פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

אלו כבר קונספירציות שאין להם שום בסיס סטייל הסמים ששחקני בארסה לוקחים על מנת לא להפצע, אין לי איך להגיב לזה.

לפי עדויות (לפחות של זלאטן), מסי בא ודרש לשחק במרכז ולהזיז משם את השוודי, אז גם אם פפ השתמש בזה פעם או פעמיים לפני כדי להפתיע יריבות השיטה עצמה שברצלונה שיחקה מאז ועד סווארז התחילה מההחלטה של מסי עצמו, הרי פפ לא רצה בזה כשיטה כי עובדה שהוא נתן את אטו והוסיף מיליארד דולר כדי להביא את ה-9 האולטימטיבי.
אבל עקרונית זה כבר לא כ"כ משנה.

ייתכן וייתכן שלא, בכל מקרה נפסיק את זה כאן כי זה לא דיון מעניין מפני שאין לנו אפשרות אמיתית לדעת.

התעסקתי הרבה בקרוייף ושכחתי להוסיף בקשר לגריזמן…
לפי מה שהבנתי לקחו הלוואה כדי להביא את הצרפתי ועכשיו אין כסף להשקיע בהגנה(שחטפה רביעייה בליברפול) ועכשיו מפרסמים שרוצים לתת את אומטיטי וסמדו פלוס קוטיניו או דמבלה תמורת ניימאר !
זה הופך את פיקה לשחקן הכי חשוב של ברצלונה עונה הבאה.

לא לקחו הלוואה (לפחות לפי מה שידוע לי).

אני מאוד בספק שיתנו את אומטיטי לפסז, בהנחה הבטוחה שדה ליכט ביובה. אפילו ברתומאו לא מספיק מטומטם בשביל זה.

סמדו נראה לי על הפרק במקרה שקנסלאו יבוא.

אין שום עדויות כאלה מצד זלאטן, הוא כבר הצהיר בעצמו שהוא מעולם לא אמר את המילים הללו.

רעיון הפאלסו היה הברקה של פפ וזאת עובדה שאין עליה כל ויכוח. עד היום הוא מדבר בראיונות בקביעות על כך שעשה זאת כדי לא לבזבז את מסי בריצות באגף ובמשימות הגנתיות.

שוב, זה כבר פחות חשוב לדעתי אבל זה די מעניין, אם ככה איך הוא מסביר את ההחתמה של זלאטן ?
אני לא כ"כ עוקב אחרי הראיונות של פפ, או כל מאמן או שחקן אחר.

Blockquote
“It was a childhood dream and I was walking on air,” Ibrahimovic said of his time at Barca last year. “It started well but then Messi started to talk. He wanted to play in the middle, not on the wing, so the system changed from 4-3-3 to 4-5-1. I was sacrificed and no longer had the freedom on the pitch I need to succeed.”

יש את זה ועוד הרבה כאלה ברשת, אפשר בבקשה קישור שבו זלאטן טוען שהוא מעולם לא אמר את הדברים האלה ?

אין “עוד הרבה כאלה”. זה ציטוט מהספר של זלאטן שכבר נחשף מזמן שהומצא כדי לגרוף רייטינג.

The player’s fellow Swede Lagercrantz admitted to some nerves when the time came to turn in his work. “You can imagine the moment when I, the fake Zlatan Ibrahimovic, had to send the manuscript to the real [Zlatan Ibrahimovic],” he said. “The first thing [Ibrahimovic] said was: ‘What the fuck is this? I never said this!’ But after a while I think he understood what I was trying to do. Nowadays he thinks it’s really his story.”

זה ציטוט של מי שכתב את הספר, יש לך של זלאטן עצמו ?
זה או שזלאטן שקרן או שהבחור הזה ממציא דברים.

מה זה משנה אם זלאטן אמר את הדברים האלו או לא, גם אם הוא אמר את הדברים האלו, זה עדיין לא מאשר את הטענה שלך “שמסי המציא את 9 מזויף” כי זה פשוט לא נכון. עובדתית.

זלאטן שחקן אדיר, תענוג לצפות בו. אבל העיסקה שלו היתה טעות מהתחלה. היתה נדונה לכישלון מהיום שהוא נחת בברצלונה. עד היום אני לא מבין, למה לא הצליחו להבין את זה מראש. לפעמים גם הגדולים טועים. האמת, לא מתגעגע אליו, נראה לי הסתדרנו גם בלעדיו.

מה זה קשור ? כבר כתבתי שעניין זה לא כ"כ חשוב או עקרוני מבחינתי, מסי, פפ או וילאנובה…

יותר מעניין אותי מה קרה אז, עד עכשיו מה ידעתי שמסי דרש לשחק במרכז מה שפגע בזלאטן, עכשיו אתם אומרים לי שזה לא כך, רק רוצה לסדר את העובדות.

יכול להיות שאני טועה, אבל התחושה שלי היא שאם פפ היה מתנהל איתו קצת פחות בכסאח היה לזלאטאן פוטנציאל להשתלב נהדר בקבוצה. מזלאטאן אין לי ציפיות כאלה כי הוא זלאטאן. העונה שלו לא היתה רעה כל כך בהתחשב בשינוי הדי דראסטי מהתפקוד שלו לפני כן בקריירה.

אין ספק שהסתדרתם לא רע בלעדיו.

בגדול, השאלה הזו תמיד תצוץ ותרחף מעל קבלת ההחלטות שלו. אבל פפ הוא מסוג המאמנים שלא יכול להסתדר מול שחקנים מהסוג של זלאטן. מאותם סיבות שהוא התסכסך עם זלאטן. הוא הסתכסך עם יא יא טורה ואטו (ובטח יש עוד כמה ששכחתי). הוא לא מוריד את הראש בפני השחקנים ולא מוכן לקבל שטויות מהם. ואם שחקן “נשרף” מולו הוא לא יסלח לו על זה בחיים.

יש בזה משהו שאני אוהב, אבל יש בזה גם משהו קיצוני, כי זה גורם לו להיות קיצוני ולא פשרן.

פפ אמר את זה לפני שנתיים שהוא הסתכסך שוב עם יא יא טורה. בעיניו אף אחד לא יותר חשוב מהמועדון. זה החינוך שהוא קיבל מקרויף. תוסיף לזה סוכנים כמו מינו ראיולה והסוכן הרוסי של יא יא טורה. וזה מוסיף שמן למדורה…

כל הדיון הזה , החל בעקבות הטענה הזאת שלך. אתה יכול לכתוב שטעית. קורה גם לגדולים ביותר.

אבל עדיין הטענה הזאת היא הכי פחות חשובה מכל מה שכתבתי…
מבחינתי האישית 9 מזוייף זה מסי גם אם פפ הוא זה שחשב עליה ראשון.

גם אם פפ הוא זה שהמציא את השיטה עדיין יותר מעניין אותי אישית למה ברצלונה התחילה לשחק כך כשיטה קבועה, ולכן הדיון עצמו יותר מעניין אותי מאשר אם הטענה שלי נכונה או לא.

פנטזיה של אוהדי ברצלונה “בגדול”

מה שיקרה במציאות:

אתה רציני? מה שהבאתי זה ציטוט של מי שכתב (ובדה) את המשפט הזה בעצמו, מה הקשר ל’זלאטן שקרן’?

אגב, בראיון הזה הוא מספר שחור על גבי לבן שהייתה לו בעיה עם בן אדם אחד בלבד בברצלונה ששמו פפ, ולא עם אף אחד אחר:

אני כן רציני…בציטוט שהבאת כתוב במפורש שזלאטן אימץ את השקר הזה והפך אותו למציאות :

אתה טענת ש:

אז ביקשתי ממך לינק איפה זלאטן “הצהיר בעצמו” שזה מעולם לא היה…
אז או שזלאטן שקרן ורמאי כי קיבל את ההמצאה או שאתה ציטטת מישהו שמחפש פירסום על הגב של מסי וזלאטן.

בכל מקרה ירדתי מהדיון הזה, כבר לא מעניין.

מדהים שאתה עוד לא מבין אבל מה שכותב הספר מסביר שם זה שהוא ניסה לתאר ולהמחיש את האישיות של זלאטן בין היתר ע"י ציטוטים מומצאים (“ניסיתי ליצור אשליה שלו”), לכן הוא מסביר במשפט הזה שלדעתו זלאטן מבין למה עשה את מה שעשה, עד כדי כך שזה כמו מציאות.

הציטוט הזה מופיע בספר או לא ? זה כן הופיע בספר שזלאטן חתום עליו…

אתה טענת ש"זלאטן הצהיר שהוא מעולם לא אמר את המילים הללו", ביקשתי ממך תביא לינק לעניין הזה, אתה הבאת לינק לציטוט של מי שכתב את הספר עבור זלאטן, כלומר אין שום לינק שבו זלאטן “מצהיר שהוא מעולם לא אמר את המילים הללו”.

כל מה שיש לנו זה מי שכתב את הספר שטוען שהוא המציא חלק מהציטוטים, כלומר יכול להיות מצב שהוא לא המציא את הקטע על מסי, אבל גם אם הוא היה טוען שהוא המציא את כל הציטוטים עדיין אי אפשר להגיד שזלאטן חזר בו מההצהרות האלה.

מצד אחד זלאטן חתום על הספר ומעולם לא חזר בו מהציטוטים(ככל שידוע לי) ומצד שני מי שכתב את הספר טוען שהוא המציא חלק מהציטוטים.

אז אני לא מבין מה כ"כ מדהים כאן ? טענת משהו ולא הצלחת להוכיח זאת ואתה ממשיך להתנהג כאילו שמה שטענת חקוק בסלע, ואני רק מציין זאת, תביא לינק שבו זלאטן חוזר בו מהציטוטים ולא ציטוטים מבעל אינטרס שרוצה להתפרסם על הגב של זלאטן ומסי.

אגב כרגע אם זלאטן חזר בו או לא כבר מעניין אותי כקליפת השום, רק מעניין אותי לדעת מה כ"כ “מדהים” אותך והאם תצליח סוף סוף להביא הוכחה שזלאטן הצהיר את מה שאתה טוען שהצהיר או שתחזור בך…

ברתומאו מאשר שלקחנו הלואה נוספת (שלישית במספר) בסכום של 35 מיליון אירו שנצטרך להחזיר בחצי שנה. ויש לנו עוד מגן שמאלי שחסר לנו (לדעתי גם צד ימין חסר)

איזה כיף.