פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אל תחגוג כל כך מהר. זה רק ספוקלציות ושמועות. עדיין.

אם זה כמו מה שהיה בפייס 4 עוד בלי כוונה אומטיטי מאריך חוזה.

50+10 זה מחיר מעולה עבור קונדה אם יש בזה אמת. ואם הוא הסכים להרוויח חצי ממה שצ’לסי מציעה, אז בכלל.
אני כנראה לא מעריך מספיק את הרצון לשחק בבארסה. כבר כמה שחקנים מוכנים להרוויח פחות, העיקר להיות פה.

מסי? הלוואי. חלום. אבל איך שלפורטה התנהל, זה לא נראה אפשרי, אלא יותר הניסיון של ספורט למשוך קליקים.

מישהו פה כועס :joy:

https://twitter.com/barcacentre/status/1551506689660276740

איזה כיףףףףף איזה מפגרים.
הקיץ הזה רק נהיה טוב יותר וטוב יותר.

מקווה שהמועדון ישתכנע בחוסר חשק להביא מגנים צעירים טובים במקום בינוניים זקנים.

אני דווקא הייתי שמח לאזפי, בדיוק כמו שאני חושב שלבנדובסקי רכש ענק. לא ברור לי למה יש פה התייחסות לגיל של השחקן לפני היכולת.

מה גם שצ’לסי ישמחו למכור את אספי לאתלטיקו שלא תתנגד לו.

בעולם מתוקן.

בעולם בו אספיליקווטה vs קונדה, אז אספיליקווטה < קונדה

בגדול - כן.

בקטן - צריך להבין מה מנסים להשיג ברכש של קונדה (מבחינה מקצועית/טקטית). אם זה גם כדי לתפור 2 ציפורים במכה אחת, בלם ומגן ימני, אז אחלה. אבל אם בנוסף לזה עדיין תצטרך מגן ימני (או, חס וחלילה, תסתמך על רוברטו) - אין מה להשוות ביניהם.

יש לנו מגן ימני שהוחלט שלא יימכר. בנוסף יש עוד 3 שחקנים שיכולים למלא את התפקיד. אני לא מבין למה צריך עוד מגן ימני.
לעומת זאת, מגן שמאלי מחליף אין, אלא אם כן בונים על באלדה.

יש לך את דסט ואת רוברטו. זה נחמד שאנחנו מחשיבים את אראוחו כמגן ימני, או את קונדה (אם וכאשר יבוא), אבל הם לא. הם יכולים להיות אחלה בלמים ימניים, והם יכולים לחלטר ואכן חילטרו בעמדת המגן הימני מידי פעם, אבל אף אחד מהם הוא לא מגן ימני פרופר.
אז אם הכוונה היא להחזיק את אחד משניהם כ"אבידל", או כמגן ימני שלא עולה באותה מידה כמו אלבה/אלבס/מרסלו, ובעצם משאיר את הקו לראפינייה/דמבלה - אחלה. אם הכוונה היא לעבור למערך 3:4:3 עם 3 שחקנים הגנה - גם אחלה. האם צ’אבי בכלל מנסה להסב את קונדה לעמדת המגן? גם טוב. אבל בכל המקרים האלו, אין סיבה לנסות ללכת גם על הצרפתי, וגם על הספרדי.
אבל מכיוון שנראה לפחות שכן מנסים להביא את שניהם (ועדיין להחזיק את דסט, ואת מה שמו), אני יכול להמר שהכוונה היא שהם ישחקו בעמדות שונות, ולכן לא רואה סיבה להשוות ביניהם.

כמו שכתבתי בעבר - אני לא רואה טעם בלהחזיק גם את קונדה, 4 בלמים, וגם את אזפיליקווטה. אבל זה יותר מכיוון העומס בעמדת הבלם, מאשר בעמדת המגן הימני.

לגביי עמדת המגן השמאלי - לא קשור. ברור שצריך, אבל לא קונדה ולא אזפי ייכנסו לשם. כרגע זה אלבה, או שום דבר.

בכל מקרה, זה הולך ומתחמם -

טוב זה כמעט רישמי, הורידו את זה מהחנות

גם במאניה לא מחכים (ולא לומדים לקח מטיקטוקי עבר שהסתבכו) -

שאלה קצת מאוחרת (כי לאפורטה כידוע קורא פה אבל אולי רק את ההודעות של ליאור),
הוא באמת כזה טוב הקונדה הזה? הוא יתן לנו פיתרון אמיתי להגנה?

אולי אני סתם בלחץ כי אני לא סובל צרפתים ובייחוד את (רוב) אלה שעברו בברצלונה, אבל מרגיש לי המון הייפ על פלופ.

הוא אומנם לא גבוה (1.78), אבל הוא חזק, מהיר, ואתלט. הוא רק בן 23, והוא נתן אחלה עונות בסביליה, בה יחד עם דייגו קרלוס כבלם השותף, הקבוצה ספגה הכי מעט בליגה (שער פחות מריאל) בעונה האחרונה.
בנוסף, הוא כבר חילטר מידי פעם בעמדת המגן הימני.
בצד ההתקפי - מפעם לפעם הוא גם מהווה איום במצבים נייחים, די כמו אראוחו. והוא גם תומך לא מעט בהתקפה, גם במשחק פתוח, כולל באמצעות הובלת כדור ולפחות ניסיון להימצא בשטחים פתוחים למסירה.

מחלק לא מעט מסירות ארוכות, אבל זה כנראה תלוי סגנון טקטי של המועדון.

בצד החסרונות - הוא נוטה קצת להתחממות מוחית ולקצת מפוזרות לעיתים (מה שיכול להיות בעיה, אם הוא עולה גבוה מידי). אולי זה עניין של גיל, אולי של אימון, אבל עדיין. בנוסף, הוא בד"כ מתפקד בצד ימין של ההגנה, שזה היכן שאראוחו נמצא.

על הנייר - יש לו את כל מה שצריך כדי להפוך לאחד הבלמים הכי טובים בעולם, והכי מתאימים לנו, ולפי הזמן שלו בסביליה - הוא בהחלט בדרך לשם. כמה זה יעבוד ויבוא לידי ביטוי בברצלונה? ימים יגידו.

כל רכש יכול להיכשל, לא משנה מי הוא (ובברצלונה עצמה יש לא מעט דוגמאות לזה). אבל פוטנציאלית? רכש מצוין.

דמבלה לבנדובסקי פאטי
גאבי בוסקטס פדרי
? אראוחו קונדה ?
טר שטגן

מתי לוקחים עוד משכנתא ומחתימים את קנסלו וארנולד?

טוב התקשורת באנגליה אומרת שלטוכל אחרי שנתיים שהוא רודף אחרי השחקן פתאום יש מחשבות שניות בגלל שהוא נמוך וזה וזה בלי שום קשר לכלום והכל …

לא אכפת לי פלופ או לא. אבל לראות את התקשורת האנגלית יחד עם האוהדים של צלסי בוכים זה מביא לי אושר לחיים. לא סובל אותם. (תקשורת האנגלית)

אייל, התחלת את ההודעה שלך כאילו אתה לא מסכים איתי, ואז

שזה בערך מה שניסיתי להגיד. לא צריך שם עוד שחקן.

ברור שלא קשור, אבל כן צריך שחקן חדש שם, אלא אם כן בונים על באלדה כמגן מחליף.

כל מה שטענתי, בהודעה ההיא ולפניה, זה -

1. אין טעם ב-5 בלמים + 2 מגנים לכל צד, כשכולם באותו מעמד.
  2. אין מה לעשות את ההשוואה שנעשתה בהודעה שמעליי, של אזפיליקווטה <> קונדה, כי הם לא באותה עמדה. עוד לפני שמדברים על עומס שחקנים על עמדות. זה כמו להשוות בין לבנדובסקי לראפינייה.
    ולכן, אם התוכנית של צ’אבי היא לשחק עם 2 מגנים, אה-לה אלבס ואלבה, אז קונדה לא מתאים כרגע לתפקיד הזה, וגם לא אראוחו. אז יש שם רק את דסט ורוברטו.

עמוס? כן. מטומטם? כן. אבל כמו שחלוץ ספייר לא יפתור לך את בעיית הבלמים, גם בלם ספייר לא יפתור לך את בעיית המגנים.

לא צריך, אפשר לשחק 3-4-3:

ראפיניה לבנדובסקי פאטי
גאבי בוסקטס דהיונגי פדרי
אראוחו קונדה כריסטיאנסן
טר שטגן