פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

PSG רצו מאוד את ראקיטיץ’ בקיץ הקודם. כדי שלא יילך הוא הגיע להסכם ג’נטלמני מול המאמן שכל עוד הוא כשיר הוא משחק.
אני קיויתי שהתעניינות רצינית בדה יונג משמעותה ייתנו לראקיטיץ’ ללכת ל PSG. ככה כולם יהיו מרוצים. גם דה יונג יקבל הרבה דקות אצלנו, אפילו אם ראביו יגיע יחד איתו.
אם ראקיטיץ’ נשאר וממשיך לקבל הרכב כל משחק, ברור שלדה יונג לא כדאי להגיע לפה. ב PSG הוא יהיה שחקן הרכב. מה רע לו לשחק כל משחק, לקבל המון כסף ולזכות באליפות כל שנה? PSG כבר בשלה גם להתחרות באירופה, יש לה ניסיון, סגל ומאמן ראוים לכך. עד שיקבלו את הבאן שלהם.

לראקיטיץ’ זה בסדר להבטיח דבר כזה. אבל לשחקן שיכול לתת לנו שקט בקישור לעשור - מה פתאום.

אני פשוט לא מבין מה הביג דיל פה.

בתור אחד שמאוד רוצה בהחתמה את דה יונג. ההתרפסות הזאת של ההנהלה פשוט פתטית.

דה יונג הוא כשרון ענק, שלא מגיע כל יום. אבל עם כל הכבוד, לפי מצב הסגל הנוכחי הוא לא must.
יש לנו מספיק עומק, מגוון, וגם שני שחקנים צעירים מוכשרים מאוד. יש עמדות שצריכות חיזוק הרבה יותר דחוף.

אם דה יונג היה באמת מחפש פרויקט ספורטיבי הוא היה חותם בסיטי.
אבל לכולם ברור שפריז זה בעיקר בגלל הכסף.
אם הוא רוצה את הכסף בפריז שיהיה לו בכיף, זכותו המלאה. למרות שדי ברור שאף אחד לא יקח אותו באמת ב100% ברצינות שם.

לגבי ראקי, ההסכם הזה עם ולוורדה הוא פשוט בדיחה. יש שחקן אחד שעשה מספיק בשביל לדרוש דבר כזה,
קוראים לו מסי. ומסי לא צריך לדרוש את זה. הוא מרוויח את כל פעם מחדש למרות כל מה שהוא עשה.
ואם מסי הולך ועובד. כל שחקן צריך לעשות זאת.

אין לי מילים יותר

https://twitter.com/Liraninho/status/1087324051469725698

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1087320388193914880

אני לא מחסידי מוראטה בכושרו הנוכחי, אבל אני לוקח אותו בשתי ידים עכשיו. הזוי . באמת הנהלה הזויה.

ואני כבר מכיר את הטיעון הנגדי, שזה רכש זמני ואי אפשר להביא מועמד מתאים בינואר. אז אין לי בעיה, אל תביאו אף אחד ותשתמשו במלקום. לרכוש שחקן בעל עבירות משמעת מתחתית הליגה האיטלקית . זה סתם להגיד “החתמנו” שחקן בשביל לצאת לידי חובה.

איפה אבידל שיגאל אותנו מהשגעת הזו…

עריכה ;
טוב כנראה זה באמת רציני ובואטנג מגיע לברצלונה לעמדת המחליף לחלוץ 9.
חשבתי שזו בדיחה, אבל עכשיו כשאני חושב על זה הוא יכול כן להצליח בעמדה הזו אצלנו.
ואני אסביר…

אחת התכונות הכי קריטיות של סוארז זה טכניקה טובה ומשחק בנגיעה, כל זה משולב בכח פיזי עצום שמאפשר לו לשמור על הכדור ולנתב אותו לאן שצריך.
זו אחת הסיבות שמוניר לא הצליח פה, אין לו יכולת לשחק 9 אמתי.

ולבואטנג ממה שאני זוכר יש את התכונות האלה. הוא טכני וחזק מאוד, המון תנועה ופינוי שטחים. יודע לרדת קצת אחורה ולעזור בקישור…
הוא האחרון שהייתי חושב עליו, אבל נכון לעכשיו בנק’ מבט אובייקטיבית בא לי לתת לו צ’אנס. זה יכול לעבוד.

נ.ב. כל זה לא סותר את העובדה שזה מוסיף זקנה לסגל וצריך לעשות חילוף משמרות מסיבי עוד שנה שנתיים.

האם העניין רשמי?
לפי מה שקראתי אצל אסף לירן, החוזה הוא לחצי שנה .

הוא כבר בדרך לברצלונה, אישר את זה בראיון…

בואטנג אחד השחקנים האוהבים עליי. חייב לציין שמדובר בשחקן שיש לו את כל התכונות להיות טופ-קלאס. אחחח…אם הוא רק לא היה טיפש (שזה בעצם טוב לי כי אני ממדריד :wink: ). בכל אופן, אני באמת מאמין שהוא יכול לשפר את ברצלונה, גם אם לחצי שנה.

מתוך בארסה מניה:

"העיתונאי אוריול דומנק חושף ברדיו קטאלוניה שפרנקי דה יונג אמר כן לבארסה! הוא מסר לסוכנו עלי דורסן להגיד ׳לא׳ לסיטי ופאריס.

1. אוריול הוא הכי אמין שיש שזה נוגע לאייאקס.

2. מחר ברתומאו, אוסקר גראו ופפ סגורה ימריאו לאמסטרדם.

3. בארסה צפויה לשלם 80 מיליון יורו ואולי גם יותר עבור קשר העתיד של הכדורגל."

כנראה שה 9-0 גרם לו להבין איזה “פרויקט ספורטיבי” מחכה לו שם… חחח

התחיל מארתור, עכשיו זה. וריקי בדרך.
מתחיל לשכוח את הגומשים למיניהם.

אני יודע שאני ממש ממש אופטימי. אבל עם ההנהלה הנוכחית לפנטז זה הדבר היחיד שאפשר לעשות.

בארסה עשתה בדיוק מה שרציתי שהיא תעשה, והלכה על כל הקופה:

1. היא הבטיחה לדה יונג ששני קשרים מרכזיים יעזבו בקיץ (בתאוריה: ראקיטיץ’ ווידאל).
  2. היא שיפרה את ההצעה הכספית.

כל עוד המאמן שנה הבאה ילך עם קישור של דה יונג, ארתור ובוסקטס יש לנו המון סיבות לאופטימיות.

אגב, לפי התקשורת בהולנד, ההצרה של ברתומיאו ש"תשכנעו את דה יונג לעבור אלינו ונשלם לכם כל סכום שתרצו" עשתה את שלה ונשלם 90 מליון על דה יונג.

אני חושב שההבטחה ששחקנים יעזבו השפיעה יותר מהכסף

אם תשאל אותי, אוברמאס זה אח, אני במקומו שומע את ברתומאו ודורש יותר כסף. אם זה יגמר ב90 יצאנו בזול, אני היתי “סוחט” את ברצלונה יותר.

בכל מקרה, צריך להגיד כמה מילים טובות להנהלה. עבודה טובה בסה"כ. (אני מניח שהפעם זה הכי קרוב לסופי כי כל ההנהלה בטיסה עכשיו לאמסטרדם)

זה, ולדעתי, הבטיחו לו ששום שחקן קישור לא יגיע בנוסף. אני מקווה לפחות.

• לפי מה שקראתי, הוא ירויח כ16 מיליון יורו בעונה.
  • מה הסגנון שלו ? טכני ? אגרסיבי?

איפה קראת את זה? יש מקור? זה נראה לי ממש אבל ממש לא הגיוני…

ידיעה בספורט, שמבוססת על GOAL.COM. אפילו שם זה לא 16 מיליון אלא 10 + משתנים. בקיצור לא יודעים כלום.
https://www.sport-english.com/en/news/barca/the-spectacular-salary-that-frenkie-de-jong-will-earn-at-barcelona-7261996

האתר העברי שקראתי בו כתב 16 (במקום 10 ו6 ). משהו שם טעה

לאתר הזה קוראים וואלה. ואם יש משהו אחד שלא עושים בוואלה זה להאמין למה שהם כותבים.

הם לא ממצאים דברים כמו one למשל. אבל הם מאסטרים בלעוות עובדות בשביל צפיות.

ההעברה של דה יונג משמחת אותי מ2 סיבות:

1. ככל הנראה ראביו לא יגיע.
  2. התחילו לצוץ שמועות גם על החבר הטוב דה ליכט.

אם נסיים את הקיץ הזה עם דה ליכט ודה יונג, יהיה לנו שלד מטורף שנים קדימה. אני חושב שהפפ טים הוכיחה לנו עד היום כמה שלד חזק שמשחק שנים יחד מועיל.

דמבלה, דה יונג, ארתור, סמדו, אומטיטי, לנגלה, טר שטגן כולם מאוד צעירים. רובם כבר שחקני הרכב אצלנו, וככל שנמשיך לבנות על השלד הזה עוד ועוד שחקנים שיוכלו לרוץ ביחד שנים, זה רק יהיה לטובתנו.

וגם ראקיטיץ’ לא יוכל להיות באנקר בכל משחק.

לדעתי הוא יעזוב. פריז רצו אותו מאוד, ועכשיו כשדה יונג לא יגיע, הם ירצו אותו שוב. יש לו שנה נהדרת ואפשר לעשות עליו קופה. אנחנו זקוקים לכסף בשביל דה ליכט. מכירה של ראקיטיץ’ תשרת אותנו גם מבחינת כסף וגם מבחינת רוטציות בסגל.
שלא יהיה ספק, אני אוהב את ראקיטיץ’, אבל במצב הנוכחי הוא צריך לעזוב למרבה במחיר.