פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

כן.

בטח יהיה השחקן האירופאי הכי צעיר שם. או היחיד מתחת לגיל 35.

העיתונאי פראן מרטינס אצל ג’רארד רומרו: “לריקי היו הצעות מאירופה וגם בתוך ספרד, הוא העדיף את האופציה האמריקאית. ההסכם עם ל.א גלקסי קרוב מאוד, מדברים על האחוזים ממכירה עתידית”.

תמיד אהבתי את ריקי, אבל אם הוא תבוסתן ולא מוכן להתאמץ כדי לשחק כדורגל מקצועני (אין דבר כזה בארה"ב, לא תשכנעו אותי אחרת) אני את התמיכה שלי הסרתי.

לא נתנו לך צ’אנס? תלחם שאתה שווה את זה במקום אחר. להרים ידיים בגיל 23 זה… ובכן… אנטי ספורט.
ביי

הייתי בודק אם פיקה סגר איתו שהוא מצטרף אליו לחגיגות באל-איי בשנה הבאה (בשיא הרצינות)

יש מצב ש-2 שחקני ברצלונה יפרשו באותו קיץ, ואף אחד מהם הוא לא פיקה או בוסקטס.

אני לא מבין כל כך את השינאה לריקי אין לו הצעות מאירופה וכרגע ההצעה היחידה שיש לו זה מארה"ב וברצלונה לא רוצה אותו.

אני מפספס משהו?

שהיה לו בהצלחה שם.

איפה אתה רואה שנאה?

וגם לפחות לפי זה -

יש/היו לו הצעות מאירופה.

מינגסה עבר רשמית לסלטה.
The Catalan club retains the right to repurchase the player in the future and 50% of any future sale

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1554524468436951041

הוא רוצה לעזוב בחינם. כמו שאמרתי.

מסע ההכפשות של ברייטוויט החל.
אם הוא באמת רוצה את כל הכסף העתידי, שיישב שנתיים ביציע, יפסיד את המונדיאל ואת שארית הקריירה. אבל זה כל כך לא הגיוני , לכן אני חושב שזה לחץ מצד בארסה שיעזוב ויוותר על החוזה.

נטו - לפי העיתונים, כבר היה סגור בסלטה ובנאפולי ואולי עוד איפשהו. אני כבר התיאשתי מהשמועות לגביו.

הוא מנהל מו"מ עם קבוצות על היום שבו יהיה שחקן חופשי. משמע, אף אחת לא תשלם לו את השכר שבארסה בכל מקרה תשלם לו, בין אם עד תום החוזה ובין אם בחיסול החוזה. אפשר לשכוח מזה שהוא ירד בשכר שלו לטובת בארסה.

עניין של שעות.

על מי אתה מדבר?
ציטטת את המשפט שלי לגבי נטו, אבל מעולם לא אמרתי שהוא ירד בשכר בשביל בארסה. להיפך.

חתיכת אניגמה הילד הזה. תמיד היה שווה צ’אנס, הכישרון ישנו, אפשר לדבר על מאמנים לא רלוונטיים ששרפו אותו, או מנגד על תקשורת שפימפמה אותו על פארש. הרבה ילדי לה מאסיה גדלים עם כישרון, אבל בסוף נוצר הרושם שהם רכים מאוד באופי.

אניכבר לא משווה אותו לפדרי או גאבי, אני שם אותו בקבוצה של דאולו, דוס סנטוס וסאמפר אל מול אולמו, קוקירה, גרימאלדו, סנדרו וגם בארטרה. אפשר כמובן להבדיל מי מבניהם יותר כשרוני או לא, אבל חלקם גרמו למועדון לאכול כובעים לגביהם (בעיקר השלושה הראשונים). כנראה שזה מה שאין לריקי פוץ’.

אני חושב שהמועדון צריך להתכונן לגרוע מכל. ומעניין אם הכסף שנכנס יצליח לגרום לנו להחתים את השחקנים החדשים.

לא נכתב פה מספיק, אבל מינגוסה צריך לקבל את כל הכבוד, לא נאחז בקרנות המזבח לא ליכלך על המועדון . עזב בשקט. מקצוען אמיתי , אני מקוה שיצליח בסלטה ויגו.

עם כמו שאני לא חובב של דאולופאו, הוא לפחות לא עבר ל-MLS בגיל 23. לא משנה כמה כישרון יש לריקי ברגליים, זה לא שווה כלום אם אין לו את הרצון לשחק ברמה ובצורה הכי טובה שהוא יכול. ואין לו.

קצת רומרו וחברים:

לא יודע כבר מה לחשוב על זה.

א. רומרו התגנב לשיחה פרטית בין פרנקי ללאפורטה?
ב. אוקיי. אז גם פיאניץ’ וגם פרנקי. נשמע הגיוני.

רומרו מציג: דוגמה לידיעה שלא אומרת כלום. או שאזפי יחתום השבוע, או שלא. תודה לך.

נו…ומעבר למחשבות יש משהו?

בסדר, מזל שיש לנו 4 בלמים אחרים.

ואולי 5.
מישהו יכול להסביר לי מה המטרה במרדף (לפחות מבחינת השמועות) אחרי איניגו מרטינז? אנחנו בונים עוד קבוצה ולא ידעתי על זה?

בבחירה בין לשלם לו את כל הכסף עכשיו ושיילך, לבין לשלם לו לאורך שנתיים ושיישב ביציע? אני בוחר באופציה ב’.

וואו, מזל. עכשיו ישתחרר לנו מלא כסף.

האמת שזה נכון לנטו, ברייתוויט, אומטיטי וגם למריאנו. כל שחקן שמחכה לרגע המיוחל שהקבוצה שלו תפטר אותו ותשלם לו פיצויים.