פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אמת.

מוזר באמת שרוצים להביא את השחקן הכי יצירתי בעולם לקבוצה שהיעדר היצירתיות שלה זועק לשמיים העונה.
טקטיקה שמקטיקה, זה הכל רק רומנטיקה.

כמו שהרוב ענו פה, ברור שיש פה גם עניין רומנטי, רגשי וכו׳ אבל כרגע הוא יותר טוב מכל מה שיש לנו בחלק הקידמי אז כנראה שהוא יוסיף מקצועית והרבה.

האם לא היה עדיף להביא שחקן צעיר עם מחשבה קדימה?! כנראה שעדיף אבל ״אין צ׳קים, נגמרו הצ’קים״

@Ganjo, תרצה לתת את דעתך המקצועית? מצד אחד קפטן ארגנטיה המזדקן ומצד שני גאבי הצעיר והכשרוני.

מסי שמסי. אצל צ’אבי, גאבי לא יירד מהדשא גם אם צ’אבי ואינייסטה מודל 08-12 יחזרו לסגל.

וברצינות - לא נראה לי שזה או מסי או גאבי. זה יהיה גם וגם.

או שאולי תהיה
wait for it
רוטציה

מסי, פדרי, גאבי, גונדו, פרנקי, בוסי
על 4 עמדות
זה כל כך הרבה לבקש?

רוטציה? אצל צ’אבי? עם שחקנים שהוא אוהב?

בהינתן העובדה שבארסה לא כובשת הרבה, יוצרת מצבים או בכלל מתקרבת למסגרת בבעיטות חופשיות התשובה היא “זה עצוב, אבל כן”.

כשמסי על המגרש בארסה לא מפחדת מהכדור ולא מנסה לגרש אותו “אה לה גאבי” קדימה כמה שיותר מהר.

כשמסי על המגרש שחקנים מפחדים לעשות שטויות כי הם יודעים שכל איבוד כדור מפגר שלהם “אה לה גאבי” הוא בזבוז הזדמנות של הקהל להנות ממסי.

כשמסי על המגרש כל שאר שחקני בארסה פנויים יותר כי שחקני היריבה עושים לחץ “אה לה גאבי” על מסי.

מסי תמיד ייספר כשחקן התקפה. מי שמדמיין שהוא יעלה כשחקן קישור לוקה בשכלתנות יתר. לצערי נמשיך לסבול מאינותו של גאבי…

מתוך בארסה מאניה שמתוך רומרו (אז לקחת עם 2 גרגירי מלח) -

2 עזיבות הקיץ?

4 החתמות של שחקנים חדשים?

חוץ מברנדו סילבה, במה הוא טעה הקיץ?

לדעתי צדק בהכל גם במצבים שכולם גיחכו עליו (רפינייה וקונדה בצלסי).

אפשר להתווכח על הפרטים הקטנים, אבל אני חושב שיש יישור קו בתקשורת לגבי המהות:

ברצלונה רוצה שמסי יחזור
מסי רוצה לחזור
זה מסובך כלכלית אבל לא בלתי אפשרי
אם יעשו מספיק מכירות וישכנעו את טבאס מספיק טוב - זה יקרה

הויכוח הוא בעיקרו האם זה סבירות של 80% או של 50%.

בגלל שהיה לי ויכוח עם משה על האמינות של רומרו בקיץ, אספתי את ההכרזות שלו.
הנה הרשימה של ההכרזות שלא התגשמו, מלבד ברנארדו סילבה:

• ממפיס יעזוב בקיץ
  • פוית’ יגיע
  • ביירין יחתום על חוזה ל 3 שנים בשכר 3.5M לעונה (בפועל היה חוזה לשנה בשכר מאוד נמוך)
  • אלבה יושאל לאינטר מילאן
  • דסט הולך ליונייטד
  • יחסלו את החוזה של אומטיטי
  • קונדה יוכל להירשם רק אם ממפיס עוזב.

כל האמירות האלה נעשו אחרי ה 18 לאוגוסט, לא טרחתי לעקוב אחריו באדיקות לפני כן.
יש לי קובץ וורד שלם עם תאריכים וקופי-פייסט של הסקופים שלו.

האם ראית משהו מהצד של מסי שהוא רוצה לחזור?
כל מה שראיתי עד עכשיו זה העיתונות של ברצלונה והאוהדים רוצים שהוא יחזור. לא קראתי אף מילה מהמחנה שלו על החזרה.

רושם לעצמי לא להסתבך איתך :flushed:

קשה לי להאמין שברצלונה הייתה מתנהגת כמו שהיא מתנהגת בלי שום אינדיקציה מהצד של מסי כלפיה.
ואני לא מספיק חזק בניים דרופינג של שופרות, אבל למשל גסטון אדול מהמחנה של מסי גם מדבר על חזרה.

רק דיוק, לא רבתי איתך על האמינות שלו באופן כללי. אלא רק על האמינות שלו בחלון בקיץ.

אני חושב שבקיץ מה לעשות היה לו אוסף לא רע של סקופים.

הוא לא טעה. ממפיס היה אמור לעזוב ליובה אבל פיצוץ של הרגע האחרון מנע את זה ממנו (ממפיס קיבל תאבון יותר מידי ויובה ירדו ממנו)

לא יודע אם זה שלו. אבל הרבה מקורות אמרו שברצלונה ניסתה לזרוק את אלבה לאינטר בדקה 90 ואלבה סיכל את ההעברה.

בכל מקרה לגבי מסי זה כבר לא רק רומארו ואפילו לא רק התקשורת הקטלונית זה אפילו פאבריציו כבר נכנס לחגיגה

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1649033213480673283

הדבר הכי משמח אותי בכל העסק שלפחות די ברור שאצל הקטארים הוא לא ימשיך בשנה הבאה…

לפחות אני לא תובע את רומרו . מה אני, לפורטה?

גם בקיץ לפורטה החמיא למסי בכל הזדמנות, ומהמחנה של מסי היו דיווחים שמסי עדיין כועס מאוד על זה שלפורטה הבטיח לו חידוש ואחר כך חזר בו.
אני לא יודע מי זה גסטון הזה.
הלוואי ומסי יחזור, אני פשוט סקפטי לגבי זה.

לצד סקופים טובים, היו לו גם פיספוסים רבים. לא אתווכח על כל אחד מהם. בשבילי הוא לא יותר אמין מכל עיתונאי של ספורט או MD.

פבריציו יותר אמין, אבל גם הוא יכול לטעות. הלוואי והוא לא טועה.

בעיתונים של ברצלונה רשמו ששכר של מסי יהיה 13M נטו בעונה. אני רק אזכיר שלפורטה אמר לפני שנה ששום שחקן לא ירוויח מעל 10M בקדנציה שלו.

גם בשבילי. וזה יותר נועד יותר להעליב את MD…

תשים לב שהוא אמר שזה בתנאי שזה יאושר ע"י הלה ליגה. והוא אמר " סיכוי טוב מאוד" זה נותן לו את האפשרות לחזור בו.

די בטוח שאף סוסיו בברצלונה לא יכעס על לאפורטה אם את ההבטחה הספיציפית הזו הוא יפר… יותר מזה, נראה לי שיותר מזה, יכעסו עליו אם הוא ינסה “לשמור על ההבטחה” שלו וזה מה שימנע את החתימה של מסי.

אני באופן אישי עדיין ספקן וזה בלשון המעטה. טבטס בעיני שונא את ברצלונה הרבה יותר ממה שהוא אוהב את הלה ליגה. וזה מה שיכשיל את זה.

אני גם חושש שמסי יחסום חיזוק נחוץ אחר בעמדות הרבה יותר חיוניות לנו.

יש דיווחים שמסי והמשפחה שריינו מקום בבית הספר הקודם של הילדים.

דימיטרי, אני נשען על התקשורת הצרפתית האומרת ומפמפמת כל הזמן שההצעה ךמסי ירדה וכרגע אין הצעה להארכת חוזה למסי.

->מסי לא רוצה לעזוב את אירופה עד לקופה
->מסי כנראה לא הולך להשאר בפריז
->מסי הצהיר לא פעם ולא פעמיים שבסוף הקריירה הוא מתכנן לחזור לגור בבארסה.
->אשתו אנטונלה מושקעת שם בביזנס של אופנה
->הילדים שלו מתים על העיר

אז הוא לא ‘אמר’. אבל לכולם ברור שהבית האמיתי של ליאו מסי זה בברצלונה.

כן, כאילו אם אנטונלה תבוא לבית ספר בספרד, ב-31 לאוגוסט, ותגיד שהיא רוצה לרשום את מתיאו, סירו ומה שמו ללימודים, יגידו לה שאי אפשר כי ההרשמה סגורה.

מסי לא נכנס תחת הקטגוריה של “שחקן”.

ומה שמוס אמר.

זה אחד מהדברים שמפחידים אותי.

הדבר השני, הוא שנתעסק כל הקיץ בלמצוא נוסחא להחזרה של מסי, שדברים אחרים יישכחו - גם חיזוקים נוספים, גם מה עושים מבחינת תוכנית ב’ לחיזוק לעמדה המתוכננת שלו אם הוא לא מצטרף, וגם בניית מערך/סגנון משחק/גרף אימונים ומאמצים למקרה שהגמד מרוסריו לא יגיע, והאמת גם למקרה שהוא כן (כי כידוע קל ללכת ל"מי צריך תוכנית? תנו למסי את הכדור").

הלוואי שמסי יגיע.
אני פסימי, אבל זה לא בלתי אפשרי.
גם אני קראתי המון דברים מעודדים, אבל לא משהו ששיכנע אותי באופן אישי שזה קרוב.
בינתיים אני מוחא כפיים לאוהדים של PSG ששורקים לו בוז.

מסי מסיים חוזה ב 30 ליוני. יש לו אינטרס לסגור את החוזה הבא שלו כמה שיותר מוקדם, לא להשאיר את החתימה לסוף אוגוסט.
אם יגיע בסופו של דבר, אני בטוח שזה ייסגר ביולי או לפני, ויהיה לבארסה מספיק זמן להחתמות אחרות.
בארסה גם תדע כמה כסף עוד נשאר לפי הפייר פליי. אפשר יהיה לתכנן את הקיץ בהתאם.