פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

מהבוקר:

https://www.instagram.com/p/Bymzevcouva/

עכשיו טוענים שהחשבון שלו נפרץ. האם הוא מנסה לחזור בו כדי לא לפוצץ את עסקת דה ליכט? האם באמת פרצו לו? :man_shrugging:

מצד אחד התיוגים שם באמת מוזרים ועושים רושם של חשבון שנפרץ.
מצד שני, הוא לא מחק את הפוסט ווידאל עשה לייק…

אתם יכולים להרגע, מנכ"ל אתלטיקו מדריד. מאשר שגריזמן סגור אצלנו.

דה ליכט רגל וחצי בפאריז. איזה תענוג.

הוא יותר מדיי אחד משלנו מכדי ללכת לפסז’.
ראיולה אחרי שהצליח להכפיא את ההליכים (או מה שלא היה נגדו) מנסה לסחוט יותר כסף מאיתנו. תרגיל שקוף.

מה גם שדהליכט עם ביצים של שור וקשה לי להאמין שראיולה יצליח לשחק בו ימין שמאל.

הארכת החוזה של דוגלאס זה בדיחה של הפורום או יריקה לפרצוף מהנחש במשקפיים?

https://twitter.com/barcacentre/status/1138564547977945088

מבין לחלוטין למה הוא מסרב להגיע אלינו, אבל הוא יתחרט שהוא בחר בקטארים… לחשוב שהוא סירב לליברפול ויובה בשביל לחתום בכלא…

היום לפני שמגיעים להסכם עם הקבוצה’ צריך לסכם עם הסוכן של השחקן. הסוכנים שולטים בשחקנים כמו עבדים. (שמדובר בשחקנים צעירים)

https://twitter.com/barcacentre/status/1138568841871544320

על זה יש רק שתי דברים לכתוב:
# votdecensura2019 # ValverdeOut

אני שמח שדה ליכט לא חותם בברצלונה אבל מצד שני איזה אפ*. לא מבין שחקנים שחותמים בפסז’. מלבד זכייה בליגת האלופות, שזה אתגר בשביל קבוצות כמו פסז’, בחיים לא הייתי בוחר בה על פני ברצלונה או מ.יונייטד. עם יונייטד זה יהיה אתגר עצום להחזיר אותה לתהילה ואולי בזבוז זמן. בכל אופן, גם אם יעבור ויזכה בצמפיונס (כמוהו גם ניימאר ושאר החבר’ה), איזה סיבה יש להשאר שם אחרי זכיה בצמפיונס?

די ברור שאם דה ליכט הולך ל PSG זה בשביל הכסף.
הוא אומר שכסף לא מעניין אותו והוא רוצה הרבה דקות משחק, אבל תחרות תהיה לו בכל קבוצה גדולה שהוא יבחר. דווקא בברצלונה אולי פחות, כי הוא יותר טוב מלנגלה, ולפיקה לא נשארו הרבה שנים בטופ.

נראה לי שאתם ממהרים מדי עם המסקנות שהוא לא יגיע לברצלונה.
בנוסף, הוא עושה רושם של בחור עם ראש על הכתפיים ולכן אני לא מאמין שפסז זו אופציה על השולחן אצלו אפילו.

אני רוצה להזכיר שהסכומים שפריז מוכנה לשים על דה ליכט, בטח אחרי שרק לפני כמה חודשים דה יונג סרב להם ובא אלינו גבוהים בצורה מאוד מאוד רצינית.

אנחנו מדברים על משכורת גבוהה פי 2 ממה שבארסה מציעים, על תוספת של 30% לאייאקס ושלא נדבר על כמות הכסף שהם בטח ידחפו לראיולה מתחת לשולחן.

כולם מוכנים להתפשר בשביל שדה ליכט יגיע לברצלונה, וברתומיאו עושה שרירים. השחקן לא מעלה את הדרישות שלו, למרות שבפריז מציעים לו פי 2 יותר כסף, ואייאקס לא מבקשים יותר, למרות שבפריז מציעים להם יותר והם יכלו להפוך את זה למכירה פומבית. אז כן, ראיולה לא סוכן נוח, אבל במקום להודות למי שנמצא שם למעלה שהעסקה הזאת לא הולכת ומסתבכת, שנפלנו על שחקן שרוצה להגיע ועל מועדון שאנחנו בקשרים טובים איתו, ולסגור את העסקה - ברתומיאו פשוט דוחק אותו לפריז. ראיולה לא ישבר, הוא לא ירד מהדרישות שלו. אנחנו מדברים על אחד הסוכנים החלקלקים והערמומיים באירופה. או שנוותר מעתה ועד עולם על כל השחקנים שהוא מייצג (כן, עם ההנהלה הזאת שרק מחפשת לקנות שחקנים, ממש) או שצריך לסגור את העסקה הזאת כמה שיותר מהר.

אין לי מה לומר על כמות האפיסות של “אני לא רוצה לקרוא ליצור הזה בן אדם” הזה. הוא הולך לשלם את סעיף השחרור של גריזמן מבלי לנסות לדבר בכלל עם אתלטיקו, הוא שילם כמעט 300 מליון אירו על דמבלה וקוטיניו (כולל בונוסים), אבל באחת העסקאות החשובות של המועדון לעשור הקרוב, הוא מנסה לפוצץ אותה על כמה מליונים בודדים של אירו. לפי מה שאני מבין ראיולה רוצה 7-10 מליון עמלה והנחש עם המשקפיים לא מוכן לתת לו יותר מ5. פעם של 2-5 מליון כדי לסגור את העסקה הארורה הזאת.

הגרדיאן מפרסם שהקאטרים מציעים לדה ליכט 20 מיליון לשנה. במידה וזה נכון, אם כל התיעוב שלי להנהלה, הפעם הם צודקים לחלוטין. אי אפשר להתחרות בזה. ואסור בכלל על לחשוב על לתת שכר כזה.

אני מצפה בכיליון עינים לתחקיר הבא של דר שפיגל על פסז … יהיה מעניין

כן, רק ש… דה ליכט לא העלה את דרישות השכר שלו והסיכום איתו נשאר בעינו. הדבר היחיד שמפוצץ את העסקה זה שברתומיאו לא מוכן לשלם לראיולה עוד כמה מליונים עמלת סוכן.

אם דרישות השכר של דה ליכט יעלו בהמשך (ובצדק) זו תהיה אשמתו הבלעדית של ברתומיאו.

עכשיו בוא נדבר דוגרי. למה שדה ליכט יבחר בנו? פריז מציעים לו את ההרכב הפותח, בזמן שבברצלונה המאמן מטיל וטו נגד המכירה של ראקיטיץ’ (בסוף סוכם שראקי ימכר רק אם תגיע הצעה יוצאת דופן) ודה יונג יכול לחלום על דקות משחק נורמליות עם המאמן הזה. בארסה הושפלה שנה שנייה ברציפות אחרי איבוד 3 שערים, והמאמן הזה נשאר בעינו. להנהלה יש 0 אחריות ספורטיבית כלפי השחקנים.

הפרויקט הספורטיבי של בארסה מונהג על ידי טרולים, ואם אני דה ליכט אני בוחר בפריז בעיניים עצומות על פני בארסה. הדשא של הסטאד דה פרנק שווה הרבה יותר מהספסל של הקאמפ נואו. שלא לדבר על הבדלי הכסף.

כשמוכנים לשלם מחירים עצומים - הנהלת ברסה גרוענ ולא יודעת לעדות משא ומתן.
כשלא מוכנים לשלם מחירים עצומים - הנהלת ברסה גרועה ונגד המועדון.
אם רק פפ ולאפורטה היו פה הם היו מביאים את דה ליכט ב20 מיליון ומשכורת בבמבה, וראיולה היה מסתפק בכיף ממסי.

עכשיו רציני רגע, חברה זה בדיוק המשא ומתן שאתם בוכים שברסה לא עושים. אם ברסה יתנו ישר לכל סוכן קרוב ל20% עמלה זה בדיוק כמו בעיית המשכורות שאתם מתלוננים לגביה!

לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא!

לא על דה ליכט את המשא ומתן הזה. לא על שחקן שמוכן לקבל 7 מליון במקום 20 בפריז, ויכול להוביל את ההגנה עשור קדימה. לא מול קבוצה שמוכנה לקבל 75 מליון במקום 100+ שפריז מציעה להם. לא לעשות את המשא ומתן הזה כשפריז מנסה לזרוק סכומי כסף לא הגיוניים, ורק מחכה לחטוף את השחקן.

את המשא ומתן הזה על גריזמן, שבארסה מתכוונת לשלם את סעיף השחרור שלו, ואין לו מקום אצלנו בכלל כי הוא לא חלוץ 9, ובצד שמאל יש את דמבלה הכשרוני וקוטיניו שאף קבוצה לא רוצה לקנות.

אני שונא את ברתומיאו ברמות שאין לתאר. הוא פשוט המיץ של הזבל. כל הפרטים של ההעברה סגורים כבר חודשים אחורה. אחת ההעברות הקלות לסגירה. 75 מליון על הבלם עם הפוטנציאל הכי גבוה בעולם. איזה גועל נפש זה להרוס דבר כזה.

כאילו, אני בכנות לא יודע אם אתה רציני או שאתה בא ללעוג לנו, כשברתומיאו דופק העברה של 75M דמי העברה ו7M שכר של שחקן בן 19 שאמור להיות הבלם הכי טוב בעולם, ובו זמנית סוגר העברה של עוד שחקן שלא מתאים לשום עמדה אצלנו ב120M ו17M שכר, כשהוא כבר בן 28, ועוד שלוש שנים תתחיל ירידה ביכולת שלו, ולא נוכל לעשות איתו כלום חוץ מלהאריך לו חוזה, כי אף אחת לא תקנה אותו עם שכר כזה, בטח שלא במחיר שמתקרב למחיר ששילמנו עליו.

דה ליכט, במחירים שאנחנו מתקדמים אליהם (100M על שחקן עם שנה אחרונה בחוזה) יעלה לפחות פי 2 ממה שעולה היום. לפחות.

זה הכל ספולקציות, אי אפשר לדעת כרגע כלום. מה שכמעט ובטוח ברגע זה, שהוא יחתום בפסז. אלפרדו מרטינז אחד העיתונאים הכי אמינים, בכל מה שקשור לברצלונה. אומר שזה לא עניין כספי אלא ההרגשה שלו שהוא לא יתקדם מקצועית בברצלונה. משמע, גם הוא רואה את הצנון שמאמן אותנו ומבין שפיקה ימשיך לשחק בהרכב הראשון גם בכיסא גלגלים. ולנגלה ואומטיטי יתחרו אחד נגד השני. אני מפחד שדה יונג ירגיש את זה גם על בשרו.

יש דיוח שטוכל , מאמן כריזמטי ואחד שיודע להלהיב שחקנים, התקשר אליו באופן אישי והבטיח לו מקום ב11. לעומתו, הצנון הבסקי שלנו היה עסוק בלטוס ליון לחופשה.

כמו שכתבתי, לפני התגובה הצינית והמיותרת שלך, אם הסיבה היא כלכלית. אז אני עומד לחלוטין הפעם מאחורי ההנהלה. אם הסיבה שלו היא ספורטיבית, אז אנחנו ממשיכים לשלם על ההתנהלות של המאמן ומנהלת הרכש. לא קשה.

https://twitter.com/Alfremartinezz/status/1139217747563491333

התקווה שלי שאבידל , שהוא כנראה הצדיק היחיד בסדום, עובד על אלטרנטיבה לדה ליכט.

דה ליכט: “כסף לא מעניין אותי. אני רוצה לשחק. אלך למקום בו יש לי הכי הרבה סיכויים”.

שוסאקו: “דה ליכט לא הגיע כי בתרומאו ברתומאו ברתומאו”.

אני שמח שהתחלת לעקוב אחרי הסאגה, אבל אשמח אם תשאיר את העובדות למי שעוקב אחריה כבר חודשים.

העסקה כבר סגורה אל מול אייאקס בערך מאז שרכשנו את דה יונג. מול השחקן התנאים סוכמו כבר לפני כמה חודשים, והדבר היחיד שגרם לזה שאין חתימה רשמית כמו אצל דה יונג זה ראיולה.

לטעמי הדיווחים האחרונים על כך שדה ליכט לא רוצה להגיע בגלל וואלורדה (כי ברתומיאו בכלל לא אשם שהוא ממשיך), נובעים מהפגישה האחרונה של השניים. פגישה שבה נקבע שראקיטיץ’ לא יעזוב את בארסה אלא אם תגיע עליו הצעה יוצאת דופן. זה מגיע בניגוד מוחלט להבטחה של ברתומיאו לדה יונג שהוא יקבל דקות משמעותיות כבר החל מהעונה.

דה ליכט כנראה מדבר עם החבר הטוב שלו דה יונג ולא רוצה להידפק כמוהו. לטעמי הוא עושה בשכל.

הכל טוב ויפה, אבל הוא בחר בבית הקברות הקטארי. תסלח לי, היתי מסכים איתו, אם הוא היה בוחר בליברפול או יובה. פאק לשחק תחת קלופ (יחד עם ואן דייק) זה חלום. גם לשחק ביובה יחד עם סארי זה אחלה של מקום עבודה. ממליץ לו שיתקשר לאמפבה וראטי ניימאר או ראביו. אני בטוח שהם מאוד ישמחו לתאר לו איך נראה “בית כלא מזהב” מבפנים. שהיה לו בהצלחה בליגת החקלאים.

אתם יכולים להמשיך לזלזל בבחירה של שחקנים ללכת לפריז.

הם בונים שם פרוייקט באינסוף כסף, ומתישהו זה גם ישתלם להם באירופה.

הייתי מת למאמן נורמלי כמו שלהם.

זלזול? שלח מכתב לשחקן שאתה כל כך אוהב. אתה יודע, נאיימר אני בטוח שהוא יסכים איתי…

כמה כישלנות רצופים של הקטארים , יגרמו לך להבין? שהם יודחו מול מכבי ת"א?