פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

יום הולדת 18 לגאבי. שזה אומר, מעבר לזה שהוא יכול לשתות אלכוהול לפני שהוא נכנס בכל מיני שחקני יריבה, שהחוזה החדש מתקרב. הפעם באמת.

Barcelona are really close to signing Marcos Alonso! Talks are progressing well with Chelsea after Cucurella deal completed, personal terms agreed months ago. Been told it's now really close. 🚨🔵🔴 #FCB

Parties waiting for Tuchel's green light but now finally confident. pic.twitter.com/wsBV6aYTu7

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 5, 2022

לבנדובסקי מוצג עם מספר 9 היום. שידור ישיר
גם בחנויות החולצה שלו נמכרת עם מספר 9.
אם ממפיס עדיין לא הבין את זה, שברייטוויט יסביר לו.
קראתי שהיו 57 אלף צופים בהצגה, והכניסה לא הייתה חופשית. זה די מדהים.

נ.ב. לפורטה לא יהודי במקרה? עכשיו, כשהוא השמין, הוא נראה קופי של הדוד שלי מלפני 10 שנים.

איך 57 זה נראה חצי ריק

אז רק 43% ריק.
האמת שזה נראה מלא פחות מחצי, והנתון של 57 אלף הוא לא רשמי. אבל קראתי שהכניסה בתשלום, וגם אם רק 40 או 45 אלף שילמו , זה עדיין מדהים.

לפי מאניה המספר המדויק בהצגה של לבנדובסקי הוא 59,056, יותר מאצל ניימאר.

אצל זלאטן היו 60.

image
נראה סגור.
אחרי שצ’לסי החתימו את קוקורייה , הם כנראה מוכנים לשחרר את אלונסו. אני אתפלא מאוד אם סכום ההעברה יעבור 5 מיליון.
אני לא הבנתי למה בארסה רדפה אחרי אזפיליקואטה כשעמדת המגן הימני מכוסה היטב, אבל אני כן מבין למה רודפים אחרי מגן שמאלי. אם הוא זול, מנוסה וחוזה קצר יחסית, יהיה קשה ליפול פה.
ספורט אומרים שהחוזה יהיה לשנתיים בלבד, עם אופציה לעוד שנה. אלונסו בן 31, לא זקן מדי עדיין.

בכנות יהיה לי קשה אם אלונסו יגיע לברצלונה. אמנם אבא שלו שיחק בברצלונה כמה שנים טובות, אבל אני חושב שהמשפחה שלו דיי מזוהה עם ריאל מדריד.

לדעתי שחקן מצויין אגב. תמיד קיוויתי שיחזור יום אחד לריאל מדריד - בטח עדיף על מנדי.

בכל אופן, אני חושב שזו החתמה טובה עבורכם.

יש מצב שמדובר בחרטוט מכוון מתוך המועדון.

עד שהוא לא משתגע בשידור חי ומתחיל לצרוח “things are hapnning”" אני לא מתרגש :slight_smile:

נ.ב שאלה לחברי הפורום מותר לפרסם פה גם שטויות? ספורט פירסמו עכשיו אחד כזה. מתלבט אם לרשום אותו אבל זה ממצחיק…

מה, אתה מדבר על זה שרונאלדו הציע את עצמו לקבוצה בתמורה שירכוש מכספו עד האחוזים שנותרו מבארסה סטודיוס ויאפשר את הרישום של הרכישות? :stuck_out_tongue_winking_eye:

תעשה מה שכולם עושים. תפרסם משהו רציני ומתחתיו שטות.

בקיצור ספורט אתמול צייץ שברצלונה גם אם המנוף הרביעי יופע לא יכולה לרשום את השחקנים החדשים היום מציצים שברצלונה תנסה ללכת על סילבה גם אם פרנקי ישאר… חחח

נראה שסגור -

עכשיו רק צריך לדאוג לקטע הקטן הזה של לרשום את כולם.

Dammit Riqui!

לא מצאתי את הדיווח הזה של פבריציו, אבל משהו שם לא מסתדר לי (במידה וזה נכון) - איך יכול להיות שרוצים את פרנקי וסילבה ביחד, כשכרגע אי אפשר לרשום את פרנקי (יחד עם שאר הסגל) לבד?

שלא לדבר על איך לעזאזל זה מסתדר מקצועית וטקטית.

וגם -

כל עוד הוא לא מפרסם “אנטונלה מחפשת בית בברצלונה” אני לא מאמין.

2012-08-08_Doppelgelenkbus_Hamburger_Hochbahn
האוטובוס החדש של שחקני ברצלונה.

קל לנחש את השחקנים היושבים בקרון האחורי :slight_smile: