פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1551623005096353795

עכשיו אפשר להוריד אותם במחיר לסביבות החמישים פלוס…

שאלה: אם אני מבין נכון אז מעשית עדיין אף אחד מהשחקנים שהחתמתם לא יכול לשחק עוד. עוד כמה כסף אתם צריכים על מנת שכולם יוכלו לשחק?

בכלל… מה קורה במצב שאתם לא מצליחים להביא את הכסף הנידרש? זה לא נראה לי תלוש מהמציאות, למרות שמשום מה העסקים מתנהלים כרגיל ושחקנים ממשיכים לבוא אליכם. :thinking:

אני לא חושב שיש למישהו תשובה לזה. בסוף החודש נסגרים החישובים ואז המועדון מציג את מרכולתו לליגה. הליגה בוחנת את המספרים שהמועדון נותן וקובעת האם יש או אין חריגה. אין פה משוואה מתמטית ברורה. ממה שאני מבין יכול לקרות מצב בו בארסה תחשוב שהיא עמדה בתנאים אבל טבאס יחשוב אחרת. כל סכום נתון לפרשנות. בארסה רושמת למשל 400 על הכנסה של 330 ואז מקווה שגם הליגה תחשוב כך.

על פניו אין סיבה שלא נצליח כי יש לנו יכולת להשתמש במנופים כלכליים רבים. אם מה שעשינו עד עכשיו לא מספיק אנחנו יכולים למכור blm או studios או גם וגם… או את פרנקי ופדרי.

בסוף החודש נסגר החשבון שקובע את תקרת השכר
גם אחר כך אפשר לרשום שחקנים אם אנחנו מתחת לתקרה, או תמורת העזיבות אם אנחנו מעל.

הזבלונים של ברצלונה דיברו על מחסור של 100 מיליון, ושבארסה תנסה למכור עוד משהו.

השחקנים החדשים לא יוכלו לשחק בליגה. יוכלו לשחק באלופות. לא יודע לגבי הגביע, נראה לי הוא מנוהל על ידי רובאייס ולא טבאס, אבל אני לא סגור על זה.

אפשר למכור את דמבלה ואת כריסטנסן לצ’לסי.

רומרו ורדיו קטאלוניה נשמעים די נחרצים בנוגע לאזפיליקווטה -

אני מבין שעד שלא יוכח אחרת, ג’ורדי אלבה חוסם בגופו כל מגן שמאלי אחר שאולי, בטעות, במקרה, איכשהו - יכול להגיע. אחרת אני קצת לא מבין עמדת המגן השמאלי היא האחרונה שמטופלת, לפחות כרגע.

לא אומר שעמדת המגן השמאלי לא צריכה טיפול והיא לא חשובה, אבל…
בבנייה של קבוצה שרצה על כל התארים כבר בעונה הנוכחית, עמדת המגן השמאלי מכוסה.
נכון, אלבה לא נעשה צעיר יותר ובטח שיוכל להתחזק מתחרות על העמדה, אבל אלבה הוא עדיין מגן טוב פלוס.
אוכל את רוברטו ודסט בלי מלח. אחד המגינים הטובים בליגה והטובים ביבשת.

לא לא, אני לא אומר שהוא טופ 5 של המגינים השמאליים. אבל אני גם לא אומר שראפיניה הוא טופ 5 של שחקני כנף ימין. כל מה שאני אומר זה שאנחנו צריכים שחקנים טובים בכל העמדות ואלבה בהחלט עונה להגדרה.

מותר לכם לשחוט אותי. גם אני ראיתי אותו מתפרק באנפילד, גם אני ראיתי אותו סובל ממחסור במסי, גם אני ראיתי אותו נעשה צפוי, לא ממושמע הגנתית ומשעמם יותר מדי. עדיין אני עומד על שלי - העמדה הזו מכוסה הרבה יותר טוב מעמדת המגן הימני, ובאופן כללי מכוסה בצורה מספקת לקבוצה מרוששת שרצה העונה על כל התארים.

אני כן מצפה שיעבדו קשה על העמדה הזו בחלונות הבאים, אבל לא מרגיש חוסר נוחות ממה שקורה בה היום, כאמור.

יוסף לא מבין מה אתה מתנצל… אלבה שחקן אדיר. רק לשביט יש איתו בעיות.

גם אם אני מתעלם מהמנטליות ומהיכולת, הבעיה העיקרית שיש לי עם אלבה, או יותר נכון - עם הסיטואציה של אלבה, זה שאין לו תחליף. אפילו לא זמני.
אתה רוצה להביא איזה לוקה דינננייייה שיוגדר כשחקן מחליף ליום סגריר כשאלבה מורחק/פצוע? אחלה. אתה רוצה לסמוך על באלדה? גם אחלה. מבחינתי מצוין. אבל צריך מישהו.

לצאת לעוד עונה שלמה (כזכור - עונה קשוחה עם מונדיאל באמצע) איתו, כשבכל העמדות יש 2 שחקנים שמתחרים, ורק העמדה שלו נשארת משוריינת אך ורק אליו, ואם הוא נעדר אז מחלטרים עם סמדו כמגן שמאלי - זו בעיה.

אני מסכים על זה. עם זאת, בכל הפעמים שאלבה לא שיחק הסתדרנו. בקושי אבל עמדנו בזה.

גם אני מקווה שיכשירו את באלדה כמחליף. אבל גם אם לא… כל הדיבורים פה על מערך 3 הבלמים הופכים את המחליף לפחות קריטי ממה שנחוץ.

עניין 3 הבלמים מתקשר לי גם לעמדת המגן הימני - לא חושב שלשם הולכים, אחרת לא היו מנסים להביא גם את אזפיליקווטה, בנוסף לדסט, רוברטו וחצי קונדה/אראוחו. אבל אולי אני טועה.

בדיוק. ארבעה סותמי חורים בעמדה שאין בה אף מגן ימני אחד נורמאלי מאז דני אלבס ועד דני אלבס.

אלבה מכסה את העמדה השמאלית, וכשהוא יחסר לנו יש לנו פתרונות.
אף אחד מאלו שציינת לא ממש מכסה את העמדה הימנית. בעיה. אולי זו הסיבה להתעקש על אזפי אפילו שגם הוא כבר בשלהי הקריירה? לתת שם מענה, אפילו זמני, עד שנמצא מגן ימני צעיר ששווה משהו?

אגב, לא מכיר את אזפי בשיט. איך הוא? שווה משהו? יותר מדסט?..

אין לי בעיה עם אזפיליקווטה, כדי שיהיו לך בעמדת המגן הימני כמה אופציות - אחד בכיר (אזפי), אחד פחות (דסט), ועוד כמה חצאים למקרה ש… או טקטיקות מיוחדות (קונדה, אראוחו, המחומצן). אחלה.
כלומר - יש לי בעיה גדולה עם זה, כמו שכתבתי בעבר, אבל אם זה מה שצ’אבי ושות’ רוצים - יאללה, קיבלתי.

אבל בצד השני כרגע יש לך רק אלבה, ובאלדה. אם צ’אבי סומך על האחרון, מעולה. אם לא, קצת פחות מעולה.

גם אספי יכול לחלטר בשמאל ברמה טובה למדי, וגם דסט אופציה שלישית סבירה לגמרי. אני בספק גדול שצ׳אבי בונה על באלדה.

image

image

אולי בסוף יגיע בחינם.

אפשר לדון על התאמה של שחקן לשיטה והמערך שבונה המאמן אבל אחרי שהיינו בדיחת אירופה כמה שנים נחמד לראות את אלמאן עושה שח מט לכל אירופה.

תקראו לי פרנואיד או תקראו לי פולני, אבל זה לא סימן רע? רומארו אמר שאתמול הוא היה צריך להיות שחקן ברצלונה

המחשבה שהוא יגיע בסופו של דבר, לצלסי משום מה משפיעה עלי לרעה חחח

image
המשטרה תפסה אותם עם שלל חפצי ערך.
הייתי חייב.

מזה שכנראה בא -

לאלו שאולי הולכים -

בכנות, לא מבין איך הדברים עובדים, ואיך מתכוונים לרשום את כריסטיאנסן+קסייה+ראפינייה+דמבלה+לבנדובסקי+קונדה+אולי מגנים, אם הכל תלוי בעזיבות ומה יקרה אם פרנקי וחבריו לא יעזבו.

מה שעוד יותר אני לא מבין זה מה מצפים שפרנקי יעשה? פשוט יעבור לקבוצה שהוא לא רוצה לעבור אליה, ושיוותר על כמה מיליונים שחייבים לו, או שיקצץ חצי מהשכר שלו? מרגיש לי “קצת” עקום וגרוע ולא מתוכנן.

(גם לא ברורה לי החלטה של שחקן, כמו ממפיס, להישאר בקבוצה שאומרת לו במפורש “א-ת-ה ל-א ת-ר-א-ה ד-ש-א”, במיוחד בשנת מונדיאל, אבל זה כבר משהו אחר).

מה שההנהלה של ברצלונה עושה זה הדבר הכי מסריח שראיתי בכדורגל בשנים האחרונות. מחתימים מכל הבא ליד במאות מיליונים, אבל מתייחסים בבריונות דוחה לשחקנים שיש להם חוזה אצלם. יותר ממועדון, מאפיה.

זה כמו השמאל בארץ, חושבים שהם הכי נאורים ומלאכים, אבל רומסים את כל הערכים והכבוד שיש. הגמל לא רואה את דבשתו…
עכשיו מדברים על למכור את טר שטגן אם פרנקי לא יעזוב, לא חושב שהם יצליחו למצוא שוער ברמה שלו אם הם ישחררו אותו.