פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

מי אמר שלא מדברים על פליק?

https://twitter.com/cfbayern/status/1751631613606166726

רק להזכיר לכולם , שלאפורטה לא רצה את צאבי בתור מאמן ראשי בהתחלה הוא פנה למאמנים אחרים וניסה ללחוץ את צאבי להתחיל בבארסה ב.

מסכים מאוד עם הניתוח, וחשוב להדגיש שצמד התרחישים שהזכרת בעצם כבר התחילו לפני שנה וחצי, הלכה למעשה.
עם כל הביקורת/הסתייגויות שרצו כאן עם המינוי של צ’אבי, הוא הובא ע"י לאפורטה בדיוק בגלל ההבנה שהברקה בסגנון פפ/זידאן זה המקסימום שההנהלה של בארסה יכולה לקוות לו במצב העניינים הנוכחי. אנשים כאן כבר הספיקו למאוס במאמנים שקיבלו את תפקידם בגלל עברם כאגדות בארסאיות, אבל כדאי לזכור שיכול להיות גם גרוע יותר (או שהגרוע עוד לפניהם…) - קיירוש, לושמבורגו, קמאצ’ו, חואנדה. וזה עוד במצב כלכלי סביר ביותר של המועדון.

אגב, אם תרחיש האימים הגרוע מכול מבחינת בארסה יתממש, והקבוצה תיכנס לכדור שלג של כישלון ספורטיבי שמביא לכישלון פיננסי שמביא לכישלון ספורטיבי גדול עוד יותר וחוזר חלילה - יש סיכוי לא רע בכלל שבשלב מסויים לברצלונה לא תהיה ברירה אלא למכור את עצמה למדינת מפרץ כזו או אחרת (הקהל הערבי בוודאי ישתגע על הרעיון). בייחוד באקלים הכלכלי הנוכחי של הכדורגל העולמי, שבו למועדונים שאינם בעלי גב כלכלי עצום כמעט ואין סיכוי להצליח לאורך זמן. אבל עוד חזון למועד, ויש גבול לרמת הזוועות שראוי שאתאר מעל דפי ת’רד הפנטזיות הקטאלוני.

רק להדגיש צאבי לא היה בחירה לא ראשונה ולא שניה של לאפורטה. הוא רצה את פליק ואת גז’ארדו, יותר מזה, הוא רצה שצאבי יתחיל בברצלונה ב.

זה אחת הבעיות שלי אם מבנה הקבוצה כיום. לדעתי הוא פשוט נכנע ללחץ של האוהדים. אני מאוד מקווה שמבנה הקבוצה באופן הנוכחי יאפשר לנו לחזור להיות תחרותים.

אני בד"כ הפסימסט של הפורום , אני מבין שאוהדי ריאל כבר חוגגים את הקבורה שלנו ורק שואלים את עצמם מתי הזמן של ההלויה. אבל אנחנו נקום מהאפר, זה רק עניין של זמן, עוד שנה עשר שנים חמישים שנה . אבל אל תדאגו אנחנו נקום. רק עניין של זמן .

אני לא דואג. בנתיים נתפלל שגירונה תעשה את קטלוניה גאה

למה קוברים? מקצועית המצב שלכם באמת באמת גרוע, ובקלאסיקו הופתעתי נורא כי גם בתקופות פחות טובות ידעתם להופיע למעמד אבל בחיים לא ראיתי את בארסה ככ אנמית וחסרת רעיונות או חשק לדבר הזה שנקרא כדורגל

אבל,
אני בטוח שאתם תחזרו לטופ די מהר ולא תהפכו להיות איזה יונייטד או מילאן, דרוש אצליכם חריש עמוק אבל בסוף עולם הכדורגל (כולל השחקנים והמאמנים מהשורה הראשונה) לא יוותרו על המותג והמועדון הזה שנקרא ברצלונה. גם ריאל לא תוותר בסתר ליבה על המאבק הזה באמת (אולי עד הסופרליג, אבל גם אז לא)

אם יגיע מאמן טוב ומתאים עם ביצים וחזון אולי אפילו תחזרו לקדמת הבמה עוד בשנה הבאה ותתחרו על אליפות - בכל מקרה אנצלוטי ופרז יעזרו לכם קצת בזה;)

מה שכן - כלכלית אני לא מבין לאן אתם הולכים, וגם מבחינת בניית סגל.
את קאנסלו אני לא חושב שתוכלו להרשות לעצמיכם לקנות על אף התג מחיר הנמוך, כנל פליקס (בהנחה שהייתם רוצים), ובכלל עוד חיזוקים שנחוצים לכם

טוב, לפחות הוא לא יקר מדי, ונפסיד עליו רק 10 מיליון.

רוב הרכישות הלא בומבסטיות שלנו הצליחו. כנראה אנשי מקצוע מתעסקים בזה ולא אנשי הנשיא והתקשורת.

אהמממ ״יוסוף דמיר״ אההמממ…
(ויש עוד מלא שמות כאלה… טודיבו? עזוב, אתה יודע ומכיר את כולם…)
הרוב דווקא לא הצליחו, אבל כאמור - המחירים נמוכים והפוטנציאל גבוה, אז לא נורא. ובד״כ ימכרו אותם המחיר דומה למחיר הרכישה או אפילו קצת יותר.

וד״ש לפאבלו טורה ואריק שגם הגיעו בעלות נמוכה ועושים חייל, אבל לא אצלנו…

כן, אבל על כל אלו לא הפסדנו כסף.
לא הצליחו ספורטיבית, אבל הצליחו כלכלית. זה גם נחשב.
אפשר לעבור אחד-אחד , לבדוק כמה עלה לנו ובכמה מכרנו.
ובנוסף פעם ב יש לך הצלחה מסחררת כמו פדרי או אראוחו.

דימה אתה מסוחרר? כי הצלחה אולי אבל מסחררת?

ד"ש לרמון פלאנס שהמשיך לגלות כשרונות בקבוצות אחרות אבל היום מחלטר עם גז’ארו בסעודיה.

לא כל כך הבנתי.
הבעיות הכלכליות שלנו נובעות בין היתר מרכישות בומבסטיות של נשיאים , כולל לפורטה, שמנחיתים כוכבים יקרים על הקבוצה.
לעומת זאת, רכישות זולות של שחקנים צעירים או שמצליחות ברמה מקצועית, או שמצליחות להחזיר את ההשקעה הקטנה שנעשתה.
למה אני מסוחרר?

עד כמה שאני זוכר פדרי הוא לא עבודה של פלאנס. היה שם סקאוט שהתלהב והמליץ. פלאנס היה צריך לאשר אולי.
לא יודע מה הסיפור עם אראוחו, מישהו איתר אותו בקבוצה קטנה באורוגוואי .
היו כשרונות זולים שהצליחו גם לפני פלאנס. זה לא הכל הוא.

image
זה לא רק רומרו , גם MD אומר שינסו למצוא קשר.
הבעיה שבאלדה גם ככה על שכר נמוך, ומותר להשתמש ב 80% משכרו, אז זה קשה.
מה שאני לא מבין, זה מדוע לא משתמשים בכסף הזה עבור קידום של שחקן בית. זה היה מקל על מגבלת הצעירים על המגרש. לאמין ופרמין גם ככה שחקני הקבוצה הראשונה לגמרי, אז למה לא לרשום את אחד מהם במקום לחפש עוד פרינס בואטנג או ג’ייסון מוריו.
חלון החורף בספרד נסגר ב 31.1 בשעה 12 בלילה שעון ישראל.

לא חושב שיש עכשיו ביום יומים האחרונים של חלון העברות האחרון שחקן ריאלי שיכול לעזור לנו.

אולי רק בלה ליגה שיש סעיף שיחרור אבל זה עדיין כסף.

כמו שאני מכיר אותנו בסוף נגמור עם עוד רומיאו שיתקיע לנו בגרון בקיץ.

ארטטה הודיעה שהוא לא הולך לשום מקום ושהעזיבה שלו בקיץ היא פייק ניוס.
באיירן הוציאה הודעה רשמית שטוכל ,כשנשאל על ספרד, אמר דברים בכלליות מתוך נימוס, ולא יותר.
אפשר למחוק מהרשימה.

אני חושב שבעיקר אפשר להוריד מהרשימה כל אמירה שנאמרת כיום, לכאן או לכאן. כולם כולל כולם אומרים בדיוק את התשובות הדיפלומטיות שמצופה מהם, והמון מים יכולים לזרום עד הקיץ - מכישלונות של מאמנים, שישנו את המעמד שלהם, ועד הזדמנויות חדשות ומפתיעות שקשה לצפות עכשיו. אין שום אינטרס למאמן להגיד עכשיו משהו אחר ממה שהם אמרו.

למי שלא יודע לשמור על הפה שלו יהיה קשה להיות מנג’ר ברמות האלה. סביר יותר שהוא יהיה ח"כ בפרלמנט הישראלי.

אני ממש לא חשבתי לרגע שטוכל יעזוב את באיירן כדי להגיע לברצלונה. השאלה הייתה אם הוא הוא לא יתפטר/יפוטר בסוף העונה, ואני שמעתי ספקולציות שזו אופציה סבירה.

אם הוא יתפטר מבאיירן בשביל להגיע לברצלונה הוא אז צריך לעבור ניתוח בראש…

יחד עם זאת, אם הוא יפסיד את האליפות בגרמניה באיירן אז האופציה לעבוד בספרד תחזור .

שמעתי שבפינלנד יש רופא מנתח מוצלח.

ברדיו סר מספרים שבבארסה מאוכזבים מאוד מאיניאקי פנייה ואין סיכוי שהוא יהיה היורש של טר שטגן.

לא שאני מופתע, אבל זה ממש לא הוגן. לא קיבלתי את הרושם שהוא שוער בסדר גודל הזה, אבל קשה להיות טוב כשכל הקבוצה בקריסה. זה לא ששמרנו על רשתות נקיות גם כשהגרמני עמד בשער העונה.