פנטזיות, העברות וחוזים: שצ'זני יפלסטר על הפציעה של מאטס

• מכרנו את דה יונג בנזיד עדשים - צ’ק

• נחתים (אוטוטו) את דמבלה החלאה כי ‘צ’אבי אוחז ממנו’ - צ’ק.

• אומטיטי ולנגלה מפארים את הספסל שלנו - צ’ק.

• רוברטו גם נשאר - צ’ק.

וואלה יש משהו טוב לקחת שיעזור לי לשכוח מהמועדון הזה למשך חצי שנה לפחות? כי באמת שמילת הקסם ‘לאפורטה’ כבר (מזמן) לא מעלה לי קונוטציות חיוביות. המאזן שלו הולך ונוטה לכיווני הברטומאו לא משנה כמה הוא מתאמץ להאשים את כל העולם ואשתו חוץ מאת עצמו.

זה מה שאומרים “אצלנו” -

לא הבנתי את הידיעה האחרונה. מה הלחץ למכור אותו עד ה 30 ליוני?
רומיאו אמר שתקרת השכר תחושב לפי ה 30 ליולי. אז פרנקי ירוויח בחודש הזה 2 מיליון במקום 1.7 או 1.8 שהיה לו קודם. אוקיי, מה הלחץ?
ובלי קשר, במקום למכור אותו בזול כדי לפנות שכר, אולי אפשר לדבר איתו כדי שיירד בשכר? זה לא דמבלה\סיסוקו.

בקיץ הקודם לא יכלו למכור את זכויות השידור.
ההלוואות שלפורטה לקח היו למען מטרה ברורה - לסגור הלואות גרועות יותר שלקח ברטומיאו. למעט אחת שהיא לשיפוץ האיצטדיון.

למעשה הנהלת הפח זבל שלנו כיום מרוויחה מההנהלה הפח זבל שלכם בעבר. ברית בין הזבלים.

אתה חייב למכור אותו כי הוא יושב על משכורת מנופחת וברצלונה לא יכולה להרשות לעצמה אחד כזה עכשיו.
יונייטד יודעת שברצלונה רוצה למכור יותר ממה שדחוף להם לקנות, ולכן כל הקלפים ביד של היונייטד.

כי הוא השחקן הטוב ביותר בהתקפה שלכם ואין לכם אף אחד שמקרב אליו ביכולת למעט פדרי בכל הסגל.

לדעתי עד עכשיו יש לכם חלון שכאילו נכתב מאיזה סרט. באיירן לא מוכנה לשחר לכם את לבנדובסקי, אראוחו חתם, יש כמעט הסכם עם גאבי, דמבלה יחתום אולי בסכום נמוך יותר ממה שדמיינו לעצמם בברצלונה לפני שלושה חודשים, תפטרו מהמשכורת המנופחת של דה יונג האוברייטד.

עד עכשיו לצערי יש לכם חלון מעולה.

עד עכשיו הם עדיין לא עשו כלום…רק דיבורים, וזה עוד אחרי עונה זוועתית, אם הכוונה מעולה מבחינת אוהדי ריאל אז אני מסכים.

אני אישית מאחל לברצלונה שיצליחו להחתים את דה מריה במקום דמבלה.

חגגתי כשעזב את ריאל(ועוד הגיע ליונייטד השנואה :sweat_smile: ) ואחגוג אם יחתום עכשיו בברצלונה, כל הגבהה אלכסונית סיתמית שלו במקום שיעלה לי את לחץ הדם אני אצעק “תמשיך ככה !!” ושיהיה בהצלחה עם משחק הלחץ צ’אבי :slight_smile:

די מריה סגור ביובה אז אפשר לחזור לשיגרה…

לא נתת לי לפנטז אפילו דקה :frowning:

אתנחם בזה שהקשר הכי טוב שלכם(לדעתי האישית) כמעט סגור ביונייטד.

קצת בשורות טובות?

למה זה מנחם אותך? עכשיו יונייטד מועמדת רצינית לאליפות על חשבון ליברפול.
ח

דרך אגב המבחן של המכירה של דה יונג זה אם נגיע אם כל המשתנים (אני מדבר על הריאלי) לסביבות של 80 מיליון אירו. 100 מיליון אירו זה סכום של התחלה של משא ומתן ולא נראה לי שמישהו בא באמת חשב שנמכור אותו בסכום כזה. אני לא מאמין לתקשורת הקטלונית בגרוש אז אני יקח את הדיוח של שארקי ויתנחם טיפה בזה.

בלי קשר להתנגדות העזה שלי לעיסקה.

צ’אבי

צ’אבי

לא צ’אבי

צ’אבי

אפס ביקורת על צ’אבי. מדהים.

נשמע כמו אחת הגניבות הכי גדולות של השנים האחרונות. צ’אבי מהמר אול אין, והוא עלול לגלות בסוף שהוא הפסיד הכל.

לא כל הלוואה פוגעת בעתיד.
כלומר, אם תסתכל על ההלוואה נטו אז כן, הלוואה היא דבר רע לעתיד כי אתה משלם יותר משאתה מקבל.
אך לעתים בזכות אותה הלוואה תוכלו להרוויח כסף רב יותר דרך מקורות אחרים.
זה קצת כמו שאלת המשכנתא.
האם עדיף לקחת משכנתא או להמשיך לשלם שכירות עד שיהיה לך כסף לקנות את הבית במחיר המלא?

לצורך העניין, מספיק שבזכות ההלוואה תציגו קבוצה ששווה שמינית גמר אלופות, אתם תרוויחו עוד 10 מיליון. ואם תגיעו לרבע פתאום תרוויחו עוד 10.

גם כל הצלחה גדולה יותר גוררת רווח גדול יותר מזכויות השידור.

ראפיניה לצלסי כמעט סגור.

דמבלה בצרה צרורה.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1541847753311092738

צ’לסי מביאים לנו שאריות ולוקחים לנו את הרכישות. מעמידים אותנו במקומנו. יש לנו דרך עד שנוכל להתמודד עם הקבוצות הגדולות על רכשים. חבורה של אידיוטים, אשכרה מסרבים לדי מאריה בחינם. גם אם דמבלה נשאר אני מביא אותו!

היי טל, קשקוש.

אני וליאור הראשונים שנתנו פה ביקורת על צ’אבי, וכשמגיע לו גם הוא חוטף.

צ’אבי לא מנהל מסע ומתן, צ’אבי אומר לדה יונג אין פוטנציאל (צודק). מפה ועד למכור אותו בנזיד עדשים זה נטו על לאפורטה.

אגב, זה שפפ עושה את זה עם שחקנים זו עוד נקודה בה הוא גרוע. כי כשלא בא לו על מישהו הוא שורף אותו לעיניי כל העולם ומוכן למכור אותו בנזיד עדשים ולהפסיד - רק שילך. זו גישה חמורה מאוד כשאתה מנסה להציל רכישות כושלות.

גם אתה וגם טל צודקים. דה יונג זה על לאפורטה . רוברטו נשאר כי צאבי לחץ על לאפורטה להשאיר אותו אותו דבר דמבלה.

אומטיטי ולנגלה לא באשמת לאפורטה ולא באשמת צאבי.

סביר שהוא נוקט בגישה הזו כיוון שבמועדונים אותם הוא מאמן זה באמת לא משנה. אז הוא ישרוף איזה שחקן בבאיירן, מה יקרה? שאלקה 04 תחתים אותו ותגנוב את האליפות? אז הוא ילכלך על איזה שחקן של סיטי, אפשר להוציא 100 מיליון על שחקן אחר ולהושיב גם אותו על הספסל כל העונה. אולי אם הייתה לו תחרות כלכלית במועדונים האלו הוא היה מתנהל אחרת.

ראוי גם לציין להגנתו שהרווח הכלכלי שההצלחות שלו מביאות למועדונים גדול הרבה יותר מההפסדים לכאורה על רכישות כושלות. גלולה שהייתי בולע בשמחה ביונייטד, בה אנחנו מפסידים גם במגרש וגם ברכישות.

מצטער, חובבי פרנקי, אבל אם מצליחים לדחוף לטוטנהאם חובת רכישה על לנגלה, זה הישג היסטורי עבור לאפורטה.

אבל גם אם לא מצליחים -
giphy (10)

חכה, שום דבר לא סגור, בטח כשזה מגיע ממקורות שלא תמיד אמינים.

וחוץ מזה - אומטיטי לא לבד. יש גם פיאניץ’. וכל מיני נגררים אחרים.

עכשיו נשאר אומטיטי…