ליאו מסי :: אלוף עולם

תאמינו.

הזוי שויתרנו עליו…

:rotating_light: העיתונאי בן ג’ייקובס שולל את הדיווחים, בין היתר של פאבריציו רומאנו, על סיכום בעל פה של פ.ס.ז’ עם ליאו מסי על הארכת חוזה בקבוצה. ג’ייקובס מציין כי טוב למסי בקבוצה וכי בפאריס ישמחו להאריך לו את החוזה בעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. בכל מקרה, שיחות על כך יתחילו רק בשנה החדשה.

לא יודע אם הנס קפה הזה עיתונאי אמין

מה זה משנה מתי הוא יאריך בפריז או יעבור לארה’'ב.
לבארסה הוא לא יחזור כי הוא שומר טינה ללפורטה. עד שלא נשמע מהצד של מסי שהם השלימו, אין סיכוי שיחזור.
לפורטה מתחנף לו בכל הזדמנות, אבל מסי ואבא מסי שותקים.

אני לא יודע האם אפשרי מבחינת תקנות הלה-ליגה, ואני חושב שלא - לשחק ‘בחינם’ עבור ברצלונה, או מה השכר הגבוה ביותר שיכולים להציע לו וסביר להניח שזה לא דומה בכלל למה שהרוויח לפני עזיבתו הכפויה. מה שכן, אני חושב שהסיפור הזה של לסיים את הקריירה במועדון של החיים שלך זה הרבה יותר גדול וחשוב מאשר הריב עם הנשיא שהוא התאכזב ממנו. מסי אם יחזור זה בשביל מליוני האוהדים שגדלו עליו ובשביל הנפש שלו ולא בשביל הנשיא. סגירת מעגל מרגשת>>זה לא מגיע ללאפורטה

אוף טופיק: אפילו עבדכם הנאמן עשה לייק לתמונה של מסי עם גביע העולם, ממש התקלקלתי בחודש הזה. אני גם קצת מתלבט מה העמדה שלי. חזרה של מסי לברצלונה זה משהו שבהגדרה “דברים שחייבים לקרות” כמו שכתבתי על ראול בזמנו והיום בו יחזור לריאל מדריד (“אלה הם חוקי הטבע”) לצד תחושת הגועל והסלידה מהקרקס הקטארי ופריז סן ז’רמן. מצד שני…לא מגיע לכם כל הטוב הזה :slight_smile:

אני אתאכזב אם מסי יישאר אצל הקטארים. זה לא מגיע לנו. אחרי שבמשך יותר מעשור ראיתי כל משחק שלו עם ברסה, אני כבר שנתיים רואה אותו בשני משחקים בשנה בליגת ריאל מדריד ובכל המשחקים במדי ארחנטינה. וזהו.

הוא פשוט מתבזבז שמה. בגיל 35 הוא עדיין, בפער, השחקן הטוב בעולם. וזה בלתי נתפס. עם קבוצה בנויה נכון מסביבו, יש לו עוד כמה שנים טובות לתת.
את מה שהוא שכח KDB האדיר לא ילמד בחיים. שלא לדבר על הצב.

הצעד הנכון לדעתי זה לחזור לברסה שהפעם תידע לבנות מסביבו יחידה מתאימה.
אחרי שנתן לנו מונדיאל מגיע לו להניף עוד גביע אלופות.

אני משפיע עליך לטובה :joy: עכשיו רק נשאר לי לשכנע אותך שטניס זה משעמם.

אני דווקא זוכר טניס שהיה לא משעמם…

אוף טופיק רציני - אין לי שום דרך להוכיח את זה, אבל אני אמשיך להחזיק עד הקבר בעמדה לפיה אני המצאתי את המונח “טניס” בהקשר הזה, על דפי הפורום הקודם.

מבחינה טכנית, הוא יכול לשחק “בחינם”, או ליתר דיוק תמורת משכורת מינימום של שחקן הלה ליגה, שהיא כ 150 אלף יורו לשנה. דני אלבס עשה את זה אשתקד.
החוק של ירידה של 50% בשכר שבגללו מסי עזב כבר לא תקף, כי הוא עבד מעל שנה מחוץ לספרד .
אין מגבלות לשכר מקסימום.
אם מסי היה רוצה לחזור, הוא יכול.

מהן הציפיות מליאו מסי בעצם? הוא רק זכה במונדיאל עכשיו, הוא כן ישמח לעשות היסטוריה גם בפריז סן ז’רמן ולזכות איתה בליגת האלופות לראשונה בתולדותיה. אני חושב שאם יהיה קאמבק זו עדיין העברה “כבדה” ומשמעותית ובטוח שהוא נתון ללחצים אדירים מצד פ.ס.ז’ (נאסר אל חלאיפי שלח לו SMS כבר אחרי גמר המונדיאל - תסמכו עליו), רוצה לסיים את העונה קודם כל וכן הלאה. הוא לא יכול ולא צריך ולא הגיוני שהוא יבטיח שום דבר לברצלונה בנקודת הזמן הזו (טבעי שהוא רוצה לראות מה ז’ואן לאפורטה מוכן לעשות גם) או ידבר על כך בתקשורת. אלא אם כן מחר הוא חותם שם על חוזה חדש אני חושב שהכל מתנהל בקצב ההגיוני.

הוא לא היה עוזב את ברצלונה אם לא הפייר-פליי כביכול, אני לא מצפה והוא לא צריך לשחק בחינם. הוא לא דניאל אלבס, לא מבחינת כושר המשחק שלו וכן הלאה, ההילה והתרומה למועדון. הוא מאוד אוהב את ברצלונה וכן הלאה גם אם ירוויח עשרה מיליון יורו נטו (אני סתם זורק מספר לשם המחשה).

אופטופיק קטן, לדעתי הכותרת של הדיון הזה אייקונית מדיי בשביל לשנות אותה בעבור שום מאורע.

חייבים לעדכן את הפרסומת הגדולה בכל הזמנים:

מה אוהדים נורמלים חושבים: “כן טוב, ידוע שאסור לגעת בגביע לפני הגמר, זה מביא מזל רע”
מה אני חושב:

לאו מסי היה היחיד שכבש חמישייה בשמינית גמר ליגת האלופות (נגד לברקוזן) עד הערב.

מפלצת ההאלנד הזה.

עדיין היחיד אי פעם שעשה את זה בצ’מפיונס (בכל שלב) ללא פנדל.

מסי בשיאו היה חיית גולים שלא נראה שוב לעולם.

טוב הליכלוך מתחיל לצוף כצפוי אחרי ההדחה. מעניין מאוד.

כתבתי את זה בדיון של רונאלדו אחרי הראיון המביך שלו לפירס מורגן.

ואני מקשר את זה למה שקורה עכשיו בפוליטיקה (זהירות) לנתניהו - שהיה צריך לקחת את הסדר הטיעון ולפרוש בכבוד אחרי הקמת ממשלת בנט-לפיד, במקום להתדרדר לממשלה הנוכחית שהתנהלה (מדגיש - אני לא מדבר על אידאולוגיה אלא על התנהלות) בצורה אולי הכי גרועה שאני זוכר שהייתה פה בשנים האחרונות, ולדעתי יהיה לו קשה מאוד לחזור מזה. סיים ברע, מה זה ברע.

ואיך אני מקשר את כל זה למסי? כי צריך לדעת מתי לפרוש.
בנאדם לא מקבל שני ריקודים אחרונים. הרוב לא מקבלים אפילו אחד.
מסי קיבל. הוא זכה בתואר היוקרתי מכולם, בתואר שהוא רצה יותר מכולם, בתואר היחיד שהיה חסר לו.
זכה, וזכה בסטייל.

הוא יהיה בן 36 הקיץ, הגיע הזמן לקפל.
ליאו - מיאמי מחכה לך :heart:

נקודות השוואה בין רונאלדו לביבי:

רונאלדו: מביך את עצמו בגיל 37
ביבי: מביך את עצמו בגיל 73

רונאלדו: מתבכיין שכולם נגדו, בייחוד התקשורת
ביבי: מתבכיין שכולם נגדו, בייחוד התקשורת

רונאלדו: התחיל בימין, אבל בהמשך עבר למרכז-שמאל
ביבי: התחיל בימין, אבל בהמשך עבר למרכז-שמאל

רונאלדו: לא היה אמור להיות הכוכב הראשי (אלא נאני)
ביבי: לא היה אמור להיות הכוכב הראשי (אלא יוני)

רונאלדו: מקיף את עצמו ביותר מוכשרים ממנו, כדי לעזור לו לנפח הישגים אישיים
ביבי: מקיף את עצמו בפחות מוכשרים ממנו, כדי לעזור לו לנפח הישגים אישיים

רונאלדו: מוכן להפיל את מועדון נעוריו, העיקר הוא
ביבי: מוכן להפיל את מפלגת/מדינת נעוריו, העיקר הוא

רונאלדו: תכלס היה עדיף לו להישאר עם הלבנים
ביבי: תכלס היה עדיף לו להישאר עם (שבט) הלבנים

רונאלדו: ויתר על הערכים שלו כדי לקבל טובות הנאה מסעודיה
ביבי: ויתר על הערכים שלו כדי לקבל טובות הנאה מסעודיה

יש לו אישה ושלושה ילדים שבשבילם ברצלונה היא בית. אנשים שיש להם הכל בחיים צריכים להגלות למיאמי? עבור איש משפחה זה נו בריינר.