מנצ'סטר סיטי - טרבל היסטורי לחניכים של פפ

מתוך נקודת הנחה שלא כל משחק ילך בקלות, משחקים כמו המשחק של סיטי מול ווסטהאם הם אלה שמובילים לאליפות. העובדה שסיטי נתנו את הפוש האחרון לקחת את כל הנקודות היום הולדת עוד אבן דרך בפרויקט המרשים של פפ העונה.

דווקא בהיעדרו של סטונס אני מופתע ממש לטובה מאוטמנדי, אבל כן, כמובן שסטונס מאוד חסר. מנגלה קצת כבד בתנועה, מזכיר קצת את ארבעת המגנים משנה שעברה. אגב אוטמנדי, לצופי בארסה שבקהל - אפשר היה לראות אתמול שחזור כמעט מדויק לגול השני של סלטה נגד בארסה, רק שאוטמנדי לא עשה את הטעות של פיקה, ונשאר על השחקן שלו במקום לרוץ לקו השער. התוצאה - אין גול.

פרננדיניו מדהים. הוא בן 32, היית מאמין? נראה בלחץ 25.

המשחקים האחרונים הולכים יותר קשה, והכדורגל בהם מרגיש פחות מדויק לפרקים. זה קשור כנראה לשאננות מסוימת אחרי כל כך הרבה ניצחונות, ובאמת הרבה פעמים הקבוצה מעלה הילוך במחצית השנייה. אפשרות נוספת היא (כתשובה לאמירות שסיטי הגיעה לשיא מוקדם מדי) שהקבוצה בנתה סוג של סרגל מאמצים, שהפיקים שלו היו לקראת שלב הבתים של האלופות נגד נאפולי המצוינת, ולקראת הנוק אאוט של האלופות. זה ניחוש שלי בלבד, אולי אפילו תקווה, אבל אם כן זה לא יהיה משהו שמעולם לא ראינו מפפ בבארסה.
מהכיוון השני - היריבות האחרונות שיחקו הרבה יותר “זהיר” מאשר במשחקים קודמים, לתחושתי. 10 שחקנים גבוהים מצטופפים ברחבה + מצבים נייחים (אפילו מתפרצות בקושי מנסים). הרבה יותר מסובך לשחק נגד זה, על אחת כמה וכמה כשאתה סופג באותם מצבים נייחים בודדים שאתה מאפשר.

שבוע הבא מבחן קשה מאוד נגד יונייטד. צריך לעלות חדים כי על טעויות של ילדים יונייטד יודעת להעניש (כן ארסנל, אני מדבר עליכם ועל השערים האומללים שספגתם בדקות הפתיחה שלשום). פול “אני מקווה שהשחקנים של סיטי ייפצעו כמו ששחקנים שלנו נפצעו” פוגבה ייעדר מהמשחק, קארמה איז א ביץ’.

https://twitter.com/2010MisterChip/status/941060007008849922

שיא נצחונות רצופים בליגה הגרמנית עם באיירן - 19.
שיא נצחונות רצופים בליגה הספרדית(בצוותא עם זידאן) עם בארסה - 16.
שיא נצחונות רצופים בליגה האנגלית עם סיטי(וזה עדיין לא נגמר - 15)

כל השיאים של סיטי ופפ - כתבה מספורט5, עדכנית למחזור הלפני אחרון|

חלוקת הגולים בליגה: אגווארו - 10| סטרלינג - 9| חסוס - 8| סאנה - 6| דה-ברוינה וסילבה - 5.

חייב להגיד שדי צר לי שצ’לסי של קונטה אחראית לשיא הנצחונות וצ’לסי של אנצ’לוטי אחראית לשיא השערים. באמת? היו קבוצות הרבה יותר מלהיבות ממנה, 2009/10 הייתה עונה חלשה של הליגה האנגלית.

לא חשבנו שנכתוב את זה על פפ וסיטי, אבל רק שלא יקרה להם מה שהיה קורה לבאיירן באופן מסורתי. אלופים כבר במרץ-אפריל ואז יש בעיות בצ’מפיונס וירידת מתח. לא חושב שסיטי תיקח אליפות בפער כזה אבל קשה להתעלם מהשיאים שהם שוברים והם גורמים ליריבות האחרות להיראות אומללות והן כבר נטולות אמונה. ההגרלה בשמינית הגמר היא צ’יפס, מעניין מה הלאה.
ז’סוס השתלב כל-כך טוב למשל שאני לא חושב שסיטי נפגעת אם אגווארו לא משחק בחלק מהמשחקים בכלל(כמובן שבחצי גמר הצ’מפיונס הייתי רוצה לראות אותו בהרכב, אם אני אוהד סיטי). גם יתר הקבוצות יאבדו נקודות בגלל רוטציות וחישובים נוספים ולדעתי ההפסד בדרבי היה מכה גדולה ליונייטד בעוד יתר היריבות לא רציניות. ברנארדו סילבה שלא השתלב במאה אחוז לדעתי וגם גונדוגאן אם הוא הצליח להעביר חודש בלי פציעה - צריכים לשחק יותר. שיאים זה יפה אבל תארים זה יותר חשוב.

קווין דה בריינה מקדיש את השער לדוד סילבה שנעדר מהמשחק מסיבות אישיות
עוד מאסטר פיס של הגאון הבלגי

חמישייה נגד ליברפול, רביעייה נגד טוטנהאם, שלישייה נגד ארסנל, צמד נגד יונייטד ושער אחד בודד ענק (של מי אם לא קווין דה בריינה) נגד צ’לסי - מנצ’סטר סיטי משלימה סיבוב ראשון מושלם נגד הקבוצות הבכירות בליגה, והיא כבר עם 52/54 נקודות, ושיא מתעדכן של 16 ניצחונות ליגה רצופים!

אפשר לציין את סאנה, שעבר את טריפייר פעם אחר פעם ועשה ככל העולה על רוחו על הקו,
אפשר לשבח את אדרסון, עם יכולת מסירה לא נתפסת לשחקן בעמדתו, מלווה בעבודת שוערות מצוינת,
אפשר לברך את פיל פודן שקיבל דקות בכורה בליגה,

אבל מעל כולם - קווין דה בריינה בעוד משחק פנומנלי. את המסירות שהוא נותן בנגיעה שחקנים אחרים לא מסוגלים לתת גם ממצב נייח. קווין היה בכל מקום במגרש היום, כולל עבודה בלתי פוסקת בהגנה, חילק מסירות קצרות וארוכות ללא הרף, לא נרתע אל מול משחק אגרסיבי מאוד של עלי, הכפיל את היתרון של סיטי עם שער ענק ברגל החלשה ועוד הספיק לסחוט פנדל. הג’ינג’י נבחר לאיש המשחק, ובצדק.

מנצ’סטר סיטי עם הפנים קדימה. זכייה באליפות והעפלה לרבע גמר ליגת האלופות נראות מטרות אפשריות ביותר, ומשם - השמיים הם הגבול.
החלום נמשך.

אנדר אתה בטוח? כי אני הבנתי שזה עקיצה בכיון של טוטנהאם. (21 ) זה קרה אחרי הדריכה של דלה עלי…

ואחרים טענו שזו עקיצה ליונייטד על תוצאת המשחק ביניהן.
לא ראיתי עדיין התייחסות מילולית רשמית לחגיגה, אבל שים לב לתמונה הטרייה הבאה, מהטוויטר של סאנה:

קווין דה בריינה זה השחקן שאני הכי נהנה כרגע לראות בכדורגל העולמי. הישירות שבה הוא משחק, הטכניקה, הדיוק, העוצמה, הפיזיות, מהירות המחשבה…הבחור הזה עדיין צעיר והוא משחק ברמה אדירה. ראינו ניצוצות לא מעטות בשנה שעברה, והעונה זה בא לידי ביטוי יותר ויותר. פשוט תענוג.

היו בפורום של ריאל בעבר המון דיונים על איך קישור אמור להראות והאם עדיף שחקנים חזקים ואגרסיביים על טכניים.
אני טענתי בזמנו שאגרסיביות, מחויבות ומשחק לחץ זה דברים שעם מאמן נכון אפשר לפתח.
סיטי השנה מראים לי שלא טעיתי.
פפ מחזיק קישור עם סילבה ודה בריינה! שני שחקנים שבכל קבוצה אחקת היו אולי משחקים בעמדה הקדמית של הקישור או אפילו משחקים בשלישיית ההתקפה. ואצל פפ הם משלקים יחד בקישור כשלפניהם עוד 3 שחקנים קדמיים.
פפ הצליח ליצור קישור כל כך התקפי מבלי להרגיש פגיע מאחור.
בזכות כך סיטי כל כך רב גונית מקדימה, בעוד ברוב הקבוצות הכל תלוי בשלישייה ההתקפית ובמגנים ובמקסימום מקבלים תמיכה מקשר אחד, אז בסיטי יש תמיכה מ2 קשרים, ולא סתם תמיכה, הקשרים האלה עם יכולות התקפיות מרשימות יותר מרוב שחקני ההתקפה בטופ העולמי וגם המספרים שלהם מראים זאת.

לטעמי זה משהו שכל קבוצה צריכה ללמוד. מלבד הקשר האחורי עצמו אתה לא חייב מעליו קשרים מאוד הגנתיים, כדי לעשות הגנה בקישור לא צריך הרבה יותר ממשמעמת טקטית ומחויבות, כמובן שיש עוד תכונות שיתרמו אך יכולות התקפיות יועילו אפילו יותר מאותן תכונות. הרי גם מבחינה הגנתית ברגע שהקישור שלך מאוד טכני ובעל יכולת אישית גבוהה אתה תהיה הרבה פחות פגיע מפני לחץ של היריבה ותאבד פחות כדורים וכמובן שתהיה מסוכן הרבה יותר מבחינה התקפית.

ההוכחה מספר 1 כמה קווין השתפר העונה - הוא עקף את חברו דוד סילבה בדירוג שלך :stuck_out_tongue:

גם פפ לא נשאר אדיש להופעה של הכוכב שלו:
“בלי הכדור אנחנו קבוצה כל כך צנועה. אני מודה לקווין. הוא אחד השחקנים המוכשרים ביותר, ואתה רואה איך הוא רץ בלי הכדור. הוא מהווה דוגמה טובה לשחקנים הצעירים, לאקדמיה, לפיל פודן, לבראהים [דיאז], הם יודעים כמה קווין דה בריינה טוב, וכשהם שם והם רואים כמה הוא רץ ונלחם בלי הכדור, זו הדוגמה האישית הטובה ביותר. הוא עוזר לנו להיות מועדון טוב יותר, מוסד טוב יותר לעתיד. ההופעה שלו היום… אין לי מילים לתאר מה שהוא עשה עם הכדור, כמה בישולים, כמה מסירות, הוא רואה את המשחק בראש שלו, ובלי הכדור הוא לוחץ 40 מטר קדימה לעבר השוער, וכשזה קורה השחקנים מאחוריו אומרים - הו, הבחור הזה רץ ככה, אני חייב גם לרוץ.”

אני אשמח להוסיף נקודה שונה לנושא של דה ברוינה.
לטעמי הוא לא השחקן שעשה את הקפיצת מדרגה הגדולה ביותר בסיטי. אין ויכוח על היכולת שלנו זה תמיד היה שם, הראית משחק היכולת למסור הטכניקה המופלאה היכולת כיבוש הם היו שם תמיד. כמובן שיש איזה שדרוג קטן אבל לטעמי הוא בעיקר נהנה כמו כל הקבוצה משיפור ענק ביכולת של פרננדיניו שאין ספק שהוא השחקן הכי חשוב במערך של פפ היום. הוא משמש את התפקיד של בוסקטס (תואם בארסה). עונה קודמת פרננידניו היה חשוב מאוד למערך אבל מי שזוכר הרבה לקבל כרטיסים אדומים ולשבת הרבה בחוץ ונראה שהוא טיפה התקשה לבד במרכז המגרש, היום זה נראה שונה פרננידיניו פשוט סוגר את כל החלק ההגנתי ומשחרר את דה ברוינה וסילבה להתעסק בעיקר בלחץ והתקפה. הוא תמיד סוגר את ווקר או דלף כשהם עולים, הוא סוגר גם לבלמים כאשר הם יוצאים להתקפה והוא היחיד שנמצא לבד במגרש בעמדה שלו.

בעוד לדה ברוינה יש את סילבה סטרלינג וסאנה נהנים מעזרה של ווקר ולדף אגוארו מקבל הרבה שחקנים בהתקפה, פרננדיניו נמצא כמעט לבדו בעמדה שלו במגרש. הוא לבד צריך לסגור את כל חולית ההגנה ובנוסף לזה כאשר סילבה ודה ברוינה לוחצים אז הוא צריך לעלות למרכז המגרש.

לא סתם הוא השחקן היחיד שכמעט לא מקבל דקות מנוחה העונה והוא היחיד שיש לו כל כך הרבה שחקנים שיכולים לשחק בעמדה שלו (גונדוגאן, יאיא, ברנרדו) אבל בכל זאת פפ לא נותן לו כמעט מנוחה.

רק שיהיה ברור אני לא מוריד מערכו של דה ברוינה הוא שחקן ענק ולפי דעתי אחד הגדולים באירופה, אבל לפי דעתי זה לא שהוא עובר עונה פריצה עכשיו תחת פפ פשוט מאוד הקבוצה יותר מאוזנת עכשיו והוא יכול להתמקד בדברים שבהן הוא הכי טוב.

אני חושב ששלושת השחקנים שעברו את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר העונה הם סטונס, דה בריינה וסטרלינג. סטונס הצליח למצוא איזון טוב בין הנטייה הנפלאה שלו לשחק עם הכדור לבין אחריות ומשמעת הגנתית, דה בריינה הפך מיהלום לשחקן הרבה יותר דומיננטי ועקבי ואחד הטובים בעולם, וסטרלינג שכל כך אהבו לצחוק עליו שהוא תרנגולת בלי ראש, משחק עם המון שכל ועם ווינריות שאלוהים יודע מאיפה היא הגיעה.

לגבי פרננדיניו, לא ציינתי אותו כי הוא נראה כמו מפלצת כבר מהעונה שעברה. זה באמת מדהים איך הוא הסתגל לשיטה של פפ כל כך בטבעיות. שחקן לא צעיר בכלל, שלא נחשב לאיזה עילוי או יהלום בקרב האוהדים הנייטרלים, ועוד להיכנס לעמדת הקשר האחורי של פפ - שהיא גם לדעתי המסובכת ביותר בשיטה, והשונה ביותר ממה שנדרש מקשר אחורי אצל מאמנים אחרים - זה מדהים. לא הצלחתי לדמיין שחקן בכדורגל העולמי שיכול לשחק “בוסקטס” כל כך טוב (חוץ מסאמפר :frowning: ), ופרננדיניו פשוט עושה את זה כמו גדול. נכס אמיתי.

וברוך הבא בן :slight_smile:

כתבתי את זה אם אני לא תוהה, אבל אני אחזור ואומר. מבחינתי לסטרלינג אין את הסטאר קוואליטי הנדרש להיות כוכב על. אני יותר מרגיש שהוא על תקן ה’‘פדרו’’ של הסיטי. הוא די קלאמזי, אין לו את הטאץ’ שעושה אותו מהגדולים באמת. לצורך העניין - רק אתמול בשער מול טוטנהאם כשהוא קיבל את הכדור במקרה, הכוונה שלו בכלל הייתה להקפיץ מעל לוריס. מיותר לציין שהכדור ברח לו, לוריס הלך לגובה ולמזלו הרב של סטרלינג הכדור החליק לו בין הרגליים ומזה אי אפשר להחמיץ.
לא יודע, לא קונה אותו ולא תופס ממנו שחקן גדול. כמובן שקשה להתעלם מהקפיצת מדרגה שעשה העונה והעובדה שהוא עוד צעיר ממש (22/3?) אבל עדיין, לא יודע, חסר לי שם משהו. אני שוב אגיד, אם זה היה אלכסיס שם במקומו, ייתכן והסיטי היו באמת בלתי ניתנים לעצירה.

אותו דבר אני חושב גם לגבי דלה עלי, אבל זה כבר לדיון אחר.

כוכב על הוא אולי לא יהיה, אבל אין ספק שהוא אחד השחקנים הבולטים ביותר שלנו העונה.
לא כולם יכולים להיות השחקן מספר 1 וברגע שברורה ההיררכיה וכל שחקן מתעסק בלעשות את העבודה שלו, הדברים נראים טוב יותר מאשר בזמן שיש קרבות מעמד בין השחקנים.
צריך שחקנים מהסוג שלו, או כפי שאמרת של פדרו. שחקנים שהיכולת שלהם לא תשים אותם במקום הראשון, אבל תשלים את המכונה.

נראה שכדי שתצליח השיטה של המיסטר, חייב שילוב של שני גורמים חשובים מאוד. הנעת הכדור דרך הקשר האחורי המנווט את כובד המשחק מימין לשמאל ולהיפך, וסופרסטאר כשרוני שישחק מאחורי חלוץ.

להשיג קשרי 50/50 היודעים לנהל משחק ברמה גבוהה - יש. מודריץ’, קרוס, וראטי ועוד. מאידך להשיג קשר אחורי שהוא לא גרזן סטייל קאסמירו/מאטיץ’/מסצראנו (בליברפול) זה כבר מסובך יותר.

אני מתחיל לחשוב שאולי זו הבעיה שהייתה לפפ בבאיירן. ראשית, בעמדת הקשר האחורי הוא נאלץ לעשות טרנספורמציה עם לאם האינטליגנט. זה הצליח בערך. אבל החוסר שלו בשחקן מאחורי החלוץ שישלוט בקצב ההתקפה ויבנה מהלכים עמד לו לרועץ, הרבה מאוד בגלל שהסופרסטארס של באיירן דאז היו צמד ווינגרים מפלצתיים כרובן וריברי ולא שחקני אמצע התקפיים.

אם זו תאוריה נכונה, צריך להוריד את הכובע בפני דה בריינה. להיכנס לנעלי מסי של 2010-2011 זו מחמאה גם אם תשיג רק רבע ממה שמייצר מסי.

יש בסיטי משהו שאין בברסה של אז.
לא אומר שזה טוב יותר אך בגלל שהקישור מורכב משחקני התקפה זה מרגיש שיש יותר שחקנים מסוכנים על המגרש.
לא מוריד מערכם אך סילבה ודה בריינה מבחינה התקפית טובים מצאבי ואינייסטה.
כמובן שמצד שני סיטי יותר פגיעה בגלל זה מברסה של פפ. וכמובן העובדה שאין את מסי גורמת לקבוצה להיות פחות מסוכנת. אך לטעמי פפ נראה בדרך טובה ליצור עוד קבוצה שתהיה מהשולטות באירופה.

מחר מנצ׳סטר סיטי פוגשת את לסטר במשחק גביע הליגה בקינג פאוור אצטדיונה הביתי של לסטר.

סיטי ולסטר בעונות האחרונות מספקות משחקים מרתקים ביניהם. מחר הם יפגשו למשחק שני העונה, כזכור המשחק הראשון נגמר בתוצאה 2-0 לסיטי בליגה, גם אז באצטדיון הביתי של לסטר.

מנצ׳סטר סיטי כמובן תרצה להמשיך את המסע מחר בגביע הליגה, ולהילחם חזק על כל התארים האפשריים. אבל היא גם צריכה לקחת בחשבון שצריך לתת מנוחה לשחקני המפתח, מי שזוכר בסיבוב הקודם שפפ נתן מנוחה לכמה שחקני מפתח סיטי נגררה לקרב פנדלים צמוד מול וולבס שמשחק בצ׳מפיונשיפ הליגה השניה באנגליה.
השאלה איך פפ יבוא למשחק,יעלה יותר שחקנים מחליפים כמו פעם שעברה? או שיעשה רוטציה קטנה? או בכלל יבוא עם ההרכב הכי חזק שאפשר?

וגם איך לסטר מתכוונת לבוא למשחק הזה? האם היא תתן מנוחה לכמה שחקני מפתח, כדי לנסות ולהשיג עוד משהו בליגה? או שתנצל את ההזדמנות שלה לזכות בגביע הליגה ותלך חזק בכל הכוח?
לסטר השנה לא נראת הכי טוב בליגה. כמובן שהיא לא תרד אבל נראה שגם אין לה הרבה סיכוי לסיים במקום כלשהו שמוביל לאירופה, ולכן גביע הליגה בעונה כזאת שכל הגדולות מתרכזות בליגה ובליגת האלופות לסטר בהחלט יכולה ללכת עד סוף בגביע ולהוסיף לעצמה עוד תואר לארון.

מה שבטוח שני הקבוצות הולכות לספק עוד משחק התקפי ומעניין מאוד.
אני אצא מנקודות מחשבה שללסטר אין תחליף ראוי היום לוארדי מחרז ושות׳, ולכן הם יפתחו כמעט בהרכב החזק שלהם. אולי כמה שינוים קטנים ואני מהמר שפפ לא יקח סיכון, וכן יעשה רוטציה גדולה מחר ההרכב שלפי דעתי אמור לפתוח מחר (דעה אישית שלי)

שוער: בראבו
הגנה:דנילו אדרביויו מנגאלה זיצ׳אנקו
קישור: יאיא גונדוגאן ברנרדו
התקפה: סאנה סטרלינג ז׳סוס

הרכב חזק שגם נותן מנוחה לשחקנים חשובים ובהחלט יכול לנצח את לסטר, מה דעתכם?

לא אמרתי שלא. כל קבוצה צריכה את הפדרואים ואת הואסקזים שלה - חלקם טובים יותר (פדרו) וחלקם פחות (ואסקז), אבל צריכים אותם לאיזון כלשהו, אחרי הכל אנחנו לא מנהלים פה קבוצה בפיפא. אבל עדיין, אני חושב שעם שחקן אחר שם זו הייתה אופרה אחרת לגמרי. הוא יותר נהנה מהקבוצה שמסביבו מאשר שחקן טוב באמת.

לא מסכים. החלק ההתקפי זה אותו חלק התקפי של השנה שעברה כשרק ברנרדו מחליף את נוליטו.
הקבוצה נהנית ממנו בדיוק כמו שהוא נהנה מהקבוצה, וכשמסתכלים על כל המשחקים העונה שהוא כבר ניצח לנו, שחקן אחר לא בהכרח היה מביא את הנקודות האלו. כשהיה צריך שערי ניצחון בינתיים זה לא היו סאנה או קון או ז’סוס, זה כמעט תמיד סטרלינג ששם את הכדור ברשת. נכון, הוא נהנה מבישולים ומהלכים של כולם, אבל כשמגיעים לסוף המשחק וצריך כדור נוסף ברשת, כמעט תמיד העונה זה סטרלינג. הוא לא ה-כוכב, הוא יודע את זה, אבל כשצריך כדור ברשת, הוא שם.

כמובן מבלי להוריד משער הניצחון האדיר של קווין מול צ’לסי או שערי ניצחון של אחרים, אבל סטרלינג כבר ניצח לנו 4-5 משחקים העונה עם שער מאוחר, מה שהאחרים עוד לא עשו.

רשימת הצעירים אשר שיחקו אתמול במדי סיטי-
פיל פודן
בראהים דיאז
טוסין אדרבאיויו
לוקאס נמאשה
תום דלה באשירו
אולכסנדר ז׳ינצנקו

בהחלט אפשר לומר שהחבר’ה הצעירים הרשימו אתמול נגד לסטר, רואים את ההתקדמות היפה של קבוצות הנוער של מנצ’סטר סיטי. אם הם ימשיכו לקבל הזדמנויות להשתתף במשחק וימשיכו להראות את היכולות שלהם כמו אתמול, בהחלט יש סיכוי לראות אותם משתלבים בבוגרים.
בעידן בו סכומי קניית השחקנים קפצו לשמיים, הנוער הוא פתרון כללי מצויין עבור הקבוצות.

האם אנחנו בדרך לעידן חדש?עידן בו מנצ’סטר סיטי תורכב בעיקר משחקני נוער?

זה באמת היה משחק נחמד מאוד של הרבה חבר’ה צעירים, והזדמנות טובה לתת דקות לכל שחקני הסגל המשלימים. בראבו ממשיך לבסס את עצמו כשוער פנדלים מדופלם, אבל הטאץ’ שלו ושל יאיא בכדור היה כבד משזכרתי, לא יודע אם מגיל או מחלודה. פודן לעומתם עם כמה נגיעות של ללקק את האצבעות. ברנרדו עם דריבל פנטסטי, אבל לא תכליתי מספיק בפעולה האחרונה שלו… היו מספיק הזדמנויות לקבור את המשחק לפני הפנדלים, שלא מעט מהן הוא יצר, ולא מעט מהן הוא הרס.

יהיה מעניין לראות איזה הרכב פפ יעלה נגד יונייטד/צ’לסי/ארסנל. הייתי רוצה לראות משהו כזה:
ברנרדו ז’סוס סאנה
גונדואן יאיא פודן
דנילו אוטמנדי מנגלה דלף
בראבו

בוא נתחיל מלראות שחקן אחד מתבסס ב-18 הראשונים :wink: