פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

למה אתה מנסה בכוח לקשור את אמבפה לעניין של ניימאר ?

גם אמבפה כמו ניימאר לא ישאר בפאריז עוד הרבה זמן, אם לא ימכרו אותו בקיץ הבא הוא יעזוב קיץ אחרי זה בחינם, הוא כבר הודיע שהוא לא מחדש חוזה עם ניימאר או לא.

פאריז לא מעניין אותם הכסף, הם עושים כל מה שהם יכולים כדי לבסס את עצמם בראש שרשרת המזון של עולם הכדורגל ולכן הם עושים את המוות לשחקנים שרוצים לעזוב בניגוד לדעת המאמן.

אם פאריז הוציאה את המקסימום האפשרי מהמצב של ניימאר אנחנו נדע אחרי שהוא יעזוב ונדע את התנאים.

אתה רציני?

בשביל לשכנע את אמפבה להשאר ולהאריך חוזה, הם צריכים לשכנע אותו, שהוא המלך ושהקבוצה נבנית סביבו.
יכול להיות שזה יעבוד להם או לא. אבל בשביל זה הם צריכים לשחרר את “הטווס” הראשי. שזה ניימאר.

הוא לא אמר את זה, הוא רק “רמז” וזה קשור לזה שהוא חושב בין היתר שניימאר ישאר שם.

מן הסתם אתה צודק, אבל בשביל לבסס את עצמם בראש שרשת המזון הם צריכים לבנות את זה מהשגים ספורטיבים ולבנות פרויקט. כל המודל הזה שלהם, באופן עובדתי מוציא להם שם רע, דה ליכט , בחר ביובה ולא הלך אליהם (לדעתי גם פסז הציעו לו יותר כסף)… מעניין למה… דוגרי זה כבר משפיל, עד שהם מצליחים להתגבר על ברצלונה, מגיעה יובה וחוטפת לפסז את דה ליכט…

ובלי לשים לב, אל חאליפי, הציל אותנו מדי מריה, ועזר לסכל את עיסקת ראביו למורת רוחם של ואלורדה ופפ סגורה. הוא מנסה להזיק לנו אבל רק עוזר לנו בסופו של דבר. הלואי שיתעקש על ניימאר. אני בעדו. בקצב הזה, אני מוכן שהוא יחליף את פפ סגורה אצלנו :slight_smile:

אז משחררים את ניימאר כדי להראות לאמבפה שהוא המלך או בגלל שניימאר הוא ילד מושתן ? תחליט…
בכל מקרה, גם אמבפה יודע שאם ניימאר לא היה ילד כזה מושתן ובעייתי פאריז לא הייתה מוכרת אותו ומשאירה אותו יחד איתו, כלומר סיבת המכירה היא שניימאר הוא ילד קאקא.

הוא לא רמז, גם לאונרדו הודיע כבר שאמבפה כנראה ולא יחדש את החוזה, אבל אתה לא יכול לכתוב את זה ולקנח ב-

באמת מעניין למה… אז אמבפה שיזכה תוך שנים בודדות בכדור הזהב לא מבין את מה שדה-ליכט הבין ? אם דה-ליכט לא מוכן להגיע ומעדיף את יובנטוס למה אתה מתעקש שיש סיכוי שאמבפה שהוא הרבה יותר טוב מדה-ליכט ישאר בפאריז ?

הבעיה הגדולה של פ.ס.ז’ זה לא הניהול, הם מנוהלים ברמה הכי גבוהה שאפשר, הבעיה שלהם זה שהם משחקים בליגה הצרפתית, אם פאריז הייתה משחקת בפרמיירליג או בליגה הספרדית היא הייתה הופכת לקבוצה הטובה בעולם, הרי זה פאקינג פאריז ובנוסף יש להם המון המון כסף.

דעתי בעניין- אמבפה הוא המלך של הקבוצה והקבוצה נבנית סביבו גם עם ניימאר.
אני גם לא רואה את אמבפה ממשיך בפאריז יותר ממשך החוזה שלו במידה ופאריז ממשיכה עם הבינוניות הזו.

טיטי, אנחנו יודעים שאתה מפעיל גם את החשבון של מוס56. בשביל להקל עליך את התפעול אתה יכול לחלק הודעות ממשתמש אחד, רק לציין את השם מעל כל פסקה. :wink:

אמבפה רוצה לזכות בכדור הזהב לפי מה שאתה כותב, אתה חושב שהוא יוכל לזכות בזה בלריב עם ניימאר מי בועט פנדלים?

אני לא כותב פה דברים כל כך שערוריתים.

שנה הבאה, הם צריכים לשכנע את אמבפה להאריך חוזה, הם לא יצליחו, בלי לשכנע אותו שהוא המלך הבלתי מעורער שם. לא מבין מה כל כך יוצא דופן במה שרשמתי.

יש לך מקור לזה? אני הבנתי שהוא דיבר רק על ניימאר.

שחקנים שרואים שפסז הופכת להיות “בית כלא של זהב” לא ממהרים לחתום שם. לזה התוכנתי עם דה ליכט.

פסז לא יכולה לאפשר לעצמה לאבד את אמבפה. בשביל זה הם צריכים שתי דברים מאוד חשובים:

א. לשכנע אותו שהוא מרכז הקבוצה.

ב. לשכנע אותו שפסז כבר לא בינונית והוא יכול לזכות בתארים אישים וקבוצתיים איתם. בקיצור להצליח לבצע איתו את הקפיצת מדרגה שלהם.

הוא לא יזכה בכדור הזהב אם הוא ימשיך להתוכח אם ניימאר על פנדלים …

קטונתי מלהיות מושווה למוס56 הגדול.

אמבפה רוצה לזכות בכדור הזהב, זה יהיה ביזבוז משווע של הכישרון שלו אם לא יעשה זאת לפחות פעמיים, אם ימשיך לשחק בפ.ס.ז’ הוא לא יזכה בכדור הזהב עם ניימאר או לא, לכן הוא יעזוב בסוף העונה הבאה.
אני גם די בטוח שיש הסכם ג’נטלמני בינו לבין פאריז שהוא נותן להם את העונה הזאת והם יאפשרו לו לעזוב בכבוד בסיום העונה.

הם רואים זאת כך כי היא משחקת בליגה זניחה ושחקנים גדולים רוצים להתקדם לליגות יותר בכירות, כמה שישקיעו לא יוכלו לשנות את הליגה שהם משחקים בה, גם זכייה בליגת האלופות לא תשנה כ"כ את המעמד של פאריז.
הליגה האנגלית והספרדית זה ה-NBA של הכדורגלנים, אתה לא שם אתה לא השחקן הטוב בעולם, בגלל זה לא יצליחו לשכנע את אמבפה להישאר.

הוא יכול להתווכח עם ניימאר מי יבעט פנדלים במדריד ולזכות בכדור הזהב.

1. לאונרדו לא אמר שאמפבה לא יאריך חוזה, אלא שנכון לעכשיו הוא לא האריך וייתכן כי לא יאריך.
  2. אמפבה התראיין ואמר שהוא “רוצה יותר אחריות”, זה יכול להתפרש בתור הרצון להיות אלפא דוג בפריז, או לשחק בקבוצה שיש בה יותר אחריות.
  3. אני חושב שפריז מקווה שפרידה מניימאר תשכנע את אמבפה להאריך חוזה.
  4. סביר להניח שאמבפה לא יזכה בכדור הזהב הליגה הצרפתית, אלא אם הוא יזכה בליגת האלופות+ טורניר נבחרות גדול.

למי אכפת מכדור הזהב? זה לא הגורם שידחוף את אמבפה החוצה מפאריס, סתם (אולי) עוד תוצאה שולית של הסיבה האמיתית שהוזכרה פה - אמבפה ירצה לשחק ברמה הגבוהה ביותר מתישהו. אם כבר - זכיה בליגת האלופות (וכדור הזהב שאולי יגיע בעקבותיה) לא תשאיר לו אף סיבה להישאר בפאריז.

מסכים. אבל נראה לי שכל השאלה היא סביב המתישהו הזה. לאמבפה הייתה אפשרות לעבור לריאל בקיץ שהוא חתם בפריז, והוא לא עשה את זה בגלל כסף(לגיטימי). בסוף אמבפה יעזוב את פריז, השאלה היא מתי, והאם הפיכתו לשחקן המוביל בפריז תאריך את שהותו בקבוצה.

התשובה היא לא, שניהם על זמן שאול בפריז מאותה הסיבה בדיוק ובלי קשר האחד לשני. לניימאר יש פחות זמן לבזבז ויותר מה להפסיד מהישארות.

ברמה המקצועית אמבפה רק ייפגע מעזיבה של ניימאר, הן ישירות והן בעקיפין: ישירות משום שכדי להילחם בסוללות הכוכבים של הגדולות (בין היתר מי שתקלוט את ניימאר) פריז צריכה עוד שחקני טופ וכוכבי על, וניימאר חסר תחליף מקצועית; בעקיפין - זו הודעה בכישלון, לעת עתה לפחות, של פריז בניסיונה להיכנס לאליטה של היבשת. השוק יקבל את האיתות.

לטעמי זה בזבוז להחזיר את ניימאר, במיוחד אם גריזמן מגיע.

טוב יהיה אם הקבוצה תתרכז בלבנות את העתיד ולא בלנסות לשחזר עבר שכבר לא יכול לחזור.

אני רוצה לראות התפתחות של דמבלה ומאלקום בקבוצה.
אני רוצה לראות את קאוטיניו מקבל הזדמנות נוספת - רצוי תחת מאמן אחר.

דה-יונג מגיע לקישור. יחד עם ארתור אנחנו צריכים להתחיל לבנות את החוליה הזו מהייסוד. בלי כל מיני וידאלים ופאוליניואים. חוליית קישור מהנדסים פרופר.
ארתור הראה שיש לו את היכולת לעשות את זה. הוא רק צריך המשכיות ומסת גוף (בשביל לא להפצע, וגם בשביל לשמור על כושר של 90 דקות פעמיים בשבוע).
גם דה-יונג צריך להוכיח שהוא יכול לעמוד בעומס הזה.
בגדול הקישור בכיוון טוב, אבל זה לא יקרה מעצמו. צריך שם מחשבה והכוונה של מאמן.

עם קישור יעיל, חוליית ההתקפה הנוכחית שלנו מספיק טובה לטעמי.
אני לא יודע אם גריזי יכול להכנס לנעליים של סוארז. אבל גם ניימאר לא יוכל - אז אין טעם להביא אותו למשבצת הזו.
אם גריזמן כבר נרכש (מה קורה עם זה באמת?) אז צריך להגיד ביי ביי לניימאר ופמליית הנחשים שלו.

אני לחלוטין עם משה בעניין הזה. שפולרנטינו יקח אותו.

אני גם נוטה לא להשיב את ניימאר, אבל אם פלורנטינו יקח אותו אבוי עלינו.
חוליה של הזארד ניימאר והחלוץ החדש (ברח לי השם…) זה משהוא שלא הייתי רוצה להתמודד איתו… בטח ובטח שמבחינת גילאים הפרוייקט שלהם לטווח ארוך יותר (בעיקר בגלל הגילאים של סוארז מסי בוסקי ופיקה).

יוביץ’.

אולי אתה צודק לגבי ריאל. לא הייתי רוצה פה את ניי בחזרה, אבל הוא עדיין כדורגלן משובח שיכול לעשות צרות. בחדר ההלבשה וגם על המגרש :rofl:

נו טוב, אז שיישאר בכלא הזהב של השייח.
גם ככה אל-חאליפי לא ידוע בתור אחד שמוכר :slight_smile:

https://twitter.com/FCBarcelona_es/status/1149667372917092352

רישמי, סעיף שחרור של 800 מיליון ושכר של 18 מיליון בשנה הראשונה. חוזה לחמש עונות.

אני הייתי שם סעיף שחרור 200 מליון, אולי פסז’ יעשו עוד “ניימאר” וישחררו אותנו מכשלון צפוי…

לא זוכר אותי בכל שנותיי כאוהד אדיש כל כך לרכש קראק של ממש כמו שאני עם גריזמן עכשיו.

שחקן מצוין, לא חושב שהוא מתאים לבארסה. הוא לא מוסיף את האתלטיות והמהירות שחסרה לנו לכנף, לא מתאים לשחק כחלוץ במקום סוארז. מקווה לאכול את הכובע.

הבטחון הגמור של רוב הכותבים פה בכישלון של גריזמן לא מובן לי. אפשר לחשוב שמדובר בבואטנג לפי התגובות. מההתרשמות שלי אני לא מצליח לחשוב על הרבה אופציות ריאליות לחלוצים שמתאימים יותר ממנו. מי אלו בעיניכם?

טוב נו, נחכה איזה חודש-חודשיים לתוך העונה כשכולם ידברו על המספרים המרשימים של ראשי-תיבות-כלשהם.

כדי למצוא אלטרנטיבות צריך קודם להסגר על מה העמדה של גריזמן ומה הוא הולך לעשות בברצלונה. איפה אתה רואה אותו משחק ובאיזה מערך?

השאלה היא לא איפה גריזמן ישתלב, אלא איפה קוטיניו ודמבלה ישתלבו. בהנחה לא מופרכת כלל שלואיס סוארז וההוא מארגנטינה שברח לי השם שלו מהראש באנקרים בהרכב, וככל הנראה גם גריזמן, איפה השניים האלו ישתלבו? אם יווצר מצב שדמבלה מקבל פירורים מהספסל אזי שזו הרכישה הגרועה בהיסטוריה. הוא צריך לקבל דקות ולהשתפר ,לא לחמם את הספסל. קוטיניו גם הוא ינגוס דקות משמעותיות בדקות של דמבלה.

אם הכסף הזה היה מושקע במגן ימני או בעוד קשר בארסה היתה מרוויחה יותר לטעמי. גריזמן בכל אופן יספק את הסחורה, בזה אין לי ספק.