פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

במילים אחרות: “אנחנו רוצים לשכנע אותו לעזוב, או לקצץ ממש בשכר”.

לא יודע מה איתכם אבל אם דה יונג עוזב ולא מגיע מישהו בשיעור קומה דומה אני ממש מודאג מהקישור שלנו לעונה הקרובה. פדרי וגאבי חמודים אבל באמת בונים עליהם קבוצה כרגע? זה נשמע לי הזוי. וקסיה אמור להושיע אותנו?

יש מצב שצ׳אבי חושב שהוא יעשה לוצ׳ו ויסתמך על משחק קצר שמעביר את כובד המשקל לשלישייה הקדמית? אני מאוד לא אוהב את זה אם כן…

לגבי פרנקי, אני חושב שדיי ברור שרוצים למכור אותו מסיבות כלכליות. עם כל הכבוד לכל החיזוקים ״המשוגעים״ שאנחנו עושים, אין לנו באמת הרבה כסף ואין לנו צורך בשחקנים שלא עומדים בטבלת השכר החדשה של המועדון.

צריך להכיר בזה, מבחינה כלכלית אנחנו כבר לא מועדון ענק. גם אם נבנה פה קבוצה לתפארת כבר מהעונה הראשונה, לחזור להיות מועדון צמרת מבחינה כלכלית ייקח זמן. בטח ובטח עם השיפוצים המתוכננים בקאמפ-נואו בשלוש השנים הקרובות. יש לנו עוד דרך לעשות לפני שנוכל להשתגע עם משכורות.

אגב, לגבי החיזוקים שמתי את ״משוגעים״ בגרשיים כי אני חושב שאם היינו מועדון צמרת מבחינה כלכלית אז היינו מביאים שחקנים אחרים כנראה. למשל, לא היינו מרימים ידיים בנוגע להאלאנד בשלב כל כך מוקדם.

להביא את לבה, ראפיניה, החתמה של דמבלה ואולי גם קונדה זה לגמרי משהו שהיה לא ייאומן לפני חודשיים. ברור לי שיש לזה מחיר, ושבעשרים וחמש השנים הקרובות אנחנו נשלם את המחיר הזה, אבל אף אחד לא ראה את זה קורה.

וברור שיש מחיר, אבל לסגור עיסקאות בכאלה סדרי גודל זה לא עניין של מה בכך. גם להחתים שחקנים על חוזים נמוכים ממה שהיו מקבלים במועדונים אחרים זה לא עניין של מה בכך.

הלוואי שהיינו יכולים לקנות כמו סיטי ופסז, אבל כרגע אני ממש מסתפק בזה שאנחנו בכלל מתחזקים.

ליאור, איך היה ראפיניה במשחק הבוקר?

ראפיניה היה מעולה. מישהו פה כתב: כל מה שדמבלה לא. בינגו. גם לבנדובסקי בכל נגיעה בכדור. יש לו נוכחות מטורפת על המגרש וכל השחקנים מרגישים את זה. אנסו או לא בכושר או מת מפחד. כלום לא הלך לו. כשדמבלה נכנס נזכרתי כמה הוא גרוע. כשממפיס נכנס נזכרתי כמה חשוב שהוא יילך.

ואם כבר דיברתי על ההתקפה בהגנה במחצית הראשונה היה די מעניין. ה2-3-2-3 הקבוע פתאום היה נראה יותר כמו 3-2-2-3 שהגנתית זה הרבה יותר מרגיע אבל התקפית עדיין אותו ניתוק בין ההגנה להתקפה.

כריסטנסן יצטרך לשפר מאוד את היכולת שלו לקדם התקפות. זה היה נראה שכל פעם שהכדור ברגליים שלו הוא אובד עצות. מצד שני הגנתית הוא היה מעולה. אריק הוא תמונת ראי של זה. רק שעם כל הכבוד אריק - אתה קודם כל בלם. אם הגנתית אתה גרוע אז מה אני אגיד לך…

🚨🇳🇱 Xavi: "Frenkie? I don't send messages. I have spoken with him. I value him very much. For me he's a fundamental footballer, but then there is the economic situation and fair play. He can give us a lot as a centre-back. I like him in that position." #MUFC

— UtdPlug (@UtdPlug) July 24, 2022

הוא באמת אמר את זה ? :joy::joy:

קצת צ’לסי מצד אחד -

קצת צ’לסי מצד שני -

לפי ספורט יש הסכם עם סביליה על קונדה ל4 שנים 50+10

https://twitter.com/barcacentre/status/1551265676513480704

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1551265714203463680

האמת? אחלה מחיר. בטח אם צ’לסי הציעו 55 מיליון ליש"ט (בלי הבונוסים, אם הבנתי נכון), ששווים בערך 65 מיליון יורו.

ברור. פשוט מציין שאם הוא יגיע אלינו ב-10 מיליון פחות מההצעה של צ’לסי, וגם שכר נמוך יותר ממה שהוצע לו שם - מישהו צריך לזכות להערכה על זה.

צריך לקחת בחשבון מוגבל. התקשורת הקטלונית גם תמיד תנסה ל"המתיק" את המחיר לטובת ברסה. כרגיל פבריציו בשבילי זה אישור רישמי :slight_smile:

אוי אוהדי צלסי make my day!!! :slight_smile:

גם אם הוא יגיע באותו מחיר של צלסי כל הכבוד, אלמיני עשה פה שח מט למועדון הלונדוני.

אוקיי אוקיי אוקיי -

מצד שני, זה האס, אז לקחת עם גרגיר של מלח וזה -

וגם מועמד חדש לברצלונה, שלא דיברנו עליו כמעט בכלל -

אם מכל השבוע הזה גם דה יונג נשאר בפחות שכר וגם קונדה מגיע זה ממש וואו. הדבר הבא זה רק להעיף את המצורעים ולהביא מגן שמאלי להחליף את אלבה לפחות וזה אולי אחד החלונות הכי פסיכיים שלנו מזה כמה שנים אם לא ההזוי מביניהם.

לא יותר מהחלון בו קיבלנו גם את ג’ייסון מוריו וגם את פרינס בואטנג, אבל לא רחוק משם.

טוב או רע אלונסו ואזפי כבר לא יגיעו…

אני אומר את זה בכל שנה, אבל יודע מה? בחלון ההעברות הזה אני באמת כבר לא מאמין לכלום.

אם לא יגיעו ב-1 לספטמבר 00:00:01, אולי אסמוך על זה.

טוב או רע? זה מעולה!
אם גם פרנקי יישאר בשכר מופחת, וגם נביא את קונדה כל מה שחסר בשביל קיץ כמעט מושלם זה מגן או שניים נורמלים ולא קשישים.
כלומר, לבנדובסקי זה עדיין רכש מופרך לדעתי, ומבחינה כלכלית המועדון התחרפן, אבל עדיין.

https://twitter.com/barcacentre/status/1551279144654315521

ליאור מעכשיו שנה שלמה כל שבוע אתה כותב פה “אני לא רוצה בשום פנים ואופן שמסי יחזור!”

make it happen

רק להמשיך את מה שהעלית -

אז אם כבר לאפורטה קורא פה: מזל. מזל שנתתם לאתלטיקו את נאוהל מולינה. מגן ימין צעיר. התקפי. הגנתי. כל מה שבארסה לא צריכה. עזוב ז’ואן. מגן ימין זה לחלשים.

ניצחנו קלאסיקו, פרנקי נשאר והכריזו על סיקרט וורס. נשמע שיש לי יום הולדת.