ליאו מסי :: אלוף עולם

אני לא מסכים. מסי עדיין בטופ 3 בעולם. נכון, הוא זקוק לקבוצה שתרוץ מסביבו אבל זה בסדר.
מסי עדיין יכול לתת בקלות שתי עונות טופ, אם לא יותר.
אני בטוח ב10000% שהוא ייתן עוד טורניר קופה והוא כבר סוג של הצהיר על זה.
סקאלוני גם אמר שיש לו מקום במונדיאל הבא. אכן נשמע מוגזם, אבל אפשרי בהחלט, במיוחד אם ייתן קופה טובה.

חוץ מזה, למה ארה"ב? לבן אדם יש עדיין כדורגל, אז אם לא ברסה, בבקשה שיחזור לארחנטינה או ילך לנאפולי.

שמעתי שכיף שם, הרבה שמש, הרבה דרום אמריקאים, הרבה ים :man_shrugging:
ומסי יוכל לשחק עם בוסקטס ואלבה שוב :heart_eyes:

דווקא בגלל שאני חושב שאתה צודק, אני מציע לו לעבור עכשיו. לא צריך לסחוט את הלימון עד הסוף, אפשר גם לעצור רגע לפני הסוף. את השיא של מונדיאל (גם מבחינת ההישג וגם מבחינת היכולת שמסי הציג במשך חודש רצוף) יהיה קשה לשחזר. וזה לא שיש לו עוד חמש-עשר שנים בטופ של הטופ, אלא יותר משהו כמו שנתיים. מילא אם (י)היה פרויקט נורמלי בפריז, אבל המועדון הזה מתנהל כל כך רע שהישארות שם זה בעיקר מתכון לאכזבות (ולתארי אליפות שמעניינים את אף אחד). אז עדיף בעיניי לעזוב את אירופה כשהמונדיאל טרי בזיכרון הקולקטיבי, וללכת להנות מכדורגל במקום רגוע יותר. וגם נחמד להגיע לשלב הזה של ההנאה כשהיכולת שלו עדיין גבוהה.

לגבי מעבר לבארסה כתבתי בדיון אחר שבעיניי חזרות זה רעיון רומנטי שבדרך כלל נכשל. ואם אני ממשיך את הקו פה, אז הדבר החיובי היחיד שיצא מהעזיבה הכפויה של בארסה זה שהוא עזב את המועדון כשחקן הטוב בעולם. אני אשנא לראות אותו משחק לא טוב (ביחס לסטנדרטים של עצמו) במדי ברצלונה. ועוד יותר אשנא אם זה איכשהו יתורגם לשריקות בוז מהקהל הביתי שלו.

למה דווקא ארה"ב - כי סיימנו לשחד את הקטארים עם המעבר לפריז ועכשיו צריך להתחיל לשחד את האמריקאים לקראת 2026…

מבחינה הגיונית אתה צודק. אבל פאק מבחינה ריגשית אני לא מסוגל להגיד למסי לך לארה"ב אני רוצה פאקינג שנה אחרונה איתו בברצלונה.

חח משה, אפילו אני רוצה לראות אותו שוב בבית. אנדר צודק, זה לא הגיוני וזה לא רציונלי. זה נטו רגש.

אני רובוט ואני לא מתבייש בזה

שלא תגידו שאני נגד הידברות
מעבר למיאמי, משחק גביע גאמפר הקיץ, מחצית במדי האמריקאים מחצית במדי הקטלונים
יש עסקה?

ההודעה כמעט זכתה להתעלמות, מבחינתי הודעת השנה בפורום שמחוץ לתרד המימז.

אפשר חצי עונה שם ואת חצי השני בברצלונה.

אפשר לסגור עם הנשיא.

ושהם משלמים את המשכורת באותו הזדמנות

לא אכפת לי איך זה יסתדר. מגיעה לו ולנו עונת פרידה נורמלית.

אני בכוונה שם את זה פה

אני לא רציתי להכנס לכל השמועות על החזרה של מסי כי זה היה בעיקר בתקשורת הקטלונית אבל אם פאבריציו רומז שזה מתחיל להיות אפשרי אפשר להתחיל לחשוב על זה.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1642090691508555777

בכל מקרה לדעתי לא ימשיך בפסז.

צד אחד אין ספק שזה היה סיפור עצום ולמסי מגיע לסיים הרבה יותר מכובד בלשון המעטה את התקופה שלו בברצלונה אבל להיות אם להיות “הסניגור של השטן” האם זה לא יפגע בצעירים של ברצלונה האם ברצלונה עכשיו יכולה להראשות עצמה שחקן שלא לוחץ בהתקפה?

אני חצוי. מבחינה ריגשית אי אפשר להגיד לא למסי וזה באמת היה סיפור מהאגדות אבל מבחינה הגיונית וקרה לא יודע איך אפשר גם מבחינה כלכלית ומקצועית להחזיק את זה.

מבחינתי המקום של מסי בקבוצה הנוכחית זה בעמדה של פדרי. בהינתן ואנחנו טוחנים את פדרי כל כך שהוא עוד שניה הופך לאבק ונפצע כל יומיים, לא יזיק בכלל לדעתי, בחלק מהמשחקים, שהוא יקבל קצת מנוחה.

מסי לא יישאר בברצלונה לנצח. יש לו עוד שנה לתת? שנתיים? לפדרי לא יזיק פחות דקות וקצת פחות לחץ.

לנו ולמסי מגיעה פרידה נורמלית.

לא

כן

אם רוצים לשמור על כמות פנסיונרים קבועה אז מציע על חשבון בוסי, ושכולם יתקדמו משבצת:

זה עדיין מאוזן מבחינת כמות שחקנים עם אוריינטציה של הגנה / קישור / התקפה, ומבחינת פריסה טקטית על המגרש.
ראפיניה ואובא גיבוי בהתקפה, גונדו ובוסי גיבוי בקישור, מרטינז ואלבה גיבוי בהגנה, רוברטו גיבוי בכל עמדה קיימת, ואנחנו בטוב.

שלוש, מונדיאל, ויאללה למיאמי
(מהמגזימים)

אני לא יודע מה אני חושב שעדיף למסי עצמו (לברצלונה אין שאלה מה עדיף מבחינתי - כל שנייה של מסי במועדון היא רווח מקצועי וכלכלי עצום), אבל התשובה מאוד שונה אם הוא מרגיש שנשארה לו עונה אחת לתת ברמות הגבוהות, לעומת אם הוא מרגיש שנותרו לו שלוש עונות לתת ברמות הגבוהות.

לא בהכרח אם יעלה במקומם, אלא שגם התקפית לצעירים יהיה פחות משקל במשחק ההתקפי.

אולי פה נוכל גם להשתמש בגאבי באמת.

אני עדיין לא יודע אם פרנקי יוכל להחזיק בקישור אחורי לבד. ולצפות מגאבי שגם ילחץ בשביל מסי, וגם יעזור לפרנקי זה ממש קשוח, אפילו בשביל גאבי.

מסי לא יכול להיות שכיר חרב. בשלב הזה בקריירה זה מאוד קשה לעשות סוויץ’ כזה ואני חושב שלא סתם ראינו הבדל עצום בין מסי של פריז למסי של ארגנטינה. גם לגרור את המשפחה שלו לקבוצה אחרת באירופה כמו מינכן, או למנצ’סטר או ללונדון בשלב זה זה לדעתי לא סביר. אם מסי רוצה עוד עונה באירופה, והוא לא רוצה להישאר מפריז, נראה לי מאוד הגיוני שיגיע לבארסה, ומהרבה בחינות זה הדבר שהכי נכון לו.

אני רק מקווה שצ’אבי יצליח לנהל את זה.

אם אני לאפורטה - אני מחתים את מסי לעונה אחת בלבד. מוודא שהתקשורת תדע על כך. חותם על עסקת עתק עם נטפליקס ונותן להם גישה לחדר ההלבשה, בעצם יוצר סוג של הריקוד האחרון. מבטיח לברצלונה איצטדיון מלא בערך בכל משחק, מכירות חולצות משוגעות(האחרונה של מסי) ואני בטוח שכל העסק הזה יביא הרים של כסף(מעבר לכל התרומה המקצועית)

אצטדיון מלא יהיה בכל משחק בכל מקרה, 45 אלף יהיו לך גם בגביע מול ליגה 3.

לא יכול.
בכלל, להיות קשר אחורי בברסה זה סוג אחר של כדורגל ואם לא מגדלים אחד כזה זה כמעט בלתי אפשרי להביא אותו מבחוץ, בגלל זה (וסליחה על הפרובינציליות) חבל שלא התאבדתם על אנזו (כן כן, פייר פליי וטאבס וזה. אבל איזה בעסה).

איזה בזבוז לראות אותו בצ’לסקי.

הוא גם לא בדיוק קשר אחורי קלאסי. שחקן נפלא, ועדיין

בהמשך לדיון פה, צפייה מומלצת:

image

18 שנה לשער הראשון של מסי| אם ברצלונה הייתה מצליחה ‘להכריז’ היום באחד במאי על שובו של ליאו מסי זה היה גדול, 18 שנה לאחר שער הבכורה שלו בהקפצה נגד אלאבס כשמי שבישל לו במסירה גאונית זה רונאלדיניו הגדול. הוא רק החליף את סמואל אטו ומיד הבקיע! זו הייתה ההופעה התשיעית שלו באותה עונה כששיחק במדי בארסה ב’ בעיקר.

אני אשאל שאלה אחת, מה הרגע שהבנתם בצעירותו שהוא יהיה כזה גדול, שחקן של פעם במאה שנה? יש כל מיני תשובות. מניח שיש כאן אוהדים ‘עכברים’ שצפו בו כבר בבארסה ב’ והיו אופטימיים| חלק יגידו מאז השלושער נגד ריאל מדריד במשחק קשה בו שאר הכוכבים פחות היו בשיאם והוא לקח על עצמו ועשה גול מכל בעיטה| “השער של דייגו מראדונה נגד חטאפה” זו גם תגובה שנשמע הרבה| אני חושב שהעזתי להודות בגאונות שלו נגד צ’לסי ב-2005/06. צ’לסי הייתה קבוצת ההגנה הטובה בעולם לדעתי. ג’ון טרי, קלוד מקאללה, ריקרדו קרבאליו, מי לא. הוא לקח את הכדור ובמשחק חוץ עבר אותם שוב ושוב ושוב ושוב ולא משנה כמה שחקנים הקיפו אותו. זהו ואז המילה ‘רוביניו’ יצאה מהלקסיקון שלי.

https://twitter.com/barcacentre/status/1653467627509956617

אני מניח שלמסי יש טבלת יאוש בבית… רק מחכה לברוח משם.

לא צוין בטוויט מה הסיבה.
גם bbc וגם פבריציו אומרים שמסי מושעה בגלל שנסע ללא אישור של המודון. הוא ביקש אישור, סורב, ונסע בכל זאת.
לפי דיווחים, הוא נסע להצטלם בפרסומת.

בלי לערב רגשות, המועדון צודק.
עם רגשות, זה הסוף של מסי שם ועכשיו הוא יהיה פנוי יותר עבורינו.
אינשאללה PSG גם יצליחו להפסיד אליפות.