פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

מרגיש לי כמו פיפא, קונים כל החלוצים ויילה אודרוב…

על איזה סכומים מדובר בשתי ההלוואות הקודמות? מתי הן היו ומה התנאים? לא מצאתי שום איזכור לזה.
35 מיליון במונחים של בארסה זה כסף קטן. בארסה לא הייתה זקוקה להלוואה כזאת אם אתלטיקו הייתה מסכימה לקבל תשלומים. זה רק תזרים מזומנים, לא בעיה אמיתית של אין כסף.
בו נראה מה בארסה תעשה כדי לממן את ניימאר. PSG מסרבים לקבל שחקנים ורוצים מזומן.

MD כותב שבארסה ירדה סופית מהחתמת בלם נוסף, אחרי שדה ליכט הלך ליובנטוס ולינדלוף נשאר ביונייטד. טודיבו יהיה הבלם הרביעי, ויקבל פירורי דקות כדי לצבור ניסיון. רואים בו פרויקט לעתיד.
בגזרת סמדו אין דיווחים. אחרי שבארסה רבה עם אתלטיקו על גריזמן, לדעתי אין סיכוי שבאסה תמכור להם את סמדו. ואתלטיקו היו היחידים שהיו מוכנים לשים הרבה כסף עליו. סביר להניח שיישאר, כך שיחד עם רוברטו וואגה, אנחנו מכוסים בעמדה הזאת.
בארסה תתרכז עכשיו בניימאר, ונראה כבר אם נוכל לדחוף לקטארים את קוטיניו. בנוסף מחפשים מגן שמאלי מחליף כי לא סומכים על מירנדה.

עם כל הדיבור שלכם על בלם, אתם באמת זקוקים לאחד?
פיקה הוכיח שהוא לא גמר את הסוס ושהוא עדיין בלם מהטופ.
אומטיטי בעונה פחות טובה אולי, אך עדיין להזכירכם מדובר באחד הטובים בעולם.
לנגלה הראה שהוא הרבה מעבר לבלם מחליף סביר והוא בהחלט לרמות האלה.
טודיבו לא ראה מספיק דקות כדי שאדבר עליו, אך כבלם רביעי בהחלט אתם לא זקוקים ליותר.
דה ליכט בהנחה שהיה מגיע היה מחליף את אומטיטי ככל הנראה, לא בטוח כלל שמדובר בשדרוג ובטח שלא במחיר שדרשו עליו.

בסופו של דבר היו לכם 3 בעיות בשנה האחרונה:
היעדר קישור יצירתי שמניע כדור - בעיה שיחסית נפטרה בדמותו של דה יונג, וכעת תוכלו ליצור קישור של דה יונג, בוסקטס, וארתור.
התקפה שתלויה רק בהברקות של מסי - בעיה שמנסים לפתור אצלכם עם הבאת גרייזמן, ואולי אף עם ניימאר, 2 מ10 שחקני ההתקפה הטובים בעולם, אם לא מה5.
היעדר מגן ימני - בעיה שלא נפתרה, אך בסופו של דבר אולי מקווים שסמדו הכשרוני יצליח להשתלב טוב יותר בקבוצה.

אני חושב שרובכם מיהרתם להגדיר את חלון ההעברות הנוכחי ככשלון. הכשלון היחיד של ההנהלה שלכם בחלון היא השארת אדם שלא מתאים לתפקיד המאמן בתור המנהל של כל העסק

כרגע ניימאר עוד לא בברצלונה בכלל ואת גריזמן לא הייתי ממהר להכתיר כרכש מוצלח כשאף אחד עוד לא יודע למה הוא הגיע בכלל (מקצועית) חוץ מברתומאו ובסוף הוא יהיה המחליף של ראקי או משהו.

לגבי הבלם, אם אני הייתי אוהד ברצלונה הייתי מתבאס שלא הביאו בלם. פיקה סוחב את עצמו בקושי בעליה (למרות העונה הטובה) ואומטיטי פשוט נראה בלי חשק (מזכיר את בייל להבדיל אלף…)

בלי קשר לחלון העברות הנוכחי , וכל מה שכתב בלאנקו הוא 100 צודק. ועוד הוא לא הוסיף את שתי עמדות המגינים.
מה שאתה כותב פה זה כמו שר בטחון שקונה טייסות קרב של f15 אבל ממנה בתפקיד מפקד חיל האויר אדם שאין לו מושג. בטיסה. מה יותר חשוב? עוד כמה מטוסים? או מפקד חיל אויר מתאים? מה יותר חשוב?

כל מי שעוקב אחרי אומטיטי והפציעה שלו , מבין שזה לא מיקרי ההיחלשות שלו. השתן עלה לו לראש. ולא מעניין אותו טובת הקבוצה.

שהוא “סחט” את הקבוצה בהארכת חוזה , הגנתי עליו, מודה בטעותי, והוא הצליח לעבוד עליי, אבל ממש טוב. הוא צריך ללכת כבר שנה וחצי לניתוח. והוא ממתין עם זה. מה התירוץ שלו, הקיץ הזה? אין שום טורניר של צרפת? הוא חופשי לגמרי.

ומרגיש שכל מי שכותב לי, שדה ליכט זה לא שידרוג לעומת לנגלה ואומטיטי הפצוע , לא ראה דקה אחת של משחק של דה ליכט . זה מה שנקרא “בכייה לדורות”

דרך אגב. באיטליה פורסם שהשכר הצפוי של דה ליכט ביובה צפוי להיות יותר נמוך ממה שעיתוני החצר של ברתומאו “הדליפו” בסביבות 7.5 8 … ממש הפתעה שברתומאו והסביבה שלו משקרים גם בזה.

די ברור שברתומאו, הבין שניימאר יהיה “זמין”, ובשביל ניימאר ויתר על דה ליכט, בשביל הפרימדונה הברזילאית תגיע.
כנראה, שבסוף זה לא היה ניימאר ולא יהיה דה ליכט.

אני יגלה לך סוד קטן, שדובר על זה שדה ליכט יגיע בתור הבלם החדש של ברצלונה וכולם היו אופטימים לגבי זה שהוא ילבש את הבלאגרונה. aka md ישראל היום של ברתומאו, “הדליף” שבברצלונה מאוכזבים מהתנהלות של טובידו ושהוא לא מתנהל במקצוענות. כמובן שזה לא נגד טודיבו באופן אישי, (לדעתי מהדקות המעטות שצפיתי בו אני די אופטימי לגביו) אלא זה נועד “להכשיר” את דעת הקהל בעיסקה של דה ליכט והכסף הרב שישפך עליו.

טודיבו היה אמור לצאת להשאלה השנה הזאת. ברתומאו “הימר” על הביצה של ניימאר והוא נכנס לתמונה.

ברצלונה לא בונה על טובידו (בטח לא השנה), ולא בטיח, זה פשוט בגלל שלא הביאו את דה ליכט , רוציים להראות שיש תכנון מקצועי במועדון הזה. אז מעלים את השם שלו.

1. וואל
  2. וור
  3. דה

תביא גם עוד 1000 גריזמנים ודה יונגים. אם ראקיטיץ’ ימשיך לשחק ודמבלה יחמם את הספסל, אז סתם הוצאת 200 מליון אירו לחינם.

בחיי שאני כמעט רוצה שתקחו טרבל רק כדי שתפסיקו לאכול את הראש על ואלוורדה, למרות שאני מסופק אם אפילו זה יעזור.

בכל מקרה - לאף אחד אין מושג מה התכנית כרגע באמת. הסגל רזה מאד בעמדות מסויימות והכי טוב בעולם באחרות (רבות יותר וחשובות יותר בעיני). מעניין יהיה לראות את משחקי ההכנה כדי להבין מה יש לואלוורדה בראש מבחינת מערך, תפקוד לשחקנים והיררכיה בסגל, ואולי גם הרכש לא הסתיים (חוץ מאולי ניימאר). אח’'כ נשפוט.

באמת אורי,
לאבד שנתיים ברצף יתרון 3 שערים במשחקי נוקאאוט בלי מענה, כשיש לך קבוצה כל כך חזקה…
הבן-אדם קפא ברגעי האמת. כשהתכנית שלו לא עבדה נשארנו עם ה :banana: ביד…

באמת שבאנפילד הייתי בטוח שבמחצית נעשה חילוף, נכניס את ארתור שיודע לשמור כדור ברגליים שלו, נרגיע קצת את הקצב ומסי בטח יעשה איזו הברקה שתבטיח את העליה. אני מזכיר שאז הפיגור היה עדיין 0:1.
כשראיתי שקלופ עושה חילוף ואנחנו לא, חשכו עיניי. זה היה בניגוד למהלך המשחק שאנחנו לא נבצע חילוף שהיה כל כך נחוץ.

ואלוורדה איבד את האמון שלנו עוד לפני חצי הגמר עם משחק משעמם והתעקשות לעלות שוב ושוב עם אותם שחקנים תוך ייבוש של שחקנים שנתנו אמון בהתפתחות שלהם. אבל אז עוד יכולנו לתת לו איזשהו קרדיט על תוצאות ולהפיל חלק מהאשמה על הסגל והשחקנים.
באנפילד גם הייתה חלק מהאשמה על השחקנים, אבל למאמן היו כלים (זריקת מוטיבציה במחצית, שינוי מערך, חילופים) והוא לא השתמש בהם. ברגע שהמאמן הרים ידיים וקפא כבר אין לו מקום.

לא סתם לא היו תהלוכות חגיגה בעיר לאליפות הזו. לאף אחד לא נשאר מצברוח טוב לחגוג אחרי הפסדים כל כך מרים. :cry:

זה היה די בצחוק ואני בגדול מסכים איתך כמעט לגמרי. ובכל זאת:

כתבתי גם אחרי ליברפול שבעיני יש לו אחראיות גדולה על ההדחה ואני נוטה להסכים שהוא צריך ללכת, אבל זה לא אומר שהעונה הקודמת היתה קטסטרופה או שבזו הקרובה אתם לא יכולים להיראות הרבה יותר טוב ו\או להיראות אותו דבר וכן לקחת צ’מפיונס, בטח בהתחשב בחיזוקים לסגל. הוא לא מינוס מסי, עם כל הכבוד.

אני יודע שטודיבו היה אמור לצאת להשאלה אם דה ליכט היה מגיע. זה בסדר והגיוני.
זה גם בסדר שהוא יהיה הבלם הרביעי, אולי יצא ממנו משהו. אם לא בלם אגדי, אז לפחות קצת כסף.
בונה או לא בונה, זה עניין של מזל ופציעות. לך תדע מה יהיה עם אומטיטי, לך תדע אם פיקה יחזיק עונה שלמה.
מה שחשוב, זה שבארסה הפסיקה לחפש בלמים.

בלי קשר,
מארק קוקורלה נקנה בחזרה מאייבר ב 4 מיליון יורו ויעשה את ההכנות עם בארסה. אחר כך יחליטו אם יימכר או לא. אני מקווה שלא יימכר ולפחות יהיה לנו מגן שמאלי מחליף סביר.

למיטב הבנתי יש כוונה מלאה למכור את קוקו למרבה במחיר ולהשתמש בכסף הזה פלוס כסף נוסף (הלוואה?) כדי להביא את ג’וניור של בטיס, שחקן לא רע בכלל אגב.

פירפו שחקן מצוין, אבל בטיס דורשת מעל 30 מיליון, אז בארסה תמתין להתפתחויות עם ניימאר. כנראה לא יירכש שום שחקן עד שניימאר יגיע או יהיה ברור שהוא לא מגיע.
בארסה הולכת על ניימאר בכל הכח כל השאר יחכה.

הגעה של ניימאר מחייבת שחרור של 2-3 שחקנים בחלק הקידמי (כנראה שמאלקום וקוטיניו ישלמו את המחיר ראשונים), לא מצליח להבין את ההיגיון הזה של ההנהלה…
מגן ימני בטופ? אין, בלם שירש את פיקה? כרגע ממש לא, מגן שמאלי מחליף לאלבה? שישחק 60 משחקים בעונה ובסוף סמדו או סרג’י יכנסו לשם במשחק חשוב…

העיקר להביא עוד ועוד קראקים התקפיים שחס וחלילה לסוסיוס לא יהיו חסרות מעליות להגיע ליציע לראות את הקראק התורן עומד ומסתכל כשאנחנו שוב מקבלים גול בהגנה מהצד השני.

ההגנה שלכם נראית מצוין, לא מבין מה אתם רוצים? לשים שחקן כמו אומטיטי כמחליף? הוא מקבל משכורת גבוהה יותר מקראקים בקבוצות אחרות.
אומטיטי נתן עונה ראשונה מצוינת בברסה בנוסף לעונה מצוינת שהביאה אותו לשם.
דה ליכט נתן עונה אחת טובה וכבר מיהרתם להכתיר אותו. חכו קצת, אומטיטי מסוגל לחזור לרמתו. גם בריאל וראן ונאצו נתנו עונה רעה, מישהו בריאל נראה לכם ממהר להעיף אותם?
בנוסף שאחרי העונה של אומטיטי לא הייתם מצליחים למכור אותו במחיר גבוה, בטח ובטח בהתחשב בשכר שלו.

גם עזבו לרגע שההגנה שלכם לא הייתה מסננת. ספגתם 36 שערים, וזה כשחצי עונה הייתה גארבג’ אחד גדול. וזה ללא מגן ימני.

הקיץ הזה הוא הצלחה כי התחזקתם, נקודה.

זה גם נכון לגבי כל רכש. גם לגבי דה ליכט.
בסופו של דבר הנחתתם את.אחד השחקנים הטובים בעולם, שחקן שיכול להשתלב מושלם במסףר שיטות שונות.

אגב אשפוך לכם קצת דעות אישיות על מה אני חושב שאפשר לעשות עם גריזמן:
4312 - כאשר מסי שחקן חופשי מתחת שני חלוצים. כולם שחקנים דינמיים, אגב.
433 רגיל - פשוט גרייזמן המנוסה במקום דמבלה המפוזר, או גריזמן כחלוץ.
433 פאלס 9 - כשמסי משחק כפאלס 9 ובאגפים גריזמן בצד אחד וסוארז/דמבלה בשני.

גריזמן הוא השחקן התקפה הבאמת דינאמי היחיד.
דמבלה יודע לשחק באגף וזהו בתכלס, מסי זה מסי, וסוארז הוא חלוץ 9. גריזמן יכול לשחק באגף, בחוד, כחלוץ שני, מתחת לחלוץ, ויודעים מה? כשמסי ינוח הוא היחיד שיכול להכנס לנעליים שלו בהרכב הזה ולהיות המוציא לפועל.

רשמתי מגן ימני, מגן שמאלי מחליף ובלם לרשת את פיקה, מכל זה התייחסת לאומטיטי. ועזוב שזאת לא עונה רעה של אומטיטי, הןא פשוט מסרב לעבור ניתוח כבר שנה ומשחק בחצי כשירות כשהוא לא סובל מכאבים, אי אפשר לבנות עליו כרגע.

לגבי הגעה של גריזמן אני חושב שטקטית היו יכולות להיות בחירות טובות יותר, זה שסרג’י רוברטו יכול לשחק מגן ימני, שמאלי, קשר, קיצוני ימני ושוער הופך אותו למגוון אבל הוא לא וורד קלאס באף אחד מהתפקידים. גריזמן כרגע הוא קנייה מיותרת מבחינתי אבל הוא כבר חתם אז אני מאחל לו בהצלחה ושיאכיל אותי וואחד כובע.

אני אסתכן בלחזור קצת על הדברים של rem אבל,
לא. וזה קצת מייתר את שאר התגובה שלך בנושא. המטרה בבלם זה שיהיה גבוי לאומטיטי (שיעבור ניתוח) ואז ישתלט על העמדה של פיקה ולא של אומטיטי.

גם בעניין גריזמן לא לגמרי ירדת לסוף דעתי. אני מניח שהצרפתי לא יהיה פלוף בבארסה פשוט כי הוא שחקן מצויין. השאלה היא כמה הוא רכש מוצלח (לטענתך) ובשקלול כל הנתונים לפני ששיחק דקה (*חוסרים רציניים בעמדות אחרות, * ריבוי שחקני התקפה *ותיאום למערך ולתפקוד הקבוצה) יש רכשים מוצלחים יותר שאני יכול לחשוב עליהם (הממ הממ דה ליכט)

מה זאת אומרת ישתלט על העמדה?
בגלל אמירות כאלה דה ליכט לא הגיע. שחקן כמו דה ליכט לא יבוא לשחק עונה ראשונה כמחליף של פיקה, בטח כשבכל מקום מציעים לו הרכב בקבוצות לא פחות גדולות.
פה בדיוק העניין, אתם לא מוכנים להחליף את אומטיטי, פיקה לא ירד לספסל, ודה ליכט לא יבוא להמר אצלכם כשיש לו משהו בטוח במקומות אחרים.

לגבי ניתוח, לאומטיטי הייתה יכולת לעבור אותו עכשיו, יש סיבות אחרות שלא עשה כן כנראה

שוב לא הבנת נכון. אם היו מביאים בלם ברמה (דה ליכט) היה אפשר להכריח את אומטיטי לעשות את הניתוח או להראות לו את הדלת החוצה (ואז יש צורך בעוד בלם אבל זה כבר פחות דחוף). במצב כזה דה ליכט מקבל את הדקות של אומטיטי וכשזה חוזר אפשר להוריד את פיקה לספסל ולהיות עם צמד של אומטיטי וההולנדי. (כמובן בתסריט אופטימי). ככה שהדקות של דה ליכט לא נפגעות ועל הדרך יש חילוף משמרות “בריא” בהגנה.
לא מבין איך הבנת אחרת

ריקי פוץ לא מתאמן עם הקבוצה הבוגרת ויורד להתאמן עם ברצלונה ב. בנתיים באימון היום :

love is in the air

ראיקיטיץ וואלורדה ב2069 אחרי שניצחנו את הפועל מרמורק בסיבוב הראשון 4-0 ובגומלין חטפנו 5-0