פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מוזר כי בכל מקרה ברצלונה תחטוף הכי כי היא המעסיק. זה יותר ממסריח וזה מדאיג אותי . המצב לא נראה לי כל כך טוב כמו שלאפורטה מנסה לשדר.

בכל מקרה זה עוד תזכורת לנזק העצום שברתומאו חולל במועדון ועדיין רודף אותנו.

בוסקטס בתור נציג של הקפטנים היה במועדון ונפגש עם אלמיני . כנראה מחזיר את התשובה על בקשת ההורדה בשכר.

https://twitter.com/gerardromero/status/1556572923015696386

טוב עידכון אז אין לי מושג למה הם נפגשו …

https://twitter.com/barcacentre/status/1556615131911622656

בנוסף -

פרנקי מתחיל להישבר?

זהו. רומרו מתחיל להתעסק בנדל"ן של סילבה. זה נראה סגור.

עד עכשיו אין קלריפיקיישן לגביי הנושאים האלו?

כמו ש @Mikelike רשם, עיתונאי אמין ועיתון אמין בדרך כלל.
אבל יש להם אג’נדה נגד בארסה.
לא מזמן הייתה כתבה ההיא שמשיהו מבארסה ניסה לשחד פקיד באופ"א כדי שיפעילו את הפייר פליי על PSG.
הייתה כתבה שאחרי שבארסה הגיעה להסכם עם לידס לגבי ראפיניה, בארסה ניסתה לשנות את פריסת התשלומים כי אין לה כסף עכשיו.
אולי בגלל שגנבנו כל שחקן מצ’לסי, הם מרגישים שצריך להציל את הגאווה האנגלית

רק בשביל שאני יהיה סגור, החלון נגמר ב1.9 ? אז כל הסאגה הזאת עם דה יונג תגמר.

אם ראביו עוזב את יובה ליוניטד אז אפשר באופן סופי ומוחלט לסגור את האופציה של דה יונג ליוניטד. צלסי אופציה אחרונה.

יש לנו אשכרה עוד חודש לשמוע את החרא הזה?

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: ההנהלה של בארסה: יש הסכם על זכויות השידור

טוב, אז אני עובר לאהוד את ולנסיה. תהנו לכם.

אם ולנסיה מתחייבים לתת לו דקות אני בעד. הוא לא שיחק מספיק שנה שעברה, השנה יש יותר קשרים והוא קשר צעיר ומבטיח שצריך דקות.

רק עכשיו גיליתי שולנסיה מכרו את גדש בגלל הסתבכות כלכלית על רקע השטויות של טבאס.

הוא כאילו לא מבין שהוא מחסל את הליגה הספרדית?

היחידה ששרדה את הקורונה במצב כלכלי סבבה זו ריאל, בדיוק הקבוצה שהוא רוצה לכאורה לדפוק הכי הרבה, אז הם untouchable ושמים עליו פס בזמן שברצלונה מסתדרת בקושי באמצעות קומבינות ומשכון העתיד ויתר הליגה מתפרקת.

הליגה הספרדית מתחילה להיראות כמו שהחברים האנגלופילים שלי טוענים שנים: ליגת שוקו + בארסה וריאל.

אני לא חושב ששמים עליו פס אלא שהמצב הכלכלי של ריאל פשוט מאוזן.
מסכים שעתיד הליגה ממש לא מבשר טובות.
בזמן שעל כל משחק בין אברטון לברנמות’ יש הייפ מטורף ברשתות ובתקשורת, הליגה הספרדית כבר לא מעניינת אף אחד.

אני לגמרי מבין את פלורנטינו ולאפורטה שמכוונים לסופרליג. אחרת יהיה מאוד קשה להמשיך למשוך לריאל ובארסה שחקנים דרך א’ רק בגלל שלקבוצות קוראים ריאל ובארסה.

אייל ניחסתי לך את המלך… לאפורטה קורא פה ביקר לי

שמים עליו פס כי בגלל המצב הכלכלי הטוב הוא לא יכול לעשות לכם כלום- אין לו חולשה לנצל.

כן, חד משמעתית, זה ממש עצוב. קצת אירוני שהבן אדם שכל כך נלחם בסופרליג הוא זה שדוחף קבוצות להצטרף אליה.

בסדר, הבנתי. אני מעכשיו איתך בביקורת.
מפעילים עוד מנוף? אני נגד לאפורטה. מחתימים את מסי ורונאלדיניו בגיל 20-25? אני נגד לאפורטה. לא כובשים 5 דקות מול פומאס? אני נגד לאפורטה.

it-is-on

אם נהיה רצינים לרגע: אני חושב שזו החלטה נכונה לצאת לעונת השאלה. אם לא מצליחים להיפטר מפיאניץ’, ובכל מקרה מדובר על פרנקי או סילבה, ואם מבינים שפדרי ובוסקטס באנקרים - אין לניקו את האפשרות לקבל דקות משמעותיות העונה, וחבל לשפץ כסא בספסל ולהפוך אותו לכס מלכות עם כל הגאדג’טים הנדרשים.
אני לא לגמרי משוכנע שוולנסיה היא הקבוצה שמתאימה לו, אבל לפחות שם אין עומס בקישור, ככה שלפחות תהיה לו אפשרות להוכיח את עצמו יותר.

הבעיה היא שהוא שחקן מסוג מאוד מאוד מסוים ואני לא משוכנע שבקבוצה אחרת הוא יוכל להראות את היתרונות שלו.

אני דווקא חושב שבניגוד לאחרים, בעיקר קשרים פנטזיסטים יותר, הוא דווקא כן בעל סיכוי גבוה יותר להשתלב בקבוצה אחרת. אבל ימים יגידו.

מה שכן, אם ההשאלה הזו (אם וכאשר תתרחש) היא אכן יוזמה שלו, הוא אפילו יותר מלך.

יכול להיות שגם הנושאים האלו יעזרו בנושא תקרת השכר ורישום השחקנים -

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1556959867075706886

מעניין אם זה ישפיע על השכר. מצטער אני כל כך לחוץ שרק על זה אני חושב עכשיו.

שאלה , למה בארסה לא נותנת לבריטויט מכתב שיחרור אם הוא מסכים לעזוב תמורת זה.

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1556762358755860482

"Mingueza: “I had no problem leaving Barça. It may sound unfair for us as players, but it’s Barcelona. If you play there, even if you’re young, you have to give your best and it’s not enough just to win. You have to be very good. I understood the club’s position.”

איזה גבר.

האמת שחצי ליגה שרדה את הקורונה טוב מאוד, והחצי השני נדפק. ריאל ובארסה הן דוגמאות קיצוניות, אבל גם ויאריאל, בילבאו ואפילו אתלטיקו שרדו יפה.
יעידו על כך מגבלות השכר שעלו לחלק מהקבוצות וירדו לחלק אחר.
אתלטיקו למיטב הבנתי כרגע בבעיה בגלל השכר של גריזמן, בטיס בגלל רכש קצת מגלומני.
ולנסיה זה סיפור מיוחד. מי שהורס את הקבוצה שם זה הבעלים, לא טבאס. שיחרר חינם את הכוכבים, עכשיו מוכר את גדש, תיכף לא תישאר להם קבוצה, העיקר שהוא יחזיר את ההשקעה.

הנה מצאתי את זה. מגבלות שכר של 19\20 מול המגבלות של 21\22

טעיתי קודם לגבי אתלטיקו. שימו לב לולנסיה.

אז הוא הולך להשתחרר בחינם?
כמו שבא, ככה הולך.

בואו נראה מה גאטוסו יעשה עם ניקו.

רומרו מתחיל לדבר על סילבה כמו שהוא דיבר על קונדה.

זה יכול להיות מעניין…

בהמשך למה שאייל כתב
image
אני מאוכזב. רציתי שפיאניץ’ יעזוב והוא יישאר. ולנסיה קבוצה רקובה.