פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

אם הוא עוזב בשביל זה, אני ממש לא אצטער שהוא עזב.
עד שיחזור מההשאלה, צ’לסי כבר יקנו עוד 10 שחקנים על הראש שלו.
עדיף לו כבר להתמודד עם רוקה ועם לבנדובסקי בן 200. אה, והדבר הזה שנקרא פראן טורס.

בעניין של ניקו וויליאמס, פבריציו אמר שצ’לסי יורדת ממנו בגלל דרישות השכר ובגלל שאתלטיק לא מוכנה לדבר על משהו אחר מלבד סעיף השחרור כאן ועכשיו.
אם צ’לסי יורדת ממנו בגלל המחיר, אז אנחנו צריכים לברוח במהירות השיא.
לא שאולמו או לואיס דיאז יותר זולים. אני לא מאמין שיהיה לנו שחקן חדש גדול לאגף שמאל.

עריכה:
image

וגם
image
כנראה שהוא יהיה בפרופיל של קש"א מחליף. עדיין יחפשו קש"א להרכב.

לגיו יש כרגע מנוף שלא יהיה לו אם הוא ימשיך בבארסה, כשגם ככה סיכוי נמוך שהוא יקבל דקות משמעותיות בשנים הקרובות.

אם ההחלטה היא בין להיות מושאל מבארסה לבין להיות מושאל מצ’לסי בחוזה הרבה יותר טוב, אז הגיוני שהוא יקח את ההצעה של צ’לסי.

רק הצעה מאיזו לייפציג, לברקוזן, שטוטגרט, בנפיקה/פורטו יכולה להיות עדיפה.

בכל אופן, ממה שזה נשמע יש פער בין המשפחה שהיא זו שרוצה את המעבר והשחקן עצמו שלא סגור על ההחלטה לעזוב את בארסה. החלטה בשעות הקרובות.

זה לא הפסד של בארסה ולא של השחקן. הוא בדקות ששיחק בעיקר הוכיח שהוא לא ברמה. עדיף לשני הצדדים להיפרד, בארסה תרוויח כסף והוא ישחק יותר.

עכשיו הבחירה שלו בצ’לסי זה נושא אחר ושאלה טובה. אין לי מושג למה הוא הולך לשם.

אני חושב שמהצד של בארסה השאלה של שנה-שנתיים והיה אפשרות לעשות עליו יותר כסף.
מהצד שלו כנראה מדובר בשכר יותר טוב ממה שהוא יקבל בכל מקום אחר.

ואם בשנה שנתיים האלה הוא היה נראה לא טוב? אותי אישית הוא הרשים לרעה. מחיר סבבה עליו והכל בסדר.

וחוץ מזה שברצלונה צריכה הכנסות עכשיו. מי יודע מה יהיה בעוד שנתיים.

לא מדובר פה על הרבה כסף. 6 מיליון בסה’'כ.
אני בטוח שהיה אפשר להשיג את זה גם אחרי 2 השאלות רעות.

כמה ראית אותו שאפשר להיות נחרץ ככה?

הוא ילד, יש לו פוטנציאל גדול, מן הסתם שבמעט דקות מול בוגרים הוא עדיין לא שם. הוא צריך להיבנות פיזית ולהסתגל לרמות הגבוהות.

אצל כל שחקן יש את השאלות האלה, אם יצליח או לא. זו עבודה ותהליך, יכול להיות שיגיע לצ’לסי אחרי כמה שנים של הסתגלות במקומות אחרים.

מאחל לו להגיע לרמות הגבוהות, בבארסה לא יכולים לעמוד בדרישות הכלכליות שהסוכנים שלו הציבו.

ברור שאני לא ראיתי אותו מספיק, אבל בדקות שכן ראיתי אותו הוא לא היה נראה לי כמו עילוי. היה מאוד מסורבל עם הכדור ולא תרם. אני לא חורץ את גורלו אבל גם ברור לי שאין פה ימאל 2.

בבארסה היו שמחים להשאיר אותו גם אם היה רק חוסלו.

כמה למאלים יש שפורצים כל כך מוקדם?
אני דווקא התרשמתי ממנו מאוד לטובה בדקות שהוא קיבל.

אם השחקן הולך אחרי הכסף ולא אחרי דקות או קבוצה גדולה , אז אני לא מצטער שהוא עוזב.
אני מבין את העניין של כסף, יכול להיות שהייתי נוהג כמוהו, אבל כאוהד אני לא אוהב את זה.
לא אהבתי כשמוריבה או צ’אבי סימונס עשו את זה, לא אוהב גם עכשיו.
חבל שבארסה מאבדת כשרון צעיר שאולי יכל להתפתח ולעזור.
אני גם לא מאשים את צ’אבי שלא נתן לו דקות. צ’אבי עזב, יש מאמן חדש, אם גיו לא מחכה אז זה לא עניין של מאמן.

אולי הוא ביקש הבטחות לדקות ולא קיבל, שזה לא מפתיע בהינתן הציווי האלוקי לבנדובסקי יפתח כל משחק ולעולם לא יוחלף. אני בכלל לא בטוח שזה הכסף.

גם אני הייתי עוזב במקומו. אין לו אופק בעונה הבאה, ומי יודע אם בזו שאחרי.

במקרה של מוריבה זה היה טמטום מוחלט כי הוא כבר היה חלק מהסגל בתקופה כלכלית הכי קשה שלנו.
עונה אחרי זה הוא כבר היה יכול לתפוס מקום בהרכב.

בכל אופן, כמה דברים מעניינים:

1. ג’רארד רומרו טוען שביום רביעי בארסה מצפים לקבל את האישור שהמועדון יפעל ביחס 1-1 בשוק ההעברות החל מה-1/7.
  2. טוני חואנמארטי מדווח שמיקל ארטטה לוחץ על מיקל מרינו להגיע לארסנל שיכול להחתים אותו מיידית.
  3. הסוכן של לובוטקה מנאפולי טוען שהוא סגר תנאים עם בארסה לפני שצ’אבי פוטר.

טוב, טכנית הוא לא אמר באיזה יום רביעי.

לגביי גיו - מעטים מאוד שחקני הנוער/מילואים שהצטערנו שעזבו כשעזבו, ובסוף לא התברר שהישג השיא שלהם הוא הרכב ראשון בקבוצה קטנה. במקסימום של המקסימום.

עוד מוקדם להגיד אם זה נכון גם לגביי גיו, אבל לא יפתיע אותי אם כן.

ולגביי לבנדובסקי - נראה מה יעשה איתו פליק. אם יישאר בכלל.

גרימאלדו, תיאגו, קוקורייה, סימונס, אולמו. זה לא כזה מעט.

על כל גרימאלדו או קוקורייה (שאגב, לא היו יכולים להיות פה ביחד, שניהם), יש אינספור קויאדו-ים, ריי מאנאיי-ים וז’וטגלה-ים. ואלו רק 3 דוגמאות מהכמה שנים האחרונות.

לבנדובסקי? או פליק?

כן.

אגב, זה עלה פתאום בלי קשר לכלום ובלי שמועות על זה בזמנו (לפחות לא שאני זוכר) -

אם זה נכון, זה מראה כמה שווים הדיווחים והשמועות.

לפני הגומלין מול נאפולי צ’אבי דיבר עליו, והסוכן גילה שהיו לו שיחות איתו ועם דקו.
בכל מקרה זה לא מבטיח שהוא היה אופציה ראשונה וכמו שאנחנו יודעים עוד לא ברור מתי ואת מי בארסה תהיה יכולה להחתים.

העיתונאים מעדכנים עכשיו שגיו בחר בצ’לסי.