פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

https://twitter.com/barcacentre/status/1422832392805441538

כנראה מחר זה היה רישמי. תודות לזה:

https://twitter.com/barcacentre/status/1422827223556530181

מישהו יכול להסביר או שמע על ההסכם הזה? די מפתיע.

תודה לכדורגל הספרדי בפייסבוק: כדורגל ספרדי - Fútbol Español

"חדשות פשוט אדירות - מנהלת הליגה מוכרת 10% ממניותיה תמורת לא פחות מ-2.7 מיליארד יורו!

כידוע, הכדורגל הספרדי נקלע לבור כלכלי לא קטן וכתוצאה מכך, רוב הקבוצות לא מסוגלות לסגור חוזים עם לא מעט שחקנים, מה שמונע מהן להמשיך ולהתחזק בחלון ההעברות הנוכחי.

כעת, הכסף המדובר יתפזר למען פיתוח תשתיות המגרשים, כדורגל הנשים, הליגות הנמוכות וגולת הכותרת היא כמובן הכסף הרב שיתקבל אצל קבוצות הלה ליגה באופן מיידי, כשהקבוצות הגדולות יקבלו על פי הדיווחים הראשוניים כ-270 מיליון יורו והממוצע של כל הקבוצות משתי הליגות הבכירות יעמוד על כ-130 מיליון יורו"

אני לא רוצה להשמע קוטר או כפוי טובה כי ככל הנראה בטווח הקצר ההסכם הזה הציל לנו את התחת, אבל לטווח הארוך, עכשיו כל שחקן שאפילו השמיע קולות של הסכמה בהקשר של קיצוץ השכר שלו, ישמע על ההסכם הזה ויסרב לקצץ בשכר שלו ואני לגמרי יבין אותו. “הנה המועדון כבר לא בצרות אז למה אתם רוצים שאני יקצץ בשכר שלי?”.

את רמת השכר שלנו והחוב הקבוצתי חייבים לצמצם . זה לא רצוי אלא חובה.

זה גם מוסר השכל בהקשר של תקציב וניהול כלכלי. לקבל כסף ולשפוך אותו ללא מחשבה זה מאוד לא אחראי.

אם ברתומיאו היה עדיין הנשיא, כל הקבוצה הייתה מקבלת שדרוג בשכר :joy: :sob: :joy:

אכן מכרו 10% מלה ליגה לקרן כלשהי ב 2700M יורו. זה סכום אדיר.
בהודעה רשמית אין שום זכר כמה הקבוצות יקבלו. כתוב שיחולקו 90%, אבל זה כולל קבוצות בליגות נמוכות ונשים.
ה 270 מיליון שבארסה תקבל כביכול זה משהו שרשום במארקה. עם כל הכבוד זה לא רשמי.
אם נזרום עם מארקה, הם רשמו שבארסה תוכל להשתמש רק ב 15% מהסכום הזה להגדלת תקרת השכר, כלומר 40M.
אז מתוך 3 התנאים

עדיין 2 פחות או יותר צריכים להתקיים.
אנחנו הרבה מעבר לתקרת השכר הקודמת, אז חייבים לצמצם כדי לרשום את מסי ואת כל החדשים.
40M האלה (אם מארקה צודק) זה מצוין, אבל בהחלט לא מספיק, ולפורטה ימשיך לנסות לחתוך עד סוף החלון.

תקן אותי אם אני טועה פה , ואני רואה בך קפטליסט הבכיר של הפורום פה :wink: אבל ההסכם החדש, לפחות בטווח הקצר טיפה הופך את זה ללא רלבנטי. או שאני טועה (וזה דרך אגב בעיה)

דרך אגב, טבאס מקבל הרבה חרא מאיתנו אבל צריך להודות שעכשיו הוא ניצח ובגדול. ההסכם הזה רשום על שמו. ואני הולך להקיא טיפה בפה עכשיו.

המכירות עדיין מאוד מאוד רלוונטיות.
אם להאמין למארקה, הליגה תרשה לבארסה לבזבז 40M יותר , שזה בדיוק החוזה החדש של מסי.
אבל אם לא נקצץ, אנחנו עוברים את המגבלה החדשה גם בלי מסי.
לפי ההערכות, המגבלה לפני ההסכם הזה הייתה אמורה להיות 160-200M. אז עכשיו זה יעלה ל 200-240M.

רק לא מזמן דיברנו על:
אומטיטי - 18 מיליון (הם רשמו 20)
קוטיניו - 27 מיליון (הם רשמו 28)
גריזמן - 42 מיליון (הם רשמו 36)
דמבלה - 24 מיליון (הם רשמו 20)
פיניץ’ - 16 מיליון (גם הם רשמו 16)
זה כ 120M.
תוסיף לזה 4 קפטנים - 80-100M יורו ביחד
טר שטאגן, דה יונג - 50-60M.
אגוארו, ברייטוויט, ממפיס, דסט, לנגלה - כל אחד פלוס מינוס 50M = 10M
כל הצעירים והמשלימים ביחד - נגיד עוד 50M.
מסי (חוזה חדש) - 40M
זה 400M. אל תתפוס אותי בסכומים מדויקים, זה רק סדרי גודל.
היינו צריכים להוריד 200-240M, אז עכשיו נצטרך להוריד 160-200M. זאת הקלה, אבל הדרך עוד ארוכה (מאוד).

מסכים לגמרי.

מעבר להסכם הזה, השרירים שהוא עושה בנוגע לתקרת השכר עוזרת ללאפורטה להתחיל את הקדנציה בקיצוץ חוזים שהוא אמור היה לסבול מהם לאורך כל הקדנציה שלו. ברגע שתיגמר הקורונה ההכנסות יקפצו, אבל השכר ישאר נמוך ואנחנו נהיה פתאום מועדון בריא.

לא מסכים איתך משתי סיבות:

א. המודל של לאפורטה דיבר על ייצור הכנסות על ידי יצירת פרוייקט אטרקטיבי. הקיצוץ הזה אולי היה יותר בהדרגה ובצורה שיותר נוחה לאפורטה וכך לייצר עוד השנה קבוצה תחרותית.

ב. מתי הקורונה נגמרת? האם היא תיגמר? האם נאלץ לחיות “לצד הקורונה”? באסה להגיד את זה, אבל פתאום גם גביע גאמפר נערך ללא קהל. לך תדע מה יקרה.

לאפורטה יכול לרצות הרבה דברים. כדי לייצר פרוייקט אטרקטיבי בארסה צריכה לשחרר עוד 7-8 שחקנים בכירים ולהחליף אותם ב3-4 קראקים. גם בלי הקורונה, זו משימה על סף הבלתי אפשרית. ברתומיאו הוא אולי אידיוט מדופלם, אבל הוא מקצוען בכל מה שנוגע להרס והחרבה.

בינתיים מהבדיקות של הצוות של לאפורטה עולה ש90% מהבור הכלכלי הפסיכופתי שאנחנו נמצאים בו לא קשור בכלל לקורונה.

גם בתסריט האופטימי ללא קורונה, היה לוקח לנו מינימום שנתיים להתייצב מקצועית, וגם זה אם לאפורטה היה מצליח להבריק.

רשמת את המשפט הזה קודם, כך שהטיעון שלי לגבי הקורונה מגיע ממנו. בשום שלב לא רשמתי שהקורונה זו הסיבה לבעיה, אבל אם נראה לך שצפויות להיות קפיצות בהכנסות כי הקורונה תיגמר מתישהו אז don’t hold your breath.

אם חששתי לגבי העונה הזו אני גם חושש מאוד גם לבאה בקצב הזה. לא ברור מאיפה הכסף הנוסף יצוץ פתאום.

מתישהו היא תיגמר. אני מקווה… ואל היום הזה אנחנו נגיע עם תקציב שכר הרבה יותר הגיוני ומאוזן מאשר אם טבארס לא היה מונע מאיתנו להעביר את מסי בבקרה.

לא מסכים.
גם אם טבאס היה עושה קומבינה ומאשר את מסי לפני חודש, עדיין לפורטה היה פועל באותה צורה.
העסק שנקרא ברצלונה בצרות צרורות, ולפורטה צריך להוציא אותו מהבוץ. יש חובות של מעל מיליארד יורו, אנחנו מעל תקרת השכר גם בלי מסי, יש עלוקות יקרות, וכו’.

זה לא קשור ללאפורטה בכלל. הוא יכול לנסות מה שבא לו, אבל יש צד שני שחתום על חוזה וצריך לבוא לקראת המועדון. הסיבה המשמעותית ביותר בגינה הם באים לקראת המועדון היא שאף שחקן מקצועני לא רוצה לבלות עונה בלי מסי, כשהוא יכול לבלות אותה עם מסי.

קח לדוגמה שחקן כמו אומטיטי, שלא אכפת לו מקצועית משום דבר. הוא לא מוכן לקצץ.

אגב, מדברים על זה שפיקה יקצץ מעבר למה שהמועדון ביקש. מאוד קל להתנגח בו, לפעמים בצדק, אבל אי אפשר להגיד שהוא לא קולה.

הבעיה עם ההסכם הזה שהוא מסבך את לאפורטה וברצלונה בצורה לא קטנה בטווח הרחוק. אני מעריך שמי שהסכים לקצץ לפני ההסכם עכשיו יחשוב שנית.

המצב המושלם היה שהיו מכריזים על ההסכם בסוף החלון…

אבל עדיין היה צריך לידע את ראשי המועדונים משתי סיבות:

1. הם צריכים לאשר את זה.
  2. הם צריכים לדעת שיש להם אפשרות להחתים את השחקנים שהם סגרו איתם.

וברגע שהבאת את האינפורמציה לידיעת ראשי המועדונים זה כבר לא יישמר יותר בסוד. לא משנה מי יהיה הליצן שיחשוב שזה עוזר לו להדליף, מישהו כבר יעשה את זה.

אגב:
לאפורטה מסתובב בחודש האחרון עם פרצוף פוקר רגוע כשכולנו שואלים את עצמנו איך הוא יכול להיות כל כך רגוע.
לאפורטה גם בשיחות צפופות עם טאבס בחודשיים האלה.
1+1 => לאפורטה לא מדליף.

כל הספין שהוא הדליף נולד מהתקשורת במדריד. כמו שאני לא מאמין לתקשורת בקטלוניה אני בטח לא יקח ברצינות את כל כתבי החצר של פלורנטינו במדריד.

אין שום הבדל גדול בין מארקה למונדו דפורטיבו והנאמנות שלהם.

איך זה לא קושר ללפורטה, אבל קשרת את טבאס? יש לו עוד פחות קשר לחוזים שנחתמו על ידי ברטומיאו.
כתבת שטבאס עשה לנו טובה כשלא איפשר לעגל פינות עם מסי. אני אומר שהוא לא קשור, גם אם היה מאפשר לעגל פינות עם מסי, לפורטה עדיין היה נוהג באותה שיטה כלפי השחקנים.

אפשר אמל"ק לויכוח בינכם? איבדתי אותכם. אני בנתיים עם הפופקורן פה. :joy:

מסתבר שלא הכל חגיגי וכרגיל יש דברים באותיות הקטנות.

ברצלונה ריאל מדריד ואתלטיק בילבאו מסרבות לחתום על החוזה החדש. אין לי מושג למה אבל אני סומך על לאפורטה בעינים עצומות פה

(אולי זה רק ניסיון לחלוב יותר כסף. נראה לי מוזר )

https://twitter.com/LaSenyera/status/1423276601874124808

נראה קרוב מתמיד:

https://twitter.com/LaSenyera/status/1423279568845250560

זה כי החוזה החדש חרא.

לוותר על 11% מזכויות הליגה בשביל הלוואה בחינם של כמה עשרות/מאות מליוני שקלים?

צריך להבין, מדובר בזריקת כסף חד פעמית למערכת שללא ספק תעזור אבל בטווח הארוך לא שווה כמעט כלום. הערך הכספי לא שווה כזה הרבה כסף בסופו של דבר.

כל המחמאות לטבארס - לזבל.

את כל העסקה הזאת הוא עשה כדי לחייב את בארסה לוותר על הסופרליג.