פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

זה עוד יותר גרוע, מה בדיוק הוא עשה בחיים שדורש הבטחת דקות ממועדון בסדר הגודל של ברצלונה?

מי אמר שלבנדובסקי יפתח כל משחק? זה היה ככה אצל מאמן קודם, המאמן עזב. יש מאמן אחר עכשיו. אם גיו היה מחפש דקות, הוא היה נשאר ומנסה להרשים את פליק.
הוא לא הולך לקבוצה שבה הוא יהיה החלוץ הבכיר, אלא להיפך, הם קונים ומוכרים הרבה שחקנים כל שנה.
מעבר לקבוצה כמו צ’לסי במעמד של גיו יכול לקרות רק אם הוא רוצה יותר כסף.
שיקול מובן, אבל שלא יספרו לי שככה הוא דואג לקריירה שלו.
בדיוק כמו צ’אבי סימונס, שאעלק הלך לחפש דקות בגיל 16 בקבוצת הכוכבים של PSG.

אני מבין את הרצון שלו לעזוב לקבוצה חדשה, אבל למה לעבור לקבוצה בת של צלסי? איזה קידום זה בשבילו?

אני גם לא כועס על כסף, לא מכיר אחד פה שלא יעבור למקום עבודה יותר טוב עם שכר יותר טוב.

לואיס רוחו של מארקה טוען שבצ’לסי הציעו לו פי 3 מההצעה של בארסה.
מובן לי שבשביל זה גם אני הייתי עוזב, אבל לא הייתי מתרץ את העזיבה בקבלת דקות וקידום הקריירה.
עזב בשביל כסף, נקודה. שיהיה לו בהצלחה.

אם כל שחקן כזה יתחיל לקבל הצעות כאלה מאנגליה, אנחנו מהר מאוד נהיה בבעיה.

מקווה שזה חלק מאיבוד העשתונות של צ’לסי בשנים האחרונות, ולא מגמה שתמשיך.

נ.ב.
עסקת פאייה לפורטו על סף סגירה. השחקן אישר והמועדונים סוגרים פרטים אחרונים.

בהקשר לדיון הקודם, גם פה כנראה יש לחץ מהסביבה שלו לקבל דקות במקום שיתן לו. העמדה אחת הרוויות בקבוצה היא עמדת הבלם.

איפה כל המגינים הימניים בעולם? פעם זו הייתה עמדה נפוצה.

במקרה הזה החוזה שלו בידיים שלנו לפחות לעוד עונה ככה שהיה אפשר להחזיק אותו בכוח, אבל גם לבארסה זה משתלם. אפילו יותר בהתחשב בכך שהוא אמור לסגור את החור התקציבי.

אני כבר מזמן הגעתי למסקנה שמגן זו העמדה היחידה על המגרש שלא באמת ‘‘אמיתית’’.
אתה יכול לדחוף לשם מה שאתה צריך ולהשתמש במי שיש בהתאם לאיכויותת שלו.
מגן הגנתי, מגן כנף, מגן ‘‘פנימי’’.

זו אולי העמדה היחידה שלא הייתה בתחילת ההיסטוריה של הכדורגל.

סוכניו של מארק גיו הודיעו למועדון על ההחלטה לקבל את ההצעה של צ’לסי.

מנגד, מדווחים שהמועדון הצליח להגיע להסכמה על הארכת חוזה של אוסקר ג’יסטאו בן ה-16, שמשחק גם כן בעמדת החלוץ המרכזי.

אין לי מילים כבר.
שקומאן יחזור, רק להיפטר מדקו.

אם זה במחיר כזה אז אין מצב שזה בלי סעיף רכישה בחזרה.

שיורדים מחמש עשרה לחמש בצורה כזו חדה , מראה שהמועדון לחוץ למזומנים.

כל אחד יכול לשאול את עצמו, האם ברצלונה באמת בדרך לאחד על אחד ועוד חסות מנייקי אז למה?

אני באמת חושב שהגיע הזמן להחליף הנהלה. זה לא דקו לבד, זה כישלון של ההנהלה כולה בראשות
לאפורטה, צל של עצמו והקדנציה הראשונה שלו.

עידכון :

https://twitter.com/FabrizioRomano

פבריציו מדווח שברצלונה עדיין דורשת מפורטו 15 עם סעיף רכישה אני מאמין לו ולא לליצן.

הגיע הזמן שנפסיק לצטט את הליצן הזה (רומרו), גם אם זה נוח לנו להרגיש כועסים יותר .

בכל מקרה לא חוזר בי.

@dmitrys
פעם דיברנו גם על הצורה שבה רכש נרשם אצל הליגה,
אז מצאתי את הדבר הזה היום:

Secondly, it is very important to remember how a transfer is accounted for in terms of registration in the League. The cost of the transfer, which is divided into the years of the contract signed by the player in question, must be added to the annual salary of the player . For example, if Barça pays 50 million for a player who commits to the Blaugrana club for five years at a rate of two million per season, the gap that the Catalan club will have to make to register him will be 12 million (ten million from the operation and two million from salary).

(מה שכן, לפני שתי עונות הם שינו את זה לכך שצריך לחשב שנתיים של עלות, ואני לא חושב שזה השתנה בחזרה)

זה כלל הגיוני ותמיד חשבתי שamortization נחשב גם.
רק שלא הייתי בטוח שכל יורו באמורטיזיישן זהה לכל יורו בשכר.
בגלל זה כשלפני כמה שבועות היו דיווחים על הצעה של ניקאסל על פראן טורס, אמרתי שבארסה לא תמכור. זה לרשום הפסד מיידי למרות שבהסתכלות קדימה זה רווח.
מאותה סיבה לא ימכרו את קונדה במחיר שהיו מוכרים את כריסטנסן.

אגב, לפי הדוגמא האחרונה בכתבה, אפשר להבין שיש פער בין אמורטיזיישן לבין השכר במקרה של מכירה.
כל האמורטיזיישן שנותר בחוזה ניתן לנצל ברכש הבא, אבל שכר רק של העונה הבאה ולא של כל העונות שנותרו בחוזה.
חשוב במקרה של פרנקי או טר שטאגן.

את הדוגמא האחרונה שלהם לא הבנתי כי התרגום מוזר.
בכל מקרה ממה שאני מכיר, במצב של 1-1, אם מכרת שחקן בסכום שהוא גדול מהעלות שנשארה, השכר והאמורטיזציה שנותרו נמחקים ומתפנים לשימוש(פר עונה), והרווח מרים את תקרת השכר לאותה עונה.

אז זהו שלפי הדוגמא בכתבה זה לא בדיוק ככה.
אם מכרת שחקן שנותרו לו שנתיים בחוזה, כל האמורטיזציה ניתן להשתמש ברכישה, אבל שכר רק של העונה הקרובה.
בדוגמא שלהם שחקן נקנה ב 50 עם חוזה ל 5 שנים, ושכר שלו 2 לעונה. מכרת אותו אחרי 3 עונות , אז מותר להשתמש רק ב 22 מיליון. זה 20 של אמורטיזציה שנותרה לו פלוס 2 שכר לעונה הקרובה.

אז מתי אמרנו הוא כובש מולנו? באילו מחזורים?

טוב, צריך להניע את הדיון מחדש, כי כבר לא מדובר רק ב-200 מיליון. זה משנה את כל התמונה.

סרג’יניו דסט שוחרר בחינם לאיינדהובן. בארסה תקבל אחוזים במקרה של מכירה עתידית.
חיסכון של 11 מיליון יורו שכר עונתי. האמת, לא רע.

כמה הוא היה שווה מבחינת פייר פליי? יש עליו הפסד חוץ מחיסכון השכר?

בכל מקרה, זה לא משפר את המצב ביחס לעונה שעברה, בה גם ככה פסוו כיסו את השכר שלו.

אם זה נחשב בעונה הנוכחית אז זה לא רלוונטי, אם זה יחשב בעונה הבאה זה תלוי במצב החשבונאי של בארסה.
המטרה הייתה להשתחרר מהשכר שלו.

פסו כיסתה שליש מהשכר שלו, לא זוכר מה נעשה עם השאר.

קנינו אותו ב 20 מיליון עם חוזה ל 5 עונות ונשארה לו שנה בחוזה. אז חסכנו 4 מיליון באמורטיזציה.
בנוסף חסכנו את החלק של השכר שPSV תשלם.

אלונסו פליקס וקנסלו סיימו חוזה .