פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אני מאוד מתוסכל מהניכוס של השם על ידי ראול דה תומאס.

אגב, זה יובל (:

אני שם עליך עין מעכשיו. תזכור שיש לי גם בובת חזיר וירטואלית פה למקרה שתעשה פיגו :joy:

תשמע, יש לי שני דברים שנשארו לי מגיל 12, ברצלונה ו-magic eight ball. משניהם אין לי כוונה להיפרד בקרוב (וחברה שלי מנסה להכריח אותי להיפרד רק מהשני)

הייתה תקופה ששאלתי את עצמי האם אתה אוהד ריאל או בארסה, מכיוון שRDT שחקן בית של ריאל ויש לך תמונה של בארסה… lol

מוזר. לא שמעתי מישהו שאומר שחסר לנו כסף, אני הבנתי שפשוט מסתפקים בקאדר ההתקפי הנוכחי.
בכל מקרה בברצלונה אכן לא היה כסף, עד שמכרו אחוזים מהסטודיוס וזכויות השידור, וגם לא נשכח שלאחרונה בראסה לקחה הלוואה של חצי מיליארד יורו. כסף יש, הבעיה היא לסדר את זה בספרים. יכול להיות שהמכירה האחרונה של הסטודיוס תאפשר להם לרשום את כולם, אני לא יודע, בשביל זה יש את דימה.

שם המשפחה שלי, ארדיטי, נשמע פונטית RDT, ואני משתמש בו בקונסטלציה הזו מאז גיל מוקדם מאוד+ נולדתי לפני ראול דה תומאס. אז…

Dibs

ארדיטי היחיד שהכרתי היה המאהב… (א.ב. יהושע)

יצא לי להכיר ככה בחטף עוד איזה ארדיטי אחד או שניים, אבל המאהב נשאר הכי משמעותי.
אחלה שם.

ארדיטי שם משפחה של סבתא שלי! לא צוחק

בקיצור הוא מקבל 12 מיליון לעונה פלוס (אני מניח) הבטחה לשחק יותר מ60%. כלומר 14 ברוטו. בטח מה שצ’לסי הציעו רק בניסוח שונה.

הדיווחים הנמוכים דיברו על 9-10 נטו (שזה 18-20 ברוטו) והגבוהים על 12 נטו (שזה 24 ברוטו). לא מבין איך זה מה שצ’לסי הציעו בניסוח שונה.

זה מה שואן-דייק הבלם הטוב בעולם מקבל פחות או יותר…

עוד מעט תביא דיווחים שקונדה רצה לוותר על 90% מהשכר כדי לשחק ברצלונה ולאפורטה אמר לו “כבר לא נעים, 80% זה מספיק”

פאבריציו שהוא הזהיר והאמין מכולם(לפחות לדעתי) כתב על 6 מול 9 נטו אם משנים לברוטו זה יעלה באותו קנה מידה.

מענק חתימה הוא היה מקבל גם בצלסי.

הדיוח בסר מעניין אותי כי אצלו יש הבדל משמעותי משאר המקורות וזה המשתנים. אני חשבתי שזה 50+5 ושם זה 50+12.5 שזה כבר משמעותי ומאשר את מה שמונצי אמר.

בכל מקרה אני חושב שזה מחיר סביר.

דרך אגב תקנו אותי אם אני טועה אבל בספרד חוקי המס נוקשים יותר ומשלמים יותר מס מאנגליה.

אבל דימיטרי כותב שבברצלונה בנוסף ל 6 נטו שזה הבסיס ישלמו לו עוד 2 מיליון על 60% הופעות ועוד מיליון על תארים, כלומר בסוף אותו הדבר רק מנוסח אחרת.

ואתה חושב שבצלסי לא היו משלמים לו משתנים? זה סטנדרטי בכל חוזה. בגלל זה מסתכלים על חוזה הבסיס. סתכל אני לא חושב שהוא ויתר על חמישים אחוז ומשהו קיצוני כל כך, אבל הוא היה מרויח בצלסי יותר מברצלונה לא משנה כמה ינסו לסובב את זה.

אני מבטיח לך שאם נזכה בטראבל אף אחד לא יכעס על המשתנים שהוא יקבל בתמורה :slight_smile:

על זה אפשר להסכים.

בכל החוזים שדיברו עליהם בליברפול למשל לא היו משתנים לפי מספר הופעות או שערים או תארים, זה משהו שנהוג בספרד ופחות אם בכלל באנגליה.

למישהו יש מושג אם סעיף דמבלה נכנס גם לשאר החוזים?

בוא נסגור על 30%, דיל? :grinning:
אולי לא 50% אבל מאיפה לי לדעת כמה קונדה מוכן להקריב.
בכל מקרה, אני פורש מהדיון על כמה קונדה ויתר. זה הפסיק להיות מעניין.

שכחת שיש לנו אחוזים על מכירה עתידית של מינגסה. שנה הבא כשסלטה יבינו מה הם קנו וימכרו אותו ב 1000 מיליון (בטח ליונייטד), נוכל לקנות את החצי השני של אירופה.

במונדו טוענים שפיאניץ’ כ"כ רוצה להישאר שהוא מוכן לקצץ בשכר.

אני מניח שאם סילבה לא יגיע הקיץ, ניקו יצא להשאלה ופיאניץ’ אכן ישאר. זה יתן לנו עומק בקישור, וניקו יוכל להשתפשף במקום שבו יקבל דקות משמעותיות.

במצב כזה אני חושב ששלושת העמדות צריכות להיות דווקא: פדרי/גאבי, קסייה/פיאניץ’, דה יונג/בוסקטס.

לא מזמן ליאור איתגר אותי וכתבתי אחוזי המס.
בכל 5 הליגות הבכירות זה בערך אותו דבר, המס כמעט 50%.
בספרד הרשויות רודפות יותר את השחקנים. רונאלדו, מסי, מוריניו ורבים אחרים נתפסו ושילמו קנסות. זה ההבדל.
חלק מהכסף שהשחקן מקבל הוא image rights שלו. זה ממוסה שונה ממשכורת מהמועדון, הרבה יותר נמוך. אז השחקנים (רואי חשבון כמובן, לא נראה לי שמסי מבין בזה) מנסים לתחמן, ובספרד לא אוהבים את זה במיוחד.
יש גם איזושהי הטבה לעובדים מומחים מחוץ למדינה שבאים לעבוד במדינה. יש את זה גם בספרד וגם באנגליה, אבל לא הצלחתי להבין על כמה מדובר ול כמה זמן. בספרד זה נקרא חוק בקהם, רצו לתת לו הטבה כדי שיבוא לריאל.

היו דיווחים מהימנים לפני כשבועיים שניקו רצה לצאת להשאלה אבל צ’אבי בלם את זה. הוא אמר לניקו שהוא יהיה חשוב העונה ורוצה שיישאר.
אני חושב שבסופו של דבר פיאניץ’ יעזוב וניקו יישאר.

עוד שנתיים בבירת הנגב?

השאלה מה מוציא אותו יותר גרוע
אם זאת ההצעה היחידה שלו או שזאת ההצענ שהוא בחר