פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

כי אם הוא לא היה מסכים להעלות את סעיף השיחרור זה היה גורם לברצלונה להבין שמשהו מתבשל פה:
“רגע, אם הוא חותם על חוזה חדש אבל מסרב לעלות את סעיף השחרור. אולי הוא מתכנן משהו?” כבר כמה שנים השמועה שפסז “חמה” על ניימאר הסתובבה בשוק. אם הוא היה מסרב , זה פשוט היה מחשיד אותו. כמו שאמרתי, גם הסעיף השחרור החדש הוא כסף קטן בשביל הקטארים. המבחן, היה, אם ברתומאו היה לומד משהו אחד מפלורנטינו, ודורש סעיף שחרור של חצי מילארד אירו. אז מעניין היה לראות את התגובה של ניימאר .

ודרך אגב, שמאריכים חוזה חדש בספרד. בדרך כלל מעלים את סעיף השחרור, זה הנוהל.

למה הוא חתם על חוזה מחדש?
א. כי ברצלונה דרשה, כי הגיע הזמן של החוזה הישן התחיל להתקצר.
ב. וזה הנקודה החשובה, סעיף הנאמנות.

איך זה שהנהלה שלנו הסכימה לתת לו 26 על פארש? אולי כי מדובר בחבורה של אידוטים וגנבים? סעיף הנאמנות זה עובדה קיימת ומתנהל על זה משפט כרגע.

כל ה"בבל"ט שלך זה הוכחה שאם עוטפים “פייק ניוז” בעטיפה ממש יפה, אז מבחינה חיצונית זה נשמע “סקסי”. אבל זה לא משנה שמבחינה פנימית זה עדיין פייק ניוז.

כמו שכתבתי, אם זה היה תלוי ברתומאו, ניימאר היה שחקן ברצלונה. שלא לדבר שבגלל פרשת ניימאר, האי אמון עלה. וסיכן את הכיסא של ברתמאו.

טוב, זה באמת, להלחם בתחנות רוח. אני לא רואה סיבה להמשיך לדון בזה.

הטענה שלך היא להגיון כלכלי של פריז. התשובה לטיעון הזה היא;

משתמע שפריז הוציאה 26 מיליון יותר כדי לקבל את ניימאר שנה אחרי שהיא יכלה לקבל אותו.

זה ההוכחה שאתה קורא רק את מה שנוח לך לאגנדה שלך.

ניימאר רצה להרויח את סעיף הנאמנות. פאריז כל מה שהיא רצתה שניימאר ישחק אצלה. זה לא שינה לה, אם זה היה בשנת 2015 או שנה אחרי. ובשבילה לשלם עוד 26 מיליון לברצלונה זה כסף קטן, אני מניח שהוא לא רק ביקש מהם לחכות עוד שנה, אלא זה היה התנאי שלו.

הוא רצה לקבל את הרווח של הסעיף, והם רצו לקבל את ניימאר שחקן של פסז. למועדון שיש תקציב בלתי מוגבל 26 מיליון לפה או לשם. זה באמת לא מזיז.

נשאל אותך שאלה, אתה אל חאליפי, יש לך טונות של כסף בבנק, ועוד רזרבות של נפט, אתה “מת” ששחקן כמו ניימאר ישחק בקבוצה שלך, ובדרך גם לדפוק את ברצלונה. באמת יפריע לך לחכות שנה ולשלם עוד כמה מיליונים? בזמנו, זה win win lose

נייימאר ואבא שלו מרויחים עשרות מילוני דולרים בסעיף נאמנות. פסז מרויחה שחקן שעזב את ברצלונה נחשב השחקן הטוב בעולם, אחרי מסי ורונאלדו. אבל מי שתפסיד פה זה ברצלונה. כאמור זה היה התיכנון , מה שקרה בפועל , שזה התפוצץ להם בפרצוף.

אני מקווה שזה יפשט את הדיון יסיים אותו. כי זה כמו טניס הטענות פה.

לילה טוב.

נב הלואי שיחתום בריאל, לטעמי הוא סוס טרויאני . אחרי שנה שנתיים ישבור גם אותכם.

נו ואם היו מבינים? בעיה שלהם. כל עוד שלא מוכיחים שדיברו עם השחקן ישירות אין לניימאר ולאביו ממה לחשוש.

מה הבעיה של ניימאר שיחשדו בו? בסופו של דבר הוא עבר לפאריז, והוא היה עובר לפאריז בכל מקרה. שיחשדו אם הוא רוצה לעבור לפריז או לא? זה הבעיה? שחקנים אומרים בפירוש שהם רוצים לעבור. בייל לפני שעבר לריאל, קוטיניו, ראביו, להתחיל למנות לך שחקנים?

ברצלונה גם דרשה שהוא יישאר. זה לא משנה מה ברצלונה דורשת. כל עוד יש סעיף שחרור, והשחקן רוצה לעזוב, ויש מי שמוכנה לשים את הכסף, ברצלונה יכולה לדרוש מה שבא לה. גם פאריז דרשה שראביו יאריך חוזה…

הם אולי גנבים אבל לא זורקים כסף ברחוב. סעיף הנאמנות זה סעיף ייחודי לפרשה הזאת ואני אישית לא שמעתי על סעיף כזה מעולם. פתאום ככה ביום בהיר להמציא סעיף כזה כדי לזרוק על שחקן כסף? איך זה שמסי לא קיבל סעיף נאמנות וניימאר כן?
ואם הם גנבים ואדיוטים אז אולי הם בעצם דפקו את ניימאר והוא צודק בתביעה שלו, והוא למעשה הקורבן בסיפור?

הבעיה שאתה כל כך שחצן שאתה מדבר לא יפה לאחרים בדיון סך הכל לגיטימי, ובטוח שמה שאתה חושב הוא אמת כתובה על סלע. מתנצל לומר לך אבל יש הרבה מאוד חורים לא הגיוניים בסיפור שאתה המצאת, וכמובן שאתה תחשוב שאני ממשיך לדבר שטויות אבל היי, לא מפתיע אותי. אני אישית לא מוכן לנהל דיון ברמה כזאת, מה גם ש-I give zero fucks מי דפק את מי פה, אין לי סימפטיה לא לבארסהף לא לפסז’ ובטח לא לניימאר. Peace out.

על זה אני מוכן להתנצל. על שאר הדברים לא.

ברצלונה לא עקצה אף אחד. ומי שעשה עליה קופה זה ניימאר ואביו.

לא היתי צריך לרדת לרמה נחותה בזה אתה צודק. סליחה.

מקבל את ההתנצלות, שנים שאני מכיר אותך מהפורום והופתעתי לקרוא דברים כאלו ממך.

אני לא חושב שזה עוקץ, אני חושב שזה תרגיל חכם ומבריק. ואם זה יתברר כנכון אזי ההנהלה שלכם תקבל נקודות זכות נדירות אצלי. שום דבר כאן לא היה לא חוקי.

בכל מקרה אני לא באמת מתמחה בפרטים וגם זה לא באמת מעניין אותי. אמשיך לעקוב אחר הדיון בשקט. לילה טוב :slight_smile:

אין לי שום אגנדה, אני בסהכ מעלה תהיות בנוגע לתאוריה שלך. זה אתה מתעקש לכתוב שהדיון כמו טניס, כמו לטחון רוח, שאין תכלית לכלום ושאני לא מבין כלום. אבל יש סתירות בדברים שלך עצמך:

מבחינת פריז היא שילמה 52 יותר(מ170 ל222). אז או שאכפת להם מכסף והם מטוטמים שהסכימו לשלם 52 מיליון יותר כדי לחסוך 26 או שהם לא מטומטים ופשוט לא אכפת להם מהכסף. אי אפשר לטעון את שני הדברים.

הטענה שזו הייתה דרישה של ניימאר להישאר בברצלונה כבר נשמעת יותר הגיונית, בציר שאתה מצייר, אבל אין בה שום הגיון כלכלי. הוא היה יכול להרוויח יותר בפריז, לקבל מענק גבוה יותר(כל סכום בין 26 - 52), ולהיות המלך של הקבוצה. למה לו לעשות את זה? אם ניימאר חיכה שנה כדי להרוויח פחות ממה שיכל, רק כדי לדפוק את ברצלונה, אז הוא גם נוכל וגם טיפש.

זה לא היה בשביל לחסוך שום דבר, כל מה שעניין את פאריז. זה שניימאר היה בסופו של דבר שחקן פסז. מבחינתם 2016 או 2015 זה לא היה העניין, גם לא התשלום הנוסף. אני מניח שב2015 ניימאר לא הסכים לעבור אליהם. בגלל הרצון שלו להרויח את סעיף הנאמנות.

הוא רצה לדחות את המעבר שלו בשנה. זה גם הסיבה שהוא סתם את הפה, חצי קיץ. ופאריז חיכו בסבלנות להפעיל את הסעיף שלו בדיוק אחרי שלכאורה הסעיף המפורסם נכנס לתוקף.

תסביר לי אתה, למה לחכות? ההגיון אומר שפאריז מבחינתם, ישר שנכנס התאריך, ישר להפעיל את סעיף השחרור. אבל הם חיכו לרגע הנכון, ותאריך הנכון שהסעיף המיוחד יכנס לתוקף. צירוף מיקרים?

את יצר תאבת הבצע והחמדנות של ניימאר ואבא שלו כולם מכירים. בברזיל עכשיו מתנהל נגדו משפט, שהשופטת שם , עיקלה את כל הרכוש שלו בברזיל בגלל התביעה שמתנהלת נגדו. להסביר ההגיון מאחורי תאבת הבצע של שתי ה"כוכבים" פה, קשה לי. אני לא מומחה בתחום הנפש .אבל זה עובדה.

דרך אגב, לא טענתי שמה שניימאר עשה זה בתחום הפלילי, יש משפט בימים אלו. שם זה יתברר. אבל בפן המוסרי אתי נימאר עשה תרגיל מאוד מלוכלך.

זה דעתי.

משה, אני חושב אתה מחמיר ומגזים. אין שום הגיון בלתכנן מהלך שנתיים קדימה. אם הוא היה רוצה עוד כסף הוא היה מוציא אותו מפריז.

מה שככל הנראה קרה זה שאבא של ניימאר לא הפסיק להתפרפר, והסיבה שהוא נלחם על המועד של סעיף הנאמנות לפני סיום מועד ההעברות הוא שבמקרה ויהיה משהו הם יוכלו לקחת את הכסף ולעבור לאחר מכן.

יש פה פספוס לוגי בדברים שלך שאתה מסרב לראות. ניימאר בהחלט היה מקבל העלאת שכר גם עם היה עובר לפריז ב2015, בנוסף הוא גם יכל לדרוש מענק חתימה בסך הסעיף נאמנות שלו. ככה שהטענות שלך לגבי למה חיכה שנה או למה חתם על חוזה חדש לא תופסות מים.

לא דיברתי על העלאת שכר, אלא על סעיף נאמנות. ואני לא בדקתי את החוזה שלו בפאריז, אבל אני מניח שכמו שאצלנו אבא שלו דאג לאינספור סעיפים שונים ומשונים, הוא דאג לזה גם שם.

כך הוא חשב לפחות לקבל גם פה וגם שם.

שוב הצרפתים חיכו ליום מסוים. שהסעיף הנאמנות יכנס לתוקף ואז בדיוק הפעילו את סעיף השחרור (למרות שהם היו יכולים להפעיל אותו לפני). איזה צירוף מקרים מדהים!

מה שציטטתי זה מילים שלך, שם כן דיברת על העלאת שכר. בכל מקרה התייחסתי גם לסעיף הנאמנות. הדברים שאתה רושם רק מחזקים את הטענה שלי, תעשה חשבון כזה- אם פריז מפעילים את סעיף השחרור כשהוא עומד על 170 לעומת 222 יש להם 52 מליון ספייר לתת לניימאר כי הם בכל מקרה שילמו את ה222 מליון ואם מה שמעניין את ניימאר הנחש זה רק הכסף אז התאוריה שלך לא מחזיקה, שוב.

למה שהם ישלמו סעיף נאמנות של ניימאר על משהו שקשור לברצלונה? הם עשירים אבל לא מטומטמים.

שוב, אני די בטוח שאם אני יכנס לחוזה של ניימאר בפסז יש מספיק סעיפים הזוים גם שם.

רצה לחגוג על שתי החתונות, לחלוב מאיתנו עוד טיפה כסף ולצאת אח"כ ולעשות עוד יותר קופה בפאריז. זה הטענה שלי.
השכר זה באמת סוגיה שולית.

טוב עוד חמש דקות , דה ליכט עושה לברון ומודיע על עתידו. איזה מתח!

מעולם לא טענתי שהיא טובה! טענתי שהיא לא גרועה שמחבלת במועדון מרצון, טינתי שאתם מגזימים בתלונות רבות כלפיה. מעדיף לא להכנס לדיון הזה שוב, אבל אהיה מוכן להסביר אם צריך.

כמובן שהעזיבה לא עזרה! זה סתם להוציא דברים מהקשרם. אולי הסברתי את עצמי לא נכון, אבל בחייאת קצת היגיון בסיסי. הארכת החוזה עזרה! כי ברסה קיבלה יותר כסף מכך מאשר הייתה מקבלת אם לא.
אולי זה הכניס את השוק לסחרור אבל זה כמו להגיד שלמכור ביותר כסף זה לא טוב למועדון כי אז יבקשו יותר כסף על הקניה.

השורה התחתונה שלי היא כזו. אתם מציגים את ניימאר כנוול שעקץ את המועדון, אבל בתכלס הוא עקץ את פסז! הארכת החוזה הנוראית שלו בסופו של דבר גרמה לכך שבמקום שיעזוב ב170 הוא עזב ב220.

בסופו של דבר מדובר באוהדים שלא רגילים לראות כוכבים עוזבים בשיא הקריירה אז מחפשים איפה הם לא בסדר, רדו קצת לעם ותבינו שכל מועדון גדול עובר את זה, באותה שנה דמבלה וקוטיניו עשו תרגיל מסריח בהרבה כדי לעבור (מה הייתם אומרים אם ניימאר היה מפסיק לשחק ועושה חרם כדי לעבור). אבל לעשות תרגיל לליברפול זה בסדר, לברסה לא…

אגב, מה תגידו עכשיו על זה שדה ליכט קרוב לחתימה ביובה?

פתאום זו לא פריז, ואי אפשר להאשים את כל העולם בבצע כסף.

חברים, טחנתם מים והדיון הזה לא מתקדם לשום מקום.

משה, הסיבה שהוא לא מתקדם היא שזהו דיון קונספרטיבי בה צד אחד משום מה בטוח שהקונספירציה שלו זה עובדות, והצד השני מכיר בכך שהוא רק מעלה קונספירציה. זה הוביל לכך שאתה לא מצליח לשים לב שהקונספירציה שלך מלאה חורים ושלהם דווקא עושה לא מעט שכל ומסבירה הרבה דברים מוזרים בפרשה הזו.

אני מניח שהאמת היא איפשהו בצד של שוסאקו - כולם ניסו לכסת"ח את עצמם ולחכות לרגע האחרון, מי שבאמת “נדפק” זה פאריס שפשוט הייתה מוכנה לשלם את האקסטרה הנדרש על הסחבת הזו.

אני לגמרי יכול להבין החלטה עתידית של דה ליכט וראיולה לבחור ביובנטוס כקבוצה הבאה שלו.
עם מצבת הבלמים הנוכחית, הוא יקבל המון המון דקות, כנראה יהיה שחקן הרכב.
ועם כל הכבוד לבארסה (ובאמת שיש כבוד), יובנטוס זה מועדון שלא נופל מבארסה בשום פרמטר, אני אומנם מבין את אוהדי בארסה שלא מצליחים להבין איך שחקן יכול לסרב להזדמנות, אבל יובה באמת מועדון על שמתנהל בצורה מאוד מקצוענית.

אני סיימתי לגבי ניימאר. הלואי שיגיע למדריד…

בהנחה שדה ליכט החליט יובה. זה החלטה מצוינת. קבוצה מעולה ישחק עם סופרסטר כמו רונאלדו, מאמן הרבה אבל הרבה יותר טוב משלנו. קהל אוהדים נפלא. ויקבל יותר כסף.

למה לו להגיע לברצלונה במצב הנוכחי? מאמן שקובר שחקנים כמו קוטיניו ומלקום. שאצלו שחקנים כמו פיקה וראקיטיץ משחקים גם עם כיסא גלגלים. ובנוסף מאמן שלא טורח להתקשר למטרות הרכש כי הוא עסוק בלבלות ביון…

החלטה טובה, למרות שלא אהבתי את הצורה שהוא החליט אותה. עדיין חבל שהוא לא עשה לברון… זה היה מצחיק

מסכים עם טל ומשה שיש עניין מקצועי (גם במעבר הפוטנציאלי לפאריס), אבל לא רואה קשר לואלוורדה. יובה היא אולי אלופת העולם בשחקנים שמשחקים גם על כיסא גלגלים, ולסארי בעצמו יש לא מעט קבעונות בקריירה (ההתעקשות על המיקום המוזר של קאנטה במערך של צ’לסי העונה למשל). מצבת הבלמים שלה פשוט עמוסה פחות משלכם (וגם זקנה יותר). כמו שאין סרט שבו בן 19 מספסל את סרחיו ראמוס מיד בהגעתו, כך גם עם פיקה. ההנהלה יכולה להקריב את אומטיטי\לנגלה, אבל שניהם בלמים נהדרים כשהם בכושר.

לא נכון לדעתי. גם כשהן לא באמת הכי טובות בעולם בזמן נתון, ריאל מדריד וברצלונה בדרגה משל עצמן, מבחינת תדמית ומשיכה. רק הן יכולות למשוך שחקנים בשיא כמו רונאלדו, קוטיניו, הזארד.

שחקנים גדולים שעוזבים אותן עושים זאת כדי לקבל דקות או מתוך גחמות משונות (ניימאר, רוביניו, רונאלדו).

יובנטוס אחת שמסתפקת בשאריות שלהן וברכישות חכמות, מה גם שסביר שסיפור העמלה הכריע את הכף.

בטח שעדיף לו ללכת לברצלונה. להוציא את השיקול הכלכלי (מה השכר שהוצע ע"י בארסה?) הליגה האיטלקית בינונית והרבה פחות מעניינת כיום. ברצלונה גדולה עליה ועל יובנטוס. אם הוא היה מגיע, אני מניח שאומטיטי היה נמכר, ודה ליכט היה צריך להיאבק בלנגלה. נשמע סביר, מה גם שפיקה כבר בן 33. לטווח הרחוק, הבחירה בברצלונה הרבה יותר הגיונית. בנוגע לוואלורדה, גם זידאן לא טילפן עדיין להזארד ומנדי, ומחזור החיים שלו ושל ההנהלה קרוב לסיום (כמה מאמנים מחזיקים מעל לשלוש שנים שם?)

ההנהלה שלכם גרועה, אבל אני חושב שהסוכנים שאתם מתעסקים איתם לא פחות אשמים. לא סתם פלורנטינו נמנע בעבר ונזהר מאוד כיום בעניין פוגבה.