פנטזיות, העברות וחוזים: מי יחליף את טר שטגן?

אתה צודק אבל זה לא הכונה.

אני התיחסתי לזה.

אם היינו ברצלונה באופן שאתה חושב, אז אתה צודק בחשדנות שלך.

הבעיה שאנחנו לא. ובכלל לפי כמויות ה1-0 שלנו השנה הוא די ירגיש בבית :joy:

כי עבור שחקן התקפה כל הדברים האלה הרבה יותר חשובים. הוא האנטיתזה לכל “פנטזיה” שיש בת׳רד הזה. ווינגר מבוגר ודי “טמבל” שאין בו כלום למעט כדרור. אפשר לתת לזה גם שם - דמבלה לעניים.

נו לאט לאט אתה תבין בסוף למה צאבי רוצה אותו. דמבלה לעניים…

אני אשמח לשלוח את דמבלה לעשירים שלנו לפריז.

אמרת “קראסקו” ואז אתה מתאר את דמבלה

הוא לא תיאר את דמבלה, כי הוא כתב “קצת אהבל”.

אני מהמר שזה יהיה המשחק הביתי האחרון של שלושתם. או לפחות של 2 משלושת אלו.
וחבל. בעיקר על פאטי.

אין מה לעשות, אנחנו קבוצת כדורגל מקצוענית. פאטי זה חד משמעית מקרה טראגי, אבל הוא רוצה להיות שחקן הרכב, משהו שלא נוכל להבטיח לו כרגע.

פראן במידה ומסי מגיע פשוט לא פקטור. יש את ראפיניה, דמבלה, לבה, מסי ואבדה. אני לא הייתי מוכר את אבדה, ואם הייתי עדיין צריך לבחור 6 שחקני התקפה הייתי משאיר את פאטי, השאלה אם הוא מסוגל לקחת את מעמדו החדש.

The Times : Barcelona set sights on £87m Guimarães from Newcastle
תמיד חשבתי שהטיימס הוא עיתון סולידי ואמין. אולי חיי היו שקר.
כשזובימנדי יקר מדי, בואו נציע לסעודים מחיר שהם לא יוכלו לסרב לו.

חחחחחחחחחחחח

בטח מה? כמה כסף כבר יש ל-MBS הזה? זה לא כאילו הוא השליט בפועל של מדינה עם מאגרי הנפט הגדולים בעולם, אפס חסמים לעשות מה שבא לו שנמצא באמצע תחרות למי יש יותר גדול עם קטאר והאמירויות.

חוץ מזה, לנו יש בקושי מספיק כסף להביא בחינם בלם באסקי מזדקן, אז מה זה בשבילנו סופרסטאר מקבוצה מפורקת בכסף שלא רוצה למכור את השחקן הכי טוב שלה?

צ’יפס

@dmitrys תזכיר לי לאיזה מקור לא אמין שייך חאבי מיגל?

הוא “עיתונאי” של AS.

סתם נכנסתי לטוויטר שלו כדי לוודא שלא התבלבלתי , ואלה הידיעות האחרונות שלו שם
החידוש של צ’אבי מתקדם, אבל לא מובטח
קימיש לא מרוצה בבאיירן
בארסה מתעניינת בקאן וסליהמידז’יץ’ שפוטרו מבאיירן
באלדה בחוץ ל 10 שבועות

מה שמופיע ב barcacentre כנראה נלקח מפה

רוב העיתונאים הם בעיני לא אמינים במיוחד. בלי קשר אס לא אס.

אני אישית הפסקתי לעקוב אחרי barcacentre הם הפכו להיות פח זבל שממחזר כל שמועה מאיזשהוא מקור מגוחך בעולם. אני די בטוח שאם פרימו יתחיל להנפיש שטויות על ברצלונה באנגלית. הם גם ימחזרו את זה.

יש הבדל בין לא אמינות של אס, דיילי ניוס, האתר בארגנטינה ששכחתי את שמו, ל’אקיפ, אתר וואן, לבין מארקה, ESPN, יורוספורט, פראנס פוטבול, מתאו מורטו, דיוויד אורשטיין, וכו’.

barcacentre, לזכותם יאמר, שמים את המקור שלהם, להבדיל מרשאד רחמן שאתה אוהב. אז אם המקור הוא אס או דומיו, אני מדלג. אם המקור נראה לי קצת פחות זבל, אפשר לנסות למצוא את הכתבה המקורית.

ב MD וספורט הרבה תלוי בעיתונאי ספציפי. אני לוקח בערבון מוגבל כל מה שהם כותבים, אבל יש עיתונאים שאני מראש פוסל כל ידיעה שלהם, ויש כאלה שלא.

אני חושב שגם הוא שם מקור. אני לא אוהב או שונא אותו. הוא פשוט מקור מידע. וגם בחור חביב. אני יבדוק שהוא שם מקור. פשוט לא שמתי תמיד לב לזה.

אני הרבה דברים לא שם פה. אבל אין לי אנטי מיוחד נגד העיתונאי הזה, הוא לא יותר גרוע מרומארו למשל.

מה שאני חושב שכולנו פה בפורום צריכים להחליט על מדיניות של הפצת מידע פה. ומי אמין ומי לא. במיוחד לפני החלון המעיק מאוד של העברות. ואז נוכל לסנן דברים יותר ביעילות.

מה הכיף בזה?

אתה באמת אוהב לשמוע “מסי גנדואן האלנד דה ברוינה לברצלונה וזה רק עניין של זמן?” חודשיים שלמים רצוף רק בסיגנון שונה?

זה כיף?

אני חושב שאנחנו צריכים לשים ידיעות כאלה עם מקור, בדיוק כמו שאייל עושה או אני עושה.
אני לא אחליט בשביל אף אחד מה אמין ומה לא.
אבל אני אבחר בשבילי מה אני מפרסם ומה אני לא מפרסם.
אם יתפתח דיון על סמך ידיעה ממקור שבעיניי לא אמין במיוחד, אני אכתוב את דעתי פה, אבל יש לכל אחד זכות להביא מה שבא להם.

הכותרות היום על מסי מתחילות לעשות לי דז׳ה-וו ולא בקטע חיובי.
מחכה כבר שתגמר הסאגה הזאת לכאן או לכאן אבל שתגמר.

מעניין…

לא כל-כך מובן לי למה שלסיטי יהיה אכפת שהוא יעבור לברצלונה שלא מתחרה מולה בשום מסגרת ותעדיף את באיירן (שבסוף נפגשה איתה).

או שפפ חשש שהוא יהרוס את בארסה.
מצד שני לא היו לו חששות כאלה עם פראן ואריק…