פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה לא קשור, הוא היה שחקן ספסל. ואני זוכר את הטראבל מייקר שהוא עשה בארסנל, עשה את שלו בקדנציה הקצרה שלו אצלנו. אני יגיד דבר יותר , אם אני הוא וצלסי מציעים לי שכר יותר טוב ולהיות שחקן פותח אצלם אני מסכים.

דרך אגב אפשר גם לעשות איזה קומבינה תמורת המגינים שלהם איתו. זה עוד יתרון. הרי ברצלונה מתעקשת על צמד הקשישים מלונדון, אפשר בעזרתו להשיג איזה יתרון פה מולם.

דרך אגב , אם הוא יסכים, אתם משאירים אותו בכח בקבוצה והוא יהיה שחקן ספסל אז אתם חושבים שזה היה בריא? אם צלסי יציעו עליו הצעה טובה עליו והוא ירצה לעזוב זו עיסקה משתלמת לכל הצדדים.

קח -

בכל מקרה - תחליט אם אתה מאמין לרומרו או לא. אני לא יכול עם אי הוודאות הזו.

זה שפיקה ובוסקטס היו במועדון עם הסוכנים שלהם זה עובדה. יש תמונות שלהם (ואני מניח שהם לא היו שם בשביל להרים כוסית עם לאפורטה…). אני בדר"כ שהוא מספר סיפורים על העברות של שחקנים לוקח אותו בחשדנות.

כתבתי שהקיץ הזה זה הקיץ שלו. אני צריך להיות שקרן בשביל להכחיש את זה.

זה שהסוכנים שלהם היו במשרדי המועדון לא אומר שזה מה שהיה בשיחה. יכול להיות שדיברו על הקיץ הבא, או על רשימת הקפטנים, או על האם הם מתנהגים לניקו כמו שצריך.

אתה חושב בקטן מידי. אני אומר - ריס ג’יימס + 20-30 מיליון, ואני אורז להם את אובמיאנג עם סרט ונצנצים.

אני חושב שאם הם והסוכנים שלהם נפגשים עם כל הבכירים לפגישה בעיתוי שהם נפגשו עם הדיוחים על הקשיים שהליגה עושה בהרשמות של השחקנים החדשים, אז זה די מרמז מראש על נושא השיחה, אבל היי אולי זה סתם לדבר על ניקו או לשחק איזה משחק של פוקר… ואני סתם בלחץ :slight_smile:

רומארו כרגע בשוונג , מה לעשות. בוחר להאמין לו פה.

יכול להיות שרומרו צודק פה, אבל זה פשוט לא מסתדר לי עם כל שאר הדברים שקורים בשבועות האחרונים.
מרגיש לי קצת מוזר שהחתימו את קונדה (אחרי קסייה, לבנדובסקי, כריסטיאנסן, דמבלה), ועוד מדברים על 2 מגנים, ומה שעוצר רישום שלהם זה או שפרנקי יואיל בטובו לעזוב, או שפיקה ובוסקטס יסכימו לקצץ בשכר.

אז או שהסתמכו על העזיבה של פרנקי, ומשזה לא צלח (או לא צלח מספיק מהר) - עוברים להציק לפיקה ובוסקטס, ואז זה אומר שלאפורטה מחרטט את חייו בראיונות האחרונים מלאי הביטחון ברישום השחקנים, או שיש פה משהו מוזר מאוד.

ואגב - טר שטגן עדיין untouchable?

זה בדיוק מה שאני דואג, גם אמרו שלא יהיה צורך בלפעיל את המנוף השלישי וכרגע הפעילו חצי מהמנוף השלישי והמנוף השלישי זה “נכס” שבניגוד להסכמי שידור זה כבר נכס פיזי.

יוסי אני לא תופס מה אתה אומר. אני כאדם מהשוק לא מכיר ולא מעניין אותי מה עושה כדורגלן. אני יכול להתחבר אליו כדורגלנית, לרצות בהצלחה שלו וכו. אין לי שום עניין שיהיה לו חיים טובים/רעים לא יצבוט לי אם הוא יהיה מליונר או אם מכונית תדרוס אותו, אין לי קשר אליו מעבר לכדורגל.

גילה את החיים הטובים? בכיף, שיעשה מה שבא לו. אני מכיר אותו מהכדורגל ושם הוא או אכזב בענק (שנינו מסכימים על הכשרון) או עצלן מכדי להיות מקצועי. וואלה, מה ההבדל בין דמבלה לבינו? כדורגל זה לא אקזיט וביי, כדורגל זו השקעה עצומה של כל מסגרת החיים שלך למשך תקופה. ריקי בחר בלהיות ‘לא כדורגלן’ שיערב לו. (או שלא, לא מעניין אותי)

אהה כדורגל זה לא הענף עם הקריירה הממוצעת הקצרה ביותר. לא ולא.

@mos56

דווקא צ’אבי ניסה כמה פעמים את לבנדובסקי יחד עם אובמיאנג. יכול להיות מעניין שני גולרים המתחלפים בעמדות שלהם יחד עם ווינגר מצד אחד ואלבה מצד שני. בטח למערך ה 3-4-3 שצ’אבי מנסה מדי פעם.

פראן טורס פצוע. שהוא יחזור להיות כשיר הוא יחזור להרכב. תבדוק את הדקות שהוא קיבל שנה שעברה.

יכול להיות מעניין הרבה דברים. אבל במציאות זה שונה, במשחקי מבחן שיש שאין הגבלה על חילופים ולא כל ההרכב זמין אפשר לנסות הרבה דברים. אובימאינג זה לא איזה אנסו פאטי שישב על הספסל לאורך זמן.

כמו שכתבתי זה לא בכל מחיר או בכל תנאי. אבל אם צלסי מציעה הצעה טובה ובתנאי שהוא מסכים, אני בעד.

חדשות טובות @dmitrys במיוחד בשבילך:

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1555086382254653440

ברוך שפטרנו. אומנם ללא דמי העברה, אבל לפחות משכורת מיותרת אחת ירדה מאיתנו.

רומרו צדק שלבה, ראפיניה וקונדה יגיעו . גם אמר שהחידוש של דמבלה תלוי רק בו.
אבל הוא גם טעה וטועה. לפיו נטו ופרנקי כבר מזמן בחוץ, וברנארדו כבר היה צריך להיות פה ברגע שפרנקי עזב. הוא גם נקב במחיר של ברנארדו, 70 מיליון שסיטי תדרוש, ובינתיים גם ההגעה וגם המחיר נראים דמיוניים.
גם אמר שניקו ייצא להשאלה ולא אמר שום דבר על ריקי.
אז הוא לא מניה בטוחה בשמועות.

אני באמת לא יודע על ת’רד מתאים יותר, ומכיוון שידו של דוד פחות מתעסקת בפורום בארסה ארשה לעצמי…

איזה כיף זה שעוד הולנדי מנופח, אוברייטד בהגדרה, אוכל חרא בפריז ובסוף משאילים אותו לרומא. כן, אני מדבר על החתיכת חרא ווינאלדום שחשב שבארסה פח והלך לקבוצה המוצלחת מפריז. גם פריז אכלה אותה וגם הוא. Win win.

העיתונאי ג’רארד רומרו: “אספילקווטה לא יגיע, העסקה נפלה”.

“השחקן הודיע לצ׳אבי שהוא לא מחכה יותר והסכים להאריך חוזה בשנתיים”.

קברתם אותו? חשבתם שלא יראה דשא? שאין לו קלטות מעודכנות?

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f734e5a6d546b51736e55683261773d3d2d3336373330333233352e313439666538316634363234396361623438353337303435363334312e676966

יובל עכשיו חוגג :slight_smile:

לא רק ג’ררד רומרו, גם בספורט ובעוד מקומות שלא מסתמכים על רומרו. אפשר לשחוט את הברווז הזה.
יש עדיין מו"מ על אלונסו.

אני לא זוכר שום התבטאות שלו על בארסה. כל מה שאני זוכר זה שפריז הציעו לו שכר פי 3 מזה של בארסה. זה לא עושה אותו חתיכת חרא.
אני לא שמח לעיד בשבילו , אבל כן שמח שפריז אכלו חרא. לא שמזיז להם 20 מיליון לפה או לשם.

הוא לא חתיכת חרא אבל אנחנו ניצלנו. הם רצו אותו בגלל שהם רצו לחטוף אותו מאיתנו . אל תדאגו לו חשבון הבנק שלו ימשיך להתנפח…

חתום, נעול, סגור.

יאללה - מי הבא בתור?

עכשיו רק צריך להפיל את עסקת אלונסו ואהיה מרוצה

הימור שלי אלונסו לא יגיע ולמעשה סיימנו את הרכש הקיץ. לא נראה לי שירצו לקחת עוד סיכון עם הפייר פלי, בהנחה שדה יונג לא יעזוב.