פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

לא מאשים אותו, אבל בזמנים כאלו אני מתגעגע במיוחד לסילסן…

ברשימת האחראים למצב הנוכחי של הקבוצה פנייה במקום האחרון, שכל הצוות המקצועי ניהולי לפניו , כולל הנשיא לאפורטה.

אולי עכשיו יאריכו את טר שטגן יותר…

נשמע שבורגול בא לחתום.

רשמו את פרמין בקבוצה הראשונה !
מופיע כבר באתר של לה ליגה. יקבל מספר 16.
בין היתר זה אומר שויתרו על ניסיון למצוא מישהו בינואר.

כן, רק לא אצלנו.
image
לפי מה שקראתי, הם הציעו יותר כסף לו, הבטחת מקום בסגל הראשון, יותר כסף לקבוצה השוודית, ובעיקר יותר עמלה לסוכנים ולמשפחה. זה מה ששכנע אותו בסוף.

לראות את המהפך של בארסה מאניה ביחס אליו זה ספיצ׳לס.
ממש שבעת שלבי הפרידה.

מסיפורים על כמה הוא הבטחה והחתמה חשובה לכמה לא צריך אותו ושהוא רודף כסף ושישבור רגל.

מכיון שאני אמרתי את זה גם בקייס ניימאר ודמבלה אני מרגיש שזה טיבעי בשבילי

ניסיחי לזרום בהינתן והוא אמור להיות כישרון וכו’ אבל אנחנו ממש לא צריכים עוד קשר התקפי, ואם כבר יש את נואה דארוויץ בבארסה ב’ שמחכה להזדמנות.

לא מרגיש כזה פספוס.
מה שאנחנו צריכים לחפש זה קשרים דפנסיביים צעירים או מגנים צעירים.

אני בספק אם הכוונה לרכוש את ברגוואל קשורה למה שאנחנו צריכים.
הוא פשוט כישרון במחיר נוח.

זו בדיוק הנקודה. אנחנו מועדון עם בעיה של כסף, לא מועדון עשיר שקונה מה שבא לו עם מספיק כסף בצד להשקיע בכל מיני עסקאות הזדמנות מעניינות.

אנחנו לא צריכים עוד קשר התקפי, ויש הרבה דברים אחרים שכן צריכים.

אנחנו כן מועדון שישמח לעשות כסף. אם מחיר השחקן הוא פחות ממה שהוא שווה או יהיה שווה בעתיד, אנחנו צריכים לקנות בזול ולמכור ביוקר.
עשינו את זה עם טודיבו, קוקורייה, אבדה ואחרים. גם מועדונים אחרים קונים שחקנים שכנראה לא יגיעו לקבוצה הראשונה, אבל עדיין אפשר להרוויח עליהם.

אני לא ראיתי דקה מהכדורגל של ברגוול, אבל קשר התקפי צעיר טוב הייתי מביא. הלו"ז לא נורמלי, שחקנים נפצעים, ואין לנו עודף מיוחד בעמדה הזאת.

לא הבנתי איפה הבעייתיות כאן.
7 מיליון יורו על כישרון מבוקש זה עסקת 'Low risk- High reward".
אתה מסכן סכום חסר משמעות, שבמקרה הרע תוכל להחזיר כשתמכור אותו בעוד 3-4 שנים אם הוא לא יתקדם כמו שחשבת.
במקרה הטוב הוא יהיה שווה פי 10-15 ואז תוכל להחליט אם למכור או להשאיר בסגל.

אם למועדון יש בעיה של כסף(מה שלדעתי זה לא נכון על פניו) זאת הדרך לצאת ממנה.

זה שיהיה עוד שחקנים לא מבטיח שתהיה רוטציה נורמאלית לצערי.

למה, אתה חושב שהמאמן הבא יהיה כמו צ’אבי?
כמו שאריאל כתב, זאת הייתה עיסקה עם סיכוי נמוך להפסיד אליה.

חייב לומר שעם כל הכבוד לברגוואל אותי יותר מטריד מה הולך לקרות עם השחקנים שכן חתומים על חוזה בברצלונה.

אם עד לפני שבוע ידעתי פחות או יותר מה הצעדים שהמועדון צריך לבצע או יכול לבצע בקיץ, נראה שכל הקלפים עורבבו מחדש החל מהשחקנים שנמצאים בסגל וכולל כאלה שלא ושצ’אבי לא החזיק מהם.

בלי זמן מיותר עבור המאמן החדש לבחון דברים, החלטות שיתקבלו עלולות לחזור אלינו כמו בומרנג בדומה למקרים אחרים בשנים האחרונות.
בדיעבד, המצב המקצועי של הקבוצה מטיל צל על כל ההחלטות של צ’אבי בעבר(ניקו?).
אחד כמו ראפיניה שהיה חייב להפוך לקלף בקיץ הקרב, עשוי להיראות אחרת לגמרי אצל מאמן אחר או אצל מאמן אחר בקבוצה אחרת(ע’'ע גריזמן).

הנושא הגדול של הקיץ צפוי להיות שוב פרנקי דה יונג. שנתיים לפני סיום החוזה, ה-‘‘נאמנות’’ שלו למועדון תגיע למבחן הגדול שלה כאשר הוא יתבקש להאריך חוזה בשכר מקוצץ ו…, סביר להניח, פריסת חובות מחודשת. אם לא יגיעו להסדר מתאים אי אפשר לפסול פיצוץ גדול בין הצדדים.
בגילו ובשכרו, נשאלת השאלה עד כמה הוא משמעותי לבארסה בהתחשב בכל הנתונים.

על פרנקי ספציפית אני פחות דואג. הוא סירב לעזוב כאשר נדחף בכל הכוח ליונייטד. אני לא חושב שהוא ירצה לעזוב עכשיו כשהוא שחקן מפתח.
הוא קנה בית בברצלונה, הוא איש משפחה, טוב לו בעיר.

ראפיניה גם קשה לי לראות בחוץ כי הוא שחקן של דקו, לא של צ’אבי.

אני מניח שיימכרו שחקנים שהם לא עמודי תווך של הקבוצה או כאלה שמזוהים עם צ’אבי. קונדה, לבנדובסקי, איניגו, כריסטנסן, רומיאו, אלונסו, רוברטו.
הכי כואב יהיה אראוחו אם יעזוב. אם מישהו ישים הרבה כסף על באלדה או על פרמין, אולי גם הם.
תהיה מהפיכה בקיץ, אבל קודם כל זה תלוי בזהטת המאמן.

מי שקונה את אינגו צריך לעבור ניתוח אצל אותו מנתח מוח שאמרתי שטוכל צריך לעבור אצלו טיפול (אם הוא יתפטר מבאיירן)…

קשה לי לראות את לאפורטה חתום על מכירה של אראוחו, באלדה, פרמין או כל כישרון צעיר מהלה מאסיה. מעבר לאהבה שלו לערכי המועדון זה אסון תדמיתי עבורו כנשיא.
להפוך את בארסה למועדון שמוכר את הכישרונות הגדולים בעולם שגדלו אצלו בבית.

שחקני ה’‘חוץ’’ לעומת זאת, שמרוויחים את מרבית השכר, הערך שלהם יורד כל שנה ונותנים יכולת בינונית בתמורה הם הראשונים שיהיו על המוקד.
לבנדובסקי, ראפיניה(שדקו יתקשה להצדיק בפני ההנהלה עונה נוספת שלו במועדון), קונדה, כריסטינסן(שמכירה שלו תאפשר הכי הרבה מרחב תמרון בשוק) ו… פרנקי.
אני אהמר שלפחות 2 יעזבו, אבל כמו שאמרת זה יהיה תלוי בזהות המאמן.

תכף דימיטרי יסביר לך שבספרים 90 מיליון על אראוחו זה רווח נקי לעומת אותו סכום על לבנדובסקי ששווה הרבה פחות.

זה נכון גם לכריסטנסן.
בלי שהאוהדים ישפדו את לאפורטה.

במקרה של לבנדובסקי הוא פשוט עולה הרבה ולא נותן מספיק, צריך לעשות עם זה משהו.
אם אתה מוכר את אראוחו, אז אפשר לסגור את הבסטה.

בעיקרון אשמח מאוד אם נמכור את לבה (הייתי רוצה שישאר כסופר סאב אבל בהינתן המשכורת שלו- עדיף שיעזוב).

עבור כל הצעה של 50+ הייתי מוכר גם את קונדה, אבל זה אומר שצריך או לקנות מגן ימני ובלם או להעלות את קובראסי ופורט לבוגרת.