פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני חושב שהגענו למצב בשוק ההעברות שברגע שיש שחקן שברור שקבוצות גדולות רוצות להיפטר ממנו, הסיכוי לעשות את זה הופך למשימה בלתי אפשרית.
קבוצות מעדיפות לחכות לסיום חוזה של שחקנים כמו אסנסיו, ממפיס וכו’ מאשר לשלם לבארסה וריאל כסף.
זה מגיע למצב שקבוצות בסדר גודל שלנו משחררות שחקנים עם ביקוש יחסי בחינם (יוביץ, חאמס והדיבור הוא גם על ברייתוויט) בשביל להיפטר מהעול.

קבוצות רואות את זה, ולכן לא ממהרות לשלם על אסנסיו, ממפיס, מריאנו, ריקי כסף.
ברור שברגע שיהפכו לחופשיים יהיו הרבה מחזרות.

מסכים איתך בגדול אבל לא חושב שזה המקרה של ריקי.
מינגסה למשל עבר לסלטה תמורת סכום מגוחך (כנראה -בארסה אפילו לא פרסמה בכמה הוא נמכר, בטח בגלל הפאדיחה).

אני בטוח שגם ריקי וגם אוסקר לא יושבים על משכורות גבוהות אה-לה הכוכבים של ברתומיאו. אם קבוצות יתעניינו בריקי הם יקבלו אותו בחיני חינם. זה לא הקייס וקבוצות לא מחכות שישתחרר בחינם בשנה הבאה. אין להן באמת סיבה.

אז מה אומרים מלך מים או מלח מים?

דרך אגב מינגוסה עבר בחינם

מלח :salt:

הוא לא שיחק כדורגל כבר כמה שנים, לכן מחפשים לו קבוצה עם דגש על דקות ולא על דמי השאלה\אחוזי משכורת.
אפילו ג’ונתן דוס סנטוס שיחק קצת לפני שנמכר.

נכון, אבל מינגסה, מנאי, ג’וטגלה גם הם היו באותו מצב.

אני רואה עיסקאות דומות באנגליה עם לא מעט כסף. ג’סוס, סטרלינג הם שחקני ספסל שעברו בסכומים רציניים. אולי הבעיה בבארסה ובריאל ולאו דווקא בשוק ההעברות.
אצל בארסה הבעיה בדרך כלל המשכורת שברטומיאו נתן, ובגלל זה אנחנו תקועים עם נטו, אומטיטי וברייטוויט.

אנגליה היא יקום מקביל בכל הקשור לשוק העברות.
כל ווסטהאם יכולה להביא שחקן פריימרליג סביר ב40 מליון פאונד ובאופן כללי מעדיפות להביא שחקנים מתוך הפריימרליג.
חטאפה, ולנסיה וכו לא יכולות לעשות את זה.

בעולם שבו ריקי פוץ’ שווה 15 מליון מינגסה שווה 20. זה עולם דמיוני.

אני מסכים שבאנגליה יש יותר כסף, אבל לא מסכים שיש העדפה לשחקנים מתוך הפריימרליג. לפחות לא משהו בולט לעין. טרינקאו, לנגלה , סמדו, קוטיניו יכולים להעיד. הבעיה בבארסה שהיא רק מחפשת להיפטר מהמשכורת , ואת זה כולם יודעים ולא מוכנים לשלם גם דמי העברה רציניים.
בקיץ הקודם היו הצעות טובות על ברייטוויט מאנגליה אחרי היורו, אבל בארסה החליטה לשמור אותו. גם לא תרם כלום, שלא באשמתו, ועכשיו עוד ישלמו לו כדי שיעזוב בחינם. זאת בעיה ספציפית בבארסה (ואולי גם בריאל), לא בשוק ההעברות הגלובאלי.

קאדנה סר עם פרטי ההעברה ופרטי החוזה של קונדה.

סכום ההעברה הוא 50 מיליון פלוס 12.5 במשתנים. המשתנים הם 2.5 מיליון בכל עונה שהוא ישחק 60% מהמשחקים.
קודם דיברו על אותם 50 קבועים פלוס 5-10 מיליון משתנים.

בשנה ראשונה קונדה יקבל 9.5 מיליון ברוטו פלוס 2M בונוס חתימה. סה"כ 11.5 מיליון. משכורת ממוצעת בבארסה.
החל מהשנה השניה הוא יקבל 12M ברוטו. זה אותם 6M נטו שדיברנו עליהם קודם.
בנוסף, הוא יקבל בונוס 2M ברוטו לעונה אם ישחק מעל 60% מהמשחקים, ועד 1M בבונוסים על תארים (לא פירטו אילו בדיוק)

סה"כ הסכומים לא רחוקים ממה שדיווחו קודם רומרו ואחרים, אבל יש יותר פירוט. אפשר להניח שזה בערך המצב.

כלומר פחות או יותר 7-7.5 מיליון יורו נטו, באנגליה רומרו כתב כמעט 9 מיליון שזה גם יכול גם 8.5 או אפילו 8
בקיצור כפי שכתבתי עד 15% ולא יותר.

גם במחיר ההעברה בסוף זה פחות או יותר מה שהיו אמורים לקבל גם מצ’לסי.

שחקנים מוכנים לקבל פחות כדי לשחק בריאל וברצלונה, אין עוררין על כך, אבל לא צריך להגזים ולחשוב שזה 50% ו 30 מיליון יורו בחוזה ל 5 שנים.

אגב, עם כל ההחתמות שעשיתם מה שהכי מפחיד אותי אלה השמועות שמקשרות אתכם עם ברנרדו סילבה, הוא משחק בדיוק איפה שאתם הכי צריכים שחקן בקישור, הוא עושה בדיוק את מה שהכי חסר לכם בקישור.

אנחנו לא יודעים אם הסכומים שפורסמו לגבי ההצעה של צ’לסי כללו או לא כללו משתנים. לא בדמי ההעברה ולא במשכורת.
במשכורת אתה מניח שכל המשתנים יתממשו, מקווץ טיפה את 9-10M שפבריציו רשם ל 8 מיליון כדי לקבל 15% פער שהחלטת עליו מראש.
לא יפה.

דימה היקר, כל אחד מקווץ לאיפה שמתאים לו, כמו ש 12 מיליון בנטו יותר קרוב ל 6.5 מאשר ל 6 :wink:

אני מניח אבל שאפשר להסכים שההפרש בסוף הרבה הרבה הרבה יותר קרוב ל 15% מאשר ל 50% , הלא כן ?

בכל מקרה גם 9 כפול 0.85 זה 7.65 כלומר כמעט 7.5, אבל עדיין זאת לא הנקודה העיקרית, כמו בכל דבר יש גבול כמה בנאדם סביר מוכן לשלם עבור התענוג לקבל שידרוג.

א. לא ככה עושים אחוזים.
ב. 9-10 זה כנראה 9 נטו + 1 בונוסים.
ג. 10 לעומת 7.5 זה 33%, שזה יותר קרוב ל50% מאשר ל15%.

אני עדיין מנסה לעקל את ההודעה הקודמת שלך שאני מצטט בהמשך, יקח לי קצת זמן עד שאגיע להודעה הנוכחית שלך.

חברים אל תשכחו שכל הסכומים האמורים אינם כוללים את הכספים שהועברו מתחת לשולחן. מדובר הרי בברצלונה ;’)

לו יהי לו יהי אנא לו יהי

מעבר לספקות לגבי ההימור הכלכלי, ומעבר לסלידה העזה שלי מהרכש של לבנדובסקי, אם יגיע מגן אחלה כמו אנחלינו זה יהיה מבחינתי קיץ כמעט מושלם.

אה, הוא טוב?

יכול להיות שסכום ההעברה של מינגסה שלא צויין הוא איזה 320 מיליון יורו ? כי מה שקורה לא הגיוני…

פרז החתים בלם בחינם וקשר ב 60-80 מיליון יורו ומספר לנו שחייבים למכור את מיוראל כדי שיהיה מספיק כסף כדי להחתים את RDT, ברצלונה מוכרת את מינגסה וקונה את חצי אירופה ומקושרת לחצי השני :face_with_raised_eyebrow:

אתה רומז שהמשתמש RDT@ הולך לעשות לנו “פיגו”?

מה זה השפה הצבאית הזו . יש לבחור שם :-).