פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אנא עארף. אולי סביליה רצתה כסף מהר כדי שיהיה לה חודש שלם להביא מחליפים, או כדי לסגור חובות בעצמם (אם יש כאלו).

למונצ’י יש אינטרס לגרום לכולם לחשוב שצ’לסי יצאו מטומטמים כי אם לא הם אז הוא יצא מטומטם… הרי צ’לסי לכאורה הציעה יותר מבארסה.

יש לך את הציטויטים המדויקים?

אתם שוכחים שהיה שלב שברצלונה לא היתה יכולה להגיש שום הצעה על קונדה כל עוד היא לא מבצעת את המנוף השני. כנראה שאז צלסי חשבה שאין לנו כסף לקחו את הזמן במטרה ללחוץ על סביליה בשביל שיפחיתו את הכסף אבל אז ברצלונה עשתה את המנוף השני ואז התחיל הכל.

אני חושב שהוא ויתר על כסף אבל לא כמו שרומארו טען יותר לכיון פבריציו.

יכל לא להוציא אותם למסע. יכל לא לשתף אותם. יכל לשים אותם בלמים כמו את פרנקי. לא חסר.

זו זריקת זין ברמה הכי גבוהה. צ’אבי ביקש וקיבל בחצי השנה האחרונה את פראן, אובה, דמבלה, ראפיניה ולבנדובסקי. המועדון מספק לו את כל מה שהוא מבקש למרות שהמצב הכלכלי לא בשמיים בלשון המעטה. המינימום שהוא יכול לעשות זה לא לתת לממפיס סיבה להמשיך להתעקש שהוא לא יעזוב גם אם יבואו עוד שחקני התקפה.

בנוגע לפיאניץ’, רציתי להקיא כשראיתי אותו בקישור ואת פרנקי בהגנה.

אני דווקא זוכר את דמבלה שקיבל הארכת חוזה בזכות ההתעקשות של צ’אבי.

בקטע של ממפיס אני מסכים עם טל, בניגוד לפרנקי אליו התיחסו בכבוד ונתנו לו אופציות ואיך הוא מצוטט היום שהוא ישאר גם אם יביאו לו עוד 9 חלוצים. הוא רוצה לעזוב שנה הבאה בחינם. צריך להראות לו שהחממה נגמרה. לא מבין למה נותנים לו דקה לשחק.

יש מונדיאל הוא רוצה להשתתף. אני בטוח שלשבת ביציע לא יעזור לו. (למרות שהשכר שלו לא גדול אז לא יודע כמה זה משנה)

הראיון של מונצ’י

יכול להיות גם שהדיווחים האנגליים על הספקות שיש לצ׳לסי בנוגע לקונדה נכונים(גילוי נאות, חשבתי שמדובר בשטויות בעצמי).
הם משכו את ההצעה מכיוון שלא היו סגורים במידת ההתאמה וכו’. החליטו להסתכל קצת על מטרות אחרות וכשבארסה הציעה הם נתקפו פאניקה והגישו הצעה חדשה משלהם שתשקף את השווי שהם באמת מרגישים(לדעתי, הציעו קרוב להצעה של בארסה).

לא רואה הסבר יותר טוב מזה. וכמו שאמרתי כמה הודעות קודם, התנהלות מדהימה בחובבניות שבה.

הדיוחים האנגלים על ספקות שיש לצלסי הם עדין שטויות. טוכל נזכר שקונדה נמוך לטענתם אחרי ששנתיים שלמות צלסי רודפת אחריו? מה קונדה פתאום נהיה נמוך? באותו רגע שסביליה הסכימה להצעה של ברצלונה פתאום טוכל נזכר שהוא נמוך מידי. זה זילזול באינטלגנציה.

אתם מסבכים את הסיפור יותר מידי. הם חשבו שהם היחידים בשוק על קונדה (כי ברצלונה היתה צריכה להפעיל את המנוף השני) זילזלו וניסו לשחק על זמן בשביל ללחוץ על סביליה. לפעמים לא צריכים לחפש לסבך יותר ממה שיש.

אני רק שאלה,
למה הדברים של מונצ׳י מתקבלים כאן כאמת מוחלטת וכל השאר לא?!
עם כל הכבוד לו, גם לו יש אינטרס למסור גירסה משלו שתתאים לאג׳נדה של סביליה מול האוהדים, הליגה ומו״מ עתידי מול מועדונים אחרים על שחקנים אחרים (וכמו שליאור כתב).

יותר מזה, גם אם זה לא באמת נכון - זה שקר קל מבחינתו של מונצ’י, שכן לאף אחד מהצדדים אין אינטרס לסתור אותו.

• לאף אחד בסביליה אין אינטרס להוציא את האמת החוצה, כי הם כביכול יצאו פראיירים שקיבלו פחות כסף על השחקן.

• לאף אחד בצ’לסי אין אינטרס להוציא את האמת החוצה, שכן הם יצאו הביץ’ שלנו הקיץ, וזה לא השחקן הראשון שהם הציעו לו יותר ובחר בנו.

• לאף אחד בברצלונה אין אינטרס להוציא את האמת החוצה, שכן סביליה יצאו איתנו גברים, ולמה שנהרוס את היחסים איתם?

• לשחקן אין אינטרס להוציא את האמת החוצה, כי סביליה עשו לו טובה ענקית והוא צריך להוקיר אותם.

את מי זה פאקינג מעניין? כן ויתר, לא ויתר, שחקנים ויתרו על כסף ועל המון דברים בשביל להגיע לפה במשך שנים, זה לא חדש. ירצו או לא ירצו-ברצלונה עדיין מותג על, פיסגה ששחקני כדורגל רוצים להגיע, וכאשר המועדון הופך להיות רלוונטי שוב מבחינה תחרותית (לא כמו לפני שנה-שנתיים) שחקנים יעדיפו לשחק פה על פני צ’לסי. הם גם יוותרו על כמה מיליונים בשביל זה. כשרואים גם את הרכשים מבינים שזאת הזדמנות להצטרף לפרוייקט חדש.

קונדה בכלל כי הוא כבר גר בספרד ומכיר את הליגה והמנטליות.

העיקר שהצלחנו למכור שחקן. עכשיו נקווה שעוד 3-4 יבואו בעקבותיו

בגזרת העזיבות, אני מאמין שיש משהו כשספורט ו MD מסכימים בינהם.
ברייטוויט - כנראה תהיה הסכמה על חיסול חוזה. הוא יילך חופשי לאן שבא לו. בארסה תחסוך את המשכורת שלו בשנתיים הבאות , אבל תרשום הפסד כספי של פחות מ 10M בגלל השווי שלו בספרים.
ריקי - החוזה עד 2023. רוצים להאריך לו את החוזה עד 2024 ולחפש לו השאלה לקבוצה שבה יקבל דקות משמעותיות. אני מאמין שיש לו משכורת נמוכה ובבארסה מקווים למכור אותו בקיץ הבא.
נטו - תקוע. לא הגיע להסכם כספי עם סלטה. היה מועמד לנאפולי אבל הם כנראה יילכו על קפה.
ממפיס ופיאניץ’ - יובה כאילו מתעניינים, אבל בין השורות אני קורא שזה לא רציני. ספורט אומר שיובה שוקלים אופצית השאלה עבור ממפיס עם חובת רכישה בעונה הבאה כי אין להם כסף עכשיו. בשביל זה ממפיס יצטרך להאריך את החוזה בבארסה, והוא לא מתלהב.
קויאדו ואבדה - אני לא רואה כלום לגבי העזיבה שלהם, וזה לא מובן לי. הם כל כך אחרונים ברוטציה שאני לא בטוח שיהיו בספסל אפילו בהרבה משחקים.
אומטיטי - לא משנה מה העיתונים אומרים, לא אאמין שעזב עד שלא תהיה הודעה רשמית.

יש פה משהו מאוד מוזר. עצם העובדה שאף קבוצה נורמלית, לפחות לפי הדיווחים/שמועות, לא מעוניינת ללכת עליו ולנסות להביא “כישרון צעיר שרק צריך שיאמינו בו” היא לכל הפחות מעניינת. אפילו את ג’ונתן דוס סנטוס הצלחנו להעזיב, ותקרת הזכוכית שלו הייתה נמוכה יותר.

וגם לא “מעניינים” מבחינת השכר. לא עליהם יקום וייפול נושא הפיירפלי/תקרת השכר/רישום שחקנים חדשים.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1553662722075774976

מלך מים מלך מים מלך מים

כפרה עליך…
חוץ מליאור כולם יודעים שיש פה משהו מוזר…
אולי בעצם זה ליאור?

אני יודע נו…זה פשוט עוד יום בפגרה, אז היה לי משעמם והעליתי את הנושא שוב. היה שווה נטו בשביל ה"כפרה עליך".

או ואלוורדה.

הייתי חייב. סליחה.

חשבתי שאומרים מלח מים

לגבי ריקי והיעדר מתעניינות - אנחנו מאוד השתפרנו בקניות. מקווה ששנה הבאה נשתפר גם במכירות. ברור לי שיש שחקנים שקשה מאוד למכור בגלל המשכורות הלא נורמליות של ברתומיאו אבל אם על שחקן כמו ריקי אנחנו לא מצליחים לעשות איזה 15 מיליון אז משהו לא בסדר אצלנו.

אנחנו ליברלים ואוהבים רב-גוניות. אצלנו אפשר ״מלח מים״ בשביל להרחיק את הדבורים וגם ״מלך מים״ בשביל לזרות מים בעיני השופטים שלא יתנו צהובים למלך.

כבר אמרתי שאתה מוזר…
שחקן שלפי השמועות מבלה במועדונים ויש לו חיי לילה סוערים (אמיתי או הנפצה?), טוב נו נגיד שזה שמועות.
שחקן שארבע מאמנים מחקו אותו, כולל 2 ששיבחו אותו לפני שהם הכירו אותו באימונים. אה, כן, והעלו ילד בן 17 מעליו בהיררכייה.

תשמע ליאור, יש פה קטע. קטע קטע. אין לי הסבר לזה אבל יש מצב שיש משהו שלא יוצא לעיתונות אבל כן ידוע בין המועדונים והשחקנים. לא יכול להיות ששחקן שנותן ביצועים על המגרש כמעט בכל פעם שהוא משחק יימחק ע״י ארבע מאמנים שונים.

זה לא דוגלאס. הוא לא שחקן שנקנה בשביל להיות נער פוסטר ולהלבין תשלומים לסוכן כזה או אחר. שחקן לה-מאסיה לגיטימי שהגיע לבוגרת עם משחקים מצויינים. תעשה אחד ועוד אחד ותבוא להסביר לי למה הוא מחוק ואפילו לא נסע לקדם עונה.