פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

ליאור, ההנהלה מנסה לבנות היררכיית שכר בריאה עם תקרה לא גבוהה במיוחד, זאת הסיבה שלא ניסו בכלל עם רודיגר שדרש שכר גבוה ונראה שזה המצב עכשיו עם קונדה שמעדיף את הכסף של צ’לסי. דר"א, לדעתי זאת הסיבה העיקרית שבגללה רוצים להיפטר כעת מפרנקי, הוא כל כך גבוה מעל תקרת השכר.

את העובדה שגרמנו כמעט לכל השחקנים שהחתמנו עד עכשיו לוותר על לא מעט כסף כדי לעמוד בהיררכיית השכר שלנו אתה לא סופר? מבחינתי זה מטורף.

בגזרת העזיבות, יש קצת חדשות על נטו, אבל אף מילה על כל היתר.
אף מילה ואף הצעה על ריקי, ברייטוויט, אומטיטי ומינגסה.
נטו פסל את סלטה בגלל המשכורת. כעת לפי ספורט הוא רוצה ללכת לנאפולי, שם הם לא החליטו איזה שוער הם רוצים, ונטו הוא אחד השמות. יש לו גם הצעה מפולהם, שם יהיה שוער פותח ושכר שמתאים לו, אבל הוא מתלבט.
בארסה מצידה מוכנה לתת לו ללכת בחינם, העיקר להיפטר מהמשכורת שלו.

אני מאוד בעד היררכיית שכר בריאה ואני חושב שזה נהדר שמייצרים כזו סוף סוף. אני בכלל לא רציתי את קונדה (אני חושב שמה שחסר לבארסה זה בלם עם תכונות של בלם ולא בלם עם תכונות קשר).

התחלנו את הקיץ כשחסר לנו בלם ושני מגינים לפחות. אנחנו באמצע הדרך ואין שום תחזית לבלם ושני מגינים. מדברים על לקנות מגן בן 33. בינתיים את הכסף שאין לנו אנחנו מבזבזים על עסקאות מיותרות (לבנדובסקי).

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1550745143891853312

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1550745847238983681

אני כבר לא יודע מה קורה פה. זה כבר מגוחך.

מוש מה אתה לא מבין? לפני שעתיים כתבתי כאן שאני לא רוצה את קונדה. לאפורטה קורא ועושה ההפך ממה שאני אומר.

הלואי שמסי לא יחזור

אז בעצם היחיד שאשם במצבו של ריקי, זה אתה. העיקר שסגרנו את הנושא.

לא רציתי שמסי יעזוב, ואם הוא יחזור בכל זאת אשמח ואתרגש, אבל תכלס, עכשיו, היית רוצה שיחזור?

אני ואתה בהסכמה שהחתמה של לבנדובסקי ושל יתר הקשישים מצ’לסי היא רעה מאוד, היא רעה גם כי לפחות לגבי לבנדובסקי הסכומים הזוים וגם כי קבוצה שבורה כמו שלנו צריכה לבנות לעשור קדימה ולא לשנה קדימה- לטפח צעירים, לייצב את המצב הכלכלי ואולי לשבץ כמה רכשים אסטרטגיים ארוכי טווח בלי להשתגע.

איפה מסי בן ה-35 מסתדר פה? אם יחזור, טבעי שיקבל את המושכות ובהכרח יפגע בהתפתחות של כל הצעירים שמסביבו, אותם צעירים שאני רוצה שידעו להיות מצוינים בלעדיו עוד שנתיים- ואז קשה לי להאמין שהוא עדיין יהיה איתנו כשחקן.

בקיצור, עם כל ההערצה שלי למסי, והיא שם, אני לא בטוח שהייתי רוצה לקבל אותו חזרה כשחקן. זה יהיה מרגש, אבל לא נכון למועדון כרגע.

BREAKING: Barcelona & messi have reached principle agreement for leo messi to return to fc Barcelona for 2 year .

a source witinin the club confiermd that laporta read in some very importent forum a user name ganjo who he is personally hate and decided to make a move .

but ganjo dont like the superleage also and becuse of this fc barclone will join!!

he waits now for ganjo opinion on neymar

:slight_smile:
בבקשה תגיד שאתה בעד :slight_smile:

קבוצה בריאה צריכה לאפשר לסמלים שלה להזדקן בכבוד. מסי מעולם לא קיבל מושכות. הוא לקח אותן. ברגע שמישהו יהיה יותר טוב ממנו הוא ייקח את המושכות ממנו. כדורגל זה לא צדקה.

מוש קרעת אותי :joy:

פאבריציו לא צייץ עדיין מילה ובמארקה וmd אומרים שסביליה טוענת שאין שום הצעה רישמית על קונדה.

אני לא אוהב את רומארו ( זה לא סוד), אבל שהוא כותב “99 אחוז גמור” אני מאוד יופתע אם הוא סתם משקר או מנפיץ. זה יכול להרוס לו את הקרירה אם יסתבר שזה סתם בלוף (בדומה לציוץ על דה יונג שהוא צדק בו)

גם אם זה במחיר של פגיעה במועדון. סבבה.

חבל רק שזה לא עובד ככה באמת. שחקנים צריכים צ’אנס ולפעמים גם שיתנו להם מקום לטעות בתחילת הקריירה. אלו שנים שיכולות להיות קריטיות.

מה שמשתמע לי מלתת להזדקן בכבוד זו צדקה.

כל מה שקרה עם מסי בתחילת עונה שעברה היה מפקפק, אין ויכוח, וגם אין ויכוח שהגיע לו הזדמנות לסיים את הקריירה בבארסה בקרוב.

אבל עכשיו, כשהוא עזב כבר, אני מעדיף את השיקול של המועדון, והחזרה שלו, לטווח בינוני וארוך- לא נכונה

זו לא צדקה כי בכל רגע נתון מסי היה השחקן הכי טוב על המגרש… להוציא אותו כדי לתת למישהו אחר להיות הכי טוב זו צדקה. מאמן נורמלי שהוא לא קומאן היה מוצא דרך לנצל את יכולותיו הנדירות של מסי ולפתח קבוצת כדורגל נורמלית. אין סתירה בין הדברים וזה שקומאן לא עשה את זה לא אומר כלום.

לא יודע מי זו הלנה קונדיס, אבל נראה שרומרו שם את כל ביצי המוניטין שלו בסל של קונדה לברצלונה -

מה שיכול להיות מאוד מעניין, אם קונדה אכן יגיע לברצלונה (וגם אם לא, האמת), זה כמה זה יפגע בסיכויהם של אזפיליקווטה ואלונסו להצטרף אלינו גם כן. צ’לסי בטח לא שמחים מכל הסיפור הזה (בתוספת כריסטיאנסן וראפינייה), ומזה שהספרדים רוצים גם לעבור. טוכל התבטא בנושא לפני כמה ימים, ואם גם קונדה יברח להם לבירת קטאלוניה - אולי יצטרכו התערבות של אוברבו.

הלנה קונדיס אמינה.

אם צ’לסי יפסידו לנו את קונדה, אני מציע להם ללכת על בלם שלא מקושר לברצלונה.
ראמוס למשל.
ואם הם רוצים קיצוני, אבי בטוח שבארסה לא מתעניינת ברונאלדו.
או שיעזרו לנו פיננסית לקנות את כל מה שבא לנו, כדי שנפנה להם את השוק.

זה נכון.

יכול להיות אבל אתמול בערב היא אמרה שקונדה שחקן של צלסי :slight_smile:

אם נביא את קונדה, ואחרי זה צ’לסי יתעצבנו ויחסמו את אספיליקווטה ואלונסו זה מבחינתי הכי win win שאפשר.

אם כבר בעל הבית השתגע, שישתגע עוד קצת וישקיע במגנים נורמליים שהם לא בגל פנסיה- הרכש שהיה צריך להיות עדיפות 2 בקיץ אחרי ווינגר.

צ’לסי כבר הצילו אותנו עם ווילאן. אם הם יפרגנו גם עם אספיליקווטה ואלונסו אולי סוף סוף האיבה המוחלטת שלי למועדון הזה מימי מוריניו תתחיל להתרכך.

אני כבר כתבתי את זה פה, הבונוס של עיסקת קונדה זה טוטאל mealtdownn שאוהדי צלסי עוברים בטויטר. מי שלא ראה את זה לא חווה אושר בימי חייו. זה כמעט מצחיק כמו שולה הפנינים של צוד אחרי עוד קריסה של ריאל בקלאסיקו… כמעט.

מה שכן אחרי הקיץ הזה היה להם טראומה מהשם גרארד רומארו :slight_smile:

כך הם התחילו את הקיץ שלהם: