר כשהוא מתחת לקו האדום, ומאמן הנבחרת הצעירה שלנו הוא מאמן שיש קונצנזוס רחב במדינה שמדובר באחד המאמנים הרעים ביותר שיש למדינת ישראל להציע.

זה לא רק השכונה והחובבנות, נוסיף לזה את העסקנות ונקבל את הקמפיין והמאמן שראויים להיחשב לחלשים ביותר של הנבחרת אי פעם.

אנחנו סתם צוחקים, ברור
חחח מחכה לשמוע את יוסיפוביץ׳ שלא מפסיק ללקק (ושבשנה האחרונה הפך את הפודקאסט הכי טוב בארץ למשהו בלתי נסבל)

מה נותן המשחק הזה ??

צריך גם לדבר על מיגל ויטור שלא הביא שום ערך מוסף לנבחרת כמתאזרח.

אחת הבעיות שלנו היא מהירות ואתלטיות בחלק ההגנתי והוא לא תרם כלום מהבחינה הזאת.

מסכן, מכרו לו שיש לו הזדמנות לשחק ביורו :joy: