פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

חזרתי הביתה יוסי אז הבטחתי ולכן גם אקיים:

דמבלה החל את השנה האחרונה שלו פצוע, לברצלונה לא היה סיכוי למכור אותו. הוא ישב בשקט, החלים ואז החל לסנן את ברצלונה. אז הגיע ינואר ושהוא הבין שלברצלונה אין סיכוי למכור אותו יותר, הוא הגיע בדרישה להפוך להיות השכיר מס 4 בעולם אחרי מסי רונאלדו וצב הנינגה הצרפתי. מתוך ידיעה ברורה שברצלונה לא תשלם לו את זה. בזמנו באמת חשבתי שיש לו הצעה מפסז בסתר או משהו כזה, אבל לרגע לרגע אני מתחיל להבין שיש מצב שזה כמו בפוקר שהוא ניסה ללכת all in למרות שיש לו אפס קלפים. בקיצור הוא ניסה לבלף ולסחוט את המועדון. מועדון בריא פשוט צריך לזרוק לכל הרוחות שחקן כזה לכל הרוחות. פפ זרק במצבים הרבה פחות קשים ואפילו היתי אומר מעוררי שאלה. אם פפ היה עכשיו מאמן ברצלונה אין לי ספק שדמבלה היה מקבל את הבעיטה שלו ליציע. פפ זוכר מה קרויף צעק עליו באימונים.

לגבי לאפורטה:

קודם כל,בכל מה שקשור לדמבלה, אני מפיל את זה על צאבי ולא על לאפורטה.

בגדול, לאפורטה נבחר על ההבטחה שלו לשקם את ברצלונה. הוא מבטיח והבטיח תחת כל עץ רענן שבשנה הקרובה הוא יעמיד ברצלונה תחרותית וטובה. אז תבוא בטענות אל לאפורטה. לא אלי.

עכשיו ובמיוחד אחרי שהסוסיו אישרו לו את הצעדים הכלכלים הדרושים. הוא אחראי. אני מצטער, אם הוא לא מסוגל לזה שיודיע ויתן למישהו אחר את המושכות.

אתה מצפה שאני יקלל כל הזמן את ברתומאו ויגיד על כל דבר, ברתומאו אשם?

אני גם לא אוהב את הגישה של “מוד שנאה” וביקורת על אוטמט שיש פה לחלקנו על לאפורטה, זה בעיני רעיל בכיון השני.

היום ה 29 ליוני. מחר נסגרת השנה הפיננסית.
עדיין לא הכריזו על מכירת זכויות השידור. זה ישפיע ישירות על הרכש.
גם אם פרנקי יימכר היום, לא נראה לי שיספיקו להכיר בכסף שלו כהכנסה לשנה הפיננסית. אז אין לחץ, לא חייבים לוותר כדי להספיק. יש זמן עד סוף יולי בשביל הפייר פליי.

מה הוא צעק עליו?

ששאלו את פפ במסיבת העיתונאים על המצב של יא יא טורה בסיטי ולמה הוא ביציע (אחרי שהסוכן של יא יא פתח עליו את הפה) אז פפ אמר שקרויף לימד אותו ששום שחקן או מאמן לא יותר גדול מהקבוצה שהוא משחק בה. זה כמובן תרגום חופשי שלי לדברים שלו באותה מסיבת עיתונאים אבל זה רוח הדברים.

פפ החרים שחקנים של ראיולה. בקצב הזה סיסוקו יוכל להחליף את הז״ל.
עשה שירות מאוד גרוע לשחקן שלו עד כה. חבל.

מגיע לדמבלה לשלם את המחיר של הליכה אחרי סוכן תאב בצע. הבעיה שלנו היא שאם אנחנו משלמים את המחיר יחד איתו אז גם אנחנו נידפק.

מקווה מאוד שבארסה אכן נתנה לו הצעה מחודשת מעליבה שהוא יאלץ לדחות, ושיש לנו בשרוול קלף אחר.
עם כל הרציונל שאתה מעלה משה, אני לא הייתי רוצה להתחיל את העונה בלי קיצוניים.

אם אתה מתכון לטורה, ראיולה לא היה סוכן שלו. היה לו סוכן רוסי ששכחתי את שמו.

אם אתה פותח את הרגליים לשחקן אחד אז תתכונן לפתוח את הרגלים גם לשחקנים שיבואו אחריו. אין לזה סוף.

לאו דוקא התכוונתי ספציפית לטורה.
ראיולה היה החמדן מכולם, פפ החרים אותו. סיסוקו מנסה להכנס לנעליים שלו וכרגע לא מצליח במיוחד.

אם הייתי אישה הייתי שונא את עצמי… אתה צודק.

כנראה שמישהו ב"ספורט" קורא פה, כי הם בדיוק יצאו בכתבה שמסבירה את חילוקי הדעות בבאיירן
סליהמידז’יץ (ספורטינג דירקטור), קאהן (היושב ראש) והונס (יושב ראש לשעבר והאיש שמושך בחוטים) כולם בדעה שונה לגבי המכירה של לבנדובסקי.
אני מקווה מאוד שבארסה לא תיגרר למלחמת מחירים. גם 40M פלוס משתנים זה יותר מדי עבור שחקן בן 34 עם שנה אחת בחוזה.
גם המשכורת שלו לפי כל הדיווחים שקראתי לא תהיה קטנה. סדר גודל של המשכורת של פרנקי, שזאת כביכול הסיבה העיקרית למכירה שלו. אני אומר “כביכול” כי לא היו דיווחים שמישהו מנסה לשבת איתו ולהוריד את השכר.

מאז לפני כמה ימים, כשכתבתי את זה, אני מנסה להבין את הנושא. לא יותר מידי, כן? זה לא שאני נובר בחשבונות טוויטר נשכחים כדי לחפש מידע, אבל עדיין.

אם פרנקי כל כך אוהב את המצב הקיים (המועדון, הקבוצה, השחקנים, העמדה, ה"תארים" וכו’), וכל כך רוצה להישאר, אולי הוא יהיה מוכן לקצץ בשכר. השאלות הן -

1. האם נעשה ניסיון לבדוק איתו מהלך כזה? בין אם זה קיצוץ ביחס למה שהוא מרוויח היום, ובין אם זה קיצוץ ביחס למה שהוא אמור להרוויח החל מה-1 ביולי. או שבכלל לא נעשה, מסיבות שונות (למשל כי אולי צ’אבי באמת ובתמים לא מעוניין בהמשך של ההולנדי, למשל, אז אין טעם שייקצץ)?
  2. במידה וכן - מה הייתה התשובה? כי יכול להיות שהוא לא הסכים, ואז באסה.
  3. האם קיצוץ בשכר שלו היה עוזר בכלל?

תכלס אני לא מבין למה יוניטד בכלל הולכים אחריו עכשיו, הוא לא רוצה לבוא אליהם.

כן זה גם לא מובן לי, למה להביא שחקן שלא רוצה לשחק אצלכם?

מישהו עוקב אחרי הסאגה עם דאקו וראפיניה ?
@dmitrys

מי אמר שהוא לא רוצה לשחק ביונייטד? אם בארסה דוחפת אותו החוצה, למרות הרצון שלו להישאר, אז הוא ישמח לשחק ביונייטד. הוא לא מתכוון לפרוש מכדורגל בגלל בארסה.

כן, הכל בא מרומרו. הוא טוען שסיכוים גדולים שראפיניה יבוא, יש לו מידע שהוא לא יכול לגלות. המועדון משקשק שהוא יאמר את מה שהוא יודע.

אני חושב שזה שהוא לא דלוק על יוניטד זה די ברור. לא צריך להיות תמים. בארסה דוחפת את זה בכל הכח. יכול להיות שבסופו הוא יכנע אבל הוא בוא נגיד כך, הוא לא מתלהב בלשון המעטה לעבור לשם.

אני לא מאמין כידוע לליצן הזה אבל דקו כל היום במשרדים עם לאפורטה והחברים אז אני מניח שיש דברים בגו.

גם אני מניח שיש דברים בגו. חושבים כיצד לשכנע את לידס ש 40M של בארסה יותר טובים מ 60M של צ’לסי.

image
:grinning:

אפשר לזרוק לצלסי את דמבלה. בחינם

יוסי המלך (לא לקח קשה אותי היום אני מקווה) הביא תגובה מעולה. צלסי מעדיפים לשלם 60 מיליון מאשר דמבלה בחינם. מי שכתב את זה גאון.

אפשר ככל הנראה לברך על המוגמר

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1542247133692280832

עונה ראשונה הוא בלם העונה, מגיע למנצ’סטר ומחרבן שם הכל.

בילד מדווח שבאיירן דוחים את 40+5 על לבה. די צפוי , ההצעה של חמישים (בלי משתנים) תעבור לדעתי. אבל זה היה פשוט מטומטם ברמה של ברתומאו.

אנחנו צריכים להשאיר את באיירן עם חלוץ ממורמר ששנה הבאה ילך להם בחינם ולחפש אלטרטיבה. או אפילו לעשות משהו מטורף ולהשקיע את ה45 שאנחנו מתכננים על לבה על חיזוק הגנתי אבל זה סתם רעיון מטורף שלי.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1542416595695411201

הוא לא שווה את זה.
במקביל דיווחים שצ’אבי נפגש אישית עם לבנדובסקי במסעדה באיביזה.
אם נוהגים ביד קשה עם דמבלה, למה לא עושים אותו דבר עם באיירן? הם כל הזמן מעלים את הדרישות ומשחקים בנו. לבנדובסקי לא אשם, אבל אני אוהד בארסה, ובשביל בארסה זאת עיסקה רעה. שיבוא בחינם בשנה הבאה.