פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

אממ… למה שמסי ירצה להישאר במצב כזה?

זה נראה לי ואני מבין אותך לחלוטין, וישפל טינקינג שלנו, לאפורטה לא יכול לשחרר אף שחקן תחת חוזה לא משנה גם אם אלוהים או יותר גדול ממנו, מייקל ג’ורדן רוצים לחתום בברצלונה.

שאלה שאני רוצה לשאול פה, ובהנחה. שזה ניסיון של הליגה לסחוט את ברצלונה בשביל לותר על הסופר ליג בשביל מסי, בהנחה שטבאס לא מתקפל, אתם נכנעים לסחיטה ומסכימים לחוזה או הולכים עד הסוף נגד טבאס.

מי ישמע עד כה מצב הסגל היה נהדר… יש המון צעירים ושחקנים זולים שיכולים לרווח את השורות. בהינתן מצב נתון הייתי מוכר את אלבה, ברייתוויט, סרג’י במחיר עלות ואף שוקל מכירה של שטגן (גם שכר וגם דמי העברה גדולים). בנוסף קיצוץ מסיבי לקפטנים, השאלה של פיאניץ וקיצוץ גדול לגריזמן ואולי קוטיניו ואנחנו במצב עדין אבל אפשרי.

בינתיים כבר יש סרטון פרידה.

אבסורד, השחקן הגדול בתולדות ברצלונה שהרים אותה לתקופה הכי גדולה(בפער ענק) בהיסטוריה שלה עוזב בגלל שאין כסף…

אני מבין שזה ניסיון להלחיץ את הנהלת הליגה וזה לא סגור באופן סופי, אבל אני חושב שהסיכוי שטבאס יתקפל עכשיו הוא קלוש.

אני מאוד אמוצינאלי כרגע, ולמרות שכתבתי פה בעבר, שאולי הגיע הזמן להיפרד. אבל שמגיע הרגע להיפרד זה פשוט גומר אותי. רק הפרידה מאינייסטה היתה יותר קשה בשבילי.

אבל דבר אחד אני לא מוכן שאנשים ישכחו לי פה, מי צמד החלאות שדירדרו אותנו למצב הזה. וזה לא טבאס.

image

מחכה להם מקום חם בגיהנום. נבלות.

בול

תלוי איזה חצי יעזוב. יש מצב שזה רק ישפר את הסגל.

לחצי שאנחנו רוצים שיעזוב, כי הוא גרוע ואוכל משכורות עתק אין ביקוש. כי הוא גרוע ואוכל משכורות עתק.

בינתיים, פריז מעלים הילוך ופויול נפרד באינסטגרם. :cry:

מעבר לאופטימיות שאני חש מאתמול בערב ולא עזבה אותי לרגע, במקרה הכי גרוע שהאופטימיות שלי מביאה אותי, מסי נח מכדורגל עם המשפחה בברצלונה וחוזר בינואר אחרי שיסתדרו העניינים.

מאיפה אתה שואב את האופטימיות הזאת?
בינואר תקרת השכר תעלה משמעותית? לא הגיוני.
בינואר ההוצאות של ברצלונה יפחתו משמעותית כדי שנוכל לרשום את מסי? גם לא הגיוני.

אגב, הבעיה היא לא רק מסי. בארסה לא יכולה לרשום אף שחקן חדש כרגע. התרעתי על זה כבר לפני שבוע, כשאמרתי שאני לא מבין את האופטימיות של לפורטה והבאתי מספרים.

אני חושב שמדובר בשימוש בקלף, הקלף אולי האחרון, לא מהלך אלגנטי מדי אבל מהלך הישרדותי. אני לא ממהר לחרוץ גורלות, דברים יכולים להשתנות מהר, כל הפעילות של ברצלונה ברשתות החברתיות עם הסרטונים והנתונים וכן הלאה נועדו כדי להודיע חגיגית על חוזה חדש - אבל משוכנע שאין כאן אוהד אחד שאין בו את הפאניקה שהפעם זה קורה.
מסי שחקן היסטורי אבל סליחה שאני אומר את זה - כמה הליגה הספרדית תפסיד כסף אם הוא עוזב - זה לא שיקול, טבאס ממש לא צריך ‘להתכופף’. זו התוצאה של התנהלות כלכלית חסרת רסן, מטופשת ואף פושעת של “כוכבי העבר”.

לא בא לרקוד על הדם שלכם, להיפך, אני חושב שאתה יכולים להרגיש שוב מה אוהדי ריאל חשים בשלוש השנים האחרונות כשדמויות על כאלה, ממש גיבורים כמו בטלוויזיה כילדים - עוזבים. כריסטיאנו-זידאןX2-ראמוס. כאילו כבר שלוש שנים כל פעם שאני נכנס לקרוא ידיעה במארקה על ריאל מדריד זה אך ורק חרא.
נניח והוא הולך, זה קשה עכשיו אבל אני חושב שיכלו ליהנות ממנו עוד עונה אחת, אמנם בלי קהל וחבל שאין מאה אלף אוהדים שיכלו להראות לו שוב ושוב ושוב כמה הם אוהבים אותו. אבל הייתם רוצים שהוא יילך אחרי השמינייה לדוגמא? הוא הסכים לקיצוץ גדול בשכר, 50%, לא מובן מאליו.

“110% מההכנסות הולכות למשכורות”.

זה…וואו.

לפורטה מאוד זהיר בבחירת המילים שלו, לפחות ככה נשמע מהתרגום לאנגלית.

זה עם מסי.
שאלו אותו מה האחוז עכשיו, בלי מסי, והוא לא מוכן להגיד. רק אמר שזה מעל מגבלת השכר.
המסקנה המיידית שלי - גם שאר החדשים לא יכולים להירשם.
אמר עכשיו - כרגע המשכורות 95% מההכנסות.

אולי כי אני מסרב להפנים אבל זה נראה שלאפורטה פשוט משחק את המשחק והסיפור רחוק מלהיות גמור.
הוא כמובן הולך רחוק מאוד אבל רואים שהגברים לא באמת סגורים.
ברור שבמצב הנוכחי מסי באמת לא יכול לחתום, אבל זה פשוט איום כבד על הליגה.
הנזק לליגה אם מסי יעזוב יהיה קשה.

השאלה כמה יו״ר הליגה עקשן

אם היה בי שביב אופטימיות אתמול, 40 הדקות האחרונות נתנו לי כאפה רצינית. מסי לא ילבש יותר בלאוגרנה, אלא אם כן יחליט לחזור עוד שנתיים לעונ(ו)ת פרישה.

95%.

ככל שנפנים שמסי כבר לא שחקן ברצלונה זה היה טוב יותר. גם אם בהתחלה התפללנו שזה היה מהלך של אול אינ נגד טבאס . עכשיו צריך להשלים עם המציאות. מסי לא שחקן ברצלונה.

אני מאחל לו הצלחה בכל קבוצה אחרת, אבל אם הוא הולך לפסז אז רק כישלון ברמה הקבוצתית. לא אישי.

אני לא בטוח שמסי בעצמו מפנים.

לך תדע, אולי הוא עוד יעשה מהלך גאסול ויסכים לשחק בחינם תמורת התחייבות תשלום עתידית….

מילה אחת על השחקנים שנאחזו בקרנות המזבח ואלו שסירבו לקצץ. בלי קשר לאם זה זכותם או לא. אם הם חושבים שהשנה זה היה גן עדן בשבילם. אוי ואבוי.

שיתפללו שלא היה קהל במגרשים השנה. מה שעשו לגומש (ולא בצדק) היה משחק ילדים לעומתם.

נ.ב פסז ככל הנראה תחתים את מסי , ולא מעט בגלל שניימאר לוחץ אותם. אני עדיין זוכר את הפאנבויז שלו . גם בפורום הקודם, בחיזוק של אוהדי ריאל מסבירים לנו כמה ניימאר מסכן וכמה מסי דיקטטור והוא בסה"כ רוצה לברוח מהצל שלו.

פתאום ה"צל של מסי" לא נראה לפרימדונה כל כך רע. איזה בדיחה של שחקן.

הנה תיקנתי אותך.

זה טיפה מצחיק אותי, כי אם לאפורטה היה מסכים לותר על הסופר ליג פתאום טבאס היה מוצא באופן מפתיע כוחות להתגמש.

נתראה בקלאסיקו הבא . בריטויט נגד בנזמה מנדי נגד אלבה. בהצלחה בלשכנע את הסינים שישלמו על זה.