פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

נשמע אידאלי בתכלס. מקווה שלא תהיה אופציית רכישה. חבל שזה בליגה הבלגית החלשה

בלי אופציית רכישה.

Joan Laporta: “What Iliax is doing is unacceptable. We have to send a message, we cannot allow players to make such demands. We have helped him to develop, it’s a shame to see how he is behaving. If he doesn’t accept our conditions, he can leave.”

עם לאפורטה אני בשמחה יכול לצאת למלחמה

מעולה.

המצב של מוריבה שונה משל אלו שאשכרה רוצים להיפטר מהם/לקצץ את החוזה שלהם, מה שמאפשר להנהלה לעשות שרירים שחשבתי שכבר לא קיימים.

https://twitter.com/barcacentre/status/1422288699732148225

חייב להודות שאני צוחק . כן כאילו שיש ברירה אחרת…

https://twitter.com/barcacentre/status/1422291216155152384?s=19

הסיכוי שזה יקרה הוא…איך נגיד את זה בעדינות…לא גדול.

אבל בהחלט מקווה מאוד שאתבדה.

אם אני מבין נכון, מאותו דיווח של רומרו, קומאן מעדיף שקוטיניו יקצץ בשכר ויישאר, מאשר שיעזוב.

בכל זאת, מישהו צריך לתת מנוחה לפדרי בגארבג’.

אני לא יודע איך קוטיניו יחזור מהפציעה, אבל מכל השחקנים שאנחנו רוצים להיפטר מהם (גריזמן, פיאניץ, אומטיטי) לדעתי יש לו הכי הרבה מה לתרום אם יישאר. כלומר, לא אם ימשיכו לתקוע אותו באגף, אלא אם ישתמשו בו כמו שצריך להשתמש בו: כ-10 מחליף שייתן למסי מנוחה. אני מעדיף אותו כמחליף מסי על גריזמן ועל ממפיס.

תמיד יש ברירה אחרת. להשאיל אותו ולשלם חלק משכרו.
לדעתי מה שמעניין בדיווח זה שקומאן הולך להשתמש בו בצורה כלשהי, בשונה מפיאניץ’ ואומטיטי.

אותו ג’רארד רומרו מדווח שקרובים לסיכום עם דמבלה על הערכת חוזה בשכר מופחת. מציינים רוח טובה מצד דמבלה ופגישות ענייניות עם סוכניו.

ולגבי גריזמן, ככל הנראה כבר לא מחפשים להיפתר ממנו, אלא להגיע להסדר כלשהו על קיצוץ שכר.
אבל כן מנסים להיפתר מנטו.

הכי חשוב - לפורטה מנסה לשכנע את טבאס להגדיל את תקרת השכר עבור בארסה כדי שיוכל לדחוף את החוזה של מסי. לפי דיווחים, טבאס נוטה להסכים, כי מסי זה יוקרה וכסף גם עבור הליגה. כנראה מנסים למצוא נוסחה שלא תעצבן מועדונים אחרים (או מועדון מסוים אחד :wink: )

למה לעצבן מועדונים אחרים? אם האגו שלהם לא יפריע להם, הם אמורים להבין שמסי בברצלונה זה אינטרס עליון של כל הליגה.
במיוחד בשנה שהכוכב הכי גדול של ריאל זה בנזמה.

אני אפילו יהמר שאם תעשה סקר אצל כל אוהד רציני של ריאל. אני מאמין באמת ובתמים שהוא רוצה שמסי ישאר בברצלונה. לא עניין של רחמים או טוב לב. זה אינטרס כלכלי וספורטיבי . ואני לא חושב שאני צריך להסביר למה.

דרך אגב נשיא חטאפה הודה בזה במפורש. מכל האנשים דווקא הוא (אוהד ריאל מוצהר).

אני שומע את זה שנה אחרי שנה. בפועל אף מועדון לא “זורק” לכיון של קוטיניו. קוטיניו ערך שלו ירד לקרשים. אחרי פציעה ארוכה. לא משנה מה ברצלונה או קומאן ירצו הוא פה בשביל להשאר ולא מרצון.

כל אוהד רציני של ריאל כנראה יהיה בעד לשבור את הכללים בשביל מסי.
כל אוהד ריאל ממוצע יהיה נגד. ויש הרבה יותר כאלה.

תודיע בפומבי\לסוכנים שאתה מוכן לשלם 80% מהשכר של קוטיניו וההשאלה בחינם בלי התחייבות - כל אירופה תעמוד בתור. הערך שלו לא ירד ל 0.
ברור שהוא נשאר לא בגלל הרצון של בארסה. אבל אם הוא היה לגמרי לא בתכניות, עדיף שיושאל וקבוצה אחרת תשלם חלק משכרו. עדיף משכר מלא על חשבון בארסה.

@dmitrys יש לך מושג אם המספרים פה נכונים -

כי אם זה נכון, אני לא יודע מה יותר גרוע - זה שטרינקאו קיבל 7.3, או זה שבמשכורות של גריזמן וקוטיניו יכלו להיכנס יותר מ-8 טרינקאו-ים.

אלוהים ישמור.

אני קורא את זה ומרגיש מרומה. הייתי צריך לטוס לברצלונה ולדרוש מברתומאו להחתים אותי על שמונה מיליון אירו בתמורה לעידוד.

זה עדיין פחות מאומטיטי ואני תורם יותר ממנו. אני מרגיש פראיאר. כי הוא בטח היה גם מסכים.

אתה תצחק עלי, אבל במילואים יש אחד שתמיד קרא לי בשם הזה. רק השם מושיקו יותר מעצבן אותי בחיים מזה.

אלו סכומים הזויים. רק קוטיניו וגריזמן שווים משכורות לא רעות בכלל לכמעט הרכב שלם של שחקנים סבבה, או 3-4 שחקנים מאוד טובים ובעמדות שאשכרה צריכות חיזוק.

מקסימום היית משנה את השם למוסיניו, או מואיז. לזה ברתומאו בטוח לא היה יכול לסרב.

זה באמת מדהים, איך לעזאזל טרינקאו הצליח להוציא ממנו את זה? כאילו נראה שלפני הפגישה הסוכן שלו אמר לו סתם לזרוק מספר רק בשביל להטריל ולבדוק אם ברתומאו מספיק מטומטם לזה. היה צריך לזרוק 20 בטח היה מקבל גם את זה…

וכן הוא מספיק מטומטמם.

אני לא יודע מה רמת האמינות, או רמת ההבנה, של ניסים חליבה, אבל גם אם המספרים שהוא כותב לגביי לוקאקו רק קרובים ללהיות נכונים, זה מספיק כדי להבין את גודל ההזייה -

אם 15 מיליון, לאחד החלוצים הטובים בעולם, זה כמעט להכפיל את השכר הנוכחי שלו באינטר, זה אפילו מדגיש יותר כמה הכספים אצלנו נשפכו, ונשפכים, בלי שליטה.

לפי המספרים שיש לי, שהם לא בהכרח יותר נכונים מאף אחד אחר:
אומטיטי - 18 מיליון (הם רשמו 20)
קוטיניו - 27 מיליון (הם רשמו 28)
גריזמן - 42 מיליון (הם רשמו 36)
דמבלה - 24 מיליון (הם רשמו 20)
פיניץ’ - 16 מיליון (גם הם רשמו 16)
המספרים די דומים בסה"כ.
אין לי נתונים לגבי שאר השחקנים שהוזכרו. אני מאמין שהסכומים לא רחוקים מהמציאות.
אני חושב שהמשכורת של טרינקאו בסדר יחסית לימים לפני הקורונה. הוא בטח תרם יותר מפירפו למשל.

מנדש.

לגבי לוקאקו, אם לא כתוב אחרת, מקובל לרשום את המשכורות של השחקנים בנטו. המשכורות של שחקני בארסה בכתבה של בארסהמניה הם ברוטו. בספרד זה קל, צריך להכפיל ב 2. אני לא יודע מה רמת המיסוי באיטליה או באנגליה.

המשכורות בבארסה היו הגבוהות בעולם, ובפער, זה ידוע מזמן.
עכשיו לפורטה צריך לעשות סדר, ולפי פרסומים רבים, רוב השחקנים מוכנים לקיצוץ משמעותי.
מסי, הקפטנים, גריזמן, וגם ממפיס ואגוארו הסכימו.
לכן הכעס של לפורטה על מוריבה, שהוא בשר מבשרה של בארסה ובכל זאת עושה בעיות.

שחקנים יקרים שאני לא שומע על קיצוץ מתקרב במשכורת שלהם הם טר שטאגן ודה יונג. מקומות 2 ו 3 בשכר אחרי גריזמן.

לפי רומרו , אני מבין שבשביל מסי וגריזי שישארו ביחד בקבוצה צריך:

1. אומטיטי ופיאניץ מחוץ לקבוצה
  2. בריטויט חייב להימכר סכום של 15 מיליון לפחות.
  3. כל הקפטנים צריכים לקצץ בשכר.

*מצטער מראש על האופ-טופיק, אבל למה שחקנים רוצים לעזוב את אינטר, שרק זכתה באליפות והייתה לה קבוצה דיי מעולה? יש משהו שאני מפספס?

כמו כל העולם, אינטר משבר כלכלי.

בדרך כלל בשמועות העברה מדובר על משכורות בנטו. לוקאקו מרוויח 7.5M נטו, הברוטו שלו איזור ה13 לפי האינטרנט.
המספרים של בארסה רעים(מאוד) אבל טריקנאו ב3.75M ואומטיטי ב9M לעונה(המיסוי בספרד הוא איזור ה50% אם אני זוכר נכון) זה לא אבסורדי במיוחד, מאמין שגם כל הויניסיוסים והנאצ’וים בצד של ריאל מרוויחים משהו דומה.