מנצ'סטר סיטי - טרבל היסטורי לחניכים של פפ

אחרי עוד הופעה מהפנטת וניצחון ענק 4-2 באיצטדיון סאן פאולו בנאפולי, אוהדי סיטי בעננים.

אז נכון, אנחנו רק בתחילת נובמבר, עונות נמדדות בתארים ואת התארים סופרים בסוף העונה, אבל זה כל כך כיף לצפות כרגע בחניכים של גווארדיולה.
אם הם ייקחו אליפות או צ’מפיונס העונה - אתם מוזמנים לעקוב אחרי קבוצה גדולה בתהליך היווצרותה.
ואם לא - אז כדאי לנצל כל דקה אפשרית לצפות בהם, לפני שהמומנטום ייגדע, כי כרגע זה עונג צרוף.

כל עוד סיטי היא הדבר הכי חם באירופה - אני מאמין (משקר לעצמי?) שהדיון הזה יהיה שימושי.

וזה מה שהיה לאורי קופר לספר לנו לפני המשחק הערב.

ברוכים הבאים!
מקווה להרים את הפורום כמה שיותר גבוה ושהוא יהיה בית חם לדיונים והחלפת דעות בינינו

פתחנו פורום מיוחד לאוהדים התכולים מהעיר מנצ’סטר. @Beneitan אחד מהאוהדים הותיקים של הסיטיזנס יוביל פה והפורום ייתן במה לעוד קבוצה מיוחדת.

תנו יד, יהיה מעניין!

המנכ"ל של מנצ’סטר סיטי, פראן סוריאנו, התראיין לתקשורת וסיפק כמה ציטוטים מעניינים.

Our vision is to win playing beautiful football”

The idea we have conceived in the last five years is the concept of always playing beautiful football.

All the City Football Group teams have the basic principles – possession of the ball, a high defensive line, a 4-3-3 system with attacking intent.

We adopted our philosophy with Manuel Pellegrini and now Pep Guardiola has taken it a step further.

“It is the recipe to win on the pitch and grow commercially as a club. Chelsea played defensively against City last week – and lost. But last year they won the league.

“What will take us to another level is to play beautiful football.

“It is not a theory, it is practical. When we went into Barcelona, they had finished seventh the previous season. Then, after the change began in 2003, we won everything.

“If we had won the same titles without playing beautifully, it would have been an empty victory.”

“If you look at the 10 most expensive signings of all time, none of them play for City.

“Do we have Pogba, Lukaku, Neymar or Mbappe? Of course, we made an important investment in the transfer market because we had to change the age of the squad.

“But all of the players we bought would now be worth £100m. And, in addition, Manchester City now earns a lot of money.

“In the last three years, we have not spent more than we have raised economically, so I see no reason for criticism.”

“We would all like to sign Messi, but he is where he wants to be and signing him is not possible.

“To have Messi would be like when Michael Jordan played for the Chicago Bulls. He’s the best in the world. If you asked Guardiola if he is to Manchester City what Messi is to Barcelona he would say, ‘No’.

“His intent is that the team has its own identity, but if you asked people who you associate with Manchester City I think the answer would be Guardiola.

“It’s not comparable to Messi because he is the best in the world. We have some extraordinary players – but none like Messi.”

סוריאנו מדבר בעיקר על החזון של City football group שזה הגוף שמחזיק במנצ’סטר סיטי וקבוצות נוספות תחת השם “סיטי” ביבשות שונות. בגדול החזון אומר כדורגל התקפי ואטרקטיבי, קו הגנה גבוה, ושיטה אחידה ש 4-3-3. כל הקבוצות גם משחקות בצבעים התכולים של מנצ’סטר סיטי, במטרה לייצר מותג שכל צרכן בעולם מזוהה איתו, ולפתח את המוניטין של הקבוצה.

הוא מדבר על העבודה שהם עשו מספטמבר 2012, בתחילה עם פלגרינו ואח"כ הגיעו לרמות חדשות כהגדרתו עם פפ גווארדיולה.

עוד הוא מתייחס לשוק ההעברות, וטוען כי ההוצאות לא עלו על ההכנסות ב-3 השנים האחרונות, מה גם שסיטי לא נכנסת לרשימת “10 ההעברות היקרות בהיסטוריה” ואין לה שחקנים כמו לוקאקו, פוגבה, ניימאר ואמבפה.

לבסוף הוא מתייחס לאפשרות של להחתים את ליאו מסי, מודה שמדובר בחלום רטוב אבל כזה שבלתי ניתן להגשמה.

מקפיץ. עקב השינויים בפורום סיטי ז"ל הפוסט נעלם איפשהו וכעת דליתי אותו לטובת גולשי הפורום.

תודה @Passing_game.

בעיקרון הייתי מחכה לסוף העונה אבל הסיכוי שאני אזכר בהודעה הזו שוב קטן מכדי לקחת את הסיכון.

ג’ון סטונס: העונה 3 שערים ב-27 משחקים (3 ב-16 הראשונים, 0 ב-11 האחרונים), עונה שעברה 2 ב-41.

אוטמנדי: העונה 5 ב-38 (3 ב-14 הראשונים, 2 ב-24 האחרונים), עונה שעברה 1 ב-43.

אז בסוף זה לקח 33 משחקים, שיא פרמייר ליג (משותף).
מנצ’סטר סיטי - אלופת אנגליה לעונת 2017/18!

We won it for you, we won it for you, Manchester City, we won it for you.
כך שרו הערב באולד טראפורד אוהדי ווסט ברומיץ’ החביבים.

מזל טוב לסיטי.

סיטי “גונבים” לנו עוד כישרון מהלה מאסיה. אדריה ברנבה עוד כישרון מאוד מבטיח, מצטרף לאריק גרסיה שעבר בהתחלת השנה.

אפשר לא לאהוב את הכסף והקטארים (אני מתעב את קטאר). אבל אי אפשר שלא להעריך את עבודת הבנייה שם.
פסז יכולים ללמוד מהם כמה דברים.

הבעלים של סיטי מאבו דאבי נדמה לי. גם שם לא אוהבים קטארים :slight_smile:

ואו תודה עכשיו אני יכול לחבב את סיטי בלי יסורי מצפון…

זו נבלה וזו טריפה…

האם יש דבר יותר משמח מאשר לסיים עונה עם אליפות של 100 נקודות ושלל שיאים היסטוריים? יש מצב גדול שהידיעה הבאה היא ידיעה מסוג זה: פפ גווארדיולה מאריך חוזה במנצ’סטר סיטי! החוזה החדש הוא עד 2021. כלומר, אם וכאשר יושלם, פפ יאמן את התכולים במשך חמש עונות רצופות. הדקו את החגורות, ההרפתקה בקטלוניה פינת מנצ’סטר רק התחילה.

(חיים את החלום וכו’)

(מקור: האתר הרשמי של מנצ’סטר סיטי)

https://twitter.com/SkySportsNews/status/1014106638721134593

באמצע העונה פפ ייזכר שכבר יש לו את ברנרדו סילבה כמחליף לסטרלינג, וירגיש כמוני כשאני מוצא 20 שקל בכיס של הג’ינס.

פתחו יומנים - 17 באוגוסט, תאריך יציאת הסדרה הדוקומנטרית All or Nothing Manchester City על עונת 2017/18 של אלופת אנגליה המכהנת. שמונה פרקים בני שעה כל אחד. ובמנצ’סטר סיטי כמו במנצ’סטר סיטי, מדובר ככל הנראה על פרויקט עתיר תקציב. משחקי הכס מי?

מבחינת כדורגל, סיטי תפתח את העונה עם מגן הקהילה נגד צ’לסי המסקרנת של סארי ביום ראשון ה-5/8. סאנה יהיה שם (ותודה ליוגי), נקווה שלא רק הוא. הליגה תתחיל שבוע מאוחר יותר, עם מפגש מסקרן פחות אך חשוב יותר, נגד ארסנל.

הסגל, פחות או יותר, נכון להיום:

מאחרז (ברנרדו), קון (ז’סוס), סאנה (סטרלינג)
דה בריינה, פרננדיניו (גונדואן), סילבה (פודן)
ווקר (דנילו), אוטמנדי (קומפאני), לאפורט (סטונס), מנדי (דלף)
אדרסון (בראבו)

מנצ’סטר סיטי 2018/19 - חולמים שושלת

שער בכורה בקריירה של פיל פודן! :heart_eyes:
הילד ישר מנשק את הסמל של המועדון בו הוא גדל ואותו הוא אוהד. קלאסי.

הראשון מיני רבים, ונאמר אמן. חוץ מזה, משחק מצוין ליהלום האנגלי בלב הקישור של האלופה.

סרטון בתקווה שלא יורידו אותו:

סיטי הוגרלה למשחק מול טוטנהאם ברבע גמר ליגת האלופות. תשחק ב9/10 באפריל ו-16/17 באפריל.

עדכון נוסף:

מנצ’סטר סיטי אלופת אנגליה לעונת 2018/19 אחרי עונה פנטסטית של הקבוצה בתכלת, בניצוחו של ברנרדו סילבה המצוין.

מנצ’סטר סיטי בשנתיים האחרונות:
2 אליפויות אנגליה.
198 נקודות ליגה.
7/12 נגד ליברפול.
9/12 נגד יונייטד.
9/12 נגד צ’לסי.
12/12 נגד טוטנהאם.
12/12 נגד ארסנל.

גם מנצ’סטר סיטי בשנתיים האחרונות:
2 הדחות ברבע גמר ליגת האלופות נגד יריבות אנגליות.

מדוע?

אני מצטער אבל סיטי הקבוצה הכי לא מרגשת בעולם (אחרי פריז), למרות ההקרבה העצומה של שחקניה (שאני באמת מעריך. עלק שכירי חרב. הייתי מת למחויבות כזו ביונייטד). ולמה? כי שחקן העונה באנגליה לפני שנתיים מבלה אצלה חצי עונה על הספסל, פותח במשחק האליפות וכובש את השער המכריע. במקומו יורדים לספסל שחקני הרכב בבחרת ברזיל, בלגיה וגרמניה. זה סגל שלא הוגן להתחרות בו, שלא הושג בזכות טביעת עין מיוחדת אלא באמצעות כיסים בלתי נגמרים של כסף מלוכלך שאי אפשר להעריך אפילו את מאמצי השיווק שהביאו אותו.

אם נוסעים קצת מערבה, רואים קבוצה מרגשת באמת. כזו שהביא שחקנים מסאות’המפטון ורומא והפכה אותם לתותחי על בזכות מסגרת מקצועית מדהימה (בלי להוריד מהעבודה של פפ, אבל הוא מקבל יהלומים ועושה מהם שרשרת. קלופ מקבל ברזל ומייצר זהב). על הספסל שלה פליטים מארסנל וסטוק סיטי. זו קבוצה שההצלחה שלה באמת מרגשת, ומי כמוני שונא את החלאות האלה ושמח באליפות של סיטי. אבל, עצם העובדה שאני שמח שסיטי לקחה אליפות שניה ברצף לראשונה מאז יונייטד הגדולה, בעודה מייצרת דומיננטיות של עשור ומעלה, מראה עד כמה זו קבוצת פלסטיק. אני שמח כי לא אכפת לי. אין מי שינופף לי מול הפנים בהישג, וגם אם יש - באמת כל הכבוד שעם הסגל הזה ‘השגתם’ נקודה יותר מקבוצה שנבנתה ברבע מחיר.

איך אומרים באנגלית
fair play my ass

פפ לוקח את הסגל הכי יקר בתולדות המשחק, סגל שכבר לקח אליפות בקלות ומקבל תקציב רכש בלתי מוגבל(דאנילו מגן ימני שלישי ועלה 35 מיליון יורו !!!) ולוקח אליפות וכולם מוחאים כפיים…ובסוף יקבל גם את תואר מאמן העונה, וקלופ שקיבל קבוצה גמורה שמתחרה עם סאת’המפטון על המקום השישי והגיע ל-97 נקודות וגמר צ’מפיונס שני ברציפות ישאר עם המחמאות בלבד.

כסף מלוכלך קובע מי תהיה אלופת אנגליה וצרפת ולאף אחד לא איכפת.