פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

כבר התיאשת לחלוטין מבאלדה?
רק בן 20, שחקן נבחרת, וכבר לא פוטנציאל ששווה לשמור, בניגוד לפאיה?

באלדה קיבל כבר 2 עונות בבוגרת, ולדעתי הראה שהוא לא מספיק טוב. שחקן לא חכם ולא מספיק מחוייב. בנוסף לכל זה, כמישהו שמאוד מתבסס על מהירות, הוא עבר פציעה מאוד קשה שסביר שתפגע במהירות שלו, אם לא בעוד אספקטים של המשחק.

כן, הייתי מוכר אותו.

אני רגיל שצריך מנהל כדי למחוק הודעה.

לדעתי אתה פסימי מדי אבל זכותך.
פה בעצם הדיון תקוע, כי אני כן מאמין שיש תכנית.

לפי אוריול דומנק(שנחשב לעיתונאי אולי הכי אמין בהקשר של בארסה) המטרה מספר אחת עבור פליק לקיץ הקרוב הוא - ג’רמי פרימפונג.
לפי דומנק, המגן הימני מבוקש ע’'י פליק כי הוא מתאים לסגנון המשחק שלו, יתן גיבוי יותר מדויק לימאל מאשר ראפיניה ויאפשר לגרמני גמישות טקטית במערכים.
לפרימפונג סעיף שחרור של 40 מיליון יורו.

אבל… הוא בקושי מגן, הוא קיצוני. זו מטרה מאוד מוזרה, אפשר כבר להשאיר את קאנסלו בפחות כסף, והוא גם קצת יותר טוב בהגנה. מקווה שזה לא נכון.

מאז שפליק הגיע כל השמות החדשים שאני שומע מעצבנים אותי.

השמות לא מפתיעים אותי. פליק אוהב אינטנסיביות במהירות בעיקר האגפים. פריפונג, וויליאמס, קומאן ועוד מאוד התאימו לפרופיל השחקנים שםליק אוהב לעבוד איתו.

השמועות החוזרות על אולמו מפתיעות טיפה, אבל אני מניח שהוא יגיע מסיבות אחרות.

אולמו וניקו זה היה עוד לפני שהוא הגיע, אם אני לא טועה.

אני בעד להביא את שניהם, בפרט ניקו. אני נגד פרימפונג ומרינו. אם כבר מגן ימני, אז אחד עם אוריינטציה הגנתית.

אם אנחנו רוצים לעשות דאבל פיבוט עם שני קשרי 50-50 ולוותר על לקנות קש"א, לא צריך את מרינו אפשר לעשות את זה עם גאבי לצד פרנקי.

אם אני הייתי מנהל את הרכש, מעבר לגוידו רודרוגיז בחינם, הייתי מתאבד על זובימנדי, אם נשאר כסף מביא את ניקו, ואז אם איכשהו עדיין יש כסף מביא מגן שמאלי/ימני שיודע להגן.

אם אחרי כל זה הצלחנו למכור למשל את ראפיניה ופראן ויש עוד קצת כסף, הייתי הולך על אולמו, אבל אני כבר עמוק מאוד במחוזות הפנטזיה

השם של אולמו עלה שוב בתקשורת כי דקו נפגש עם הסוכנים של פאייה לגבי העתיד שלו. הם גם הסוכנים של אולמו.

לא נשמע כמו משהו קונקרטי.

לפי הדיווחים האחרונים הצפי חזרה של גאבי הוא לנובמבר, וזה אחרי פציעה קשה שהוציאה אותו המגרשים לשנה.
אפילו אם מחשבים אותו במצבת הקשרים יש לך רק 5 שחקנים(בלי לחשב את רומאו). אתה בטוח שאתה רוצה לפתוח ככה את העונה?

לא, אני רוצה קשר דפנסיבי חדש. אבל אם אנחנו מחליטים שמשחקים דאבל פיבוט עם שני קשרי 50-50, לא צריך רכש. גם גונדואן יכול לעשות את זה לצד פרנקי, ויש את רוברטו כגיבוי אם הוא נשאר. הייתי גם מנסה את פרמין.

בעיקר, לא הייתי רוכש את מרינו. יש מעט כסף והרבה צרכים.

אתה מסכים שברוב הזמן נשחק עם 3 קשרים? ושבמידה ויש 3 משבצות קישור צריך 6 שחקנים?

בוא נניח שכן. פרמין, גונדואן, פרנקי, פדרי, גאבי ורוברטו.
זה קישור שאתה רוצה לצאת איתו לעונה?

לא, אני רוצה עוד קש"א ברמה גבוהה, והיה נחמד גם אחד מחליף נוסף ברמה סבירה.

אם אני לא יכול לקבל את זה אז כן, מעדיף לתעדף רכש של קיצוני שמאלי ומגן על עוד קשר 50-50. כמכלול, בהנחה ואין פציעות חריגות, השחקנים הנדונים נראים לי מספיקים ביותר. אם כמובן החלטנו שלא רוכשים קש"א.

תעדוף זה נושא אחר.

בין אם מחליטים אם משחקים עם דאבל פיבוט או פיבוט בודד, חייבים עוד קשר אחד ‘‘משמעותי’’.

אני תוהה אם נראה שינוי מהותי בקישור והתחיל לשחק ללא משבצת של פיבוט. האמת? זה רק יכול להקל עלינו. לא כל הקבוצות משחקות עם תואם בוסקטס, וזה לא הגיוני שהכל יקום טיפול על משחק עם פיבוט כשאין לנו מישהו מתאים לזה.

גם פה כנראה נסכים לא להסכים. אם לא משחקים עם פיבוט לדעתי אין צורך בעוד קשר.

שים בצד את המינוחים.

אתה יוצא לעונה הבאה במערך של דאבל פיבוט עם הקישור שכתבתי למעלה?

כבר כתבתי, כן. אם רכש, אז מישהו שמוסיף אלמנט שחסר לנו. עוד קשר 50-50 לא צריך.

איזו קבוצה מצליחה משחקת בלי פיבוט?

קצת אופטימיות זהירה : בשנה שעברה צצו לנו 3 שחקנים מהלה מסיה שלא בנינו עליהם. השנה לפי דיווחים פליק (או שזה היה דקו?) רוצים לזמן כמה צעירים לקדם עונה. אולי מבין קסאדו - ברנאל - פאו פרים ייצא משהו.

בלי קשר, אני חושב שלגאבי יש את כל הנתונים כדי להיות קשר אחורי. אגרסיבי, מהיר, חזק, רואה טוב את המשחק, אבל לא יצירתי מספיק כדי להיות טוב מקדימה.
לא כל כך מבין למה לא ניסו אותו אף פעם.

מוזר שהאריכו חוזה לקסאדו, שממש לא נראה לי פוטנציאל לקבוצה הראשונה. הייתי מאוד שמח לראות את ברנאל או/ו פרים מקבלים דקות.

לגבי גאבי, אני בעיקרון מסכים עם רוב מה שאמרת, אבל הבעיה היא שהוא אהבל, נמהר ונוטה לאבד את הראש. פיבוט חייב, לדעתי, להיות חכם, אחראי ורגוע יותר. אם לא מביאים קש"א אחר לא מזיק לנסות אבל. זה לא כאילו יש המון אלטרנטיבות.

גם לדעתי לשחק בלי פיבוט נורמלי זו החלטה רעה. הקבוצות המובילות באירופה כולן עם פיבוט. רוב ההפסדים של סיטי העונה היו כשרודרי נעדר, וההגעה של רייס לארסנל שדרגה את הקבוצה בטירוף. פיבוט דומיננטי וייעודי זה חיוני לכל קבוצה עם אספירציות להתחרות ברמות הכי גבוהות.