פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מגן ימני מועמד שלא יגיע וקונדה יישאר תקוע בעמדה הזו מספר 728383.

שיביאו בתמורה את…ההוא…זה שטוב אצלם השנה…ההוא ש…טוב, שיביאו מלא כסף, ונדבר.

@Ganjo זה בשבילך

בארסה מזכירה לי את עצמי בגיל 16 מול בחורה יפה.
או שייגשו אליו, או שיגשו למגן אחר, או שיביאו ב… לא חשוב.

אני כבר מיואש מצ’אבי. שומע את הפוד של בארסה מניה שחיים בפלנטה אחרת מזו שאני חי בה ומבין את הצרה בלתת לסמל הכי גדול שלך לאמן את הקבוצה שלך. צ’אבי כל כך גדול שאנחנו הולכים לסבול מאוד.

אם דמבלה האפס שלא מעביר חודשיים ברצף של משחק פעיל נשאר פה זה אומר הכל.

עד שהצלחתם להיפטר מלנגלה, אתה רוצה להביא אותו שוב?

לא באמת נפטרנו ממנו. הוא חוזר שנה הבאה. האימה!

חייב לציין, חבר טוב אוהד טוטנהאם מדווח שהם סה"כ דיי מרוצים ממנו שם. אבל דניאל לוי, אז תהיו בטוחים שאם הוא יחליט לקנות אותו, יהיה מו"מ קשוח - הוא לא ישלם את האופציית רכישה כמו שהיא.

מי? Born to Run?
תקרא לו לבוא לפה :face_holding_back_tears:

אז ככה -

וגם -

ואפילו -

מי זה ה-VMalo8 הזה, וכמה הוא אמין?

אנחנו בכלל רוצים את גונדוגאן?

יש לי הרגשה שהוא מהשחקנים האלה שהם ממש טובים כשהם חלק מקבוצה מדהימה אבל לא כאלה שיכולים להפוך קבוצה למדהימה. חוץ מזה אם פפ מוותר עליו אז אולי זה רמז?

הוא מוותר עליו, או שגונדואן פשוט לא מחדש חוזה?
כי יש הבדל.

אבל אתה סתם מלכלך. פפ ויתר על אריק “מאמן על המגרש” גרסיה, והנה עובדה - הוא באמת יותר על הקווים מאשר במגרש.

בכל מקרה - ההגעות האלו, במידה ואכן יקרו, בהכרח מסמנות “זעזועים” בסגל. לא רואה איך איניגו מגיע וגם גרסיה וגם אלונסו נשארים (ואני מפחד להגיד “כריסטנסן”). כנ"ל לגביי ההשפעה של קראסקו ו/או אבדה, ביחס לפאטי ופראן.

בלי קשר למי יבוא ומי ילך. אבל אני מעדיף לשחרר את ראפיניה ולבה ביחד מאשר כריסטנסן (ושלא יהיה ספק אני נגד מכירה של הפולני והבריזלאי) מבחינתי הוא באנקר מוחלט. צד אחד אומרים את זה אבל כל הזמן אני צד שני אני שומע כל מיני שמועות. הלואי שזה סתם . אין שום מחיר שיצדיק מכירה שלו.

טבאס בתגובה: challenge accepted

פבריציו מצטרף לחדשות לגביי איניגו -

נשמע שרק טבאס יכול לעצור את החתימה של הבאסקי.

לגביי דסט, שמושאל למילאן -

כזכור, צריך להיפטר ממנו, מלנגלה ומאומטיטי הקיץ. ובינתיים הסיכויים בצד של דסט נראים הכי פחות אופטימיים.

עצוב במשהו המצב שלו, מכל השחקנים שהזכרת דווקא ממנו היה לי ציפיות שהוא יצליח הצלחה מסוימת. מה שביזארי שאומטיטי הולך לו טוב יחסי בלצה ואפילו לנגלה אני מבין שלא עושה בושות אבל דסט לא שיחק מאז ינואר במילאן…

שהוא הגיע אלינו באיירן רבה איתנו עליו. איזה מוזר הסיפור שלו.

הם רבו איתנו גם על מאזרווי, השאילו מסיטי את קאנסלו ובסוך פותחים עם פאבר. שוק המגינים הימניים בקנטים.

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן. גונדואן לא רק שחקן מדהים, אלא השחקן המושלם לעמדת ה50/50 אם רוצים שפרנקי ישחק קשר אחורי.

אתם שוכחים איזה מטורף היה צ’אבי, ועד כמה הוא היה עוזר לבוסקטס. יש איזו קונספציה שבוסקטס הצליח להחזיק לבד את הקישור האחורי של בארסה, וזה לא נכון. צ’אבי בשיאו היה בכל מקום במגרש, ליד אינייסטה כשאנחנו תוקפים וליד בוסקטס כשאנחנו מגנים. לא סתם הוא הקשר הגדול בהיסטוריה. ולא סתם כשהוא התחיל להזדקן בארסה נחלשה הגנתית ככלל ובוסקטס בפרט. אחרי צ’אבי היה ראקיטיץ’ שעזר לבוסקטס, ובאופן כללי האוטופיה הזאת של קשר אחורי יחיד לא עובדת בלי קשר נוסף שיעזור לו.

גונדואן שחקן מדהים עם אינטליגנציית משחק סופר גבוהה ויכולת מיקום נהדרת במגרש. בנוסף, הוא יודע לנהל משחק ולנווט את הכדור שזה בדיוק מה שחסר לנו בקישור. הכוכבית היחידה היא הגיל. הוא לא צעיר, ולמרות שהוא היה שחקן לחץ מדהים, ביחד עם לבנדובסקי ומסי אני לא יודע עד כמה זו לא נקודת תורפה באמצע.

מרגיש לי כמו החתמת פאניקה, שאולי עוד נצטער עליה, אם וכאשר.

לנגלה כבר שחקן שלנו -

MisguidedConcernedAsianconstablebutterfly-max-1mb

אל תדאג טבאס עכשיו לא יתן לנו להחתים גם בובה מתנפחת בתור שחקן…

ליאור בתגובה -

simba-toss

למה החתמת פאניקה?
יש כנראה בעיות אופי, אבל הוא עדיין אחד מהמגנים הטובים בעולם, וזה לא כאילו יש לנו כסף להביא מישהו אחר ברמה שלו.

אם זו רק הלוואה והרכישה זה אופציה- מה הסיכון?
מבחינתי זה win win

אם זו רק אופצית רכישה - אני איתך. וגם זה בערך, כי אני עדיין מקווה למגן צעיר שלפחות בתכנון ירוץ איתנו שנים, ולא רק פלסטר לעונה אחת ואז נחזור לאותו מקום.

אם זו חובת רכישה (משום מה בשנים האחרונות התחלתי לשמוע את המושג “אופציית רכישה” כשהכוונה היא “חובת רכישה”) - זה קצת יותר מסוכן.

במיוחד כש -

IMG-20230417-WA0024

אולי אפילו אין לנו כסף לקשר אחורי שעולה 8 מיליון.