פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

סעיף השחרור הקודם של ניימאר היה בסביבות 170 מיליון יורו.
222 מיליון היה נראה לי הגיוני ב 2017, כאשר ההעברה הכי יקרה עד אז הייתה של פוגבה ב 105 מיליון. לא הגיוני שמישהו ישלם יותר מפי 2 עבור שחקן כלשהו. אבל הקטארים שילמו, ומאז יש אינפלציה מטורפת בהעברות של כוכבים.

אני לא בטוח שכאשר ניימאר חתם על חוזה חדש עם בארסה באוקטובר 2016 הוא ידע שהוא עוזב. הרבה יותר הגיוני מבחינתו היה לא לחתום על חוזה חדש, לעזוב תמורת 170 מיליון שהיה סעיף השחרור שלו ולדרוש את ה 40 מיליון מהקטארים כמענק חתימה.
אני חושב שקרה משהו בין אוקטובר 2016 לבין קיץ של 2017. אולי נמאס לו מהשריקות בעונה הלא טובה שלו, אולי מישהו שכנע אותו שהוא צריך לצאת מהצל של מסי, אולי PSG לא היו מוכנים לשלם 200+ מיליון ב2016.

אז לפי מה שאני מבין עד עכשיו (וההבנה שלי בסיסית ביותר בנושא הנל) ניימאר יכל לעזוב לפריז ב170 מליון ולדרוש מהם מענק כמו שאתה אומר ככה שבסופו של דבר המרוויחים מחידוש החוזה הזה הם בעיקר ברצלונה. לא מן הנמנע שההנהלה שלכם רצתה שניימאר יחתום על חוזה חדש והכניסה את סעיף הנאמנות כדי לשכנע אותו לעשות כך. במצב כזה בארסה במקרה הטוב (אי תשלום המענק לניימאר) תרוויח 50 מליון ובמקרה הרע עוד 10 מליון. לא?

הוספה- בתור אוהדי המועדון, הייתם מעדיפים שניימאר יעזוב ב170 מליון בשקט, או ב222 מליון עם אפשרות להפסיד 40 מהם אחרי סאגה משפטית (וכמובן האפשרות לא להפסיד את הכסף)?

אני יודע שזה רחוק ולא סביר, אבל רכישה אפשרית של גריזמן וניימאר מציתה את הדמיון (בלי להתחשב בבעיות מחוץ למגרש):

רבעייה התקפית שכל שילוב של שלשה מהם יכול לאייש את החוד. סביר שיהיו לא מעט חלקים בעונה שלפחות אחד מהם לא יהיה כשיר, ובמקרה “הגרוע” כל אחד יפתח בספסל ברבע מהמשחקים, מה שגם ככה נשמע סביר לשחקנים בגיל של סוארס ומסי.

אם ההנהלה לא תצא פראיירית, שניהם שווים כמו דמבלה וקוטיניו פלוס 50-100 מיליון. ביזבזתם לא מעט בשנתיים האחרונות, אבל זה נשמע כמו משהו שאפשר לעמוד בו.

אגב 4 גלאקטיקוס, ב2007 החתמתם את הנרי והחזקתם בו ובמסי, רונאלדיניו ואטו. העונה הכי חלשה שלכם בעשור וחצי האחרון. מישהו יכול להזכיר מה השתבש שם?

אני לא יחפש את הלינקים כי אני יודע שאני צודק. ניימאר רצה להאריך את החוזה כדי להרויח את הסעיף נאמנות. בלי הארכת חוזה, הוא לא היה מקבל את זה. שנה לפני העזיבה שלו, הוא נפגש עם נציגים של אל חאליפי באיביזה וסגר הכל (כמובן בע"פ). זה לא דעה. זה עובדה.

כל מי שעוקב אחרי הבעלים הקטארי מבין שלהוציא 200 מיליוני אירו בשבילו זה כסף קטן.

אל תדאג לו, הוא קיבל מספיק גם מהם.

אני חושב שבשלב הזה כולם מבינים שהסיבה היחידה שהוא עזב , זה כסף. אף אחד לא שרק לו בוז בברצלונה. (בטח לא ברמה ששרקו לגומש למשל) הניסיון הנואש שלו לברוח מהצרפתים, כי טיפה קשה לו שם, מוכיח שהוא לא היה מסי , הוא לא מסי והוא לעולם לא יהיה מסי. ועלאק לברוח מ"הצל של מסי", רק בשביל לזחול על הגחון בשביל לחזור לצל של מסי שנתיים אחרי… אין מילים שאני יכול לתאר באמת את מה שאני מרגיש כלפי הפרימדונה הזו. אפס היה ואפס ישאר.

אתה שוב חוזר על משהו לא נכון. פסז נהנית מהתקציב של מדינת קאטר, הוא לא מוגבל. אם ניימאר היה מסכים. הוא היה עוזב ב2015. ודרך אגב, הסעיף ב2015 היה נמוך משנה אחרי. ברצלונה בהארכת חוזה הגדילה במעט את הסעיף.

נ.ב עכשיו שמתי לב, אתה טועה. בחוזה הראשוני של ניימאר סעיף השחרור היה מאה ומשהו מיליון (לא סגור) בחוזה שהאריכו לו (ושהוא ידע שהוא יעזוב) הסעיף עלה לסכום שנראה לי 222 מיליון אירו. אני מבטיח לך שאם הקטארים ב2016 היו יכולים להוציא את ה222 הם היו יכולים גם להפעיל את הסעיף הישן. פשוט בחוזה הישן לא היה סעיף נאמנות…

דרך אגב, זה שמתעסקים איתי על ניימאר וגריזמן ולא מדברים על מה שהבאתי פה על הלה מאסיה. מראה איזה מצב הגענו בתור אוהדים של הקבוצה.

מה שהכי מעצבן אותי זה שלמרות הרצון של ניימאר להגיע אין למהלך הזה שום סיכוי. זה נטו ספין של ההנהלה הזאת שהשכיח מכל ה"אוהדים" שהצנון הבזיוני נשאר עוד שנה.

זה לא שיש משהו שאנחנו יכולים לעשות בנושא הזה, אתה יודע…

וזה גם הייאוש…

משה, אתה מציג שמועות ודעות כעובדה מוגמרת שידוע לכולם כביכול. “שנה לפני העזיבה שלו, הוא נפגש עם נציגים של אל חאליפי באיביזה וסגר הכל” למשל. לא יודע מאיפה הבאת את זה, אבל זאת לא עובדה כי לא היית שם ואתה לא יכול לדעת.
אני קראתי שסעיף השחרור בחוזה הקודם היה 170 מיליון. אם זה נכון, גם לקטארים וגם לניימאר היה יותר קל לסגור על מעבר ומענק חתימה בקיץ 2016. אין שום הגיון למשוך עוד שנה ולשלם יותר לבארסה.

ממש לא. בדיוק לזה נועדו חוקי הפייר פליי. בדיוק בגלל זה הם עשו עיסקת השאלה של מבאפה ולא קניה ישירה, כי זה היה עובר על החוקים. גם אם לבעלים יש מיליארדים רבים,הוא לא יכול לתת אותם במתנה לקבוצה. אתה חושב שהם לא יכולים להרשות לעצמם לקנות את מסי ורונאלדו ביחד, ולתת לכל אחד משכורת של 200 מיליון בשנה? הם יכולים, אבל אסור להם.

אין לי מה להוסיף על מה שרשמתי, תקרא את פוטבול ליקס על פסז ועל איך שסגרו להם את החקירה בעונאתא… ותבין כמה הם מצפצפים על חוקי הפייר פלי…

כל העיסקה של אמפבה זה זריקת זין מושלמת על הפייר פליי. פשוט הוציאו אצבע משלושת לאופ"א ואמרו להם “מה תעשו?”

בוא נסכם את זה כך, אם הם היו יכולים לשלם 222 מיליון ב2016 הם היו יכולים לשלם 170 מיליון ב2015. .

אתה חוזר ומתעקש על אותה טעות. ניימאר בחוזה הישן לא היה סעיף נאמנות. הוא רצה את העלאת השכר והסעיף נאמנות של החוזה החדש. על מה אתה חושב שהוא תובע אותנו עכשיו? זה ההיגיון.

נסכים על זה שאנחנו לא מסכימים, כי בשלב הזה, אין לי מה להוסיף יותר על ניימאר. וכמו שכתבתי המצב של הלה מאסיה וההנהלה הזו , הרבה יותר מכאיבה מעציבה ומכעיסה אותי מהפרימדונה הבריזלאי.

למה ניימאר צריך את סעיף הנאמנות מבארסה במקום לדרוש מענק חתימה מהקטארים? תסביר לי את זה.
ניימאר היה מרוויח, PSG הייתה מרוויחה ורק בארסה הייתה מפסידה.

כי הוא קיבל מפסז בחוזה שהוא חתם איתה שנה אחרי מספיק תמריצים (אולי לא את אותו שם של סעיף), אז הוא רצה לקבל גם מברצלונה. כך הוא מקבל כפול (הוא ואבא שלו). במילים אחרונות, אם הוא עוזב ב2015 הוא ואביו לא היו מקבלים :
א. סעיף נאמנות.
ב. העלאה בשכר.

פסז , זה לא רלבנטי בשבילה, כסף גדל על העצים בקטאר, או יותר נכון בבאר הנפט שם.
בארסה הפסידה בכל מקרה.

וזה באמת ההודעה האחרונה שלי בנושא. ( עכשיו אני פורש ומתפלל לאלוהי הספגטי המעופף שהוא לא ידרוך בברצלונה יותר בחיים)

תזכורת:

ניימאר דרש להעיף את ברצלונה מליגת האלופות (אופ"א אישרו את זה). הקולס בתגובה:

זה הכל ספוקלציות. בוא ניימאר רק תחזור, אנחנו נגיד שזה רק גשם… רק תחזור… הצל אותנו !!!
http://canal-supporters.com/2017/10/prime-non-reglee-neymar-aurait-reclame-lexpulsion-barca-de-ldc/

ציר הזמן הרלוונטי:
2015- ניימאר נפגש עם נציגי פ.ס.ז ומסכים על מעבר
2016 ניימאר חותם על הארכת חוזה עם בארסה
2017 ניימאר עוזב לפ.ס.ז

אתה שכסף לא רלוונטי עבור פ.ס.ז, אז למה הם לא קנו את ניימאר ב2015, והעניקו לו מענק חתימה/שקר כלשהו? הרי הם יכולו לשלם לו כל סכום כסף שהיה שווה ערך למענק נאמנות והעלאת שכר. משתמע שניימאר יכל לדרוש ולקבל כל סכום מפריז והוא בחר להאריך חוזה רק כדי לדפוק את בארסה. משהו פה לא מסתדר.

זה באמת אוף טופיק וחסר הגיון לדבר על זה. כל מה שננסה לאמר פה לגבי עיתוי העזיבה הוא ספקולציות.

כשלעצמי אני מדמיין שניימאר עזב ב 2017 ולא ב 2016 או 2015 כי היה לו טוב בספרד ובברצלונה (תרבות, חברה, חברים), ואני מניח שגם לזה יש משקל כשחושבים על עזיבה. זה לא מנע ממנו לעזוב בסופו של דבר, אבל יש מצב שזה עיכב את המעבר שהיה אפשרי מבחינת הצרפתים גם שנה או שתיים לפני כן.

ושוב, הטענה היא שבעת חידוש החוזה (אוקטובר זה כמה חודשים בתוך תחילת העונה), ניימאר היה מודע לכך ששהוא חתום בע״פ במקום אחר והולך לעזוב בקיץ (קצת יותר מחצי שנה קדימה). סעיף הנאמנות התווסף שלא בתום לב כי למעשה ממילא הוא לא היה עוזב באמצע העונה (גם לא בינואר, כי אז הוא לא היה יכול לשחק בליגת האלופות).

עוד יותר מכך, הוא חיכה כמעט לסוף חלון ההעברות כדי לממש את הסעיף, ובכך דפק את הקבוצה עוד יותר כיוון שלא השאיר לנו זמן נוח למו״מ.

אז בעת החתימה על החוזה החדש סעיף השחרור קפץ ב52 מיליון וניימאר אמור לקבל 26 מיליון מענק? וזאת בנוסף לכך שיש לו סיכום בעל פה עם פסז’ שהם הולכים עליו? למה זה פתאום מריח לי עקיצה של בארסה וניימאר ביחד?

פריס הולכים לשים עליו את הכסף, אז הוא ובארסה מגדילים את סעיף השחרור ועושים 50/50 דרך סעיף “נאמנות”. מי שנדפקו בתכלס הם הפריזאים ששילמו עליו 52 מיליון יותר, לא שאני באמת חושב שזה הזיז להם…

במובן מסוים אפשר להסתכל על זה כאוף טופיק, במובן אחר הנושא רלוונטי כי ההתנגדות לחזרה של ניימאר לברצלונה היא נטו על בסיס היותו האיש הרע בסאגת העזיבה שלו את ברצלונה. אני לא חושב שיש וויכוח על היכולות המקצועיות שלו ועל ההתאמה שלו לבארסה. מכאן, שהתמיכה בחזרתו תלויה בתשובה לשאלה האם הוא נוכל או לא. לי קשה לקבוע חד משמעית עד כמה הוא שקרן ורמאי מסיפור העזיבה, ולא הייתי מבסס את הקייס נגד חזרתו על היותו חסר תום לב.

כמו שחשבתי, כיף לשנוא את ניימאר, אבל בפועל הוא והמועדון הבינו מראש שהוא עוזב וכל אחד עשה כסף. בסופו של דבר המפסידים הם הקטארים.
אם לא אותו הסכם “מגוחך” ברסה הייתה מרוויחה 52 מיליון פחות ומפסידה 26 מיליון פחות.
אם לא ההסכם ניימאר היה מרוויח 26 מיליון פחות.
אם לא ההסכם פסז הייתה מרוויחה 52 מיליון.

חישוב נטו של רווח מההסכם.
ברסה הרוויחה 26 מיליון
ניימאר הרוויח 26 מיליון
פסז הפסידה 52 מיליון

כן ניימאר ממש זבל, אפילו בעזיבה שלו הוא עזר לברסה ולעצמו. אתם לא שמים לב ששוב ההנהלה שלכם החליטה למצוא שעיר לעזאזל תוך כדי שהיא עושה רווח כספי?

האם היה עדיף שיעזוב בלי אותו הסכם חדש?

טוב אתם כל כך הרבה מפיצים פייק ניוז שאני לא מסוגל להתאפק, אני יושב ליד המחשב . אומר לעצמי, משה עזוב אותם. אל תתאמץ, אבל אני מודה שאני פשוט לא מצליח. והשיא, חנן פה מפיץ תאורית קונספרציה שברצלונה וניימאר עקצו את פסז… ממש גיימס בונד.

Gev
הגיע הזמן שתחליט ההנהלה שלנו גרועה או לא ? עושה ספינים או לא? כל דיון אתה מתהפך…

לא, המועדון לא הבין שהוא עוזב. עד הרגע האחרון ברצלונה לא היתה מודעת לעזיבה שלו ולא להבנות שהיו לו עם פסז. הוא טרח להודיע למועדון באמצע החלון . זה חלק מהזעם כלפיו. ומי שחושב שפסז נעקצה פה אין לו שום טיפת מושג במה שקרה.

בפועל ברצלונה בעקבות מכירת ניימאר ניכנסה לסיחרור מול מועדונים בארופה וכל הסכום של העיסקה התבזבז על שחקנים שאם נאיימר היה נשאר במועדון, הם לא היו מגיעים. בטח לא בסכומים שלהם.

אתה אחרי זה לא מבין מה הטענות שלי כלפיך, לא כתבתי לך לפני כמה ימים שברצלונה הפסידה על ניימאר כסף? זה התחיל בעיסקה המפוקפקת שלו, תשלום לסוכנים שלו. לאבא שלו. סעיפי נאמנות. ואחרי זה דמבלה וקוטיניו. על איזה רווח אתה מדבר פה?

לא עזר בגרוש לברצלונה. במיוחד לא בעיתוי של העזיבה. הזוי לחשוב ששחקן כמו ניימאר עוזב בסוף החלון וזה “עוזר לברצלונה”
את ההלם שהיה בברצלונה אתם הרוחתם בסופר קופה. אתה בטח זוכר איזה ברצלונה שבורה קיבלתם, נכון?

היה עדיף שהיה גבר, אומר שהוא רוצה לעזוב ולא מנסה לעקוץ. אם הוא היה אומר ישר, ולא מנסה לעשות תרגילים, אני הייתי מאחל לו בהצלחה. ולא כועס. הדרך שהוא עזב היא מבישה.

אתה קראת טיפה ממה שכתבתי? אז איך אתה ממשיך וטוען שאתה עדיין לא מבין למה הוא עזב

2015- ניימאר בחופשה באיביזה מגיע להבנות בע"פ עם פס"ז לגבי עזיבה שלו את ברצלונה ב2016 בשביל לקבל את סעיף הנאמנות שלו. (יודע שבחוזה החדש יהיה לו סעיף כזה) כמובן שזה נעשה מאחורי הגב של ברצלונה וללא שהיה לה שום מושג לגבי זה.

התחלת 2016- ניימאר מאריך את החוזה, דואג לסעיף נאמנות. (מן הסתם, ברתומאו לא מודע לזה שהוא יעזוב בקיץ) . הבעיה של ניימאר שהסעיף קובע שהוא יקבל את הסכום של הסעיף רק אחרי תאריך מסוים שיגיע באמצע הקיץ ולקראת הסוף של חלון העברות. וזו הסיבה שהוא לא אומר מילה על המגעים שלו עם פסז לאף אחד במועדון. , שגל השמועות על העזיבה שלו פורץ בהתחלת הקיץ הוא ממלא את פיו מים (בגלל הסעיף).

קיץ 2016. גל שמועות ללא הפסקה פורץ, ניימאר סגור בפסז. כמו שכתבתי למעלה, ניימאר שותק וממלא את פיו מים. כל הנהלת ברצלונה , מפפ סגורה דרך פרננדס ועד ברתומאו עולים עליו לרגל ומתחננים שלא יעזוב (יש שמועות שאפילו הציעו לו חוזה חדש). למופע האימים הזה מצטרפים מסי סוארז ופיקה שמשפילים את עצמם ואת המועדון במופע תחנונים פתטי וחסר סיכוי להשאיר את הפרמידונה בברצלונה.

ניימאר לא מצליח להתאפק ומתגרה באוהדים בטויטר …

אמצע החלון מגיע, התאריך של הסעיף נכנס לתוקף וסוף סוף ניימאר מאשר במכתב פרידה מלא בשקרים ודמגוגיה מודיע שהוא עוזב.

פסז משלמת את סעיף השחרור.

אני שואל את עצמי, אם זה הטרלה או שאתה באמת מאמין בזה?

כל הנהלת ברצלונה והשחקנים (כמעט כול השחקנים) התחננו שהוא ישאר. אז איזה תרגיל ברצלונה עשתה פה? ברצלונה לא הרויחה כמעט כלום מזה. ונמצאת בהליך משפטי מול ניימאר. גם לתואריות קונספרציה אמור להיות איזה שהוא הגיון מסוים.

בדיעבד, יכול להיות שעיסקת ניימאר תזכר כפלופ היסטורי. אין ספק שניימאר “עקץ” גם אותם. מתוך שנתיים הוא בקושי 50 אחוז שיחק מהשנתיים האלו, רב עם שחקני הקבוצה (כולל מריבה עם שחקנים צעירים) הולך מכות עם אוהדים. רב עם הנשיא, נפצע ללא הפסקה. מתנהל כמו ליצן, 48 שעות לפני גמר גביע, הולך לחגוג בברזיל, כל קיץ עושה להם טלנובלות של עזיבה, בדיעבד, אולי ההתהגות הכי מגעילה שלו זה נגד קבאני ואמבפה. מקבל אינספור עונשי הרחקה, צהובים , אדומים. השעיה מליגת האלופות, עד עכשיו הוא פלופ בפסז. אבל זה רק בדיעבד.

דרך אגב השחקן היחיד בכל הסגל של ברצלונה שטיפה שמר על הכבוד של המועדון מול ניימאר. זה היה איניסטה. שאני ינסה למצוא הוידאו שלו מסרב ללחוץ לניימאר יד באימון… והוא היה גם מהאחרונים לאחל לו בהצלחה. איניסטה מבין את כבוד המועדון.

וכשהבינו שאין מה לעשות, יש לו סעיף שחרור של 170 מיליון יורו והוא גמל בדעתו לעזוב, אין להם מה לעשות רק להתחנן.

עכשיו יש שתי אופציות:
להתחנן ולסרב להאמין שהוא באמת יעזוב
להפנים את זה ולסחוט עוד כמה גרושים. ועל הדרך גם להתחנן ואולי זה יעזור.

בעיניי זה הגיוני מאוד. זה מהלך חכם ומבריק. אם כמו שאתה אומר הוא ידע על העזיבה במעמד החתימה על אותו סעיף, הוא גם ידע טוב מאוד בכמה קופץ הסעיף. מקרי ש26 זה מחצית מ52, הסכום שבו קפץ סעיף השחרור?

בוא נגיד את האמת, בארסה וניימאר עשו מהלך באמת מלוכלך, וזה היה בהחתמה של הברזילאי. המהלך הזה, שהגיוני לי מאוד, בסך הכל תרגיל לגיטימי ומבריק.

בכללי כל הדיון הזה קונספירטיבי. אתה לא יכול להאשים אחרים בקונספירציות כשזה מה שאתה עושה בעצמך אחי…

כן. אני מסתמך על ציר הזמן שאתה הצגת, ועל הטענה שאתה העלאת שכסף הוא לא שיקול מבחינת פריז/קטאר. בהתאם לכך אני שואל למה שניימאר יאריך חוזה עם בארסה, כדי לקבל מענק נאמנות אם פריז הייתה יכולה לשלם לו אותו בלי שהוא ינצל את בארסה? מה ההגיון?

אני לא טוען שיש דיל של בארסה עם ניימאר נגד פריז, אני לא טוען שניימאר תמים, אני למעשה טוען שציר הזמן שהצגת לא הגיוני בהסתמך על ההנחה שלפריז יש אינסוף כסף.

זה אמיתי?

הוא לא היה מקבל את הסעיף של הנאמנות מברצלונה והעלאת שכר אם הוא היה עוזב 2015.

ציר הזמן שהצגתי, זה מה שקרה. אתה מסרב פשוט לקבל את זה.

טוב זה שפסז לא מטריד אותם שיקולים של כסף, לא אומר שהם מטומטים. למה שהם ישלמו לניימאר סעיף נאמנות על זה שהוא משחק בברצלונה?
בשנה שהוא נשאר, הוא הרויח שתי דברים:

בונוס של הסעיף והעלאה בשכר. מן הסתם, הוא היה חייב להסכים להעלות את סעיף השחרור שלו בשביל זה (לפסז לא היה משנה להוסיף עוד כמה עשרות מיליונים בשביל זה)

אם הוא היה עוזב ב2015 הוא לא היה מקבל אותם. כך חמדן תאב בצע וחזיר מתנהג (דרך אגב זה גם אבא שלו)

שום קונספרציות אני מציג. הראיה התביעה של ניימאר בבית משפט.

אני יחזור בפעם האלף, כל אירו שברצלונה קיבלה על ניימאר הלך על קוטיניו ודמבלה. שתי שחקנים שלא היה סיכוי שיגיעו לברצלונה בסכומים האלו, אם ניימאר היה בברצלונה.

החזרה המעיקה שלכם על הנתון שברצלונה הרויחה כסף מזה או שזה היה מתוכנן, זה פייק ניוז אחד שלם. באמת .

אם זה היה תלוי אך ורק בהנהלה שלנו, ניימאר היה שחקן ברצלונה עד היום… שום עוקץ ושום בטיח. דרך אגב, שהביאו את הברזלאי לברצלונה זה היה במטרה להחליף את מסי. ניימאר היה רכש אסטרטגי של רוסל וברתמאו , המחשבה שברתמאו עקץ את פסז פשוט מנותקת מכל היגיון… בעיקר שהוא נשיא שאפילו ולנסיה הקטנה עקצה אותו על סילסן… המחשבה שברתומאו עוקץ אחרים פשוט מגוחכת…

אף אחד לא הפיץ פייק ניוז, העלתי תיאוריה קונספירטיבית בדיוק כמוך. רק שאצלי הכל מסתדר.

הגיוני איך סעיף הנאמנות היה לטווח כה קצר.
הגיוני למה ניימאר חתם על חוזה חדש כשברור לו שהוא עוזב בקרוב.
הגיוני למה סעיף הנאמנות כל כך גבוה.
הגיוני גם למה הוא הסכים שיעלו לו כך פתאום את סעיף השחרור, כשהוא יודע שהוא רוצה לעזוב.
הגיוני לי כל המספרים. 52,26.

לפי הקונספירציה שלך, שניימאר דפק אתכם, לא ברורים לי כל הסעיפים הללו. למה שהוא יסכים להקפיץ את סעיף השחרור? למה הוא חתם על חוזה חדש מההתחלה? איך זה שההנהלה שלכם הסכימה לתת לו 26 מיליון יורו ככה על פארש?

ה"ראיה שלך" לא ראיה כלל. אפשרי שברצלונה ניסתה להתנער מההסכם אחרי העזיבה שלו. אפשרי שהתביעה היא כיסוי לסיפור. זה אולי שאלה על התיאוריה, אבל לא ראיה.

לי בכל אופן מסתדר יפה מאוד הרעיון הזה. חצי חצי ברווחים, למה לא?