פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

אם הסיפור של ראפיניה קורה זו רכישת פאניקה כי אנחנו מתחילים להישאר קירחים. עם כל הרספקט לראפיניה, תג של 70 זה לחלוטין היסטרי ומעבר למה שהוא שווה.

איפה אדיימי ב35…

אבל העיקר צ’אבי נתן לדי מריה לחתום ביובנטוס :man_facepalming:t2:

קצת מצורעים -

ואחד “אה? מה הקשר?” -

יש סיכוי לא רע שהשאלה הזו תחזור על עצמה עוד שנה-שנתיים-שלוש, כשהוא ייקנה מדורטמונד באיזה 80.

image
ספורט מוסיף שהדרישה העיקרית של בארסה הייתה שטוטנהם תשלם את כל משכורתו. ככל הנראה זה אכן המצב, לנגלה הסכים לרדת קצת וטוטנהם תשלם את הכל.
לא ברור אם בארסה תקבל כסף על ההשאלה ומה סכום הרכישה הלא מנדטורית, אבל זה כבר בונוס.
אזכיר שזאת השאלה לשנה ויש לו חוזה עד 2026, אז אחרי הכשלון באנגליה ניתקע איתו שוב בקיץ הבא.

מישהו פה חלם על סלאח בחינם ב 2023? תשכחו מזה, הוא חידש עם ליברפול.

אני מתלבט אם לפרסם את זה כי רומרו הוא חרא אבל קשה לי להאמין שעד כדי כך

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1542924454841524224

https://twitter.com/barcacentre/status/1542925102207074309

תגיד לוקחים לך את לנגלה ומסיכימים לשלם לך את המשכורת שלו השנה ואתה עדיין לא יוצא ערום וחוגג ברחובות כאילו ברצלונה זכתה באליפות? החדשות הכי שמחות בנתיים. אם היית אומר לי רק על 60 אחוזים אני הייתי חוגג. נשאר לזרוק את אומטיטי עכשיו.

השאלה מה זה עוזר להיפטר מלנגלה אם קונים את ראפיניה ב60 ואת לבנדובסקי ב50?

ומוכרים את דה יונג ב65, אל תשכח.

בדיחה עצומה.

רכישות זה לא אותו כסף. ימכרו עוד 10% מזכויות השידור ויקנו את כל אלה. הבעיה תישאר אותה בעיה, מגבלת השכר. ההשאלה של לנגלה מפנה קצת כסף למשכורות, ביחס של 1:4. זה לא יספיק ללבנדובסקי, אבל אולי יספיק לחידוש הרשמי לגאבי.
בכל מקרה לנגלה זה חדשות טובות, מה אתם ישר באים לקטר?

להיות תחרותיים?

חברים לשלם חמישים על לבה זה שערוריה. לשלם 60 על שחקן כמו ראפיניה זה התג מחיר השנה בשוק לשחקנים כאלו. לא צריך כל הזמן בגלל ששונאים את לאפורטה לקטר. זה המחיר שצלסי רצו לשלם עבורו.

כמה דה ליכט או שחקן אחר צעיר עם פוטנציטל אתם חושבים היה עולה לנו?

אני רק דואג מבחינה כלכלית. אם יש לנו מספיק כסף אם זה אפשרי. אין לי בעיה עם הרכש הזה. במיוחד שזה מבטיח את הבעיטה לתחת לדמבלה.

לבנדובסקי ב50 הרבה יותר שפוי מראפיניה ב60. הוא כבר בן 25, ולא איזה פוטנציאל מטורף. סתם שחקן קו.

זו החלטה ברמת הברתומיאו. צ’אבי חושב הוא מאמן בפריז ולאפורטה נותן לו לעשות מה שהוא רוצה.

זה רכש יותר ברמה של לאפורטה ואלמיני. אם זה תלוי רק בצאבי ברצלונה פושטת את הרגל ומחדשת חוזה לדמבלה.

נ.ב אני רוצה להזכיר לכולם שזה עדיין רק אצל רומרו. הסקופים שלו השנה זה דברים בנוסח הבא : “היום יש תנועה במשרדים של ברצלונה” “משהו קורה בברצלונה” “אלמיני טס במטוס היום” אני לא צוחק זה אמיתי.

נ.ב 2 אני מניח (אם זה נכון) שזה גם חדשות טובות לדמבלה כי צלסי תלך עליו עכשיו. מקווה שבפרימיר ליג הוא יאכל קש ויסיים כמו בלוטלי את הקרירה.

צ’לסי למעשה הציעה 70M יורו (60M פאונד) ולכן לידס מעדיפים אותם.
זה מחיר השוק היום. פאריז ממשיכה להשתולל, סיטי בנוהל, יונייטד כרגיל מחפשים את הרכישה הבאה שתציל אותם הפעם, צ’לסי החליפו בעלים, אפילו ארסנל משתוללת.
אותו ג’ררד רומרו גם טוען שהשכר של ראפיניה, אם וכאשר, יהיה 6M נטו פלוס בונוסים. אותה משכורת שדמבלה לא מוכן לקבל.

אני לא בעד או נגד ראפיניה, לא ראיתי אותו בכלל. אבל אני בדעה שנשרוד גם בלי ראפיניה, דמבלה ולבנדובסקי, אם זאת השקעה גדולה מדי. עדיף היה את די מריה ולהשאיר את ז’וטגלה ולהוציא קצת על מגן שמאלי מחליף .

יותר מזה, ראפיניה רוצה לשחק בברצלונה וחסם את המעבר לצלסי למרות שהכל היה סגור איתה. זה גם נקודה לטובתו.
רומארו גם טוען שדקו היה מקבל בונוס יותר גבוה אם הוא היה עובר לצלסי. לא יודע, נראה בסוף אם זה אמיתי.

גם נכון.

סבבה שזה תג המחיר שלו. אני מקטר כי זה לא נכון לקנות שחקן כזה במחיר כזה. הוא לא מספיק טוב והוא יקר מידיי.

אני כופר בטענתך

יכול להיות , אני לא עוקב אחריו. אני לא כתבתי שזה רכש טוב או לא. אני רק מציין לגבי המחיר שלו.

אני מפחד יותר שילכו בכל הכח על לבה. גם ארבעים ועוד חמש זה הרבה יותר ממה שצריך לשלם עבורו.

למה ?

רוב הסיכויים שלפולני נשארו עוד לפחות שנתיים בטופ העולמי, ככה שאתה כאילו משלם על השאלת אחד החלוצים הכי טובים בעולם 25 מיליון לשנה, שזה סביר מאוד.
איפה עוד אתם במצבכם יכולים למצוא שחקן בין ה 3 הכי טובים בעולם תמורת 25 מיליון לעונה ? הוא יבקיע בקלות 30 שערים לעונה בליגה הספרדית.
אם אני קובע בברצלונה אני משלם 60 מיליון על לבאנדובסקי ואפילו לא 40 מיליון על ראפיניה.

כמו מאנה לבאיירן?

שנה לפני סוף החוזה. הוא רוצה לבוא ולא לשחק שם. תחכה לינואר ותביא אותו בחינם.

ככה אתה מפסיד שנה מהשנתיים שנותרו לו בטופ וגם מסתכן שפפ יגיע עם הצעה של טריליון יורו חוזה כי האלאנד לא מתאים לו מבחינה טקטית(וגם פסז’).
אתם חייבים את הפולני העונה, אתם נראים ממש לא משהו, אני רואה את זה כאילו הוא היה קרש ההצלה שלכם לעונות הקרובות.

לא מכיר הרבה שחקנים שבגיל 34 עברו קבוצה ונשארו בשיאם… ההתייחסות אליו כאילו הוא מכונת שערים נטולת הקשר היא מוזרה… מבט קצר למסי בפריז אמור להספיק לנו כדי להבין שלא נקבל מלבנדובסקי 30 שערים בעונה.