פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

בוא בשביל הדיון נגיד שטבאס מחליט שהוא משחרר את חבל החניקה ויש אישור וכסף והכל. אתה לא מודאג ממה שאייל רשם למעלה?

מבחינה אמוצנאילית וריגשית אני 100 רוצה שהוא יחזור. מנקודת מבט הגיונית קרה ונטולת רגש אני פוחד ממה שאייל רשם למעלה.

לסיום, מבחינת צדק והדבר הנכון נטו אי אפשר לתת לשחקן כמו מסי לסיים כמו שהוא סיים בברצלונה. בלי קשר אם לאפורטה צדק או לא. פשוט אי אפשר לתת לו כך לסיים את הקרירה בברצלונה.

אז בסופו של דבר, רק מנקודת המבט הזו אני בעד להחזיר את מסי . אז זה פסק הדין הסופי שלי. בעד. רק מנקודת מבט של מה הדבר הנכון לעשות.

לא, אני לא מפחד ממה שאייל רשם למעלה.
אני לא מאמין שאם מסי יגיע, צ’אבי ולפורטה לא יחזקו עמדות אחרות.
אם זה יקרה, אני אבוא אליהם בטענות, בדיוק כמו שבאתי בטענות כששחקנים אחרים באו או עזבו.
מסי הוא חלק מהקבוצה (אם וכאשר) , וזאת עבודת ההנהלה והמאמן לבנות קבוצה תחרותית.

אמממ…

IMG_20230429_154151

אופציה מעניינת, שתתייבש על הספסל בעונת 23/24.

IMG_20230429_154139

טוב, אז…אובה?

image
Great idea!
עכשיו תחזרו לכדור הארץ.

סוג של מכה

הצד החיובי הוא שהוא לא ינטוש לפני סיום העבודה על הקיץ הקרוב. אסטון וילה הגישו לו הצעה אסטרונומית. בדיוק כמו שדגו את אונאי אמרי מוויאריאל.

אבא של פאטי אמר לתקשורת אחרי הפגישה עם צנדש שאנסו נשאר בטוח .

לגבי אלמאן, היו לו כשלונות לצד הצלחות.
לא הבנתי , איך הוא עוזב מסיבות אישיות ומצטרף ולאסטון ווילה?

הימור שלי, הישארות של ג’ורדי קרויף תקרב את אנטוניו קורדון לתפקיד. הם עבדו ביחד הרבה שנים בתחנות שונות בקריירה. קורדון עזב את בטיס בשבועות האחרונים.

זו הסיבה האישית, פרוייקט חדש באסטון וילה.
הוא שכיר חרב שהולך אחרי הכסף, לא גדל בלה מאסייה…

בכל אופן,
למרות שבארסה מאניה חמים עליו וכל פעם שהוא מוריד את המים בשירותים כותבים שהוא קוסם, צריך לזכור שהוא הביא את פראן ב55 מיליון, שחרר את אובמיאנג בלי מחליף ולא כל מהלך שלו היה בינגו.

חשוב להזכיר שוב, הדאגה העיקרית לגבי רכש תהיה בעיקר החל מינואר. הוא יכין את הסגל לעונה הבאה בקיץ הקרוב ויעזוב.

מה דעתך על קורדון? עקבת אחרי פועלו בבטיס? או בקיצור - טוב לנו?

בגדול הוא עשה עבודה טובה במקומות בהם היה (כתבתי עליו בזמנו כשהגיע לבטיס).

קודם כל הפריצה הגדולה שלו היתה בתחילת המילניום, הוא בנה את אותה ויאריאל שרק עלתה לליגה הבכירה בשנת 2000, אחרי כמה שנים הביא את פלגריני לאירופה וביחד בנו את הקבוצה שהגיעה לחצי גמר ליגת האלופות ולמקום השני בליגה.

הוא עבד עם לואיס קמפוס במונאקו הגדולה של אמבפה וחבריו.

בזמנו ב-2017 הגיע לשקם את גרנאדה בבעלות הסינית (אחרי שירדה ליגה עם עומר אצילי וסרג’י סאמפר), אותה חברה שהחזיקה בפארמה במשך כמה שנים וגם ליפאן מהליגה הסינית, שם החל לעבוד עם ג’ורדי קרויף.

הוא עבד עם ג’ורדי קרויף בנבחרת אקוודור, ג’ורדי היה אמור להיות המאמן של הנבחרת, אבל עזב בלי לאמן כי קורדון עזב לבטיס.

בבטיס עם פלגריני הוא עשה רכישות מעניינות, יש לו קשרים בברזיל. יכול להיות מעניין, אבל אני הבנתי דבר אחד חשוב: לא משנה כמה טוב המנהל המקצועי, משנה לא לשים לו רגליים.

בקיצור, כמו שבמנצ’סטר סיטי העתיקו בהצלחה את ברצלונה, באסטון וילה בונים אולסטאר של הליגה הספרדית.

הסיפור העצוב כאן הוא שהגענו לימים שבהם ברצלונה לא יכולה להתחרות כלכלית באסטון וילה.

ואנחנו עוד בתהליכים עצמם של הסדר החדש באירופה, לא הגענו לסוף. מי שלא מבין שאילולא הסופרליג אנחנו בדרך הבטוחה לחוסר רלוונטיות של כל מי שלא בפרמייר ליג פשוט לא מסוגל לעשות 1+1. טיפשות מוחלטת.

לא תמצא מישהו שלא עשה או עושה טעויות. כל אחד אפשר יהיה למצוא לו איזה טעות קשה או משהו כזה.

וכמה פעמים אני יצטרך לכתוב פה את זה. השיחרור של אובי זה לא טעות. אם אובי היה נשאר לא היית יכול לרשום שחקנים חדשים. אם היתה אפשרות כלכלית אובי היה נשאר.

בגדול הוא עשה עבודה נהדרת במיוחד במועדון, שהוא הגיע אלינו היתה על סף פשיטת רגל. זה מכה אמיתית. בארסה מניה לא בארסה מניה . זה באמת מכה.

IMG-20230503-WA0006
IMG-20230503-WA0007

קרדיט @Eyal על הידיעה.

בקיצור נשמע שהוא הבחור ההגיוני שעבד בהנהלה הזאת והיה לו תוכנית והוא עזב כי שמו לו מקלות בגלגלים שרצו ללכת על שמות ורייטינג

וכן גם כסף.לא חסר בסיפור

תוספות של המאניה, בעיקר על פבלו טורה -

IMG_20230503_092546

הטעות היא לא השחרור אלא אי הבאת מחליף

אם אתה לא יכול לרשום שחקנים חדשים בלי לשחרר את מי היית יכול להביא במקום?

פראן טורס זה הטעות הכי גדולה שלו.

אבל אין בנמצא מישהו שלא רשום על שמו איזה פלופ או שתים.

עשה עבודה טובה מאוד ואם זה נכון שהוא עוזב בגלל מה שרשום למעלה זה עוד סיבה ולמעשה כמה סיבות לא לתת יותר אמון בצאבי.

גם גורדי קרויף לא בטוח שימשיך.

גם קונדה טעות… הבאת את כריסטיאנסן למה צריך גם קונדה? לא עדיף להביא מגן ימני…גם לבנדובסקי בעיניי החתמה מיותרת.