פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

הסיכוי היותר גבוה שנקבל בובה של ברתומאו , כמו שברתומאו בובה של רוסל. אבל ויקטור פונט הוא המועמד שמציב את עצמו כרגע בראש האופזיציה.

למעשה הכל תלוי, איך נסיים את השנה. אם מסי יסחב אותנו לעוד אליפות שקר, או שהוא יקרוס.

לזה התכוונתי ומזה אני חושש. שם אחר בשלטון לא שווה הרבה, אם הוא לא יותר משם שונה.

כל התשבוחות לפונט על הרצון, אבל ההתנהלות של לאפורטה באי האמון, גורמת לי לחשוב ולחשוש שחלק גדול מהבעיה נובע מזה שהצד המנוגד לברתומאו פשוט לא עושה מספיק כדי לשנות את המצב. אם זה נכון, גם 10 מערכות בחירות מ-26 הצבעות אי אמון לא ישנו כלום.

אולי גם זה תלוי במסי, כמו שאמרת. רק שבניגוד לבד"כ, זה תלוי בזה שדווקא הפעם הוא לא יציל את כולם. מעניין אם גם בזה הוא יצליח :slight_smile:

הסוסיוס המבוגרים בברצלונה רק יש להם את הכח לשנות, כל עוד נזכה בתארים כמו השנה. ברתומאו ישרוד והמחליף שלו יהיה ברתומאו 2…

זה הדילמה שלי, האם לעודד את ברצלונה להצלחה במחיר שהם ישארו פה לנצח או לקוות לכישלון. כי לאפורטה עלה לשלטון רק בגלל המשבר הכלכלי ספורטיבי שהיינו בו. (מצב הרבה אבל הרבה יותר גרוע מהיום). ל בנדיטו אין טעם לנסות לעשות אי אמון מחדש, כי גריזמן וניימאר יחסלו את זה עוד בהתחלה. שישמור על הכסף שלו.

מבין לחלוטין את הדילמה, אבל פשוט לא מצליח לחשוב על מצב (כרגע לפחות) בו אני לא מעודד את ברצלונה. עדיין אשב לראות כל משחק, עדיין אנתח את האירועים, ועדיין אתאכזב בכשלונות ואתלהב בהצלחות. אבל אין ספק שיש פחות “חיבור” כרגע לקבוצה.

ברור, מה אתה חושב שאני יעשה? לדבר זה בחינם. שאני יראה לבן בעינים, אני ישכח הכל, כדורגל זה רק עניין ריגשי.

אולי היתי סוגר מראש, על לנצח בקלאסיקו ושאתלטי יקחו אליפות. בכל מקרה, לדעתי ריאל לוקחים אליפות.

גורדי מאסטרה הגיש את ההתפטרות שלו מסגן הנשיא. ספורט מדווח שפפ סגורה הגיש את ההתפטרות שלו, וכל מה שנשאר זה לקבל את האישור של ברתומאו

ברתומאו מתחפש לקים ג’ונג און הדיקטטור הצפון קרויאני וממנה את עצמו גם לסגן נשיא. וזה לא בדיחה. הוא גם נשיא וגם סגן נשיא. מזל שזה בתנדבות …

עידכון: מקורבים לברתומאו הדליפו שפפ סגורה מתפטר. בינתים הוא אישית לא שמע על זה והוא רוצה להמשיך… עוד לא נאמרה המילה האחרונה. איזה חבורה של ליצנים.

אוהדי ריאל בתגובה: אתם סתם מקטרים, הכל בסדר. אחלה נשיא והנהלה טובה. :wink:

נ.ב תודה sh4rky זה היה מביך…

אין עליו תותח. שימשיך כך :heart_eyes::joy:

למה קים ג’ונג? ביבי לא מספיק טוב בשביל יא שמאלני?
נ.ב. ציניות.

אני שם מבטחיי בצ’אבי, גם הוא מחבב אותי, גם אותך.

דעות על הרביעייה ההתקפית המסתמנת? איך אמור להיראות ההרכב לדעתכם? מצד אחד נראה שכל מערך שיכלול את הארבעה יהיה לא מאוזן, אבל אולי זה שווה את הפוטנציאל ההתקפי האדיר? מי ישלם את המחיר בקישור? מה יקרה עם דמבלה וקוטיניו? או שאולי סוארס ישונמך בהיררכיה לטובת MGN?

במארקה השוו את הרביעייה הפוטנציאלית לרונאלדיניו-מסי-הנרי-אטו. לדעתי האחרונים כשלו בעיקר בגלל שדיניו היה כבר בחצי פנסיה ולהנרי לקח זמן להתאקלם (יכול לקרות גם עם גריזמן) ושובע כללי בסגל ואצל רייקארד. דעתכם?

לדעתי ניימאר לא מסתמן בכלל…

לא יודע אם זו יותר משאלת לב או קריאת המפה אבל ברצלונה לא רוצה ב100% פריז לא רוצה ב100% וככה לא מתקדמים.
היחיד שרוצה זה ניימאר (והפמליה)

בהחלט יכול להיות שניימאר יישאר בפאריז בסוף, אני אפילו נוטה להסכים שזה המקרה הסביר, אבל ההודעה של לאונרדו סופר חריגה וברור שיש עניין. מספיק כדי שזאת תהיה שאלה מעניינת בעיני לפחות.

כל האפשרות של חזדת ניימאר מאוד מורכבת ואני מתחיל להרגיש שעדיף בלעדיו.
שלא תטעו, אף אחד בסגל שלנו (מלבד דיוס) לא מתקרב לרמה שלו ולתרומה שלו לקבוצה, רק שהגעה שלו תיצור אפקט דומינו לשלל בעיות…

1. מקצועית, הוא ידחק שחקנים כמו דמבלה ומאלקום הצידה, וייצור עודף שחקנים על 3 עמדות. במצב מקסימלי יהיו לנו 7 סטארים על 3 עמדות התקפיות. לא שפוי הדבר הזה.

2. כנראה שיהיה נסיון לתקן את סעיף 1 על ידי מכירת שחקנים, דבר שכל ילד רואה ומבין ובהתאם ערך השוק יצנח פלאים. כלומר לא רק שנשקיע ±250 מליון, אלא נפסיד עוד ± 100 מליון ממכירת שחקנים בהפסד שנתיים אחרי קניות בומבסטיות כדי לחפות על את אותה עסקה רק בכיוון ההפוך.

3. בעיות משמעת וחוסר יכולת של מאמן כזה להתמודד עם סטאר כזה שמביא איתו תג מחיר וסל בעיות בהתאם.

לדעתי ברתומאו מנסה לנפנף את ניימאר כדי למנוע שרשרת הבעיות הנ"ל, או מנימום להוריד את הערך שוק שלו כמה שאפשר כדי לצמצם הוצאות ולהיות בעמדה יותר חזקה במעמד מכירת שחקנים (לא נואשים לכסף).

אני חושב שפסז ינסו בכח לדחוף אותו למדריד. אם לא תהיה להם ברירה כמובן.

לא רואה מצב שקוטיניו ישאר אם הפרימדונה יגיע. דמבלה? לטובתו, שיחזור לגרמניה. תחת מאמן כמו ואלורדה לא יצמח ממנו שום דבר פה.

סוארס הוא חבר במאפיה של מסי וחבר נאמן לאמיגוס אף סי בי. לא סתם מסי וסוארז הצילו את התחת לואלורדה. השנה הם יצפו לתמורה.

אבל כמו שכתבתי, אני מניח שהקטארי בכח ינסה לדחוף אותו לפלורנטינו. הלואי שזה יצליח לו. אני די בטוח שניימאר יהרוס למדריד את חדר ההלבשה. וגם יחסום את ההגעה של אמבפה שנה הבאה, שזה הדבר הכי טוב בזה. פלורנטינו make it happen!!!

Dovi

נציגים של בארסה כבר נפגשו עם פאפא ניימאר. בברזיל, זה פורסם ע"י גלובו ברזיל שהם המקורבים של ניימאר.

אם השייח הקטארי היה מקבל החלטות באופן שיכלי ולא ריגשי כל הזמן, אולי פסז היתה במקום יותר טוב.

למה החלטת כך ?
ברצלונה וניימאר מנסים לשחק מלוכלך כדי להוריד מהערך של הפישר הקטן ולשלם בתשלומים ולתת תמורתו שחקנים, זה שבפאריז לא מסכימים לשיטות האלה לא הופך אותם למקבלי החלטות מתוך רגש.
האינטרס של פ.ס.ז’ זה למכור את ניימאר בכמה שיותר כסף ובמזומן והם כנראה דוחפים לשם.

אני מאמין שהשער של המונדו דפורטיבו: “טרייד או כלום”. מסמן את הכיוון של עסקת ניימאר. לברצלונה אין בדיוק כסף לבצע רכישה בסכום שפריז רוצה, אבל יש לה שחקנים שהיא יכולה לתת עבור ניימאר. מרגיש לי שכרגע הצדדים מסמנים את עמדות הפתיחה.

מהצד של פריז, עולה מהראיונות של ליאונרדו ואל חאליפי שבהם הם אומרים שנמאס להם מהתנהגות של כוכבים ובפריז יהיה רק מי שרוצה להיות, שפריז החליטה שעדיף לה בלי ניימאר. מבחינתה השאלה מבחינתם היא איך הם יוצאים טוב ממכירת ניימאר בפן המקצועי והתדמיתי. מהצד של בארסה, ההצהרות המלחמתיות של בורתמאו משתרות תכלית כפולה: הראשונה, להוריד את המחיר של ניימאר מול פריז; השנייה, לסמן לניימאר שאם הוא חוזר זה בתנאים של בארסה.

להערכתי, אם תיהיה עסקה, היא תיהיה במתכונת של טרייד שבו קוטיניו יעבור לפריז, פלוס כסף/עוד שחקן. טרייד משרת את האינטרס של כל הצדדים. פריז נפטרת משחקן שלא רוצה לשחק אצלה(וגם לא ממש שיחק) ומרוויחה שחקן שיגיע יותר מחויב. בנוסף, טרייד עדיף לה, כי אין הרבה שחקנים ברמה של קוטיניו שהיא תוכל לקנות בכסף שיתקבל ממכירת ניימאר. בארסה מהצד שלה, מצמצמת את הנזק מקניית קוטיניו, ומרכיבה מחדש את חוליית ההתקפה הקטלנית שהייתה לה, תוך שהיא מורידה את התלות במסי.

בשלב הזה, אתה כבר אמור להבין שאני לא סובל את הפרמידונה . אני מאחל לקטארי שיתקע כל החיים שלו עם ניימאר . ניימאר הולך מכות עם אוהדים, רב עם שחקנים צעירים, מסתכסך עם הקהל, יוצא לחגיגות בברזיל כמה ימים לפני גמר גביע, עושה את המוות לאמבפה, כל הזמן עושה פרובקציות, מורחק לא מעט. מסרב לבוא לאימונים, וכל שנה זה אופרת סבון איתו בקיץ על מעבר והבונוס, פציעות ללא הפסקה.

בשנתיים שניימאר שם, הוא לא קידם את הפרויקט הספורטיבי הקטארי אפילו לא במילמטר (אין לי מושג בצד הכלכלי) אם הקטארי היה חושב מבחינה שכלית, הוא היה ממקסם את הרווחים על ניימאר, סוחט כמה שיותר את ברצלונה (ויש על מה) ואם אפשר גם לוקח לה גם כמה שחקנים. ואם הוא כל כך לא “סובל” את ברצלונה אז שידבר עם פלורנטינו. וימכור אותו לריאל.

ניימאר עוזב, זה מאפשר לאמבפה להפוך למלך של פאריז, חוסם מעבר שלו למדריד. מקל על פאריז בפייר פלי ובמשכורות. ובעיקר הופך את פאריז לקבוצה יותר בריאה.

אבל הוא רוצה לדפוק את ברתומאו (מובן לחלוטין)

בנוסף, המשפט שלי, זה לגבי כל ההתנהלות שלו באופן כללי. לפני שנה הוא סירב לשחרר את די מריה וראביו. מה זה מועיל לו? הפסיד כסף. וקיבל 0 בתמורה.

זה לא מזל רע או צירוף מקרים, שכל שנה הם מתפרקים באירופה במאני טיים.

אני בצד של פסז, שיעמדו על שלהם. הלואי, שהוא היה שם עד הפרישה שלו.

מה שהולך בראש של ברתומיאו:
דמבלה סווארז ניימאר
מסי דה יונג גריזמן
סמדו פיקה אומטיטי אלבה
טר שטגן

מה שהולך בראש של וואלורדה:
ראקיטיץ’ ראקיטיץ’
ראקיטיץ’ ראקיטיץ’ ראקיטיץ’ ראקיטיץ’
רוברטו ראקיטיץ’ ראקיטיץ’ ראקיטיץ’
ראקיטיץ’

לטעמי בדיוק הפוך. אם חלאיפי מוכר את ניימאר בסכום דומה או אפילו גבוה בקצת ממה שרכש - זה הפסד עצום. שנתיים של משכורות גבוהות במיוחד, כלומר השקעה עצומה, ללא הקפיצה המקצועית שבבירור ניימאר מסוגל לספק לפאריז הרבה יותר מכל שחקן שיגיע במקומו.

אם ניימאר לא רוצה היה לעבור לא היתה שאלה בכלל שאין שום סיבה למכור אותו במחיר פחות מדימיוני.

בוא נראה, אדון ניימאר יש אפס חשק לשחק כדורגל בפסז, הם אפילו מודים בזה מבחינה פומבית. בברזיל המקורבים שלו כבר “הודו” שהפציעות שלו הם יותר “פוליטיות” מאשר פציעות אמיתיות. מה כבר ניימאר, בריזלאי כשר למהדרין, יכול לתת לפאריז שהוא כבר לא נתן?

לא אמרתי שימכור אותו בחינם, “שימקסם” מחירים. אני יחזור על זה שהיה ברור, אני יהיה המאושר שבאדם אם הסרטן המהלך הזה לא יחזור למועדון שלי.

אמבפה לא ישרוד עוד כמה שנים עם ניימאר, כבר עכשיו לפי התקשורת בפאריז, הם בלשון המעטה לא חברים הכי טובים. בשביל פסז , אמבפה הוא הפרויקט האמיתי.