פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

לא, כי מברייטווייט כבר נפטרנו…
ופיאניץ׳ הלך ביחד איתו :joy:

אומטיטי זה הבעיה הכי גדולה כי לשאר יש ערך מקצועי לו פשוט אין…

כמעט רציתי להסכים איתך בנוגע לערך המקצועי שלו, אבל אז נכרתי שהוא עושה חיל כדוגמן :nail_care:t3:

על מי אתה מדבר?

לא נראה לי שזו הסיבה, משום שהוא עשה את זה גם בבארסה (זלאטן, יאיא, אטו). כנראה שזה האיש.

שאני רואה את דמבלה אני רק מתגעגע יותר לפפ.

אין לי ספק מה היה קורה לדמבלה אם פפ היה מאמן. פרטים אצל יא יא טורה בקדנציה שלו בסיטי…

image

ספורט גם אומר שזאת ההצעה הסופית על לבנדובסקי ולא יהיו הצעות נוספות.
בכלל , המו"מ הזה מוזר. בהתחלה בארסה הציעה 30, והם רצו 40. אחר כך בארסה הציעה 35 והם רצו 50. אחר כך הם רצו 60, ועכשיו 75. אני מקווה שבארסה תפסיק עם המרדף הזה, ושבאיירן תחשוב מה היא עושה , במיוחד אחרי הרכישה של מאנה.
נראה כמו משחקי אגו בצד של באיירן, לא קשור אלינו.

ובפינה הקבועה שלנו
image
מזכיר לי התקרבות אסימפטותית . כל הזמן קרוב יותר ומעולם לא משיג את היעד.

פפ יושב על תקציב בלתי מוגבל, יכול לעשות מה שבא לו…

אם צ׳אבי היה יושב על תקציב בלתי מוגבל ועדיין מלקק לדמבלה, הייתי ממש כועס עליו.

יוסי, פפ עשה את זה גם שהתקציב שלו היה מוגבל וגם שהוא היה פחות “מוכח” בתור מאמן. מול שחקנים הרבה יותר טובים חזקים מדמבלה וכאלו שעוד הוגדרו בתור אגדות במועדונים שהם שיחקו בהם.

ראה ערך אטו ויא יא וזלאטן בברצלונה.

תבחר לטמון את הראש בחול ולקרוא לזה גשם זה לא ישנה

אני יחזור הביתה, אז אני יפרט בדיוק איך דמבלה ביזה וזילזל בברצלונה יש כאלו שרוצים שנשכח את זה…

נ.ב פאקינג פפ עשה את זה לרונאלדיניו האל החי!!! בשנה הראשונה שלו בתור מאמן בוגרת בברצלונה…

תדגיר תקציב של צ׳אבי לעומת בארסה של פפ ותחזור אליי עם ההבדלים.
גם בלי תקציב של סיטי היה לו חופש פעולה הרבה יותר גדול מהידיים הקשורות של צ׳אבי. אין מה להשוות.

אל תטרח אלא אם האוננות הזו נעימה לך.
ביום שיהיה לי אפשרות להביא שחקן אחר במקומו מבחינתי שיעוף על טיל או ישב ביציע כל משחק.
כל עוד מוכרים לי את פרנקי ומקשקשים על סילבה כשבסוף הרכש היחיד שאני רואה זה שני שחקנים שסיימו חוזה, באו בחינם ועדיין אין כסף לרשום אותם, אני מוכן לבלוע צפרדע.

אבל יאללה, תעופו על עצמכם ועל צ׳אבי, לאפורטה ואלמנאי. כולם אפסים שהעיפו את מסי וסולחים לדמבלה על הכל, לוקחים הלוואות, ממשכנים את המועדון ומטביעים את הספינה.

כאילו שמעולם לא היה פה אחד ג׳וזף מאריה ברתומיאו…

אתה באמת יצאת עלי בקטע של ברתומאו?

אני נחשב " שונא" בגלל ביקורת על צ’אבי או לאפורטה?

שיורדים למכות מתחת לחגורה זה סימן שהטיעון העניני שלך מסתיים.

למרות שאני בבון של הימין אני עדיין אוהב אותך :slight_smile:

תגדיר בבון של הימין!
מה לך ולמירי רגב?
עזוב, בוא ניקח את זה בדיון אחר…

על כל פנים, ההרגשה שלי היא שמצפים מההנהלה החדשה להרים את בארסה מהקרשים בתוך זמן קצר מדי.
טבאס מזיין את הליגה עם תקרות השכר שלו, ולמרות שאתלטיקו חתמו על cvc אני שומע שיש להם בעיות עם תקרת השכר. מופתעים? אני לא. אבל משתמשים כמו ליאור עדיין כועסים שלא הורדנו את המכנסיים ולקחנו את חבל ההצלה שהיה משאיר פה את מסי, רק בשביל לגלות שנה אחרי שאנחנו עדיין באותו מצב מחורבן.

אתה משה, אתה עוד תשכח את ירושלים לפני שתשכח את ברתומיאו, אני לא מודאג בנוגע לזה. אני רק תוהה מאיפה אתה ואחרים מביאים את ההערכה שלכם לביצועים של ההנהלה ולציפיות שלכם ליציאה מהמצב הכלכלי הקשה בלי להיות בפנים ובקרביים של הדברים. אתם כלכלנים במקרה? נשואים לאמסאלם? או שאולי מקשיבים לויקטור ״אני באתי עם תכנית מסודרת והחבר לאפורטה סתם מאלתר״ פונט?

לזה אני מתכוון ב״עפים על עצמכם״. אין קשר בין הרצוי למצוי, אבל זה לא מעניין אתכם. מבחינתכם לאפורטה צריך להתנהל כמו הנחש. לחתום על הסכמים, לפזר משכורות, לחדש חוזים, לחסל חוזים אחרים ואחריו המבול.

אז זהו שלא. המבול זה עכשיו.
ורק רציתי להזכיר את זה:

״איך בא לי לזיין את בר רפאלי עוד פעם״
״מה? כבר זיינת את בר רפאלי??״
״לא, אבל כבר היה בא לי…״

ולמרות הכל, הנה תגובה שמגדירה מה אני חושב:
image

איך הייתי רוצה להפטר מהקקה הזה ולהביא שחקנים בחופשיות.
אני באמת מקווה שאנחנו לא מוכרים את פרנקי רק בשביל לגלות שהמחליף שלו זה ניקו המלך…

לא זכור לי שבארסה התנגדה לתקרות השכר האלה כשהיא רצתה הגנה מפני כל מיני בעלי הון עם תקציב בלתי מוגבל…

יוספוס, אנחנו שנה אחרי עדיין באותו מצב מחורבן למקרה שלא שמת לב… פשוט בלי מסי. ועכשיו אנחנו ממשכנים את עתידנו. מוכרים זכויות שידור, מוכרים מרצ’נדייז, לוקחים הלוואות ענק…

אין לי בעיה שלאפורטה עושה את מה שהוא עושה פשוט יש לי בעיה שמשקרים לי. לפני שנה כולם דיברו על זה שלא יעלה על הדעת שנמשכן את העתיד של המועדון ושנחתום על חוזים ארוכי טווח כאלה והנה עשינו את זה. הכל תמיד מפוזיציה. אם ברתומיאו היה מוכר 49% מהמרצ’נדייז היינו תולים אותו ליד המן. בא קשקפורטה זיין ת’שכל וחתם.

יתקן אותי דימה, אבל אני חושב שאתה טועה.

נניח שלא אכפת לך שמוכרים את זכויות השידור רק ל 25 שנים ולא ל 50. לא יודע באיזה עולם את חי שזה נראה לך שקול, אבל הלוואי עליי לעשות עסקים כאלה עם הבנקים. מחר אני לוקח משכנתא ל 50 שנה בתנאים זהים למשכנתא של 25 שנים. רק תגיד לי איפה חותמים.

אבל בוא, אותך זה לא מעניין אז נתקדם מההבדל הזניח הזה.
דבר נוסף, הוא שבארסה מייצרת ממש ברגעים אלה 205 מיליון אירו הכנסה. בהסכם עם cvc היינו מקבלים 270 מיליון ורק 40 מתוכם היו יכולים ללכת למשכורות. גם ביחס 3:1 מתוך ה 205 האלה נוכל להשתמש בקרוב ל 70 מיליון, ואני לא בטוח שזו הכנסה שצריך לספור אותה כ 3:1. מצליח להבין את ההבדל?

עכשיו, יש פה עוד עניין שצריך להתבונן בו.
בארסה אומרת, אנחנו לא צריכים לעמוד בתקרת שכר רק לפי הכנסות / הוצאות, כי יש לנו נכסים וזה מעמיד אותנו במקום אחר. באה הליגה ואומרת: סבבה, אז תתחילו לממש נכסים ואל תעשו פוזות. והנה, בלית ברירה אנחנו ממשמשים. האם המועדון היה פושט רגל בלי לממש נכסים? אני בטוח שלא. היינו יכולים להתחיל לממש נכסים כשנגיע קרוב לחדלות פרעון, ולא עכשיו כשזה נטו בשביל להיות יכולים לפעול בשוק ההעברות.

טבאס מזיין את כל הליגה, ואני מתחיל לחשוד שהוא הברתומיאו של הלה-ליגה. בזכות ההחמרה שלו, הרבה כשרונות עוברים עכשיו לאנגליה. עוד יותר ממה שממילא קרה בגלל הכסף הגדול של האנגליות. עכשיו קבוצות ספרדיות שלא רצו למכור נאלצות למכור. ולספרדיות אחרות אין כסף להשאיר את השחקנים הטובים אצלנו בליגה. טבאס עושה לנו ברתומיאו ואתה ממשיך לסלוח לו ולהאשים את לאפורטה. נו טוב…

יאללה… צריך לעבוד והדיון הזה לא באמת מתקדם לשום מקום.

יכול להיות שאני טועה אבל במה? אתה לא התייחסת למה שאני כתבתי בכלל…

אהבתי שהתמשת במילה משכנתא כדי לתאר 50 שנה ו-25 שנה. זו בדיוק הייתה טענתי. לאפורטה ממשכן. לפני כמה חודשים אמר שלא ימשכן.

בארסה לא ‘מייצרת’ הכנסה. להפך. בארסה לוקחת הכנסה עתידית ורושמת אותה היום. בפועל בארסה תכניס פחות בעתיד כדי לרשום אותה על היום.

בעסקת cvc, ה 270 מליון ל 50 שנה לא נחשבו להכנסה לצורך תקרת השכר. זה ההבדל כמו שאני מבין אותו.

רציתם לדעת איזה מזל:

https://twitter.com/LaSenyera/status/1541909616124207105

אוקיי, המו"מ נמשך, ואיתו המשך חוסר הידיעה של כל מיני מקורות, והצורך שלהם פשוט לפרסם משהו -