פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

בהחלט. ברגע שפורסם שמדובר בהלוואה בלבד, ובנוסף שזה בתנאי לוויתור על הסופרליג, העסקה הזו הפכה לנוראית. האמת שגם בלי הויתור על הסופרליג זו עסקה רעה מאוד ופלורנטינו בעיקר מוכיח שלא עשו אותו בשקל.

מפתיע שלאפורטה עצמו היה מוכן ללכת על זה.

הציוץ שהבאתי מראה שברצלונה גם מתנגדת אז לאפורטה לא הולך על זה…

לחדשות היותר חשובות כרגע, יש דיווחים סותרים אז אני יחסוך ממכם. אבל זה לא נראה טוב כרגע. לפי כל הדיווחים יש משבר בשיחות בין מסי לברצלונה.
שאני יבין יותר מה 'הולך פה אז אני יביא דעה יותר נחרצת.

לא יודע איך לכתוב את זה וקשה לי לכתוב אבל תם עידן מסי

זה רישמי

אני מניח שנפל האסימון שאין היתכנות כרגע להעביר את החוזה של מסי. ברצלונה רוצה עוד זמן, ומסי רוצה לפתוח את העונה כמו שחקן נורמלי.

בארסה שחררה הודעה רשמית על הפסקת המו"מ עם מסי:

"על אף שהגענו להסכמה בין ברצלונה לליאו מסי, עם רצון מוחלט של שני הצדדים לחתום על החוזה החדש היום, היא לא יכולה להפוך לרשמית בשל מכשולים פיננסים ומערכתיים (תקנות הלה ליגה).

אל מול הסיטואציה הזאת, ליונל מסי כבר לא מקושר לברצלונה. שני הצדדים מצרים מאוד על כך שהרצון המשותף של השחקן והמועדון לא יכול היה לצאת לפועל לבסוף.

בארסה רוצה להודות מכל ליבה על תרומתו של השחקן לצמיחה של הארגון ומאחלת לו את הטוב ביותר בהמשך חייו האישיים והמקצועניים".

אני מקווה שהריטיינג של הליגה הספרדית כל כך תתרסק והאידיוט שעומד בראשה ישאר מובטל לכל החיים.

אני בטוח שמנצ’סטר סיטי ממש מצטערים על גריליש עכשיו

פסז מכינים את הצק… אמבפה לריאל.

עונה קשה.

נקודת האל חזור תהיה רק כשמסי יחתום בקבוצה אחרת, עד אז הסיפור לא נגמר וההודעה שבארסה הוציאה מרגישה יותר כמו ניסיון ללחוץ עוד על ההתאחדות וכו’ מאשר הודעת פרידה סופית.

מעניין אם מסי יהיה מוכן לחכות כשחקן חופשי גם אחרי חלון ההעברות ותחילת העונה בתקווה שהמועדון יסדיר את העניין איכשהו. מבין לגמרי את הפסימיות, אבל כן יש למסי סיבות לנסות להקריב את עצמו עבור ברצלונה עוד קצת.

סיטי: אנחנו מחתימים את מסי.

אופא: שכחתם מהפיירפליי?

סיטי: שיעול, סופרליג, שיעול.

אופא: לא, כאילו התכוונו פייר פליי בקטע של לשחק פיירי על המגרש. אוהבים אתכם יא אחים.

אתם יכולים להירגע.

מאגדה כמו מסי לא נפרדים בציוץ טוויטר לקוני.

אין כסף לשילוט חוצות. טוויטר זה בחינם.

וואו פשוט וואו.
זה לא ציוץ טוויטר, זה מופיע באתר הרשמי.

אנדי ווסט העיתונאי אומר שזה ניסיון להפעיל לחץ על טבאס.

האמת שזה הגיוני. אני יותר ויותר נוטה לחשוב שזו הפעלת לחץ וזהו, לפחות בינתיים.

לא ככה היו נפרדים ממסי, לא בהודעה יבשה באתר, לא בטוויטר. מינימום מסיבת עיתונאים עם שחקנים בוכים וקצת בורקסים ומאטה.

שום דבר לא סגור.

אייל אתה לא טועה אבל זה לא סותר בורקסים תמיד אפשר לתת… שאלה אם יש כסף לזה חחח

זכור לכם שחקן שעזב את בארסה שלא במסיבת עיתונאים/מעמד מרגש?

מסי הוא השחקן הגדול בתולדות המועדון, קפטן כבר כמה שנים טובות.

ציוץ טוויטר ופרסום באתר הרשמי(שלמיטב הבנתי בכלל כתוב שם על הפסקת מו"מ) זה הכל?
ז׳ואן לאפורטה הגדול, הפוליטיקאי שמיודד עם כולם ייפרד מהשחקן הגדול בתולדות המועדון בהודעה כזו?

אתם קצת מתעלמים מהעובדה שאנחנו כבר ב5.8, ועוד שלושה ימים משחק האימון האחרון של הקבוצה. עוד 10 ימים הקבוצה פותחת את הליגה, ומסי לא חלק מההכנות.

סיטי מתחילה את העונה מחרתיים בגביע הקהילה, פריז כבר התחילה עם ההפסד לליל פה בארץ.

גם אם זה איום לשם איום, הוא לא יחזיק יותר בכמה ימים. האם טבארס יחזור בו תוך יום-יומיים? לא יודע.

מסיבת עיתונאים של לאפורטה מחר ב 12 בצהריים.

:cry:

טוב הנה הבורקסים הגיעו…

ללא ליאו מסי. לדעתי (האישית בלבד) הכל פה זה משחק, בארסה לא תיפרד מליאו מסי בצורה הזאת.
לאפורטה ישחרר חצי סגל בשביל להשאיר את מסי, גם אם זה רק לעוד שנה-שנתיים.

לטעמי מחר לאפורטה יעלה הילוך ויסביר למה אין כרגע אופציה לחתום על הסכם ובעיקר יפנה אצבעות כלפי טבאס במטרה להעלות את מפלס הלחץ. נחיה ונראה מה יוליד יום.