פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

חורחה מסי רוצה את הכסף הסעודי, אנטונלה רוצה משפחה בברצלונה. אני מנחש שלאו מעדיף את הילדים. זה לא כזה מתאים לו לשחק בסעודיה ובטח שלא מתאים למשפחה שלו להיות שם.

בהינתן המצב הכלכלי, העזיבה של בוסי בעת הזו מציבה בעיה גדולה.

לא בטוח שפרנקי יכול למלא את הפן ההגנתי של התפקיד הזה, גאבי לא מספיק אחראי.

ניקו? גם לא הוכיח כלום עדיין.

זה מה שמפחיד אותי. בוסקטס צריך לעזוב, וברצלונה צריכה למצוא לו תחליף ראוי. אבל לא בטוח ש-2 האירועים האלו יכולים לקרות בקיץ אחד, בטח לא בקיץ הזה.

היה הרבה יותר טוב לברצלונה, בהינתן האילוצים הנוכחיים, אם הוא היה נשאר.

לצ’אבי יש כמה אפשרויות בסגל, הקיץ זה הזמן לבחון אותן.

נקווה לטוב

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1656224007006429184

רישמי סוף עידן.

תקלטו 15 פאקינג שנים בבוגרת!

מרים.

הציפורים הנחמדות מצייצות שאלבה יסכים לעזוב אם היעד יהיה איכותי ולא סעודיה/MLS, ואני שואל - לא הציעו לך אשתקד את אינטר? לך.

הוא לא רוצה לעזוב בגלל שחייבים לו הרבה כסף ובצדק.

שלא יבלבל את המוח. אחרי ליברפול, היו צריכים לקנות אותו ב100 מיליון דולר.

רק הוא ודמבלה היו צריכים לכסות את כל המשבר הכלכלי שלנו.

העורבים והנשרים מצייצים שהוא לא רוצה לעזוב בגלל שאישתו אמורה ללדת בקיץ ולא בא לו להחליף דירה עכשיו.

הוא יכול לעזוב ולמצוא סידור אחר לכסף שחייבים לו. למשל לדחות לעוד שנה או שהוא יכול לעזוב ובארסה תמשיך לשלם לו את מה שהיא חייבת לו, אבל לא את המשכורת של השנה הבאה.
לא מאמין שזאת הסיבה.

ואם לא נזכה בסופ"ש, פאטי כן יהיה בתוכניות?

ביזיון לוותר על אנסו. אין לי מילים

האמת שאם מסי חוזר ומביאים גם את קראסקו ואחד מבין אובה/רוקה אז אין לנו צורך לא בפאטי, לא בפראן ולא בראפיניה.

בהנחה ודמבלה לא שוב ייעדר ל-3 חודשים בעונה הבאה, ושאנחנו מבינים שזה אומר שגם איתו יש לנו רק 2 שחקני כנף. בכלל. ל-2 הצדדים.

צ’אבי מתכוון לעבור ל4-4-2 יהלום (אתה מזכיר לי שעצרתי את ההודעה שלי בדיון הטקטיקה ולא חזרתי אלייה). כמה שחקני התקפה צריך כבר?

קשה לענות על זה בלי לדעת מה העמדות של ה-2 האלו. חלוץ ושחקן כנף? חלוץ ושחקן מאחורי החלוץ? 2 שחקני כנף?

את העונה הנוכחית צ’אבי התחיל עם 4:3:3, ועבר ל-4:4:2. אולי את הבאה הוא יתחיל עם 4:4:2, ואז כשפדרי, פרנקי ומי שלא יהיה הקשר האחורי ייפצעו מעודף שימוש, הוא יעבור ל-4:1:5?

כנראה חלוץ+כנף, מבטיח להגיב על כל זה בדיון הטקטיקה אחרי שאסיים עם המתכונות. בהנחה וישאר לי רצון להמשיך לחיות.

תחליט שאתה שובת ואין ציונים כרגע. נו…באמת.

בקיצור, אחרי כל ההומור המאולץ - אם צ’אבי מתכנן על שחקן כנף אחד בלבד בהרכב בעונה הבאה, ונישאר רק עם דמבלה וקראסקו (אם וכאשר), שאחד מהם מתפקד רק בימין ולך תדע מה תהיה כשירותו בעונה הבאה, ואחד מהם מתפקד רק בשמאל - לא משוכנע שזה מספיק.

בטח אם הגיל הממוצע של שאר שחקני ההתקפה שלך הוא 35+.

אגב, אומנם ספורט וזה, אבל זה קשור לנושא השיחה -

אני חושב שהמעבר ל 4-4-2 היה מאולץ, כי לא היה אף אחד בצד שמאל.
גם פאטי, גם פראן וגם ראפיניה כשלו שם.
אם יבוא שחקן קו שמאל ברמה של קראסקו וגם ייתן את מה שמצופה ממנו ולא יעשה פראן, אז צ’אבי יחזור ל 4-3-3.

חוץ מזה פראן לא הולך לשום מקום כי אין לו שוק. הוא לא יימכר תמורת המחיר הריאלי שלו כי אז בארסה תצטרך לרשום הפסד גדול.

לא יודע מה זה אומר, אבל -