פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

אני לא אומר שאנחנו לא צריכים בלם ושחקני אגפים, אבל רק אני קצת מוטרד מהעמדות הכי בעיתיות שלנו- מגן ימין ומגן שמאל? יש הרבה שקט בחזית הקשישים מצ’לסי (וטוב שכך) אבל לא שמעתי אלטרנטיבות. גם אם פרנקי יימכר, יישאר למועדון משהו אחרי קונדה, לבנדובסקי וראפיניה?

האידיאל מבחינתי הוא לוותר כמובן על הרכש המטופש והמיותר של לבנדובסקי ולהביא בכסף הזה את גרימאלדו ומגן ימני

אם דמבלה נשאר אז גם ראפיניה הוא רכש די מיותר,לא?
מוזר שלאפורטה מוכן להוציא 110 מיליון (50 לבא,60 ראפיניה) על שתי עמדות שאתם די מכוסים בהן,בזמן שההגנה נראית כמו שהיא נראית ואין יותר מידי כסף לבזבז ואין בכלל מרחב לטעויות ברכש כזה יקר.
בכסף הזה אתם יכולים להביא את קונדה וקוליבאלי יחד.

אם טמבלה ישאר וראפיניה ב 60 ולא יביאו בלם זה שערוריה. אני בכלל לא מבין מה צריך את טמבלה אם מביאים את ראיפיניה.

אבל הדיבורים שראפיניה יגיע עם בלם . אז אני בנתיים רגוע.

אין לי משהו חדש להביא , אייל כבר ציטט את כל מה שהעיתונים אומרים.
אז רק דעתי.

דה יונג:
אני מאמין שלמישהו בבארסה נפל האסימון, שבשביל להוריד שכר בקבוצה לא חייבים למכור את דה יונג, אלא אפשר לנהל איתו מו"מ על הורדת השכר. וזה קרה אחרי שהם ראו שיש מספיק כסף להחתמות, ושברנארדו סילבה בכל מקרה לא ישוחרר מסיטי.

דמבלה:
חוזה קצר עושה שכל. מבחינת בארסה, בקיץ הבא יוכלו למכור אותו. מבחינת דמבלה, הוא ייראה לכולם שהפציעות מאחוריו, ואז בקיץ הבא יהיו יותר קבוצות שירצו אותו, ובארסה תהיה מוכנה למכור. אם דמבלה יהיה פצוע\גרוע, יש לו עוד שנה לחזור לעצמו.
אני שם את האמוציות בצד, אני מסתכל על זה מנקודת מבט ספורטיבית וכלכלית בלבד.

ראפיניה:
אני מאמין שאם דמבלה יחתום, ראפיניה לא יגיע. זה פשוט יקר מדי.

דווקא אומרים שאלונסו קרוב מאוד, אבל אזפיליקואטה רחוק כי צ’לסי לא רוצים לשחרר.

אני קצת מודאג מקצב העזיבות. בינתיים אף אחד לא עזב. אנחנו יכולים להיתקע עם רכישות בלי היכולת לרשום אותם. או שהשחקנים יתחילו לברוח כשאנחנו מחכים שאחרים קודם יעזבו. כמו שדי מריה לא חיכה לנו.

תראה, בגלל שאני ממש לא תופס מטורס, הייתי מאוד שמח לפרוק אותו וגם מי יודע אם פאטי סוחב עונה.
דמבלה וראפיניה באגפים זה דווקא טוב על פניו. מסכים שמגנים יותר דחוף

די מריה היה מוכן לחכות אם היינו רציניים, אבל אמרו לו שהוא עדיפות שלישית אחרי דמבלה וראפיניה. עשה בשכל שלא חיכה לנו.

הנה, סוף סוף קצת התייחסות לקיצוץ אפשרי בשכר של פרנקי -

ובפינת “ההוא שאולי, איכשהו, בטעות, יבוא במקום” -

עוד פעם גאבי. עכשיו עם “אחרי החגים” -

לאפורטה עושה שטויות -

ובגזרת ה"לא מאמין לזה עד שאני לא רואה אותו עם חולצה אחרת" -

אייל מאמלק את היום

אחד הימים הכי משעממים בפגרה. אפילו רומארו לא יצא עם “יש תנועה במשרדים של ברצלונה היום”

רישמי

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1543916540319473665

עד 2026 סעיף שיחרור של 500 מיליון אירו

מדברים על זה שראפיניה יסגר בשבוע הקרוב, אפילו לפני לבנדובסקי. אני מיואש.

התחלתי לאסוף את הסקופים שלו ושל מקורות אחרים. נעשה שולה פנינים בסוף הפגרה

זו לא פגרה אם אין “מרקיניוס ותיאגו סילבה מועמדים לברצלונה”. תחפש ידיעות גם כאלו.

חדשות היום:
יונייטד החתימו את אריקסן. הוא לא זהה לפרנקי בעמדה, אבל קרוב. לדעתי מקטין את הסיכוים של פרנקי לעבור, או לכל הפחות מקטין את הסיכוי לחלוב את יונייטד עוד קצת.

מונצ’י אומר שאין שום מגעים עם בארסה לגבי קונדה.

איפה היית ב 5 השנים האחרונות? רק ניימאר.

כריסטנסן רשמי עכשיו.

למה מיואש? לדעתי ראפיניה זו החתמה טובה

לא נראה לי שזה קשור לפרנקי. לא מביאים את אריקסן בתור תחליף לפרנקי הוא היה אמור להגיע יחד איתו.

האמת קישור של אריקסון, פרנקי ו-ואן דר’ ביק נשמע מאוד מעניין. יונייטד שווה מעקב.

אף אחד לא נותן מסירות לשער ריק כמו בנזמה ומרסלו. רונאלדו לא ישאר.

הרמת לי להנחתה. אסביר:

הגנה:
במהלך מעולה החתמנו את כריסטיאנסן. זה סגר לנו 4 בלמים: כריסטיאנסן, אראוחו, גארסיה ופיקה, ככה שיכולנו להתרכז רק בחיזוק עמדות המגנים. ועם זאת, היעד הכמעט בלעדי בהגנה הוא פאקינג בלם צרפתי אוברייטד (לא למדנו לקח אה?) ב60 מיליון אירו. 60 מילון אירו שידחקו את אראוחו לאגף ימין ואת אריק לקישור האחורי. במקום לתת להם הזדמנות, ושנה הבאה להביא את קוליבאלי בחינם כדי להחליף את פיקה.

בגזרת המגן הימני, היינו במירוץ של מארזווי ופרשנו ממנו כי דסט ואלבס זה מספיק, אבל עכשיו אלבס בחוץ ודסט זה לא מספיק אז יש דיבור על להסיט את אראוחו לימין, ועוד הארכנו חוזה לסרג’י רוברטו. בין לבין היה גם דיבור על אזפיליקווטה, שצ’לסי לא מעוניינים לשחרר. בינתיים מאזרווי בבאיירן בחינם.

ובגזרת המגן השמאלי, יש דיבור שלא נגמר על אלונסו, שגם הוא לא מספיק טוב. גרימאלדו (או כל מגן שמאלי אחר עם פוטנציאל) לעומת זאת לא נספר כאופציה, ומעל כל זה מרחפת עננת אלבה כמגן הפותח.

קישור:
קסייה אמור היה להיות החתמה מעולה שנותנת לנו עומק בקישור, אבל מיום ליום מסתבר שהוא מגיע להיות היורש של בוסקטס (עוד 5-6 שנים ככה, כשבוסקטס יפסיק לשחק 90 דקות כל משחק) במקומו של דה יונג, אותו מנסים להעיף מהקבוצה. כמובן שדה יונג יעזוב בגלל חלומות באספמיה על ברנרדו סילבה (שחקן מדהים), מה שישאיר אותנו עם מעט מדי עומק בקישור. גם אם איכשהו החלומות יתגשמו, סילבה משחק על המשבצת של פדרי וגאבי, וזו העברה שתבוא על חשבון הקישור האחורי.

התקפה:
נתנו לדי מריה לסגור ביובנטוס, כי אין עוד קיצוניים בעולם חוץ מראפיניה (כבר התחלתי לספר לעצמי שזה ספין כדי ללחוץ על דמבלה מרוב שזו רכישה מטומטמת), ההעברה של לבנדובסקי תקועה (אם לסמוך על ההצהרות של באיירן היא תמשיך להיות תקועה עד 2023) וזה נראה שאין למועדון תוכנית גיבוי, וצריך להתחיל לחפש בשוק ההעברותצ מבטל נאחס מקצועי, שיהיה צמוד לאנסו פאטי.

אז סה"כ מיואש. אני לא מצליח להחליט אם צ’אבי הגיע לקיץ בלי תוכנית מסודרת, או שיש לו אחת אבל היא ממש ממש מטופשת. אנחנו רחוקים מסוף החלון, והרבה דברים יכולים להשתנות, אבל בתכלס עוד 9 ימים מתחילה העונה וזה לא נראה לי טוב.

אתה יודע צאבי לא אשם בהכל. יש לו בוס לטוב ולרע.