פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

אולי אני לא מבין נכון.

אתה אומר שלא רוצים לתת לו חוזה של הקבוצה הראשונה למרות שהוא עולה לקבוצה הראשונה?

אני הבנתי שהוא רוצה גם שדרוג משמעותי לשכר - יותר מאשר חוזה של מישהו שעושה את צעדיו הראשונים בקבוצה הראשונה, ועל זה כל המחלוקת.

אני טועה?

מסתובבים כל מיני סכומים שרצים ברשת. רוב מה שקראתי , הבנתי שהוא דורש שכר שהוא כפול ממה שברצלונה מציעה לו, והדרישה שלו זה לשישה מיליון אירו נטו לשנה. לפי מה שהבנתי זה יותר מריקי פדרי וארוחאו.

הוא בגישה של “אם אתם לא תשלמו לי את זה יש קבוצות שמוכנות לשלם את זה ויותר מזה”

לא זוכר הרבה זמן שחקן שעלה לבוגרת ובא בגישה כזו. ויותר חמור בתקופה שברצלונה בקרשים והוא והסוכנים שלו יודעים את זה.

כל אחד יעשה לעצמו את החשבון אם הוא רוצה שחקן כזה בקבוצה. ודרך אגב יש לנו כבר שחקנים כאלו בקבוצה.

זה סכום מופרך לחלוטין.
נדמה לי שזה השכר הנוכחי של אומטיטי שכולנו פה בוכים עליו - כ 12M ברוטו לעונה.

אם זה השכר שהוא מבקש היום, אז או שהוא מסי, או שיילך.

שיילך…

לפי מה שאני קראתי:
בארסה מציעה למוריבה שכר של 3 מיליון יורו. אני לא יודע כמה ריקי מרוויח, אבל אמור להיות סכום דומה.
בשום פנים ואופן הוא לא אמור להרוויח יותר מריקי. שניהם מבחינתי באותו סטטוס.
הוא מצידו רוצה יותר. לא ברור כמה יותר, לא ראיתי בשום מקום את הדרישות שלו.
ה 6 מיליון זה לפי דעתם של העיתונים הסכום שהוא יכול לקבל באנגליה. לא בהכרח הדרישה שלו מבארסה.
אומטיטי לשם השוואה מרוויח כ 10 מיליון נטו לעונה. דפאי ואגוארו הסכימו לרדת ל 5 מיליון, אבל אצלם יש בונוסים שמנים על הישגים.

אם למישהו יש הוכחות שהוא דורש 6M נטו עכשיו, אז הוא חזיר ושיילך. אבל 3M נראה לי סכום הגיוני לחוזה ראשון בבוגרים. אם הוא חושב שהוא כוכב, שיוכיח את זה, ואז יקבל חוזה משודרג. חוזה קצר ל 3 שנים אמור לפתור את זה. בעוד שנתיים נהיה באותו מצב כמו עכשיו, אבל לפחות יהיה ברור אם יש לנו כוכב פה או לא.

לא יודע מה מהם נכון, אם בכלל, וכמה נכון, אבל -

אם שני הדיווחים/שמועות/הנפצות האלו נכונות - זו תעודת עניות גדולה למגן, במיוחד אחרי הקריסות שלו במאני טיים בשנים האחרונות, ביחס לשכיר החרב.

במאמר מוסגר - אני די מדבר באוויר, אני יודע, כי לא ברור כמה אלבה התבקש לקצץ וכמה הוא מוכן. עדיין, אומנם זכותו לסרב, כמו כל אחד אחר, אבל נטו מבחינת מראית עין, זה…נראה פחות טוב אם שחקן אחר, שרק שנתיים במועדון, יסכים לרדת בצורה רצינית בשכר, והוא לא.

נראה מה יוליד יום. הזמן לחיתוכים כואבים מתקרב, ויש מצב טוב שנגלה בקרוב על עוד נפשות טובות, ועוד עקשנים.

שאלה למי שמבין, האם בסוף תקופת ברתומאו השחקנים לא קיצצו כמה פעמים מהשכר שלהם? כי אם כן, אז אני יכול להבין למה אלבה מסרב. אבל אני לא סגור על זה.

זוכרים שלא ידענו אם יש כסף למאמן חדש? הימים שהבעיות שלנו היו בעיות של קבוצת תחתית בליגת העל, ולא של ארגון כושל שעומד לפשוט רגל. גוד טיימס.

אני לא יודע עד כמה זה אמין וכל דבר צריך לקחת בזהירות אבל מכיון שזה צויץ על ידי חשבון טויטר שאני סומך עליו אני מביא את זה פה .

מוריבה לפי זה אמור לחדש את החוזה השבוע וגם להתנצל. מבחינתי וזה רק אני. אין טעם. אני לא מקבל את ההתנצלות שלו.

דבר נוסף. אם הוא מחדש אז כל הספינים שרצו על סיטי וקבוצות אחרות שמוכנות לשלש את השכר שלו זה היה רק טריק למשא ומתן.

https://twitter.com/Melvinpastoree/status/1420046418903977986

בסופו של של יום הוא ילד עם סוכנים חדשים שרצו לעשות מכה ואני מעריך, בזהירות, שהיו יותר דומיננטיים במשא המתן הזה ובדרישות המופרזות.
לא הייתי כל כך ממהר למחוק אותו, אם וכאשר הפרסום הזה נכון והוא ירד מהעץ.

אתה לא עשית שטויות בגיל 18? אני כן

מסכים.
יש להם המון משקל בדברים האלה וגם לא מעט מנופים על שחקנים. צעירים או מבוגרים.

כמו לעשות לייק לצ׳לסי כשאתה לא מרוצה מהספסול שלך?
ואז להשאר במועדון באש ובמים ולהראות שגם ככה בחיים לא היית הולך?..
מעניין…

Jordi Alba, Pjanic and Umtiti are the only three players that are not willing to take a pay cut in the squad. —
@gerardromero
ג’ררד רומרו יחסית אמין.
אני אוהב את אלבה, והגנתי עליו לא פעם פה. ואני חושב שהייתה לו עונה נהדרת.
אבל אם הוא היחיד מכל השחקנים שרצויים במועדון (פיאניץ’ ואומטיטי לא שייכים לקטגוריה הזאת) אז שיילך. אני מעדיף לשחק עם מגן הרבה פחות טוב בשביל הקיצוץ הרוחבי של משכורות.
מעניין אותי כמה טר שטגן מוכן לקצץ. הוא דרש להיות השוער היקר בעולם, וגם קיבל את מבוקשו כמה ימים לפני שברטומיאו התפטר. הוא כרגע השני בהיררכית השכר, אחרי גריזמן.

למיטב ידיעתי היה קיצוץ אחד. 70% בזמן הקורונה כשלא היו משחקים. ברטומיאו ואבידאל דרשו קיצוץ נוסף של 30%, אבל השחקנים סירבו, ומסי בראשם. לא היו מוכנים לעשות יותר עבור ברטומיאו.
יכול להיות שאני טועה, אבל זה הקיצוץ היחיד שאני זוכר.

ישנה גם אפשרות שסיטי וקבוצות אחרות זה לא ספין. אולי הציעו לו יותר במקום אחר אבל הוא בחר להישאר בכל זאת. אם יישאר, לעולם לא נדע, אבל זאת אפשרות סבירה, כי בארסה לא מציעה הרבה עכשיו.
אם יישאר ויקבל את ההצעה של המועדון ולא יעשה קולות של פרימדונה, אני בהחלט סולח לו.

אני מאמין לו שהוא קיבל הצעות גבוהות יותר מקבוצות אחרות, אבל כל הקבוצות הנ"ל לא יכולות להציע לו מה שברצלונה יכולה להציע לו וזה התמודדות אמיתית על ההרכב (בין השאר מהחולשה בעמדה אבל גם מלחץ של האוהדים לשתף שחקני בית) ולכן זה אולי הפסד בטווח הקצר אבל לטווח הארוך (לא כולל פציעות ודברים כאלה) זה יהיה מבחינתו רווח עצום.

חדשות טובות

https://twitter.com/barcacentre/status/1421052567073673218

אני מקווה שהוא לא יכשיל את זה. זה הדבר הכי טוב בשביל שתי הצדדים.

באמת מאחל לו הצלחה. לא שחקן רע ו"קורבן" של ברתומאו. ובנוסף אחד הבודדים ששנה שעברה שיחק עם לב ונשמה.

סורי על הביאוס

Barcelona have not received any bid from West Ham for Martin Braithwaite, as of today. Sergiño Dest will stay and he’s not going to consider any proposal. 🔵🔴 #FCB

Miralem Pjanic expected to leave but Juventus are now only focused on Locatelli [and Toni Kroos-Juve, NO chance].

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 30, 2021

כן, זה כבר הוכחש מכל וכל.
אני לא מאוכזב שזה שקר. אני חושב שאפשר להוציא יותר מהאנגליות. לכל הפחות להחזיר את ה 18 מיליון ששילמנו ללגאנס.

אני בשלב הזה רק רוצה להיפטר מהמשכורת שלו.

בריטוויט הוא לא מהמרוויחים הגדולים. בסביבות 5 מיליון נטו.

בינתיים אל פריודיקו (עיתון רציני למיטב ידיעתי) מדווח שלאפורטה מציע לזקנים 60% שכר השנה והיתר בתשלומים בשנים שנותרו להם בחוזה. כלומר הם יקבלו את מלוא השכר, אבל לא את הכל השנה.

אם זה נכון והם מסרבים גם לזה, אז וגם בתור קפטליסט אני אומר בצורה מפורשת הם יהיו זכאים לכל שנאה שהם יקבלו.

אבל אני די בספק.

קויאדו כנראה בדרך לברוז’ בהשאלה לשנה.
קומאן הראה שאין לו אמון בו, אז הוא יחזור אחרי שקומאן לא יהיה פה.
החלטה טובה.